۸ اشتباه افراد تازه کار در مخ زنی

اشتباهات افراد تازه کار در مخ زنی وینگمن فارسی

در طی این دو سالی که رحمت الهی شامل حال ما شده بود و توانستیم به صدها نفر کمک کنیم تا با دختری که می‌خوان وارد رابطه بشن، متوجه شدیم راحت‌ترین راه برای این‌که مردها تا یک رشد بسیار سریع در مهارت‌های ارتباطی‌شون با زنان داشته باشند اینه ‌که اشتباهاتی که دارن مرتکب میشن رو بهشون بگیم تا اون اشتباهات را تکرار نکنند. چرا که با حذف کردن اشتباهات رفتاری، افراد هیچ مهارت جدیدی رو یاد نمی‌گیرد بلکه صرفاً برخی از کارهایی که قبلاً انجام می‌دادند رو دیگه انجام نمی‌دهند. یعنی درواقع مردها می‌تونن با انجام ندادن یک سری از کارها در رسیدن به دختری که می‌خوان موفق‌تر باشند. در این مقاله می‌خوام ۸ اشتباه افراد تازه کار در مخ زنی رو یاد بگیرین تا با آشنایی باهاشون تو انجام دادنشون تجدید نظر کنین!

درصورتی‌که تازه‌کار هستید و با دختری رابطه عاطفی نداشتید یا قبلاً روابط عاطفی داشتید ولی الان در برقراری رابطه با دختری که می‌خواید مشکل دارید و آموزش‌های زیادی هم ندیدید این مقاله مخصوص شماست و حتما تا آخرش رو مطالعه کنید. در این مقاله لیست هشت اشتباه رایج که مردهای تازه‌کار هنگامی‌که به دختر مورد علاقه‌شون نزدیک می‌شوند، تا بخوان باهاش وارد رابطه عاطفی بشن رو بررسی کردیم. و با انجام ندادن این هشت اشتباه افراد تازه کار در مخ زنی شما می‌تونید یک گام به رابطه عاطفی که می‌خواید نزدیک‌تر بشید.

  1. زیادی خوب و مهربان بودن

زیادی خوب و مهربون بودن اشتباه اول افراد تازه کار در مخ زنی وینگمن فارسی

چیزی که زن‌ها می‌گن اینه که ما همگی زخم‌خورده از مردهای بداخلاق و خیانت‌کار هستیم. اونا اصلا بهمون احترام نمی‌ذارند و دوستمون ندارند. دنبال مردی می‌گردیم که مهربان و آرام باشه. دوستمون داشته باشه و صادقانه فقط و فقط بهمون عشق بورزد. این توصیه برای درون رابطه شاید مؤثر باشد؛ البته نه در همه جاش و اون‌جا هم استثنائاتی دارد. ولی قبل از رابطه مخصوصاً در مرحله جذب به‌هیچ‌عنوان ایده خوبی نیست.

همیشه نباید مهربون بود!

کاریزماتیک بودن این رو لازم داره که در مواردی بیایم که زیادی مهربون نباشیم. مثلاً مواقعی که می‌خواهیم از حق‌وحقوق خودمون دفاع کنیم. حتی بعضی وقت‌ها زنان میان به‌صورت ناخودآگاه مردها را تست می‌کنند. تا ببینند که آیا این مرد توانایی، جربزه و جنم یا واژه‌ای مناسب‌تر “اقتدار” کافی برای این‌که زندگیشو جمع کنه و بتونه پای حرفش بایسته یا نه رو داره یا نداره. درصورتی‌که شما مهربون باشید در این مراحل شکست خواهید خورد. و لازمه که در بعضی از موارد چیزی که زن‌ها به‌عنوان سنگدلی یا آزاردهنده تعریف می‌کنند رو داشته باشید.

ما به‌هیچ‌عنوان نمی‌گیم که شما رذائل اخلاقی را از خودتون بروز بدید. هیچ آدم عاقلی با بروز رذائل اخلاقی و ویژگی‌های شخصیت منفی خواستنی نخواهد شد. و هیچ‌کسی هم از کسی که این ویژگی‌ها رو داشته باشه خوشش نخواهد آمد. البته با فرض این‌که روان سالمی داشته باشه! در مواردی که شما به دختر جواب بله نمیدید و لطفی رو در حقش نمی‌کنید؛ درواقع دارید به‌حق و حقوق خودتون احترام می‌ذارید و مهربانی را در حق خودتون خرج می‌کنید. پس لطفاً با خودتان مهربان باشید. و چیزهایی رو که و دختر میگه همواره بله نگید. و اولین اشتباه افراد تازه کار در مخ زنی رو امروز کنار بذارید. «بگو نه!»

  1. هول بازی

هول بازی وینگمن فارسی

هول بازی چیست و چگونه هول نباشیم؟

این‌که شما از یه دختر خوشتون بیاد اصلا دلیل بر این نیست که اون دختر هم از شما خوشش بیاد همه رفتارهای حول گونه و تو کف بازی از این منطق اشتباه حاصل می‌شود که می‌گه اگه یه دختر بدونه من چقدر دوستش دارم اون هم همون‌قدر من را دوست خواهد داشت. این قضیه نه در پیش‌از رابطه و نه در درون رابطه صدق نمی‌کند. هول بازی بزرگ‌ترین اشتباهیه که مردها در مرحله جذب مرتکب میشن و باعث می‌شه که خیلی خیلی خیلی راحت در رسیدن به دختری که می‌خوان شکست بخورن.

فاجعه اون‌جایی که می‌بینیم مردها بعد از این‌که جواب رد از دختر شنیدند و در رسیدن به دختر مورد نظرشون شکست خوردند باز هم اصرار می‌کنند و می‌گن که من خیلی دوستت دارم هیشکی مثل من دوستت نداره. دختر قاعدتاً از این نحوه‌ی دوس داشتن لذتی نمی‌برد چون‌که اگر می‌خواست باهات وارد رابطه می‌شد پس خیلی خوشحاله که هیچکس دیگری مثل اون دوستش نخواهد داشت.

  1. تمرکز بسیار زیاد روی یک دختر

هر روز با مردی آشنا می‌شوم که از دختری خوشش اومده بوده. بسیار بسیار زیاد تلاش‌هایی رو هم جهت رسیدن به اون دختر داشت. منتها به‌خاطر عدم مهارت و آموزش در رسیدن به اون دختر شکست خورد یا این‌که یه مقداری بهش نزدیک شده ولی اون نتیجه که می‌خواد رو نگرفت.

این مرد تلاش می‌کرد شرایط رو برای من توضیح بده. در این لحظات من با مردی روبرو می‌شم که دختر پسند نیست. زنان تمایلی بهش ندارند. سراغ دختری رفته. اشتباهاتی را انجام داده و اون دختر نسبت ب اون مرد یک دیدگاه منفی داره. یعنی یک مرد عادی که در خیابون داره رد می‌شه برای ورود به رابطه عاطفی با اون دختر شانس بیشتری داره تا این مرد که به بنده مراجعه کرد.

دلیل این‌ اشتباه افراد تازه کار در مخ زنی اینه که این مرد در اولین مرحله باید ادامه رابطه با اون دختر رو متوقف کنه. چراکه ادامه دادن رابطه صرفاً به‌معنای اشتباهات بیشتر و شانس کمتر برای ورود به رابطه عاطفی با اون دختر هستش. سپس باید روی آموزش و اصلاح اشتباهاتش وقت بذاره. پس از اینکه که آموزش دید و تمرین کرد. (که نود و پنج درصد مواقع مردها در این‌جا با دختر به‌مراتب بهتر آشنا می‌شوند.) اون موقع مجدداً سراغ دختر بره. دلیل این‌که مردها اینکار رو نمی‌کنند و علی‌رغم توصیه‌های بنده بازهم در رسیدن به دختر شکست می‌خورند اینه که فکر می‌کنند اون دختر خیلی خاصه. یک ویژگی بسیار عجیب و غیرعادی داره یا اصطلاحاً نیمه‌ی گمشده شون هست. در این مقاله بررسی کردیم که نیمه‌ی گم‌شده‌ای وجود ندارد. و آن رفتار صرفاً یک رفتار وسواسی که باعث می‌شه اون پسر در رسیدن به دختری که می‌خواد شکست بخوره و فرصت ورود به رابطه با گزینه‌های بهتر را از دست بده.

  1. عوامل جذابیت

عوامل جذابیت اشتباهی یکی از اشتباهات افراد تازه کار در مخ زنی وینگمن فارسی

اکثریت جامعه فکر می‌کنه که یک مرد برای دختر پسند بودن باید عوامل غیرعادی داشته باشند. از لحاظ ظاهری یا اجتماعی بسیار سطح بالا باشه. واقعیت اینه که عوامل ظاهری مثل قد بلند، هیکل ورزش‌کاری، قیافه خوب و عوامل اجتماعی مثل موقعیت شغلی تحصیلات و وضعیت خانوادگی درمجموع کمتر از ده‌درصد جذابیت و دختر پسند بودن رو تشکیل می‌دهند.

اگر قرار بود فقط زنان بخوان با مردهایی وارد بشوند که این شرایط را دارند بسیاری از روابط امروزی شکل نمی‌گرفت درحالی‌که می‌بینیم دخترهای بسیار جذاب درجه یک با مردهایی دارند وارد رابطه میشن که هیچ کدام از این عوامل رو ندارن. ما نمی‌گیم روی این عوامل وقت نگذارید. چراکه بهتر کردن عوامل هم روی دختر پسند شدن شما تاثیر مثبت داره هم‌روی افزایش رضایت شما از زندگی‌تون. ولی تمرکز بر این جهت دختر پسند شدن نتیجه‌ای جز شکست برای شما نخواهد داشت.

  1. خودت باش

یکی از رایج‌ترین نصیحت‌هایی که در زمینه ارتباطات با زنان از سایر مردم شویم و بعضاً زنان هم این نصیحت می‌کند اینه که خودت باش. افراد باید از خودت خوششون بیاد و افرادی که این حرف رو می‌زنند منظورشون اینه که فیک نباش و دروغ هم نگو. چراکه دروغ گفتن و یک تصویر قلابی نشان دادن به این ختم می‌شه که بعداً در رابطه عاطفی به مشکل بخورید. ما هم به‌هیچ‌عنوان دعوت نمی‌کنیم که شما یک تصویر دروغی از خودتان بروز بدید ولی واقعیت اینه که نود و پنج درصد مردهای عادی به‌خودی‌خود و درصورتی‌که هیچ آموزشی ندیده باشند و مهارت‌های ارتباطی رو هم نداشته باشند دختر پسند نیستند. شما باید خودتان باشید ولی بهترین نسخه خودتان.

  1. مذاکره منطقی

مذاکره منطقی با دختر جواب نمی‌دهد وینگمن فارسی

متأسفانه می‌بینیم که بعضی وقت‌ها مردها برای این‌که نمی‌دونند زنان از چه چیز خوششون میاد میرن با دختر و وارد مذاکره و ورود به رابطه میشن. این اشتباه معمولا در افراد تازه کار در مخ زنی رخ میده. مثلا این‌که مگه من چی دارم مگه؟ من چمه؟ چرا از من خوشت نمیاد؟ من چی‌کار کنم که تو از من خوشت بیاد؟

واقعیت اینه که اکثریت زنان خودشون هم به‌صورت دقیق و شفاف نمی‌دونند که از چه چیزی خوششون میاد. و در بسیاری از موارد می‌بینی زنه می‌گه که از یک ویژگی در مرد خوشم میاد. ولی بعد با مرد دیگری وارد رابطه می‌شه که اصلا اون ویژگی رو نداره. به روی این مسئله اتکا نکنید. اگر دیدید که وارد مذاکره منطقی با دختر شدید مثلاً این‌که دختر پسر رو رد کرد و پسره برگشت گفت حالا بیا پنج شش ماه دوست معمولی بمونیم بعدش تصمیم می‌گیریم. بدونید که کلا مسیر اشتباه و آینده‌ی موفقی جهت ورود به رابطه عاطفی با اون دختر رو نمی‌شه متصور شد.

اشتباه بعدی که پسرها هنگام شکست خوردن در رسیدن به اون دختر می‌کنن اینه که میرن به اون دختر توهین می‌کنن! مثلاً این‌که برمی‌گردن می‌گن بابا تو مگه کی هستی از خداتم باشه با من وارد رابطه می‌شی. می‌دونی چند تا دختر منو می‌خوان! تو اصلا قدر منو نمی‌دونی! هزاران مرد این حرف‌ها به دخترها می‌زند. و گفتن آن‌ها هیچ کمکی جهت رسیدن شما به دختر نمی‌کند.

  1. زود صمیمی شدن

تفاوت عمده‌ای که بین ما پسرها و دخترها وجود داره اینه که کسی غمخوار ما پسرها نیست مگر مادر. و این نیاز به توجه و عدم احساس صمیمیت و شنیده شدن باعث می‌شه که اگر مردی این کار را برای ما بکنه باهاش رفیق صمیمی بشیم. و اگر زنی این کار رو برای ما بکنه بهش احساس جنسی و عاطفی پیدا بکنیم. متأسفانه برعکس این قضیه در مورد زنان صادق نیست. یعنی این‌که اگر شما با زنی صمیمی بشید؛ به این ختم نخواهد شد که به شما میل جنسی و عاطفی پیدا کنه. و در این مواقع شما در موقعیتی گیر کنید که به دلیل صمیمیت، شما به اون دختر میل عاطفی جنسی داری. ولی اون دختر با شما صمیمی هست ولی میلی به ورود به رابطه عاطفی و جنسی با شما نداره.

در این حالت دختر می‌گه ما دوتا دوست معمولی هستیم. تو صرفاً یک دوست خوب برای من هستی. تو مثل داداشمی و در این مواقع شما در فرندزون هستید. صمیمیت بعد از مرحله‌ی جذب و در مرحله اتصال عمیق باید انجام شود وگرنه فرندزون می‌رید و موفق به ورود به رابطه عاطفی با اون دختر نمی‌شید.

همین الان با مراحل ورود به رابطه عاطفی آشنا شو!

  1. اعتراض به عدم همکاری دختر و جلو نیامدن

وقتی‌که مردی تازه‌کار عموماً پیام‌های جالبی به دختر نمی‌ده. شروعش با پیامک تکراری و بسیار بی‌مزه‌ای مثل سلام خوبی! یا سلام اصل! این شروع برای دخترها بسیار حوصله سربره و عموماً تمایل به جواب دادن ندارند. یا این‌که می‌بینیم یک کمی در حد چند پیام ارتباط ادامه پیدا می‌کنه ولی دختر دیگه جواب نمی‌ده. دیربه‌دیر پیام رو سین می‌زنه و جواب می‌ده. در این مواقع مردها به‌جای این‌که بپرسند از خودشون که چرا این اتفاق می‌افته؛ عصبانی و ناراحت می‌شوند. به اون دختر اعتراض می‌کنن و می‌گن که چرا این‌قدر دیر جواب می‌دی چرا این‌قدر دیر سین می‌زنی! بیا می‌خوایم با هم راحت باشیم.

واقعیت اینه که اون دختر با پسرهای دیگری هم داره لاس می‌زنه. با رفقای دخترش هم داره چت می‌کنه. و کلی پیج جوک و فان یا کانال جوک و فان در اینستاگرام و تلگرام هستن که اون توی اون‌جا بچرخه. حالتی باعث می‌شه که اون دختر به چت کردن با اون پسر نسبت‌به سایر گزینه‌ها انتخاب کنه. اون حالت اینه که چت کردن با اون پسر براش لذت‌بخش تر باشه. لذتبخش تر کردن رابطه با دختر با شوخ‌طبعی، تیکه انداختن، کل‌کل دوستانه و با زبون بازی‌های درست اتفاق می‌افتد نه با اصرار کردند و ابراز ناراحتی.

در این مقاله هشت اشتباه رایج مردهای تازه‌کار در مخ زنی که هنگام نزدیک شدن به زنان و برقراری رابطه عاطفی و جنسی انجام میدن رو بررسی کردیم. در آموزش تغییر صد و هشتاد درجه صد و هشتاد مورد از اشتباهات بررسی شده‌اند و با قیمتی کمتر از یک بسته چیپس می‌تونید به چهار ساعت آموزش صوتی دسترسی داشته باشید تا با این اشتباهات آشنا بشید و با انجام ندادن اون‌ها شانس خود را برای ورود به رابطه عاطفی با اون دختر افزایش بدید

همین حالا ۱۸۰ اشتباه دیگه رو کنار بگذار!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود | ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد