اینجوری با دختر چت نکنید! + کامل ترین آموزش

اینجوری با دختر چت نکنید!

پسرهای زیادی با دخترها چت می‌کنن ولی آخرش به اون مقصدی که میخوان نمیرسن. دلیلشم اینه که زیادی معمولی هستن و هیچ جذابیتی جهت متمایز شدن با پسرهای معمولی ندارن. بنابراین برای چت با دختر لازمه که به نکاتی که در این آموزش گفته میشه رو توجه کنید. برای شروع ویدیو زیر تماشا کنید:

فراموش نکنید که پسرهای بسیار زیادی سراغ دخترا میان. یه دختر از وقتی ۱۵ سالش میشه و یکمی جذابیت ظاهری پیدا می‌کنه، از پسربچه ۱۲ ساله تا پیرمرد ۹۰ ساله سراغش میرن تا باهاش وارد رابطه بشن. اگه فقط هفته‌ای ۲ نفر سراغش بیان، (که عدد واقعی بیشتر از اینه.) وقتی اون دختر ۲۰ سالش شده بیش از ۶۰۰ نفر سراغش اومدن. دختر مورد نظر شما که ازش خوشتون اومده هم همچنین شرایطی داره و برای اینکه شما بتونین باهاش وارد رابطه بشین ضروریه که نسبت به همه مردهای قبلی متمایز باشید.

آقایان عزیز اگر هیچ چیز از ورود به رابطه نمی‌دانید برای دریافت مستمر آموزش‌ها ایمیلتون رو در پایین سایت وارد کنید. همچنین پله صفر رو به طور کاملا رایگان گوش بدید تا بینش درستی نسبت به مسیر ورود به رابطه در خودتون بسازید.

شروع مسیر از پله صفر

اشتباهات متداول در چت با دختر

اگر آموزش های بنده را نگاه کنید، می‌بینید که همه با یک سرفصل یکسان شروع می‌شوند و آن سرفصل یکسان، اشتباهات متداول هست. متأسفانه رفتارهای اشتباهی که ما مردها در برقراری ارتباطات با زنان داریم بسیار زیاد هست و در آموزش‌های مکمل هم، بنده کلی فایل و توضیحات در مورد اشتباهات متداول براتون گذاشتم. حالا سوالی که پیش می آید این هست که اصلاً ما چرا باید دنبال اشتباهاتمون باشیم؟ علتش خیلی ساده است، برطرف کردن اشتباهات سریع‌ترین راهی هست که شما می‌توانید ب رفتار خودتون رو اصلاح کنید.

اشتباهات متداول در چت با دختر وینگمن فارسی

 وقتی شما سراغ دختری می‌روید، یک سری کار خوب می‌کنید و یه سری اشتباه. اون کار خوب در ذهن دختر، به شما مثبت بیست امتیاز می‌ده و اشتباهات منفی بیست و پنج امتیاز.

 پس مبحث اشتباهات متداول را، در آموزش‌های مکمل جدی بگیرید و اصلاح رفتار رو هم داشته باشید. اگه حواس‌تان نبود که اون آموزش‌ها را چه‌جوری باید دریافت کنید، یادآوری می‌کنم که خیلی ساده است. اطلاعات تماستون رو پایین همین ویدیو وارد می‌کنید و بعدش به صورت رایگان، سیستم براتون آموزش‌ها رو ارسال می‌کند.

نکات پایه

خودتان باشید

دقیقاً یعنی چه؟ خودتان باشید به این مفهوم که هر چیزی که هستید رو همان جور صاف ‌و ساده عرضه کنید به نتیجه خاصی نخواهد رسید. چرا؟ چون ‌که همه ما در نظام آموزشی ای رشد کرده ایم که تفکیک جنسیتی شدیدی داشته است. این تفکیک جنسیتی ، به این ختم شد که درکی از فضای زنان نداشته باشیم. پس در واقع درستش این هست که خود اصلاح شده تان باشید.

 اصلاح کردن رفتار هیچ ایرادی ندارد و همین باعث می شود که رفتارمان رو اصلاح ‌کنیم و به یک نسخه بهتر خود تبدیل شویم و این نسخه، شانس خوبی برای داشتن یک رابطه عاطفی خوب و صمیمی دارد.

آیا باید دروغ بگید؟

نه اتفاقا. دروغ گفتن یکی از بدترین رفتارهایی است که شما در برقراری ارتباط با زنان می‌توانید داشته باشید. به چند دلیل.

  1. نکته اول این هست که وقتی یک شخصیت دروغی، از خود نشان دادین، برای حفظ این شخصیت در ادامه هم باید دروغ بگویید که مشکل ساز هست.
  2. نکته دوم این که دروغ گفتن، انتظاراتی را ایجاد می‌کند.

مثال خیلی ساده‌اش این هست که یه دختر و پسر که با هم آشنا می‌شوند، اون پسر در ابتدا خودش رو یه انسان بالاتر نشان می دهد. من خیلی پولدارم، خیلی جنتلمنم و نسبت‌ به استانداردهای رایج اجتماع فرد سطح بالایی محسوب می‌شم. ولی بعدها که آن دختر با این پسر وارد رابطه می‌شوند، حفظ کردن و برآورده کردن انتظارات، خیلی سخت خواهد شد.

اگر شخصی شوخ‌ طبع خوبی نیست ایرادی ندارد، شرایط رشدش به‌گونه‌ای بود که مهارت شوخ‌طبعی در این فرد رشد پیدا نکرده است و حالا اگه بخواهد سعی کند تا شوخی کند رفتارش مصنوعی می شود.

 همه ما آدم‌ها چه دختر چه پسر، چه پیر چه جوون، رفتارهای بیش از حد تقلبی و مصنوعی رو در ناخودآگاه خودمان، می‌توانیم تشخیص بدهیم. پس لازم هست که شما نه‌تنها رفتار رو یاد بگیرید، بلکه بتوانید آن قدر در شخصیت خودتان آن را اجرا کرده باشید که جزو رفتارهای طبیعی شما محسوب بشود.

خود اصلاح شده بودن و جدی نگرفتن

جدی نگیرید

نکته‌ی دوم این هست که ارتباط با یک دختر رو زیاد جدی نگیرید. یه رفتار جالب که در اکثر ما انسان‌ها مشترک هست این است که وقتی‌که می‌خواهیم کاری را که بلد هستیم و حتی در آن کار تخصص داریم را انجام بدیم، اگه بهش توجه زیاد کنیم خراب‌شون می کنیم. به ‌احتمال خیلی زیاد رانندگی رو بلدید و مهارت عجیبی نیست. اکثریت افراد جامعه دیگر سن نوزده الی بیست سالگی به بعد گواهی‌نامه رانندگی خود را می‌گیرند ولی هر چند سال باید یه امتحان بدهیم و تمدیدش کنیم.

وقتی می‌خواهیم امتحان بدهیم، شاید یه ذره استرس بگیریم یا اون شخصی که رتبه یک کنکور می‌شود هم سر جلسه کنکور استرس دارد. مشابه همین قضیه هم در مورد یک پسر، وقتی می‌خواهد با یک دختری آشنا شود هست. پسرها با هم رفیق می‌شوند وقتی کنار هم قرار می‌گیرند، شروع می‌کنند با هم‌دیگر حرف زدن، ‌خندیدن، حالا همان پسر وقتی می‌خواهد با دختری آشنا شود، از قبل یه سری فکرها می‌کند، سوالات جدید توی ذهن خود مطرح می‌کند که آیا این دختر مناسب رابطه هست یا نیست؟

تا این لحظه بنده نتوانستم منبعی رو پیدا کنم که بگوید مباحث خیلی جدی، باعث علاقه‌مند شدن افراد به شما می شود بلکه در نقطه مقابل، بحث زیاد جدی و سخت باعث می‌شود که دخترها بیشتر از شما فاصله بگیرند. توان فکری و عمق فکری بالا خیلی هم خوب است، ولی باعث علاقه‌مند شدن افراد به شما نمی‌شود.

بحث نکنید

 برای ‌اینکه بتوانید ساده با افراد صحبت کنید یه قاعده‌ای خیلی کلی به شما یاد می‌دهم. این که با دختر بحث نکنید و این چیزی هست که در ذات ما مردها خیلی زیاد هست. ما مردها وقتی می‌نشینیم تا با هم صحبت ‌کنیم عموماً یک بحثی داریم برای ‌اینکه به نتیجه‌ برسیم. حالا اون نتیجه بعضی وقت ها به‌دردبخور هست یا به‌دردبخور نیست، ولو این‌که اصلاً بعضی وقت‌ها به نتیجه هم نمی‌رسیم.

دور هم می‌نشینیم، بحث می‌کنیم که از فلان استاد چجوری بریم نمره بگیریم؟ بحث می‌کنیم که می‌خوایم روی ماشین لنت بندازیم، تعمیرکار خوب می‌شناسین؟ صحبت و بحث میشه که فیلم ببینیم چه فیلمی ببینیم؟ بحث می‌کنیم که الان بهتر بود یا زمان شاه؟ استقلال بهتر یا پرسپولیس؟ بارسلونا بهتر یا رئال مادرید؟ ولی دخترها اصلاً این جنس صحبت‌ها رو با هم ندارند پس با دخترها بحث نکنید و کلا دنبال نتیجه قطعی گرفتن نباشید.

به‌جای بحث کردن و صحبت برای نتیجه‌گیری، دنبال این مسئله باشید که یک تجربه لذت‌بخش برای این دختر خلق کنم که این تجربه لذت‌بخش، من رو نسبت ‌به سایر مردها متمایز کند. ادای زیاد پول خرج کردن هم درنیاورید، چون بعدها دردسر می‌شود و اگر با یک دختری اختلاف مالی شدیدی دارید چه بالا و چه پایین، دنبال این رابطه نروید.

در چت با دختر بحث نکنید

خلق ارتباط لذت بخش

قسمت مهم‌، بخش متمایز بودن همراه با لذت‌بخش بودن است. چند تا مرد هستند که صحبت کردن دختر با آنها از صحبت کردن دختر با رفیق های خودش لذت‌بخش ترهست. در نود و نه درصد زندگی دخترها هیچ پسری، هیچ‌وقت نیامده است که دخترها صحبت کردن و خندیدن به شوخی‌های اون پسر رو، به صحبت کردن با دوست‌های خودشان ترجیح بدهند.

 فراموش نکنید، شما وقتی می خواهید با دختری چت و ارتباط برقرار کنید، در همان رسانه دو تا رفیق دیگه‌ی دختر هم پیام داده اند و یه سری کانال که مورد علاقه‌ی اون دختر هست معرفی کردند.

 شما باید آنقدر سر و زبون بازی داشته باشید، لاس بزنید. دختر رو بخندونید، توجه دختر را جلب کنید و موضوعات خوشایند دختر رو مطرح کنید که آن دختر به جای بررسی آن کانال ها و چت کردن با دوستانش، یا توی اکسپلور اینستاگرام چرخیدن با شما چت کند. نکته بعدی این که، شما دارید یک مهارت مثل دوچرخه‌سواری، شنا، رانندگی رو یاد می‌گیرید، مهارت ارتباط حرفه‌ای برقرار کردن با دختر.

 یک مهارت برای ‌اینکه به نتیجه ختم شود، مواردی نیاز دارد. ذهنیت، عمل‌گرایی و دانش تئوری. برای ‌این که شما به این مهارت عمل بکنید و نتیجه بگیرید به یک ذهنیت درست هم نیاز دارید. پایین همین ویدیو بنده لینک یک آموزش رایگان به اسم پله صفر رو برای شما گذاشتم. حتی اگر جزو حرفه‌ای‌ها هم باشید، به شما کمک می‌کند. پس لطفاً آموزش پله صفر رو از دست ندید.

 اثر هاله‌ای یا (halo effect) – هم در چت هم در فضای واقعی بسیار مهمه!

یه دختری که پیانو می‌نوازد و تصور کنید. احتمالاً دختری را تصور کرده اید که خوشگل هست، احتمالاً دختریست که چادر ندارد و دختری که یه مقداری هم آرایش دارد. چرا این تصور رو کردید؟ خیلی ساده است چون در ذهن ما افراد زیادی مذهبی یا حالا حداقل افرادی که حجابشون رو در سطح چادر رعایت می‌کنند، پیانو نمی‌زنند. درحالی‌که منعی وجود ندارد که یک فرد چادری پیانو بزند ولی چون در نرمال جامعه این را ندیده ایم این انتظار هم در ما پیش نیومده است.

اثر هاله‌ای یعنی این که یه سری مسائل وابسته به مسائل دیگر خودبه‌خود در مغز ما بسته شده است و وقتی یک ویژگی رو در مورد یک موضوع می‌بینیم، تصور می‌کنیم که سایر ویژگی‌ها هم همان استاندارد رو دارد.

چرا می‌گویند در برقراری رابطه با زنان لباس خوب مهم است؟ وقتی زنان مردانی رو می‌بینند که استایلش خوب هست و لباس‌هایی که پوشیده آراسته است، مدل موهایش زیباست، خودبه‌خود فکر می‌کنند که این مرد خوش اخلاق هم هست، باهوشم هست، بلوغ رفتاری بالایی هم دارد، احتمالا توان مالی‌اش هم از میانگین جامعه بالاتر است. لطفاً از اثر هاله‌ای در برقراری ارتباطات با زنان استفاده بکنید.

نکته پایه بعدی در این آموزش که مهم‌ترین نکته هم هست، این که به‌هیچ‌عنوان هنگام چت کردن با دختر هول بازی در نیاورید.

هول بازی اصلاً یعنی چه؟

هول بازی به زبان ساده یعنی توجه و تمایل نشان دادن جهت آشنایی با دختر. مثلاً یکی از پسرها صفحه چتی رو برای من فرستاد که در آن صفحه چت، استوری دختری رو ریپلی کرده بود و دختر با یه ایموجی جوابش را داده بود. پسرم در جوابش گفته بود، حقیقتاً ایده‌ای ندارم که چطور گفت‌وگو را ادامه بدهم. چه خبر؟

طرز صحیح ابراز علاقه

 شاید فکر کنید این جمله بامزه است. ولی اصلاً ازین خبرها نیست. چرا؟ چون‌که اون پسر به طرز واضحی نشان می‌دهد که دارد تلاشش رو می‌کند تا گفتگو رو با دختر ادامه بدهد. متأسفانه نمونه‌های زیادی هست که می‌بینیم پسرها در اولین ارتباط به دخترها پیشنهاد مستقیم می‌دهند و ابراز علاقه شدید می‌کنند، در قرار اول گل می‌خرند، در نمونه شدیدتر کادو می خرند، لطفاً این کارها رو نکنید.

 نمونه احمقانه‌ی دیگری که زیاد رایج شده این است که مثلاً پسر با دختر چت کرده است بعد به دختر که مثلاً اسمش مهتاب هست، می‌گوید که مهتاب من از یه دختر خوشم اومده چه‌جوری برم بهش بگم؟ مهتابم می‌گه که برو واسش قلب قرمز بفرست. پسر هم جواب می‌دهد: مرسی، با ایموجی قلب قرمز. مهتاب هم جواب می‌دهد، احمق واسه من نه، واسه اون دختره. پسر به خیال خودش دارد یک ابراز علاقه به این دختر می‌کند و غیرمستقیم به این دختر می‌فهماند که من از تو خوشم می آید.

 ولی دختر نفهمید، در واقع دختر فهمید، شک نکنید که فهمید. نکته‌ای که شما به اون نگاه نمی‌کنید این است که اگه شما از یه دختر خوشت بیاید، به‌هیچ‌عنوان دلیلی بر این مسئله نیست که اون دختر هم از شما خوشش بیاید. پس لطفاً دنبال این‌که ابراز علاقه‌ی مستقیم و غیرمستقیم و … به دختر بکنید برای شروع ارتباط نباشید ابراز علاقه خیلی خوب هست، ابراز علاقه بکنید، ولی در جایگاه درستش. جایگاه درستش اول ارتباط نیست، جایگاه درستش بعد قرار اول هست.

قاعده الاکلنگ

 قاعده­ی الاکلنگ می‌گوید که میزان پیام، یعنی حجم پیام و همچنین میزان علاقه و احساسات باید مساوی با دختر باشد و نهایتاً یک مقدار بیشتر. در الاکلنگ چه اتفاقی می‌افتد اگه یه آدم صد کیلویی یه طرف بنشیند و یه آدم چهل کیلویی یه طرف دیگر؟ خیلی ساده است، شخص صد کیلویی پایین می‌ماند و شخص چهل کیلویی هم بالا می‌ماند. پس اتفاق خاصی نمی‌افتد. ولی وقتی دو نفر حدوداً با هم مساوی اند و اون موقع است که این الاکلنگ بالا پایین می‌شود و به هر دو طرف خوش می‌گذرد.

 شما هم هنگام ارتباط با دختر ابراز علاقه شدید نکنید، وقتی هم که وارد فضای ابراز علاقه با دختر شدید، یهو تو فضای بی تفاوتی نروید. وقتی دارید با دختر شوخی می‌کنید، یهو شوخی ساده رو به شوخی جنسی تبدیل نکنید. یه مقدار شوخی ساده بکنید، چند روز بعد شوخی دوپهلو بکنید، چند روز بعد شوخی جنسی بکنید.

 چرا؟ چون‌که وقتی شوخی ساده می‌کنید، دخترم شوخی ساده می‌کند و می‌خندد. اگه شوخی دوپهلو می‌کنید، دختر هم شوخی دوپهلو می‌کند و می‌خندد و همه چیز خوب پیش می رود. شوخی جنسی که می‌کنید، اون موقع است که دختر هم در شوخی جنسی با شما همراهی می‌کنه. ولی اگه یهو شوخی جنسی بکنید، اتفاقی که می‌افتد این است که به دختر برمی‌خورد و می‌گوید: پسره چقدر زود پسرخاله می‌شه چه خبر شده؟ پس برای هول بازی به‌شدت حواس‌تون به قاعد الاکلنگ باشه.

نکات حین چت کردن با دختر

در چت کردن با دختر نکات وجود دارد که توجه به این نکات خالی از لطف نیست.

علاقه مند شدن در زنان

نکته اول که باید حواس‌تون باشه این هست که علاقه پله به پله و آروم آروم و در زنان به‌طور عمومی (وجه استثنا هم داریم) علاقه به‌مراتب کندتر از ما مردها حاصل می شود. پس لطفاً به‌هیچ‌عنوان انتظار نداشته باشید که دختر سه روز با شما چت کرد، روز چهارم بیاد بیرون. دو روز با شما چت کرد روز سوم شماره اش رو به شما بدهد. سر دوتا قرار آمد، قرار سوم با شما رابطه جنسی برقرار کند. لطفاً از این فکرها نکنید. دوست داشته باشید یا نه، به صبر بسیار بسیار زیادی نیاز هست.

گفتگوی جنسی در چت با دختر

نکته بعدی به‌ هیچ‌ عنوان سراغ سکس چت کردن با دختر نروید. مثلاً با دختری که یه روز، دو روز، سه روز، یه هفته چت کرده اید و شما رو می‌برد داخل کلوز فرندش، تو کلوز فرندش عکسی می‌ذاره که نسبت‌ به عکس‌های عمومی اش بازتر هست یا در تلگرام برای شما از خودش عکس می‌فرسته که یه مقدار نسبت ‌به سایر عکس‌هایش جنبه‌ی جنسی بیشتری دارد. مثلاً شما می‌بینید که یه دختری همه عکس‌های اینستاگرامش با حجاب کامل یا عکس پروفایلش عکس گل است، و ناگهان از خود یه عکس بدون حجاب می‌فرستد. یا دختر دیگه همه عکسش بدون حجابه و تو کلوز فرندش عکس در مهمونی و لب استخر با لباس باز می‌گذارد. حالت دوم این که وقتی دختر کمی با شما صمیمی شده است و وارد فضای گفتگوی جنسی و سکس چت می شود، حالا این گفتگوی جنسی بعضی وقت ها مستقیم و گاهی وقت ها غیر مستقیم است.

 این یک سیگنال جنسیه غیرمستقیمه گول هیچ‌کدوم از این دو حالت رو نخورید. چرا؟ چون‌که این یک تله است از طرف دختر، برای ‌اینکه ببینه شما وا می‌دهید یا خیر. اگه دختر هم‌چین کاری کرد نشانه خوبیست. چرا؟ چون‌که نشان می‌دهد مسیر را، درست رفته اید. بعد دختر می‌خواهد عمداً شمارو امتحان کند و ببیند رفتار شما واقعی است یا ساختگی. یه شکل دیگر از داخل باشگاه خودش برای شما عکس می‌فرستد تا ببینید پاسخ شما چیست؟ هرگونه اشاره به زیبایی‌های ظاهری اعم از جنسی یا غیرجنسی. پس به‌هیچ‌عنوان گیر این تله نیفتید و دنبال سکس چت هم نباشید. برقراری رابطه جنسی تکنیک‌های خودش رو داره و توی منوی اصلی وب‌سایت های آموزش است. قسمت هنر اغوا که می‌توانید تشریف ببرید آنجا و مفصل بررسی‌کنید که وقتی می‌خواهید با یک دختری رابطه‌ی جنسی برقرار بکنید، چه مسیری باید طی کنید و با چه تکنیک‌های جلو ببرید.

مسیر ورود به رابطه جنسی در ایران مخصوص آقایان – هنر اغوا

جذابیت های شخصیتی

نکته پایه بعدی، لطفاً جذابیت‌های شخصیتتون رو به اون دختر بروز بدید. این نکته خیلی گسترده است و زیادی مبهم به‌نظر می رسه. یه سری ویژگی‌های شخصیتی و رفتاری هست که برای زنان جذاب هست مثل زبون بازی. حالا زبون‌باز  یعنی چه؟

زبون بازی این هست که شما یه خاطره خوب رو بتوانید تعریف کنید یه مثال دیگه ساده از زبون بازی، امروز ناهار قرمه‌سبزی بود یا این‌که برگردیم بگیم امروز رسیدم خونه یه ترافیک مزخرفی بود، برف هم اومده بود کلا وضع جالبی نبود نیم‌ساعت وایستادم اسنپ پیدا شد، تا برسه یخ زدم زیر اون برف. رسیدم خونه، در آسانسور که باز کردم، دیدم بوی قرمه سبزی میاد، گفتم خوش به حال این همسایه روبروای­مون که مامانش باهاشه و هرروز بوی غذاشون بلند می شه.

کلید انداختم در رو که باز کردم بوی قرمه‌سبزی زد تو صورتم. جفت اینا یه چیز رو می‌گفت، ناهار قرمه‌سبزیه، ولی دومی نسبت ‌به اولی خیلی فاصله داشت. هیچ‌گونه ابراز علاقه و احساسات نداشت، بلکه صرفاً یه قسمت ساده‌ای از زبون بازی بود. برای ‌این که شما شخصیت جذابی را بتوانید پیش خود رشد بدهید ما یک آموزش رایگان دیگری داریم به اسم سریال وینگمن. لطفاً از این سریال استفاده کنید چرا که کامل‌ترین و بهترین مجموعه آموزشی رایگان به زبان فارسی در این حوزه است. به سریال وینگمن با یک کلیک دسترسی داشته باشید.

برنامه های دوست یابی برای چت با دختر

به‌هیچ‌عنوان برای چت کردن با دختر سراغ برنامه‌ی دوست‌یابی نروید. در هر مقطع زمانی یک برنامه ای رایج می شود، یه زمانی یه سری فرم‌های فیس‌بوک بود و الان یه سری وب‌سایت هست مثل وب‌سایت دوست‌یابی و اپلیکیشن دوست‌یابی. بنده تا این لحظه هیچ نمونه‌ی موفقی رو ندیدم. در این برنامه ها نود و نه درصد اعضا پسر هستن اون یک درصدی هم که دختر هستند به احتمال بسیار بسیار زیادی برای اخاذی عضو شده اند. پس کلا دنبال این‌که ازین برنامه‌های دوست‌یابی و گروه‌های دوست‌یابی تلگرامی و ربات تلگرامی و موارد مشابهی که بتونید یه رابطه‌ی خوب پیدا کنید، نباشید.

 یه سری جوامع بحثشون جداست، مثلاً تو کشور سوئد برنامه دوست یابی تیندر یا کاملا جا افتاده است. یا در کشور آمریکا در مناطقی که زیاد ساختارهای سنتی ندارند مثل میامی و سن نیویورک ،کلاب رفتن و دیسکو رفتن برای پیدا کردن پارتنر جزوی از فرهنگ‌شون شده است. ولی این‌ها جزو فرهنگ ایران نیست.

 نکته بعدی که توی چت کردن با دختر و فضای آنلاین مهم هست اینه که پسرا می‌پرسن که من توی شهر کوچیکی هستم و شده سراغ دختری رفتم ولی دختر از یه شهر دیگه‌ای بوده. من الان باید چی‌کار بکنم؟ خیلی ساده‌ است شما برای ‌اینکه وقتی سراغ دختری می‌ری که باهاش چت کنین و ارتباط بگیرید تا ببینید خوشتون میاد یا نه؟ لطف کنید تشریف ببرید پیچ های دخترای شهر خودتون رو فالو کنید پیج های دختر خیز کجاهاست؟ کافی‌شاپ، کتاب‌فروشی، دانشگاه، باشگاه، آرایشگاه زنونه. مثلاً شما در شهر خوی ساکن هستید که یه شهر کوچیک هست بالاخره این شهر دانشگاه و کافه و آرایشگاه زنونه  و … دارد، پس بروید از فالوورهای اون‌ها شروع کنید به جستجو .

نکات پیشرفته برای چت با دختر

در این قسمت نکاتی پیشرفته تر را بیان می کنیم. برای شروع ویدیو زیر رو تماشا کنید:

فضای آنلاین

تا به الان این قسمت آموزش، مرتبط با نکات پایه‌ای و برای افراد مبتدی بود و یه سری نکات خیلی عمومی و ساده رو با هم بررسی کردیم در این اسلاید می‌خواهیم به نکاتی که برای شروع ارتباط نیاز دارید، اشاره کنیم وقتی‌که می‌خواهید ارتباط‌تون رو با دختر مورد نظرتان شروع کنید، لطفاً حواس‌تون باشه که در چه محیطی از فضای آنلاین سراغ آن دختر می‌روید. متأسفانه اشتباه خیلی رایج که مردهای جامعه ما خیلی زیاد هم مرتکب می‌شوند این است که از رسانه‌های نامناسب برای کار نامناسب استفاده می‌کنند دقیقاً درحال‌حاضر منظور رسانه‌ی لینکدین است.

رسانه‌ی لینکدین یک محیط کاریست که دخترها با انتظار این‌که قرار است یک رفتار کاری حرفه‌ای را مشاهده کنند، وارد آن می‌شوند و به‌محض این‌که پروفایل می‌سازند، لشکری از پسرها سراغ‌شون میاد که سلام بانو سلام چقدر زیبا، سلام افتخار آشنایی می‌دین؟ یعنی قضیه در نقطه مقابل، اینستاگرام محیط سرگرم شدن، گفتن و خندیدن، محیط گپ زدن با رفقا و بعضاً آشنا شدن با آدمای جدید، پس لطفاً حواس‌تان باشد که از چه محیطی برای چه نوعی از ارتباط استفاده می‌کنید. توییتر محیطی که بیشتر برای تخلیه‌ی روانی، غرزدن، اعتراض کردن، بعضاً هم در مواردی به اشتراک گذاشتن خاطرات خنده‌دار و رویدادهای جالب است.

پیام و زمینه ارتباطی

 نکته دوم برای شروع ارتباط این هست که حواس‌تون به زمینه ارتباط و پیامی که برای ارتباط برقرار کردن می‌دهید باشد. منظور از پیام و زمینه چیست؟ پیامی که شما برای ارتباط می‌دهید همون متن یا ویسی هست که ارسال می‌کنید. زمینه شما سایر پیام‌هایی است که به‌صورت غیرمستقیم به دختر می‌دید عکس پروفایل شما، توییت هایی که قبلاً زدید، بیو اکانت شما، پست‌هایی که قبلاً منتشر کرده‌اید هایلایت هایی که ساخته‌اید همه و همه پیام‌هایی است که به‌صورت غیرمستقیم به دختر داده می شود و شک نکنید که اکثریت دخترها در اوایل ارتباط، پروفایل شما را چک می‌کنند. پس واضحه که اکانت شما در اون شبکه اجتماعی باید به‌صورت پابلیک یا عمومی باشه چرا که دختر اول باید یه‌کم با شما چت بکنه یه‌کم از شما خوشش بیاد ببینه که یک زمینه مناسبی است که این پیام در چارچوب اون داده شد و بعدش تازه میاد شما رو فالو می‌کند.

آخرین نکته‌ای که برای شروع ارتباط باید بلد باشید این هست که دخترها بعضی وقت‌ها به ما مردها چراغ سبز نشان می‌دهند و ما مردها متوجه نمی‌شیم. گاهی اوقات دخترها به ما چراغ سبزنشان نمی‌دهند ولی چون‌که دختر دیگری قبلاً این کار را نکرده است، دچار سو تفاهم می شویم. درمورد چراغ سبز نشان دادن دختر، نکته مهمی که باید دقت کنید، این هست که تمایل دختر به برقراری ارتباط به‌معنای اعلام مستقیم ورود به رابطه نیست بلکه ممکن است یک ابراز توجه خفیف باشد.

نشانه های نخ دادن دختر

آخرین اسلایدی که توی این ویدیو بررسی می‌کنیم این هست که چگونه ارتباط طبیعی‌تری با دختر داشته باشیم؟ اگه یادتون باشه یکی از اولین نکات پایه، این بود که خودتون باشید اما خود اصلاح‌شده و یکی دیگه از این نکات هم این که یک تجربه لذت‌بخش خلق کنید. تجربه لذت‌بخش با نکاتی مثل لحن، استاندارد باشه فینگیلیش تایپ نکنید، زیاد رسمی تایپ نکنید، وقتی به دختر ویس می‌دهید همون جوری که در حالت عادی صحبت می‌کنید صحبت بکنید، هم شوخی عادی داشته باشید، هم شوخی جنسی داشته باشید از ایموجی های ممنوعه پرهیز کنید.

سایر فعالیت های شخص در دنیای مجازی

نکته آخر که نکته خیلی حرفه‌ای هم هست، اینه که به سایر فعالیت‌های دختر در اون شبکه اجتماعی دقت کنید مثلاً اکثریت دخترها یه هایلایت دارن که توی اون هایلایت آهنگای مورد علاقه شونو می‌ذارند با بررسی آهنگ‌های اون‌ هایلایت متوجه می‌شوید که خواننده‌ی مورد علاقه‌ی اون دختر کیست و بعد با توجه به داشتن یه شناخت نسبی از خواننده، اگر بخواهید به گفتگو کنید می‌توانید با اشاره به اون خواننده، استفاده کنید. مثال دیگه اگر پست‌های اون دختر رو تحلیل ‌کنید، متوجه می‌شید که اون دختر به طرز ویژه‌ای طرف‌دار کافه لمیز یا مثلاً طرف‌دار کافه ساعدی نیاست. یک ارتباط طبیعی و خوشایند رو هم‌زمان خلق کنید.

سوالی که پیش می آید الان چی‌کار کنم؟ اولین کاری که شما باید بکنید این است که که مهارت‌های فعلی‌تون رو ارزیابی کنید و در هر جایگاهی که هستید باید اشتباهات‌تون رو رفع کنید مثلاً شما می‌گویید که من در زمینه ی شوخ‌طبعی و زبون‌بازی ایرادی ندارم ولی فضای روانی زنان رو زیاد نمی‌شناسم. پس تو اون مسئله بعداً کارمی کنم ولی قبل‌ از این‌که ببینیم روی چه چیزی کار بکنیم، باید روی رفع اشتباهات‌تون کار کنید برای رفع اشتباهات هم که گفتم آموزش مکمل هست که اگر شماره تماستون رو همینجا وارد کنید و سیستم به‌صورت اتوماتیک برای شما ارسال می‌کند. اشتباهات‌تون رو که رفع کردید اکثریت نقاط ضعف شما خودبه‌خود پوشش داده می‌شد چرا که اشتباهات ما نتیجه نقاط ضعفمان هست. حالا نقاط ضعف که پوشش داده شد می رویم سمت ساخت نقاط قوت.

به این چت نگاه نکنید!

هفته گذشته یکی از همین پسرهای معمولی اومد توی دایرکت اینستاگرام و بعد از بررسی صفحه چتش متوجه همین مشکل در درونش شدم. با اجازه خود فرد و سانسور جهت حفظ محرمانگی این صفحه چت رو با هم بررسی می‌کنیم.

نکات اشتباه چت با دختر وینگمن فارسی

چگونه با دختر چت کنیم وینگمن فارسیاصول چت با دختر وینگمن فارسیچت بد با دختر وینگمن فارسینمونه چت اشتباه با دختر وینگمن فارسیچت اشتباه با زنان وینگمن فارسی

این گونه نباید با زنان چت کرد وینگمن فارسیاشتباه در چت با دختر وینگمن فارسی

دوباره تاکید می‌کنم اینجوری با دختر چت نکنید! این صفحه چت نشون دهنده یه ارتباط خیلی ضعیفه. خودتون رو جای دختر بگذارید. آیا تمایل دارین با همچین مردی وارد رابطه عاطفی بشین؟ این مرد چه فرقی با بقیه مردها داره؟ ترجیح میدین با ایشون چت کنین یا توی یوتیوب و اینستاگرام برای خودتون بچرخین؟

واضحه که جواب هیچکدوم از سوالات بالا به نفع مرد نیست. در ادامه شرح دقیق از کارهای اشتباهی که مرد توی این چت انجام داد و می‌تونست بهتر باشه رو بررسی می‌کنیم.

۵ اشتباه چت ضعیف بالا

  1. شروع ضعیف

دخترا دایرکت‌های بی انتهایی دارند از “سلام خوبی؟” و “سلام بیداری؟” و این جنس عبارت‌های تکراری. همین تجربه درباره ریپلای استوری هایی که در اینستاگرام میگذارند هم دارند. شروع کردن با این عبارتهای ضعیف و تکراری هیچ فایده ای برای هیچ مردی نداشته و نداره.

به جای این جملات تکراری بر اساس محیطی که دختر توشه (در اینجا حلقه اجتماعی) و اینکه در آینده چجوری میخواین مسیر ارتباط رو مهندسی کنین استارتر مناسب رو برای شروع مکالمه طراحی کنید.

  1. سوال زیاد

علی رغم همه سختگیری‌ها و اشتباهاتی که برای این مرد درنظر گرفتیم، خوشبختانه مشکل هول بازی، ابراز علاقه زیاد و پیشنهاد مستقیم وجود نداره. وقتی مردها متوجه اشتباه هول بازی میشن ولی زبون بازی یاد نمی‌گیرن به ۲ دسته تقسیم میشن:

  1. همه اش سوال می‌پرسن. (که این مرد شامل این دسته است.)
  2. زیادی تیکه میندازن و شوخ طبعی می‌کنن.

در حالت اول به خاطر اینکه نمی‌تونن یه جریان مکالمه رو ادامه بدن با پرسیدن سوالات متوالی سعی می‌کنن که ارتباط رو ادامه بدن. ولی پرسیدن این سوالات زیاد به این ختم میشه که دختر احساس بدی داشته باشه. انگار که تحت بازجوییه.

در حالت دوم هم بخاطر اینکه عادی حرف نمی‌زنن و حجم سرخوشی زیادی بالاست، جوری هستن که انگار تحت تاثیر مواد مخدر هستن. چیزی که از دخترها در این هنگام میشنون اینه که “چیزی زدی؟”

ضروریه به جای اینکه مردها در این ۲ حالت گیر کنن برای ادامه مکالمه از یخ شکن‌ها استفاده کنن، قصه بگن، سوالات با پایان باز بپرسن و از ضد یخها استفاده کنن.

آموزش مقدماتی یخ شکن‌ها رو از اینجا دریافت کنید!

بسته کامل یخ شکن و ضد یخ و لاس زنی رو همین الان دریافت کن!

  1. گیر کردن در یه موضوع

برای اینکه یه دختر از پسری خوشش بیاد لازمه که در ارتباط با اون پسر نسبت به بقیه پسرها تجربه لذت‌بخش تری رو داشته باشه. و بیشتر بهش خوش بگذره. وقتی پسر زبون باز حرفه ای باشه و شوخ طبعی بالایی هم داشته باشه، می‌تونه با هرچیزی (واقعا هرچیزی، حتی یه چوب خشک) هم شوخی کنه و کاری کنه که دختر احساس خوبی داشته باشه و از ارتباط با اون پسر لذت ببره.

با توجه به اینکه اکثریت مردها همچین مهارتی رو ندارن بهتره که حداقل هنگام ارتباط با دختر از موضوعاتی استفاده کنن که صحبت دربارشون راحت‌تر باشه و بستر لاس زنی و شوخ طبعی بیشتری فراهم باشه.

موضوعات راحت: فیلم و سریال، مسافرت، روابط بقیه (حالت خاله زنک بازی پیدا نکنه)، غذا، کتاب، سلبریتی‌ها

برخی موضوعات هستن که آقایان به اون‌ها علاقه دارن ولی برای ارتباط با زنان مناسب نیستن. از این موضوعات تا حداکثر امکان دوری کنین:

اقتصاد، سیاست، فلسفه، فوتبال

اینکه دختری به اینها علاقه داشته باشه باعث میشه که بخواد درباره اینها با شما حرف بزنه ولی گفت و گوی عادی باعث نمیشه که دختر از شما خوشش بیاد.

  1. زیادی نرم بودن

به دختر کمک کردن هیچ ایرادی نداره. ولی اینکه کارهای دختر رو براش انجام بدید. یا چیزی براش تهیه کنید و فکر کنید بخاطر اینکه برای دختر چیزی خریده اید و کاری کردید از شما خوشش خواهد آمد یا به عنوان جبران با شما قرار خواهد گذاشت در اشتباهید. ادامه دادن این مسیر اشتباه فقط با هزینه زمانی و مالی بیشتر برای شما همراهه و به رابطه عاطفی با اون دختر ختم نمیشه.

بخاطر این قضیه دخترها رو مقصر و سواستفاده گر ندونین. مقصر اصلی قضیه مردها هستن. از بس مردهای زیادی این کارها رو کردن که این انتظار رو به عنوان عرف پذیرفته شده شکل دادن. برخی فکر می‌کنن حتما باید به دختر “بله” بگن. لطفا “نه” گفتن رو هم بلد باشید و اگر دختر ناراحت شد هم اشکالی ندارد. ضروریه که شما خودتون رو هم دوست داشته باشید و برای زمان و انرژی خودتون ارزش قایل شوید.

  1. زیادی ادامه دادن

در اینجا فقط ۱۶ صفحه چت رو برای شما آوردیم تا اون رو بررسی کنیم. در اصل این چت ۳ روز ادامه داربود. همچنان هم هیچ جذابیتی از طرف پسر بروز داده نشد. محتمله که نتونید موضوع رو عوض کنید، شوخ طبعی خوبی داشته باشید یا اینکه اصلا در اون لحظه حال دختر مناسب ارتباط برقرار کردن نباشه. ادامه دادن ارتباطی که کمکی به جذابتر دیده شدن شما در اون لحظه نمیکنه هیچ فایده ای در جذب اون دختر نداره. صرفا نشون میده که زیادی به ارتباط با اون دختر مشتاقید و این نشونه هول بازیه.

برای بار آخر ازتون می‌خوام اینجوری با دختر چت نکنید! و از اینجا به بعد حواستون به این ۵ اشتباه در چت کردن باشه. یک قدم بهتر از وقتی که هنوز به اینجای این مقاله نرسیده بودین با دخترها ارتباط برقرار کنین.

حالا که تا اینجا برای خودت وقت گذاشتی، پیشنهاد می‌کنم حتما چت مقدماتی رو که نمونه یه چت کامل با دختر از ۰ تا صد (اولین ریپلای استوری تا ورود به رابطه) هست رو ببینی.

همین حالا چت مقدماتی رو تهیه کن!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود | ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد