اینجوری با دختر چت نکنید!

اینجوری با دختر چت نکنید!

پسرهای زیادی با دخترها چت می‌کنن ولی آخرش به اون مقصدی که میخوان نمیرسن. (اینجوری با دختر چت نکنید!) دلیلشم اینه که زیادی معمولی هستن و هیچ جذابیتی جهت متمایز شدن با پسرهای معمولی ندارن.

فراموش نکنید که پسرهای بسیار زیادی سراغ دخترا میان. یه دختر از وقتی ۱۵ سالش میشه و یکمی جذابیت ظاهری پیدا می‌کنه، از پسربچه ۱۲ ساله تا پیرمرد ۹۰ ساله سراغش میرن تا باهاش وارد رابطه بشن. اگه فقط هفته‌ای ۲ نفر سراغش بیان، (که عدد واقعی بیشتر از اینه.) وقتی اون دختر ۲۰ سالش شده بیش از ۶۰۰ نفر سراغش اومدن. دختر مورد نظر شما که ازش خوشتون اومده هم همچنین شرایطی داره و برای اینکه شما بتونین باهاش وارد رابطه بشین ضروریه که نسبت به همه مردهای قبلی متمایز باشید.

به این چت نگاه نکنید!

هفته گذشته یکی از همین پسرهای معمولی اومد توی دایرکت اینستاگرام و بعد از بررسی صفحه چتش متوجه همین مشکل در درونش شدم. با اجازه خود فرد و سانسور جهت حفظ محرمانگی این صفحه چت رو با هم بررسی می‌کنیم.

نکات اشتباه چت با دختر وینگمن فارسی

چگونه با دختر چت کنیم وینگمن فارسیاصول چت با دختر وینگمن فارسیچت بد با دختر وینگمن فارسینمونه چت اشتباه با دختر وینگمن فارسیچت اشتباه با زنان وینگمن فارسی

این گونه نباید با زنان چت کرد وینگمن فارسیاشتباه در چت با دختر وینگمن فارسی

دوباره تاکید می‌کنم اینجوری با دختر چت نکنید! این صفحه چت نشون دهنده یه ارتباط خیلی ضعیفه. خودتون رو جای دختر بگذارید. آیا تمایل دارین با همچین مردی وارد رابطه عاطفی بشین؟ این مرد چه فرقی با بقیه مردها داره؟ ترجیح میدین با ایشون چت کنین یا توی یوتیوب و اینستاگرام برای خودتون بچرخین؟

واضحه که جواب هیچکدوم از سوالات بالا به نفع مرد نیست. در ادامه شرح دقیق از کارهای اشتباهی که مرد توی این چت انجام داد و می‌تونست بهتر باشه رو بررسی می‌کنیم.

۵ اشتباه چت ضعیف بالا

  1. شروع ضعیف

دخترا دایرکت‌های بی انتهایی دارند از “سلام خوبی؟” و “سلام بیداری؟” و این جنس عبارت‌های تکراری. همین تجربه درباره ریپلای استوری هایی که در اینستاگرام میگذارند هم دارند. شروع کردن با این عبارتهای ضعیف و تکراری هیچ فایده ای برای هیچ مردی نداشته و نداره.

به جای این جملات تکراری بر اساس محیطی که دختر توشه (در اینجا حلقه اجتماعی) و اینکه در آینده چجوری میخواین مسیر ارتباط رو مهندسی کنین استارتر مناسب رو برای شروع مکالمه طراحی کنید.

  1. سوال زیاد

علی رغم همه سختگیری‌ها و اشتباهاتی که برای این مرد درنظر گرفتیم، خوشبختانه مشکل هول بازی، ابراز علاقه زیاد و پیشنهاد مستقیم وجود نداره. وقتی مردها متوجه اشتباه هول بازی میشن ولی زبون بازی یاد نمی‌گیرن به ۲ دسته تقسیم میشن:

  1. همه اش سوال می‌پرسن. (که این مرد شامل این دسته است.)
  2. زیادی تیکه میندازن و شوخ طبعی می‌کنن.

در حالت اول به خاطر اینکه نمی‌تونن یه جریان مکالمه رو ادامه بدن با پرسیدن سوالات متوالی سعی می‌کنن که ارتباط رو ادامه بدن. ولی پرسیدن این سوالات زیاد به این ختم میشه که دختر احساس بدی داشته باشه. انگار که تحت بازجوییه.

در حالت دوم هم بخاطر اینکه عادی حرف نمی‌زنن و حجم سرخوشی زیادی بالاست، جوری هستن که انگار تحت تاثیر مواد مخدر هستن. چیزی که از دخترها در این هنگام میشنون اینه که “چیزی زدی؟”

ضروریه به جای اینکه مردها در این ۲ حالت گیر کنن برای ادامه مکالمه از یخ شکن‌ها استفاده کنن، قصه بگن، سوالات با پایان باز بپرسن و از ضد یخها استفاده کنن.

آموزش مقدماتی یخ شکن‌ها رو از اینجا دریافت کنید!

بسته کامل یخ شکن و ضد یخ و لاس زنی رو همین الان دریافت کن!

  1. گیر کردن در یه موضوع

برای اینکه یه دختر از پسری خوشش بیاد لازمه که در ارتباط با اون پسر نسبت به بقیه پسرها تجربه لذت‌بخش تری رو داشته باشه. و بیشتر بهش خوش بگذره. وقتی پسر زبون باز حرفه ای باشه و شوخ طبعی بالایی هم داشته باشه، می‌تونه با هرچیزی (واقعا هرچیزی، حتی یه چوب خشک) هم شوخی کنه و کاری کنه که دختر احساس خوبی داشته باشه و از ارتباط با اون پسر لذت ببره.

با توجه به اینکه اکثریت مردها همچین مهارتی رو ندارن بهتره که حداقل هنگام ارتباط با دختر از موضوعاتی استفاده کنن که صحبت دربارشون راحت‌تر باشه و بستر لاس زنی و شوخ طبعی بیشتری فراهم باشه.

موضوعات راحت: فیلم و سریال، مسافرت، روابط بقیه (حالت خاله زنک بازی پیدا نکنه)، غذا، کتاب، سلبریتی‌ها

برخی موضوعات هستن که آقایان به اون‌ها علاقه دارن ولی برای ارتباط با زنان مناسب نیستن. از این موضوعات تا حداکثر امکان دوری کنین:

اقتصاد، سیاست، فلسفه، فوتبال

اینکه دختری به اینها علاقه داشته باشه باعث میشه که بخواد درباره اینها با شما حرف بزنه ولی گفت و گوی عادی باعث نمیشه که دختر از شما خوشش بیاد.

  1. زیادی نرم بودن

به دختر کمک کردن هیچ ایرادی نداره. ولی اینکه کارهای دختر رو براش انجام بدید. یا چیزی براش تهیه کنید و فکر کنید بخاطر اینکه برای دختر چیزی خریده اید و کاری کردید از شما خوشش خواهد آمد یا به عنوان جبران با شما قرار خواهد گذاشت در اشتباهید. ادامه دادن این مسیر اشتباه فقط با هزینه زمانی و مالی بیشتر برای شما همراهه و به رابطه عاطفی با اون دختر ختم نمیشه.

بخاطر این قضیه دخترها رو مقصر و سواستفاده گر ندونین. مقصر اصلی قضیه مردها هستن. از بس مردهای زیادی این کارها رو کردن که این انتظار رو به عنوان عرف پذیرفته شده شکل دادن. برخی فکر می‌کنن حتما باید به دختر “بله” بگن. لطفا “نه” گفتن رو هم بلد باشید و اگر دختر ناراحت شد هم اشکالی ندارد. ضروریه که شما خودتون رو هم دوست داشته باشید و برای زمان و انرژی خودتون ارزش قایل شوید.

  1. زیادی ادامه دادن

در اینجا فقط ۱۶ صفحه چت رو برای شما آوردیم تا اون رو بررسی کنیم. در اصل این چت ۳ روز ادامه داربود. همچنان هم هیچ جذابیتی از طرف پسر بروز داده نشد. محتمله که نتونید موضوع رو عوض کنید، شوخ طبعی خوبی داشته باشید یا اینکه اصلا در اون لحظه حال دختر مناسب ارتباط برقرار کردن نباشه. ادامه دادن ارتباطی که کمکی به جذابتر دیده شدن شما در اون لحظه نمیکنه هیچ فایده ای در جذب اون دختر نداره. صرفا نشون میده که زیادی به ارتباط با اون دختر مشتاقید و این نشونه هول بازیه.

برای بار آخر ازتون می‌خوام اینجوری با دختر چت نکنید! و از اینجا به بعد حواستون به این ۵ اشتباه در چت کردن باشه. یک قدم بهتر از وقتی که هنوز به اینجای این مقاله نرسیده بودین با دخترها ارتباط برقرار کنین.

حالا که تا اینجا برای خودت وقت گذاشتی، پیشنهاد می‌کنم حتما چت مقدماتی رو که نمونه یه چت کامل با دختر از ۰ تا صد (اولین ریپلای استوری تا ورود به رابطه) هست رو ببینی.

همین حالا چت مقدماتی رو تهیه کن!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود | ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد