چجوری تشخیص بدیم دختر از ما خوشش اومده؟

آیا دختر از ما خوشش اومده وینگمن فارسی

چالش بزرگی که مردها هنگام آشنا شدن با یک زن روبه‌رو هستند اینه که نمی‌تونن تشخیص بدن که اون دختر از اون مرد خوشش اومده یا نه؟ برای اینکه تشخیص بدیم دختر از ما خوشش اومده باید به این واقعیت مهم توجه کنیم که خوش اومدن از کسی یک حالت صفر و یکی نیست. یعنی این‌گونه نیست که دختر از مرد خوشش میاد یا نمیاد! بلکه به‌صورت یک طیف است. این میزان علاقه به‌مرور افزایش پیدا می‌کند.

اهمیت این سوال در اینه که بدونیم کجا با دختر اتصال عمیق را شروع کنیم و وارد ابراز علاقه بشیم بدون این‌که هول بازی درآورده باشیم. یعنی درواقع داریم به این سوال پاسخ میدیم: “از کجا بفهمیم مرحله جذب دیگه تموم شد و داخل اون موفق بودیم؟”

برای آشنایی با مراحل رابطه کلیک کن!

 برای این‌که بتوانیم جواب این سوال رو بدیم، در ادامه یک لیست برای شما آوردم. هر وقت که پنج نشانه از لیست زیر به وجود اومد شما می‌تونید بفهمید که اون دختر از شما خوشش اومده و چراغ سبزی برای ورود به مرحله اتصال عمیق رو دارید.

 لیست نشانه‌های «آیا دختر از ما خوشش اومده؟»

 1. حداقل پنج سوال آشنائی پرسیده

 سؤالات آشنایی سوالاتی هستند که جهت آشنا شدن با طرف مقابلمون می‌پرسیم. (نه بابا!) مثال شون این چند نمونه هستند:

چند سالته؟

اهل کجایی؟

چه درسی خوندی؟

چه غذایی دوست داری؟

 1. شکستن سکوت

وقتی توی مکالمه سکوتی پیش میاد برای شکستن سکوت پیش‌قدم می‌شه. برعکس این نشانه رو ما در مرد ها چقدر زیاد می‌بینیم. وقتی‌که با دختر دارن لاس می‌زنن ولی از این‌جا به بعد که اون موضوع تموم می‌شه، برای این‌که سکوت رو بشکنن یه موضوع جدید رو شروع می‌کنن. اگر که ما این رفتار در دختر ببینیم. یعنی این‌که یک سکوت در گفت‌وگو شکل‌گرفته و دختر برای ادامه‌ی مکالمه تلاش کنه. می‌فهمیم که دختر از ما خوشش اومده. در واقع فاز جذب خوب جلو رفته و آماده برای ورود به اتصال عمیق هستیم.

 1. احترام در گفتگو

در اوایل مراحل جذب می‌بینیم که ممکنه دختر یهویی ارتباط رو قطع کنه. مثلاً داریم باهاش چت می‌کنیم یه‌ هویی چت و ول کنه و بره و دیگه پیام‌های ما را جواب نده. ولی وقتی به انتهای مرحله جذب نزدیک می‌شیم می‌بینیم که به ما می‌گه که می‌خوام برم شام بخورم. باید برم بیرون. می‌خوام برم بخوابم.

 1. درخواست آشنایی

 یکی از واضح‌ترین نشانه‌های موفقیت و خوب عمل کردن در مرحله جذب اینه که دختر می‌گه مستقیم آشنا بشیم. این نشانه رو جدی بگیرید و وجودش نشون میده دختر از ما خوشش اومده!

درخواست آشنایی از طرف دختر وینگمن فارسی

 1. انتشار عکس‌های خصوصی

در کلوز فرند اینستاگرام عکس‌های خصوصی می‌گذارد. دقت کنید که این نشان می‌تونه به‌عنوان نخ هم ارزیابی بشه. ولی اگر مدتی به اون دختر چت کردید و فرضاً سه روز بعد از چت کردن با اون دختر این نشانه دیده شد می‌تونید متوجه بشید که اون دختر از شما خوشش اومده.

 1. کات نکرده بودما ولی الان کات کردم!

رابطه‌ای که با دوست‌پسرش داشته رو تموم کرده.

در اوایل آشنایی یه‌سری دخترها مخصوصاً اون‌هایی که زیادی سطح بالا هستند و مردهای بسیار زیادی سراغشون می‌روند یا کسانی که می‌خوان یه‌کمی طاقچه بالا بذارند به دروغ برمی‌گردن می‌گن که من دوست‌پسر دارم. و مرحله جذب که این‌ها بعضاً یک کمی هم بیشتر طول می‌کشد مثلاً ده روز تا دو هفته. از یه جایی به بعد برمی‌گردن می‌گن که رابطه ام با دوست پسرم قطع کردم. این درواقع سیگنال که می‌گه سپری که قبلاً جلوی تو گرفته بودم الان دیگه وجود نداره و می‌تونی جلوتر بیای.

 1. فرستادن عکس خوشگل از خودش

فرستادن عکس خوشگل از جانب دختر وینگمن فارسی

نکته مهم: شما هیچ‌وقت از دختر عکس نخواید. دخترها در ارتباطات شون نسبت‌ به ما پسرها از عکس‌های بسیار بسیار بیشتری استفاده می‌کنند. هنگامی‌که دارید درباره موضوع مثلاً تولد اون دختر صحبت می‌کنید. یا مسافرت یا مهمونی و بدون این‌که شما بگید دختر از خودش عکسی رو می‌فرسته که شاید الزاماً لباس بازی هم نپوشیده باشه و جنبه جنسی آن‌چنانی نداشته باشد. ولی به خودش خوب رسیده. روی آرایش موهاش و لباسش کارکرده یعنی این‌که داره تلاش می‌کنه شما زیبایی‌هاش رو ببینید. لطفاً هول بازی در نیارید. ولی می‌تونید که یک تعریف بسیار کوچیک و سطحی داشته باشید.

 1. تحسین ویژگی‌های شخصیتی

در مرحله A2 یعنی اواسط مرحله‌ی جذب دختر برای‌اینکه بگه از شما خوشش اومده ویژگی‌های ظاهری و مادی مثلاً مدل موها، استایل، یا از ماشین شما تعریف می‌کنه ولی برای این‌که نشون بده از شما بیشتر از قبل خوشش اومده از ویژگی‌های شخصیتی شما مثل صبور بودن، باهوش بودن، بردباری، حمایت گری یا هر ویژگی دیگر شخصیتی مرتبط به شما تعریف می‌کنه.

اگه می‌خوای به صورت ویدیویی با مراحل رابطه آشنا بشی کلیک کن!

 1. تک کلمه‌ای جواب نمیده

پاسخ‌های سرد و تک کلمه‌ای نمی‌ده. بلکه جواب مفصل می‌ده. یا این‌که در زبون بازی و لاس زدن مفصل با ما همکاری می‌کنند. برعکس این قضیه یعنی پاسخ‌های سرد و تک کلمه‌ای نشان‌دهنده این هستند که شما در مرحله جذب زیاد جلو نرفتید! یا این‌که عملکرد خوبی نداشتید! ولی وقتی می‌بینید که دختر مفصل زبون‌بازی می‌کنه اگر شما دو جمله براش تایپ می‌کنی، اون هم با دو جمله یا بیشتر جواب می‌ده یعنی این‌که دختر از ما خوشش اومده. از ارتباط با شما داره لذت می‌بره. و می‌خواد که ارتباط رو با شما ادامه بده. 

 1. تغییر لحن

از لحن صمیمی استفاده می‌کنه یعنی این‌که با اسم کوچک خطاب می‌کند. از «تو» به‌جای «شما» استفاده می‌کند.

+ ۳ نشانه جانبی اینکه دختر از ما خوشش اومده

 1. برامون گل رز و یا قلب قرمز می‌فرسته
 2. از ساعت یازده شب به بعد پیام می‌ده
 3. برامون آهنگ می‌فرسته

نکته مهم: این چک لیست خیلی مهمه و پیشنهاد می‌کنم از دکمه پایین صفحه دانلود کنید تا داشته باشید.

برای استفاده از این چک لیست حواستون باشه، که پنج عدد از این نشانه‌ها باید به وجود بیاد. یعنی دختر از اون مدل دخترهاست که با کمترین حجم از پیام دادن یهو یه عالمه پیام می‌ده به این معنی که از شما خوشش اومده؟! قطعا نه! صرفاً یعنی آدم برون‌گرایی و به‌شدت دنبال ارتباط برقرار کردن و اجتماعی شدن ولی اگر اولش دختر تک کلمه کوتاه جواب میداد. بعدش زیاد پیام داد. و در زبون بازی همراهی می‌کنه، اون موقع می‌تونید نتیجه بگیرید که از شما خوشش اومده. منتهی حواستون باشه یک نشانه کافی نیست و حداقل پنج تاشو لازم داریم.

می‌دونیم دختر از ما خوشش اومده. چجوری ادامه بدم؟

توضیح مفصل و کامل مراحل بعدی رو در آموزش محیط آنلاین برات آوردم. این آموزش همراه با صفحه چت واقعی و نکات عملی بهت کمک می‌کنه تا بتونی به آسونی به دختر مورد علاقت برسی. فراموش نکن که با تلاش کردن و جون کندن شاید به چیزی که می‌خوای نرسی ولی یقین دارم با تلاش نکردن به چیزی که می‌خوایم نمی‌رسیم.

تهیه آموزش محیط آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود | ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد