نشانه ها و علائم علاقه دختر به پسر

نشانه ها و علایم علاقه دختر به پسر وینگمن فارسی

 از کجا بفهمیم دختر موردنظر مون به ما علاقه داره و از ما خوشش میاد یا خوشش نمیاد؟ نشانه‌ ها و علائم علاقه دختر به پسر چین؟ مراحل ورود به رابطه چین و از کجا تشخیص بدیم در کدوم مرحله هستیم؟ در هر مرحله باید انتظار چه نشانه هایی داشته باشیم که نشون دهنده موفقیت ما و علاقه دختر هستش؟

در این مقاله با هم بررسی می‌کنیم نشانه‌ های علاقه دختر به پسر چیه؟ چجوری بفهمیم دختر از ما خوشش اومده؟ دختر چه رفتاری نشون میده که مطمئن بشیم عاشقمون شده؟ همین اول بگم این آموزش از تمام آموزش‌های مشابه کامل تره و این رو در طول مقاله بهتون اثبات می‌کنم.

حتما مقاله رو تا انتها دنبال کنید تا با نشانه های علاقه دختر به پسر کامل آشنا بشین. برای شروع ویدیویی که در پایین گذاشتم رو همین الان ببینید.

 

قبل ‌از این‌که بخوام این آموزش رو شروع کنیم ازتون می‌خوام با ذهن باز در این آموزش حاضر بشید. طبق تجربه چندین ساله‌ای که بنده در حوزه آموزش دارم اگه کسی این دو تا نکته رو رعایت نکنه نه ‌فقط از این آموزش بلکه از هیچ آموزشی (حالا می‌خواد آموزش گیتار باشه. آموزش مهارت ورزشی باشه. آموزش رانندگی یا هر آموزش دیگه‌ای.)  هیچ نتیجه‌ای نخواهد گرفت.

اون اشتباهات اینه که این دو تا حرف رو بزنه. حرف اول اینه که یک آموزش رو می‌بینه و بعد میگه اشتباه می‌کنی این حرف تو درست نیست. این‌جاش این‌جوری نیست و حرف دوم اینه که می‌گه این‌که می‌گی درسته ولی به درد من نمی‌خوره. تو شهر من نمی‌شه. مثلاً میگن اینایی که تو داری می‌گی مال تهرانه و تو اصفهان به درد نمی‌خوره. تو تهران هم همینو می‌گیم. یه عده دیگه برمی‌گردن می‌گن مستر وینگمن، اینا که تو داری می‌گی مال نیویورکه به درد تهران نمی‌خوره!

اصلاً نگران نباشید. تک‌تک نکاتی که در این آموزش در اختیار شما قرار گرفته بارها و بارها امتحان شده و هم بنده و هم سایر عزیزانی که از این نکات استفاده کردن متوجه بودند که این نکات مفید بوده و الان هم بسیار خوشحالم که می‌تونم این نکات را در اختیار شما قرار بدم.

فهرست مطالب پنهان

۴ اشتباه مرگبار و خنده دار آموزش‌های غلط همکاران

چهار اشتباه مرگبار در نشانه های علاقه دختر به پسر وینگمن فارسی
 

 اجازه بدهید چند مثال از نکاتی که سایر همکاران ما در وب‌سایت های خودشونو قراردادند رو با هم‌دیگه بررسی کنیم این تصویر و چند تا تصویر بعدی که می‌بینید به‌طور مستقیم از وب‌سایت برخی از همکاران ما گرفته شده.

۱. فضای باز

فضای باز علامت مضحک علاقه دختر به پسر

در این عکس یکی از نشانه‌ ها و علائم علاقه دختر به پسر قرار گیری در فضای باز عنوان شده! نکته عملی این آموزش که در این اسلاید بررسی کرده‌ایم اینه که دختر چه بین شما فاصله گذاشت چه فاصله نذاشت به این معنی نیست که به شما علاقه دارد!

۲. همیشه وقت داشتن

 

همیشه وقت داشتن اشتباه خنده دار در نشانه های علاقه وینگمن فارسی

در این عکس یکی از علائم و نشانه‌ های علاقه دختر به پسر همیشه وقت داشتن دختر برای پسر عنوان شده! در واقعیت آدمی که همه وقتش رو مطلقاً صرف یک نفر دیگه بکنه احتمالاً برای سایر جنبه‌های شخصی و خانوادگی و کاری زندگی‌اش وقتی نخواهد داشت و هم‌چین آدمی از کمبود بلوغ رفتاری رنج می‌بره. شما هم اگر دختری رو دیدید که حداقل بلوغ رفتاری قابل‌قبول رو نداره لطفاً فرار کنید!

 

 

۳. رفتار متفاوت

همیشه وقت داشتن اشتباه رقبا در علاقه دختر به پسر وینگمن فارسی

رفتار متفاوت در این‌ عکس به عنوان یکی از نشانه ها و علائم علاقه دختر به پسر عنوان شده! یکی دیگر از همکاران ما گفته که اون دختر در حضور شما رفتار متفاوتی دارد. چالشی که درمورد این نکته وجود داره اینه که اگر رفتار اون دختر در حضور شما متفاوت شما از کجا می‌خواید متوجه بشید که وقتی شما در کنارش نیستید رفتار دیگه‌ای داره.

همچنین یک سری کارهایی مثال زده شده. مثل این‌که آرایش موهای خود را چک کند. فوق‌العاده عصبی ‌می‌شود و دست‌وپای خود را گم کند. درحالی‌که هر کدوم از این رفتارها به‌خودی‌خود خودش می‌تونه در حالت کاملاً عادی و بدون وجود علاقه‌ای از طرف دختر به پسر اتفاق بیافته.

درواقع همون‌طور که الآن ما با هم بررسی کردیم متوجه شدیم اشتباهات بسیار زیادی در این فضا وجود دارد. این اشتباهات باعث ناکارآمدی سایر آموزش‌ها که در این موضوع هستند شده‌اند.

 ناکارآمدی این آموزش‌ها در اینه که دقیق نیستن. شما تا این لحظه که بنده دارم این آموزش رو برای شما آماده می‌کنم اگر که در گوگل جستجو کنید نشانه‌های علاقه دختر به پسر بسیاری از آموزش‌های کپی هم‌دیگه رو می‌بینید که این سه مورد به‌علاوه مواردی که در اسلایدهای قبلی بررسی کردیم مشترک هستند.

سایز مردمک

فرضاً همه اون آموزش‌ها بیان میکنند که طرز نگاه کردن دختر متفاوته یا این‌که فرضاً اگر دختری عاشق پسری باشه در ارتباط با اون فرد سایز مردمک تغییر می‌کنه نحوه‌ی لبخند زدنش تغییر می‌کنه. آیا ما ابزاری برای بررسی دقیق نحوه نگاه کردن یا سایز مردمک اون دختر داریم؟ البته که نداریم! چرا که سایز مردمک به‌جز نوسانات احساسی و هورمونی به میزان نور محیط هم وابسته است و سایر عوامل هم مورد دقیقی نیست.

۴. صفر و یکی گرفتن علاقه دختر به پسر

 اشتباه بزرگ‌تری که در آن آموزش‌ها وجود داره اینه که اومدن دوست داشته شدن پسر از طرف دختر رو یک حالت صفر و یک در نظر گرفتن. یعنی این‌که یا اون دختر از این پسر خوشش میاد یا خوشش نمیاد درحالی‌که واقعیت اصلاً این شکلی نیست.

اجازه بدید با یک مثال بهتر براتون توضیح بدم. شما به ده عدد از دوستان نزدیک تون فکر کنید. وقتی‌که می‌گیم ده عدد از دوستان نزدیک احتمالاً دو الی سه نفر هستن که خیلی به شما نزدیکن. دو الی سه نفر دیگر هم هستند که آن‌ها را دوست دارید. بهشون احترام زیادی می‌گذارید ولی به اندازه‌ای نفرات قبلی به شما نزدیک نیستند و مابقی افراد هم دوستان خوبی محسوب می‌شوند. درحالی‌که شاید به اندازه گروه‌های قبلی اون‌ها رو نبینید. اگر شما با همه این ده دوست صمیمی‌تون به یک شکل رفتار کنید تنها اتفاقی که می‌افته اینه که دوستان بسیار صمیمی و دوستانی که خیلی هم با شما صمیمی نیستن رو از دست خواهید داد چرا که هر کسی براساس میزان صمیمیتش رفتار متفاوتی رو نیاز دارد.

نشانه و علامت اصلی علاقه دختر به پسر رو از کجا بفهمیم؟

 مثال دیگری که درمورد این موضوع وجود داره اینه که در ذهن هر آدمی یه دفترچه‌ی صدبرگ وجود داره. روی صفحه اول این دفترچه اسم نزدیک‌ترین افراد زندگی اون آدم  نوشته شده مثل پدر و مادرش، خواهرش یا برادرش. در صفحه دوم اسم صمیمی‌ترین دوستانش رو نوشته. در صفحه سوم اسم دوستانی که به اندازه‌ای افراد صفحه اول و دوم با اون فرد صمیمی نیستن.

وقتی که پسر با اون دختر آشنا می‌شه در ابتدا در صفحه صدم این دفترچه است. واضحه که دختر اون پسر رو نسبت ‌به پسری که اسمش اصلاً در دفترچه‌ی ذهنی اون دختر نیست بیشتر دوست داره. منتها قطعاً رفتارش نسبت ‌به وقتی‌که اون پسر در صفحه اول اون دفترچه قرار گرفته باشه خیلی فرق داره.

پس لطفاً دقت کنید که دوست داشته شدن پسر توسط دختر دو حالتی نیست و به این شکل نیست که دختر یک پسر رو یا دوست داره یا دوست نداره. بلکه به درجات مختلفی که با اون پسر آشنا می‌شه. به‌مرور بیشتر دوستش خواهد داشت و براساس آن میزان دوست داشتن رفتارهای متفاوتی رو هم از خودش نشون خواهد داد و نشانه‌ های علاقه دختر به پسر بروز پیدا می‌کنه.

چرا دخترها مستقیم نمی‌گن که یک پسر رو دوس دارن؟

نگفتن علاقه دختر به پسر از سمت دخترها وینگمن فارسی

به این خاطر که اولا فضای عمومی جامعه و انتظارات به این شکله که پسرها باید دنبال دخترها باشد. دوم به این خاطر که دخترهایی بوده‌اند و به پسرها ابراز علاقه کرده‌اند منتها پسرها به این خاطر که صدای این مسئله رو زیاد درآوردند و این سروصدای پسرها باعث شده که نسبت‌به اون دختر دیدگاه متفاوتی در اطرافیان شکل بگیره ترجیح می‌دهند که مستقیم به هیچ پسری ابراز علاقه نکند.

نشانه ها و علائم علاقه دختر به پسر پیش از رابطه و درون رابطه با هم فرق دارن!

برای مسئله ابراز علاقه کردن شما باید حواس‌تون باشه که ابراز علاقه کردن پیش‌از ورود به رابطه عاطفی با ابراز علاقه در درون رابطه‌ی عاطفی زمین تا آسمون متفاوت است. در پیش‌از رابطه چالش بزرگی که در ابراز علاقه بین دختر و پسر وجود داره سرعت به وجود آمدن احساسات در طرفین رابطه است. عموماً زنان به‌مراتب دیرتر و کندتر از مردها نسبت ‌به طرف مقابلشون احساسات پیدا می‌کند درحالی‌که مردها خیلی سریع‌تر به دختری که سراغش رفتن احساسات پیدا می‌کنن.

 در درون رابطه ما دو تا چالش برای ابراز علاقه داریم. چالش اول نیازهای احساسی متفاوت و چالش دوم زبان ابراز علاقه متفاوت. در این آموزش ما داریم درمورد ابراز علاقه در پیش از رابطه صحبت می‌کنیم به‌گونه‌ای که بتونین نشانه های علاقه دختر به پسر رو تشخیص بدین.

 درصورتی‌که شما تمایل دارید درمورد درون رابطه اطلاعاتی کسب کنید کتاب مردان مریخی زنان ونوسی به طرز بسیار خوبی درمورد نیازهای احساسی متفاوت در مردها و زن‌ها صحبت کرده. و کتاب پنج زبان عشق ها درباره زبان‌های ابراز علاقه متفاوت و این‌که آدم‌های مختلف چگونه عشق رو درک می کنند صحبت کرده.

مراحل ورود به رابطه برای دونستن نشانه های علاقه دختر به پسر از نون شب واجب تره!

مراحل ورود به رابطه وینگمن فارسی

برای ‌اینکه بتونیم تشخیص بدیم دختر به ما علاقه داره یا نداره باید با مراحل ورود به رابطه آشنا باشیم.

ورود به رابطه سه مرحله‌ی کلی دارد:

 1.  جذب
 2.  اتصال عمیق
 3.  اغوا

واضحه که شما در هر کدوم از این مراحل که در ارتباط با دختر باشید دختر رفتارهای متفاوتی رو خواهد داشت به‌همین خاطر هم ضروریه که شما تفاوت هر مرحله و ترتیب این مراحل رو بدونید. ترتیب این مراحل مهم‌ترین نکته‌ای که شما در ارتباط با زنان باید رعایت کنید. اگر شما با مراحل ACS آشنایی ندارید هیچ اشکالی نداره چراکه لینک یک ویدیو در همین‌جا برای شما قرار گرفته و می‌تونید اون ویدیوی دیگر که کاملاً هم رایگان هست تماشا کنید.

برای توضیح کامل مراحل ورود به رابطه کلیک کنید!

مرحله جذب مهم ترین مرحله برای درک نشانه های علاقه دختر به پسر 

هرکدوم از این مراحل اصلی به سه زیر مرحله تقسیم می‌شه مرحله A مخفف attraction یا مرحله جذب به سه قسمت تقسیم می‌شه:

 1. شروع ارتباط
 2. جلب توجه زن به مرد
 3. در آخر مرحله A3 ابراز توجه مرد به زن

همین سه قسمتی شدن درمورد مراحل اتصال عمیق و اغوا هم وجود دارد. برای این زیر مرحله ها شما باید دو نکته مهم رو بلد باشید اولین نکته اینه که در هر مرحله شما باید بدونید چه کاری بکنید به‌طور مثال برای شروع ارتباط با دختر چه کارهایی باید انجام بدید. برای‌اینکه توجه دختر رو نسبت‌به خودتون جلب کنید چه کارهایی باید انجام بدید. یا این‌که برای این‌که صمیمیت رو بعد از ایجاد اتصال عمیق برقرار کنید چه کارهایی باید انجام داد.

برای رسیدن به نشانه ها و علائم علاقه دختر به پسر توی هر زیر مرحله باید چیکار کنیم؟

این‌که دقیقاً توی هر زیر مرحله چه کاری باید انجام بشه در قسمت پنجم از فصل دوم سریال وینگمن مفصل بررسی شده که لینک این آموزش هم به‌صورت رایگان برای شما قرار دادیم. پس درصورتی‌که نمی‌دانید در هر کدوم از این مراحل ارتباط با دختر باید چه کاری انجام بدین می‌تونید به اون آموزش که همین پایین براتون قرار دادم مراجعه کنید.

همین حالا یاد بگیر در هر زیر مرحله ورود به رابطه باید چیکار کنی

 نکته دومی که درمورد زیر مرحله‌ها باید بلد باشید اینه که گذر زمان به‌معنای جلو رفتن نیست. بخوایم دقیق‌تر توضیحش بدیم یعنی این‌که اگر شما یک ماه شده که که با دختر اتصال عمیق برقرار کردید الزاماً برقراری این اتصال عمیق به ایجاد صمیمیت ختم نمیشه. یا اگرچه دو هفته ‌است دارید با اون دختر چت می‌کنید ولی نتونستید از مرحله A2 وارد مرحله A3 بشید احتمالاً یه جای کار مشکل دارد و شما کار درست رو انجام نمی‌دید و اگر دو هفته‌ی دیگر هم این‌جا باشید احتمالاً نتیجه‌ی خاصی نخواهید گرفت.

تا الان بیاییم ببینیم که چیا گفتی با هم بررسی کردیم که ورود به رابطه عاطفی مراحل مختلفی داره. در هر مرحله ما در ذهن دختر جایگاه متفاوتی داریم. و براساس جایگاهی که داریم دختر هم رفتارهای متفاوتی رو نشون خواهد داد. و براساس رفتارهای دختر ما نشانه‌هایی رو می‌گیریم که باعث می‌شه متوجه بشیم در چه مرحله‌ای از ارتباط با دختر قرار داریم.

مرحله جلب توجه دختر یا شروع ارتباط

مراحل جلب توجه دختر برای ورود به رابطه وینگمن فارسی

مرحله A1 یعنی جلب توجه دختر اولین مرحله‌ای که بررسی می‌کنیم. هرروز پسرهای بسیار زیادی سراغ زنان میان و پیام تکراری رو هم به اون زن مخابره می‌کنند و اون پیام اینه که تو بسیار زن زیبایی هستی. به‌خاطر این زیبایی من به تو علاقه‌مند شدم. می‌خوام باهات رابطه برقرار بکنم. از بس مردهای زیادی به سراغ زنان آمده‌اند زنان خودبه‌خود عادت کردن که هر مردی سراغ‌شون میاد بهشون جواب رد بدن.

بیاید یک مثال روتین و واقعی رو با هم بررسی کنیم. پسری استوری یک دختر را در اینستاگرام ریپلی می‌کنه. دختر لایک میکنه می‌بینه و رد می‌شه یا صرفاً چند تا ایموجی خنده می‌فرسته. دقت کنید که به‌طور مستقیم دختر رد نکرده بلکه با جواب ندادن و بی‌تمایلی نسبت‌ب ه ادامه ارتباط کار اون پسر رو برای ادامه دادن عملاً غیرممکن کرد.

برای این‌که ما بتونیم نسبت‌به سایر اون پسرها نتیجه بهتری بگیریم و در ابتدای ارتباط از طرف دختره جواب رد رو نشنویم ضروریه که پیام متمایز رو بدیم. اون پیام متمایز رو و نحوه آموزشش رو ما در پیچ اینستاگرام مون مفصل بررسی کرد اون‌جا یه هایلایت داریم به اسم ریپلای استوری. اون‌جا ما به شما یاد دادیم که چطور ریپلی هایی رو بزنید که نسبت به سایر مردها متمایز باشید.

مثال های سمی که مطمئنا خودتون هم دیدین

بیاین مثال‌هایی رو از اشتباهات مردم در شروع رابطه بررسی کنیم.

اشتباه مردان در شروع ارتباط با زنان وینگمن فارسی

 شاید فکر کنید فقط و فقط یک مرده که این حرف‌ها را در داخل دایرکت دخترها می‌ره. درحالی‌که صدها مرد از هم‌کلاسی و همکار و فامیل و توییتر و اینستاگرام و راننده اسنپ تو خیابون هستن که میان همین حرف‌ها رو می‌زنن. حتی می‌بینی که در ربات ناشناس هم مردها میان و به‌طرز بسیار بسیار احمقانه‌ای ابراز علاقه می‌کنن.

واضحه که شروع با ابراز علاقه مستقیم نتیجه موفقیت آمیزی نداره اگه شما می‌خواید درست شروع کردن در محیط مجازی و ریپلای استوری رو یاد بگیرید به پیج اینستاگرام مراجعه کنید. و درصورتی‌که می‌خواهید یاد بگیرید که در سایر محیط‌ها مثلاً یک مهمانی یا با هم‌کلاسی تون گفتگو را شروع کنید می‌تونید از قسمت هفتم فصل دوم سریال وینگمن که همین‌جا به‌صورت رایگان در اختیارتون قرار گرفته استفاده کنید

شروع گفت و گو در محیط های مختلف رو یاد بگیرید

مثال‌های عملی نشانه های زیر در ویدیو بررسی کردیم و حتما ویدیو رو درکنار این لیست ببینید تا اثربخشی لازم رو داشته باشه و تغییری که نیاز دارید رو ایجاد کنید.

 نشانه های علاقه دختر به پسر در مرحله A2 (جلب توجه زن به مرد)

 در مرحله A2 ما از طریق بروز ویژگی‌های جذابیت نسبت‌به سایر مردها متمایز خواهیم شد. برای‌اینکه بدانیم مرحله A2 از کجا شروع شده نشانه‌ها رو ما در این‌جا با هم‌دیگه بحث می‌کنیم:

نشانه های ورود به A2

نشانه های ورود به مرحله a2 در مراحل ورود به رابطه وینگمن فارسی

 1. دختر به پیوی (pv) میاد.
 2. به ما توصیه یا نصیحت میکنه.
 3. ازش اگه تعریفی می‌کنیم از ما تشکر می‌کنه.
 4. وقتی ازش سوال کاری می‌کنیم بحث رو به سمت موضوعات شخصی می‌بره.
 5. با لحن بسیار زنانه و عشوه آمیزی حرف می‌زنه.
 6. اگه از استارتر شوخ طبعانه استفاده کرده بودیم بهش خندیده.
 7. تلاش میکنه صحبتش رو با ما طولانی کنه.
 8. توی یه جمع از ما سوال شخصی می‌پرسه.
 9. به پیوی (pv) میاد و سوالی که به ما مرتبط نیست رو میپرسه.
 10. اگه تیکه ای بندازیم با ما همکاری میکنه و خودشو توضیح میده.
 11. از ما سوالات آشنایی ولو با لحن تند می‌پرسه.
 12. توی مهمونی سمت ما میاد و گفت وگو رو شروع می‌کنه. (سوالات راهنمایی خواهی حساب نیست.)

 

ممنوعات A2 مرحله جذب توجه زن به مرد

ممنوعات مرحله جلب توجه دختر به پسر وینگمن فارسی

 1. ابراز علاقه به آشنایی با دختر
 2. ابراز توجه قوی
 3. خندیدن زیاد به شوخی دختر
 4. صمیمی شدن

نشانه های عمل موفق تو A2

 1. توی گفت و گو با ما حاضره و زمان پاسخ دادنش تو چت طولانی نمیشه. (اگه seen کنه حتما جواب هم میده.)
 2. اگه کاری داره لغو می‌کنه یا اینکه خبر میده که الان نمی‌تونه جوابمونو بده.
 3. وقتی نظر میدیم اونم نظر میده.
 4. در ضد یخ ما همکاری می‌کنه.
 5. نظرما براش مهم میشه.
 6. پست های مارو لایک میکنه.
 7. برای ما گل غیراز رز یا قلب غیراز قرمز میفرسته.
 8. به حرف ما میخنده.
 9. از ما درخواست عکس می‌کنه.
 10. از ما سوالات آشنا شدن میپرسه.
 11. از ما تعریف میکنه.
 12. حداقل ۱ ایموجی توی هر ۳ تا پیامش هست.
 13. برای ما مطلب طنز می‌فرسته.
 14. اگه دیر جواب بدیم پاسخ میده.
 15. توی مباحثه با ما شرکت می‌کنه ولی دیگه توهینی نیست.
 16. برای ما از خوابی که دیده تعریف میکنه.
 17. از خاطرات تلخش برامون تعریف می‌کنه. (حواسمون به فرندزون باشه).
 18. اگه اشتباه کنیم دختر ولمون نمی‌کنه و بره بلکه ارتباط رو ادامه میده.
 19. ویژگی های ظاهری و مادی مارو تحسین می‌کنه.

توی این مرحله ما تا وقتی حداقل ۵ تا از این نشونه ها رو دریافت نکردیم وارد مرحله A3 نمی‌شیم. فراموش نکنیم که گذر زمان به معنی پیشرفت در جلو رفتن نیست بلکه حتی میتونه باعث عقب برگشتن هم بشه. مثلا ممکنه که ۲ ماه توی همین مرحله گیر کرده باشیم و نتونیم این نشونه ها رو بگیریم که در اون صورت دختر رو از دست دادیم.

نشانه‌ ها و علائم علاقه دختر به پسر در A3 مرحله ابراز توجه مرد به زن

بعد از این‌که کارهای لازم در مرحله A2 رو انجام دادیم و در آن‌هم موفق شدیم نوبت به مرحله A3 می‌رسه. برای‌اینکه ببینیم وارد مرحله A3 شدیم یا نه موارد در این‌جا بررسی می‌کنیم.

نشانه های ورود به A3

علایم علاقه دختر به پسر و نشانه های ورود به مرحله ابراز توجه مرد به زن وینگمن فارسی

 1. حداقل ۵ سوال آشنایی پرسیده.
 2. به شوخی های ما حتی اگه بی مزه باشن میخنده.
 3. وقتی توی مکالمه سکوتی پیش میاد واسه شکستنش پیش قدم میشه.
 4. زیاد مارو به چالش نمی‌کشه. منگنه ای مطرح نمی‌کنه.
 5. اگه تیکه ای میندازه حواسش هست به ما برنخوره. در ابتدای آشنایی و در اوایل مرحله A2 دخترها هیچ ابایی از تیکه انداختن به پسرها ندارن. ولی در مرحله A3دیگه اون پسر نسبت‌به سایر پسرها برای اون دختر متمایز و به‌همین خاطر هم دختر مراعات ویژه‌ای رو در حق اون پسر می‌کنه.

 6. اگه وسط چت میخواد جایی بره به ما میگه که برمیگرده و براش صبر کنیم.
 7. خودش رو به ما توضیح میده.
 8. حداقل ۵ بار از جذابیت‌هاش برای ما میگه.
 9. وقتی دختر رو پس می‌زنیم سعی میکنه به ما نزدیک بشه.
 10. اگه حالمون بده سعی میکنه مارو آروم کنه و بهمون دلداری بده.
 11. حداقل ۳ بار نظرات و دیدگاه های مارو تحسین می‌کنه.
 12. خودش یک گفت و گوی صمیمی و نه کاری رو مطرح می‌کنه.
 13. مستقیم میگه بیا آشنا بشیم. بیا آشنا بشیم یا می‌تونه همین‌قدر مستقیم باشه که به‌ندرت پیش میاد یا می‌تونه به‌صورت غیرمستقیم باشه و سوالات آشنایی زیادی رو بپرسه. یکی دیگر از نشانه‌های A3 اینه که اون دختر رابطه‌ای که با دوست‌پسرش داشته رو تموم می‌کنه.
 14. وقتی بحث تموم میشه خودش بحث جدید رو شروع می‌کنه.
 15. بدون اینکه ما بخوایم از خودش عکس خوشگل می‌فرسته.
 16. برای حل مشکلی از ما کمک میخواد که برای حلش نیازی به ما نداره.
 17. اگه تعامل ما باهاش سرده سعی میکنه ما رو بخندونه و شاد کنه.
 18. راجع به ویژگی های ظاهری مثل رنگ لباس /لاک / فرم مو و موارد مشابه از ما سوال می‌پرسه.
 19. اگه ابراز مشکل و ناراحتی بکنیم با ما ابراز هم دردی می‌کنه.
 20. توی close friend عکس خصوصی می‌ذاره.
 21. رابطه ای که با دوست پسرش داشته رو تموم کرده.

یکی از حرف‌هایی که دخترها می‌زنند برای سایر پسرها مزاحمشون نشم اینه که می‌گن من دوست‌پسر دارم. درحالی‌که در واقعیت در رابطه نیست برای‌اینکه شما این مسئله رو درست متوجه بشید و این‌که بتونید بفهمید اون دختر واقعاً در رابطه هست یا این‌که الان مجرد لطفاً قسمت سوم از فصل دوم سریال وینگمن رو ببینید.

فرصت را از دست ندهید و بفهمید دختری که ازش خوشتون میاد در رابطه هست یا نه!

نشانه های عمل موفق در A3

 1. باقی موندن نشانه های قبلی
 2. تلاش میکنه بفهمید که از شما خوشش اومده و خودشو به ما نشون بده.
 3. پاسخ های سرد و کوتاه و تک کلمه ای نمیده. یا اونم از ما سوال میپرسه یا توضیح مفصل میده.
 4. خودش رو برای ما لوس می‌کنه.
 5. مفصل لاس میزنه و توی زبون بازی همکاری می‌کنه.
 6. از ما تعریف های سنگین می‌کنه و از حرف‌ها و کارهای ما ابراز ذوق زدگی شدیدی می‌کنه.
 7. شخصیت ما و نه ویژگی های ظاهری مونو تحسین میکنه(تحسین ویژگی های ظاهری و مادری مال A2 عه)
 8. گل رز یا قلب قرمز میفرسته.
 9. به سوالات آشنایی جهت بیشتر آشنا شدن با ما ادامه میده.
 10. وقتی کم حرف میشیم سعی میکنه ما رو به حرف بیاره.
 11. وقتی شوخی جنسی می‌کنیم سرد نمیشه بلکه جوابمونو میده و همکاری می‌کنه.
 12. با لحن صمیمی حرف میزنه. (با اسم کوچیک صدا میزنه / از “تو” به جای “شما” استفاده میکنه.)
 13. از ساعت ۱۱ شب به بعد پیام میده.
 14. برای ما آهنگ میفرسته. یکی از نشانه‌های علاقه دختر به پسر که در گذشته خیلی رایج بود ولی الان کم‌تر می‌بینیم اینه که دختر برای پسر آهنگ می‌فرسته. لطفاً دقت کنید اگر دختری برای شما آهنگ فرستاد به این معنی نیست که عاشقتون شده. یا که می‌خواد یک پیام مخفیانه رو در قالب اون آهنگ به شما منتقل کنه بلکه صرفاً معنیش اینه که مقداری از شما خوشش اومده.

 15. از ما میخواد که باهاش قرار بذاریم یا ما رو تو جایی ملاقات کنه. (به این معنی نیست که واقعا میاد.) شاید براتون جالب باشه ولی این یه امتحانه که دخترها برای پسرها می‌ذارن به پسر می‌گن بیا بریم بیرون یا بیا بریم سر قرار پسر هم خیلی خوشحال می‌شه. که با دختر دارم می‌رم سر قرار و بعدش دختر اون قرار رو کنسل می‌کنه. (حالا به هر بهانه‌ای سرم درد می‌کنه خسته ام کارم زیاده یا هرچیز دیگه) چیزی که پسرها نمی‌دونند اینه که اون دختر از اول‌ برنامه نداشت سر قرار بیاد. بلکه می‌خواست مطمئن بشه که اون پسر ازش خوشش اومد و وقتی‌که اون پسر به درخواست ملاقات دختر جواب بله می‌ده درواقع در این فرض رو برای اون دختر تأیید می‌کنه که پسر هم از دختر خوشش اومده.

 16. عکس‌های زیادی میفرسته.
 17. از لحظه های لذت بخشش بدون اینکه ما بخوایم برامون عکس میفرسته.

نشانه های عمل موفق در C1 اتصال عمیق

نشانه های عمل موفق در مرحله اتصال عمیق وینمگن فارسی

 1. درباره خانواده و موضوعات مورد علاقه اش صحبت می‌کند.
 2. درباره موضوعات شخصی و احساسی صحبت می‌کنه.
 3. از شرایط و موقعیت های مشکل توی زندگیش صحبت می‌کنه و از ما کمک می‌خواد.
 4. مارو خیلی کامل و مفصل نصیحت می‌کنه.
 5. درباره برنامه آینده و رویاهاش با ما صحبت می‌کنه.
 6. از بودن با ما خوشحاله و اینو ابراز می‌کنه.
 7. تو شبکه های اجتماعی عکس هایی میزاره که به ما مربوط میشه.
 8. به دعوت ما برای بیرون رفتن جواب مثبت میده و حتی خودش پیشنهاد میکنه که بیرون بریم.

آموزش‌ های مکمل

اگه تا این‌جا رسیدید واقعاً دم‌تون گرم، چراکه آموزش پیشرفته‌ای بود. با توجه به این‌که آموزشی پیشرفته‌ای مطالعه کردید. و احتمالاً شما هم با برخی از نکاتی که اشاره کردیم آشنا نیستید، این آموزش رو مرور کنید و از آموزش‌های مکملی که در این صفحه قرار گرفته استفاده کنید.

برای استفاده از این نشانه‌ های علاقه دختر به پسر به دو تا نکته دقت کنید. نکته اول اینه که این رفتار باید ایجاد بشه. به‌طور مثال ما می‌گیم که دختر باید حداقل پنج سؤال آشنایی پرسیده باشه که بعدش ما بریم وارد مرحله اتصال عمیق میشیم. حالا اگرچه اون دختر آدمی که کلاً برون‌گراست و تمایل زیادی به آشنا شدن با آدم‌های جدید داره پرسیدن سؤال آشنایی نشانه‌ی خوبی محسوب نمی‌شه. و ما نباید در لیستمون حسابش کنیم. برای رفتن از هر مرحله به مرحله بعد ضروری که حداقل پنج نشانه از نشانه‌های این مرحله به وجود بیاد و به‌همین خاطر هم لطفاً لیست رو مطالعه کنید و کنار دستتون داشته باشید.

 دومین نکته‌ای که برای استفاده از آموزشی نیازه اینه که ما تا مرحله اتصال عمیق و نشانه های علاقه دختر به پسر در این مرحله رو بررسی کردیم. ولی برای این‌که شما از مرحله اتصال عمیق وارد مرحله اغوا بشید به عاملی به اسم راحتی فیزیکی نیاز دارید. راحتی فیزیکی از طریق قرارهای حضوری بدست میاد. که نحوه برقراری اون راحتی فیزیکی هم مفصلاً در آموزش هنر اغوا بررسی کردیم. پس شما وقتی‌که به مرحله اتصال عمیق رسیدید، لطفاً با دختر سر قرار بروید. که در آموزش رایگان دیگری گفتیم که در قرار اول چه کارهایی بکنید و چه کارهایی نکنید و این‌که چگونه راحتی فیزیکی رو هم ایجاد کنید در آموزش دیگری به اسم هنر اغوا برای شما قرار گرفته.

کلیک کن و یاد بگیر چگونه راحتی فیزیکی با دختر ایجاد کنیم

هدیه رو از دست نده!

حالا که این متن رو تا اینجا خوندید احتمالاً براتون آموزش مفیدی بوده وگرنه خیلی قبل تر بیخیالش می‌شدید و بسیار خوشحالم که تونستم توی این آموزش در خدمتتون باشم به این خاطر که شما این آموزش رو تا این‌جا دنبال کردید بنده یک هدیه‌ای به ارزش بیش‌از چهارصد هزار تومن برای شما قرار دادم. از طریق کد تخفیفی که در آخرین اسلاید ویدیو مشاهده می‌کنید می‌تونید آموزش محیط آنلاین که در اون آموزش چت کامل همراه با کلی نکات آموزشی دیگه که در اون قرار گرفته رو بجای قیمت ۸۸۲۰۰۰ تومان فقط با ۴۰۰ تومان تهیه کنید.

همون‌طور که تفسیر این اسلایدهایی که از صفحه‌ی چت هست براتون مفید بوده قطعاً اون صفحه چت تحلیل کاملش و کلی نکات دیگه‌ای که تو آموزش محیط آنلاین هم بررسی کردیم براتون مفید خواهد بود. بسیار خوشحالم که توی این آموزش در خدمتتون بوده‌ام و درصورتی‌که هر سوالی در ارتباط با این آموزش دارید می‌تونید تو بخش نظرات همین صفحه از ما بپرسید و ما هم نهایتاً ظرف هفتاد و دو ساعت به شما پاسخ خواهیم داد.

کلیک کن و تخفیف استثنایی آموزش محیط آنلاین رو از دست نده!

9 دیدگاه برای “نشانه ها و علائم علاقه دختر به پسر

 1. علیرضا قاسمی گفته:

  بعضی وقتا میشه که دختر نشانه های یه مرحله رو میده ولی بعدش هرچقدرم صبر میکنیم نشانه های مرحله بعدی دیگه بوجود نمیان و دختر هم ازمون فاصله میگیره. واسه این مواقع باید چیکار کنیم؟

  • Mr wingman گفته:

   سلام
   از لطف و محبتون سپاسگزاریم. امیدوارم در رسیدن به دختر مورد علاقه خودتون بتونید قدمی بزرگ برداید.
   با تشکر از همراهی شما🧡

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود | ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد