مخ زنی در خیابان – چگونه به دختر مورد علاقه خود برسیم؟

مخ زنی در خیابان چگونه مخ دختر را در خیابان بزنیم وینگمن فارسی

مخ زنی در خیابان مانند هر محیط دیگری اصول خاص خودش رو داره. و شما مختارید که اشتباه کنید ولی هر اشتباه باعث میشه ناامیدتر بشید و در مخ زنی نتونید موفقیت‌آمیز عمل کنید. تو این مقاله همراه شوید و مطمئن باشید بعد از خوندن این مقاله شما با اشتباه ۹۰ درصد مردان که در مخ زنی در خیابان مرتکب میشن آشنا میشین. همچنین با هم بررسی می‌کنیم که چکارهایی باید انجام بدید تا به دختری که در خیابان قصد مخ زنیش رو دارید برسید. برای شروع همین حالا ویدیویی که در پایین قرار داره رو تماشا کنید!

برای مخ زنی در خیابان سراغ دختری که حالش بده نرید!

ارتباط بین دختر و پسر از سه قسمت پسر، دختر و پیام‌هایی که بین این دو رد و بدل می‌شه تشکیل میشه. ما روی قسمت پسر و قسمت پیام‌هایی که ردوبدل می‌شه کنترل خوبی داریم ولی روی دختر چندان کنترل خاصی نداریم و باید اگر دختری حالش بده حواسمون باشه. مثلاً با مامان باباش دعوا شده و از خونه زده بیرون یا نمره‌های یه درسی اومده و اون درس رو توی دانشگاه افتاده و اعصابش خرد شده یا موارد مشابه باعث می‌شه که حال اون دختر بد باشه.

هنگام مخ زنی در خیابان وقتی‌که حال اون دختر بده کار خاصی از دست‌مون بر نمیاد. دخترها با فرض این‌که حال‌شون خوب باشه و دنبال رابطه عاطفی باشد عموماً انتظار دارند که از حلقه‌ی اجتماعی یا محیط آنلاین مثل توییتر و اینستاگرام پارتنر موردنظر خودشون رو پیدا کنن.

دخترها در مخ زنی در خیابان سخت گیر هستند وینگمن فارسی

در محیط خیابان از بس پسرهای سطح پایین با رفتار نامناسب سراغ‌شون رفتن. و این پسرا سعی کردن باهاشون وارد رابطه بشن. اون دختر خودبه‌خود این پیش‌فرض در ذهنش شکل‌گرفته که هر پسری که تو پارک و کافی‌شاپ یا خیابون سراغ من میاد یه پسر خیلی بی‌خوده. و من حاضر نیستم که با همچین پسری وارد رابطه بشم. به‌ همین این‌که دخترها سخت‌گیری به‌مراتب بیشتری نسبت‌به سایر محیط‌ها دارند. یعنی که به منظور مخ زنی در خیابان از هر ده تا دختر که شما توی پارک و کافی‌شاپ خیابون و مرکز خرید سراغ‌شون می‌رید در آخر سه تاشون حاضر باشند که با شما وارد رابطه بشن. و نسبت به پسرهای جامعه عملکرد بسیار بسیار خوبی دارید.

جز محیط روزمره مثل خیابان چه جاهای دیگری برای پیدا کردن دختر مناسب وجود داره؟

پیدا کردن دختر مناسب در محیط‌های مختلف مثل خیابان وینگمن فارسی

اگر ارتباط با دختر در محیط‌های روزمره این‌قدر سخته ببینیم ما دخترها رو از کجا می‌تونیم پیدا کنیم. اولین جایی که شما می‌تونید با یه دختر آشنا بشید مهمونی است. مهمونی آسون‌ترین جاییه که میشه با یه دختر آشنا شد. به این خاطر که مطمئنید دختری که توی مهمونی اومده حالش خوبه و دختریه که راحت خوش می‌گذرونه و با آشنا شدن با افراد جدید به احتمال زیاد مشکلی نداره.

مهمونی نسبت به خیابان محیط بسیار راحتیه، محیطی که همه راحت می‌گن، می‌خندن، بازی می‌کنن، می‌رقصند و همه‌چیز به‌خوبی و خوشی می‌گذره. مشکلی که مهمونی داره اینه که اکثریت افراد جامعه ما به این محیط دسترسی ندارن. اکثریت ما که در جامعه ایران هستیم به این مهمونی‌ نمی‌ریم ولی اگر این امکان را دارید که در همچین محیطی باشید می‌تونم تضمین بدم کارتون بسیار راحت‌تر از محیط‌های روزمره است.

 1. حلقه‌های اجتماعی

 حلقه‌ی اجتماعی بعد از مهمونی دومین محیط راحت است ولی چون در دسترس تره به عنوان محیط اول بررسیش می‌کنیم. حلقه اجتماعی به دخترهایی می‌گن که ما به‌صورت روزمره باهاشون تعامل داریم. مثل هم‌کلاسی، مثل همکار یا هر گروه دیگری که ما باهاشون فعالیت‌های یکسانی داریم. مثل گروه کوهنوردی یا این‌که یک تور سه روزه رفتیم و دخترهایی که توی اون تور با ما همراه هستند. دلیل این‌که محیط راحته اینه که اون دخترها حواس‌شون هست که قراره بعداً با شما چشم تو چشم بشن و با شما حرف بزنن و شاید در برخی از فعالیت‌ها همراهی کنند. به‌همین خاطر مراعات می‌کنند.

به‌طور مثال دختری که در محیط آنلاین یا خیابون بسیار بداخلاقه و اون دختر رو توی خیابون ببینید و سراغش برید نسبت به شما رفتار خوبی نداره. ولی نسبت ‌به همکلاسی‌اش که در محیط دانشگاه سراغش می‌ره همچین رفتاری نداره و مراعات اون محیطی که توش هست رو می‌کنه. فراموش نکنید دخترها انتظار دارند که از حلقه اجتماعی‌شون پارتنر شون رو پیدا کنن به‌همین خاطر مراعات می‌کنن و کار شما راحت‌تر از محیط روزانه است.

 1. محیط آنلاین

محیط آنلاین به همه راهکارهایی بر بستر اینترنت می‌گن که توش می‌تونین با آدم‌های جدید آشنا بشید. این مسئله از فیس‌بوک شروع شد. خیلی خیلی سال پیش بعد از فیس‌بوک و وایبر وی چت اومد. تلگرام و اینستاگرام هم که همین الان دارند استفاده می‌شوند.

بزرگ‌ترین جذابیت محیط آنلاین دسترسی راحت به تعداد بسیار زیادی دختره. شما توی مهمونی مگه سراغ چند تا دختر میتونید برید؟ پنج تا؟ شیش تا؟ نهایتاً ده نفر. در حلقه اجتماعی‌تون چند تا دختر هست که  سراغ‌شون برید؟ (البته که درمورد حلقه اجتماعی نکته مهمی که وجود دارد که شما اصلاً نباید سراغ چند تا دختر هم‌زمان برید که در آموزش حلقه‌ی اجتماعی بررسی کرده ایم.) در محیط آنلاین شما توی یه شب می‌تونید خیلی راحت سراغ بیست تا دختر برید و بعد از چت کردن با بیست تا دختر دیگه شمایید که خسته می‌شید وگرنه دختر تو این محیط زیاده.

برای حلقه‌ی اجتماعی شما باید فعالیت داشته باشید. توی مهمونی شما باید به خودتون رسیده باشید. توی محیط روزمره استایل مهمه ولی در محیط آنلاین اینجوری نیست.  و این‌که شما اصلاً نیاز ندارید به خودتون زحمت بدید. روی مبل نشسته‌اید یا روی تخت دراز کشیدید و خیلی راحت سراغ دختر مورد نظرتون می‌رید.

 1. و اما محیط خیابان

محیط های روزمره به صورت حضوری سخت ترین محیط برای ارتباطات با زنانه و مهارت بسیار بالایی هم می‌خواد. تو پارک سراغ دختر برید. زبان بدن‌تون باید درست باشه. لحنتون باید درست باشه. بدونید چجوری گفتگو را شروع کنید. حاضرجوابی قوی داشته باشید. شوخ‌طبعی تون خوب باشه و بسیار محتمله که اون دختر به شما سخت بگیره. درحالی‌که توی مهمونی دختر راه میومد و خودش گفت‌وگو رو ادامه می‌داد. حالا که محیط‌ها را بررسی کردیم بیاییم ببینیم که افراد چه اشتباهاتی رو در ارتباطات با زنان مرتکب می‌شوند.

اشتباهات متداول در مخ زنی در خیابان

اشتباهات متداول در مخ زنی وینگمن فارسی

همون‌طور که می‌دونید استراتژی مورد علاقه بنده حذف کردن اشتباهات است. افراد وقتی اشتباهات‌شون رو دیگه مرتکب نشن بدون اینکه هیچ کار خاصی بکنند خیلی سریع نتیحه می‌گیرند. دقت کنید وقتی کسی اشتباهاتی رو انجام نمی‌ده در واقع هیچ کار جدیدی رو انجام نمی‌ده بلکه برخی از کارهایی که قبلاً انجام می‌داد رو دیگه انجام نمیده و همین‌که شما یه سری کارها را نکنید به این ختم می‌شه که نتایج بهتری بگیرید.

 1. ابراز ناراحتی

پسر سراغ دختری می‌ره اون دختر بهش سخت می‌گیره و جواب نمی‌ده، راهشو می‌کشه می‌ره و پسر ناراحت می‌شه و ابراز کردنش هیچ کمکی به پسر نمی‌کنه. در این مواقع پسرها این ناراحتی رو با جملاتی از قبیل

 • “خانومی نمی‌خوای شماره بدی؟”
 • “جواب مارو بده دیگه.”
 • “چرا جواب نمی‌دی؟”

ابراز میکنن. همه این جملات اشتباهه و هیچ فایده‌ای هم در ارتباط با دختر ندارن.

 1. توهین کردن

در کنار ابراز ناراحتی رفتار بی فایده دیگه ای که پسرها درمقابل پاسخ ندادن یا جواب رد شنیدن از طرف دختر در مخ زنی در خیابان دارن اینه که بهش توهین می‌کنن. این توهین با جملاتی مثل

 • ” بابا حالا از دماغ فیل افتاده جوری خودشو می‌گیره که انگار کیه”
 • “تو باید از خدات هم باشه پسری مثل من گیرت بیاد. فکر کردی کی هستی؟”

درواقع این پسرها فکر می‌کنن با جواب رد شنیدن از طرف دختر بهشون توهین شده. اگه این اتفاق برای شما افتاد لطفا فکر نکنید که دختر مشکل شخصی با شما داره بلکه صرفا هنوز از شما خوشش نیومده و نسبت به بقیه مردها تمایزی در دیدگاهش ندارین. اگه دختر جواب رد داد بهش توهین نکنین چون کلی مرد دیگه قبل از شما این کار رو کردن و هیچ فایده ای برای شما نداره.

 1. مزاحم دختر نشید

یه سری از افراد هستند که برقراری رابطه رو با مزاحمت اشتباه می‌گیرن و متوجه فرق اینها نیستن. شما دو بار سراغ دختر میرید. گفت‌وگو را شروع می‌کنید. این‌که چه‌جوری شروع کنه رو نگران نباشید که قسمت دوم مفصل بررسی می‌کنیم. دختر جواب نمی‌ده شما رو می‌کشونه.

یه دور دیگه ادامه می‌دید دختر بازهم مقاومت می‌کنه می‌پیچونه. شما یه دور دیگه هم ادامه می‌دید. پررو بازی خوبه. سریع عقب کشیدن اشتباهه و لطفاً سریع عقب نکشید. ولی بیشتر از دو بار ادامه ندید! چونکه بیشتر از دو بار مزاحمت محسوب میشه و همین‌طور که اشاره کردیم سریع هم عقب نکشید. برای این‌که با اشتباهات در ارتباطات با زنان بیشتر آشنا بشید لینک برخی از مقالات اشتباهات متداول رو این‌جا براتون گذاشتم و می‌تونید که ازش استفاده کنید.

۱. با باورهای اشتباه هالیوودی آشنا شو!

۲. افسانه‌های اشتباه در مخ زنی رو بشناس!

ترس از نزدیک شدن به دختر

ترس از نزدیک شدن به دختر وینگمن فارسی

وقتی شما بخواهید سراغ دختر برید و گفت‌وگو رو شروع کنید شاید گلوتون خشک بشه. دستاتون بلرزه و بترسید. این بسیار طبیعیه. در مغز ما مکانیسمی به اسم مکانیسم ستیز یا گریز وجود داره. مغز میاد بررسی میکنه که “من الان در چه شرایطی هستم؟” و اگر احساس کنه در یک موقعیت جدید و ناآشنا قرار گرفته دو تا جواب بلده بده. یا دعوا می‌کنم یا فرار می‌کنم!

دعوا کردن خودش رو به شکلی نشون میده که پسر عصبانی می‌شه و به دختر توهین میکنه و می‌خواد بره در حالت ستیز و درگیر شدن. گریز خودش رو به شکل استرس و تمایل به فرار کردن نشون میده. پس مکانیسم ستیز یا گریز یه چیز بسیار طبیعی هست. اگر که شما سراغ دختر می‌رید و استرس می‌گیرید، خوشحال باشید چون شما یک مغز سالم و نرمال دارید.

این‌که شما سراغ دختر بری برای دختر شبیه وقتی‌که سوسک می‌بینه. دختر وقتی‌که سوسک می‌بینه چون ازش می‌ترسه مکانیسم ستیز یا گریز فعال می‌شه. آیا سوسک میخواد به اون دختر آسیب بزنه؟ نه! آیا شما که سراغ دختر میرید ‌قراره به دختر آسیب بزنید؟ نه! دختر سوسک رو می‌بینه و علی‌رغم اینکه هیچ خطری براش نداره ازش می‌ترسه. وقتی که پسر سراغ دختر میره همون مکانیسم تو مغز دختر فعال میشه و دختر میخواد که یا با خشونت جواب پسر رو بده یا اینکه ازش فرار کنه و فاصله بگیره.

موثرترین تمرین برای مقابله با ترس نزدیک شدن

راهکار مقابله با این ترس از نزدیک شدن تمرین تصویرسازی است و لطفاً شما این تمرین رو انجام بدید و هر چقدر این تصویری که می‌سازید دقیق‌تر باشه تأثیر بیشتری داره. بشینید و در ذهن خودتون این تصویر رو بسازید من لباسامو پوشیدم در یه خیابون آشنا هستم و سراغ دختر می‌رم و به اون دختر میگم که :

“سلام خانم داشتم رد می‌شدم متوجه شدم که ترکیب کفش و دست بندتون قشنگ شده.”

دقت کنید گفتن این جمله به‌هیچ‌عنوان پیشنهاد نمی‌شه و در دنیای واقعی احتمالاً نتیجه نمی‌گیرید. صرفاً این تمرینیه که ترس شما بریزه. بعد از این‌که یه هفته هر روز این تمرین رو بیست دقیقه انجام دادید می‌رید تو دنیای واقعی این کارو می‌کنید. اگر در دنیای واقعی براتون سخت بود سراغ یک زن که سن بالایی دارد برید تا اتهام مخ زنی به شما وارد نباشه.

بطور مثال شما یک جوون بیست ساله هستید و برای تمرین مخ زنی در خیابان به سمت یه خانم چهل ساله میرید و میگید:” سلام خانوم کیف‌تون چقدر قشنگه.” و بعد می‌رید و می‌بینید که هیچ اتفاق بدی نمیفته. واضحه که شما نمی‌خواهید مخ اون خانوم رو بزنین و باهاش وارد رابطه بشید. صرفاً قراره که این ترس شما بریزه. می‌دونم سخته ولی فراموش نکنید تا وقتی از ناحیه امن تون خارج نشید نمی‌تونید تغییری که می‌خواهید رو ایجاد کنید.

ترس‌های درونی

برخی از ترس‌های درونی هم هستند مثل “ترس از نه شنیدن”. می‌گن که استرس داریم یا فکر می‌کنند که کافی نیستن. یه صدایی توی ذهن‌شون هست که بهشون می‌گه

“تو می‌خوای بری سراغ اون دختره؟! می‌دونی اون دختره باباش کیه و خونش کجاست؟ دختری که اینقدر خوشگله چرا با پسری مثل تو وارد رابطه شه؟ صد تا پسر بهتر از تو هستند که دنبالشن!”

برای مسئله ترس های درونی ما یک دوره رایگان در فروشگاه مون داریم به اسم پله صفر و درصورتی‌که شما با مسئله ترس درگیر هستید دعوت می‌کنم که اون دوره رایگان رو گوش بدید و مطمئن هستم که بهتون کمک می‌کنه.

دوره پله صفر رو رایگان دانلود کن و ترس‌های درونیت رو دور بریز!

دنیای زنان

دنیای زنان برای جذب وینگمن فارسی

وقتی می‌خوایم برای مخ زنی در خیابان سراغ دختر بریم ضروریه که بتونیم دنیا رو از چشم او‌ن‌ها ببینیم. نیاز داریم بدونیم اون دختر چه احساسی داره و این‌که وقتی سراغ اون دخترها می‌ریم اون‌ها ما رو چه‌جوری می‌بینن.

واقعیت اینه که دخترها در معرض توجه بسیار زیاد و آزار دهنده‌ای از طرف مردها هستن. مردهای بسیار زیادی دائماً سراغ دخترها می‌رن که تنها هدف‌شون رابطه‌ی جنسی برقرار کردن با اون دخترهاست. فراموش نکنید که از بچگی این ترس در ذهن دخترها کاشته شده که یه پسری سراغ‌تون میاد توی نوشیدنی قرص می‌ریزه بهت تجاوز می‌کنه تو حامله می‌شی و پسرم فرار می‌کنه.

برای این‌که ترس رو بهتر درک کنیم مثال مردونه براتون می‌زنم فرض کنید که توی پارک نشستید و دارید از هوا لذت میبرید ناگهان یک مرد بسیار درشت‌اندام سیبیل کلفت و قد بلند میاد کنار شما می‌شینه دستشو می‌ذاره رو شونتون یا لپ تون می‌کشه می‌گه:” سلام پسرم خوبی؟ حالت خوبه؟” احتمالاً احساس خوبی ندارید و می‌خواهید فرار کنید.

چرا زنان با ما حرف نمی‌زنن؟

برای‌ اینکه بهتر متوجه بشین چرا زنان با ما حرف نمی‌زنن بیاین ببینیم که یک دختر واقعاً چقدر در معرض توجه مرد هاست. یک دختر از وقتی‌که پونزده سالش بشه یعنی این‌که یک کمی جذابیت جنسی پیدا می‌کنه فقط کافیه که یه ذره خوشگل باشه. حداقل هفته‌ای دو تا مرد سراغش میرن. حالا این هفته‌ای دو تا جاهای مختلف می‌تونه باشه. مترو، کتاب‌فروشی، اینستاگرام یا توییتر، هم‌کلاسی، راننده اسنپ و کلی جای دیگه می‌تونه باشه.

فرض کنیم که مردها دو هفته در سال رو هم استراحت می‌کنن یعنی فقط پنجاه هفته سراغ این دختر می‌رن. از پونزده سالگی سراغش می‌رفتن یعنی این‌که تا بیست و پنج سالگی هزار تا مرد سراغ این دختر رفتن. این دختر هزار بار اومدن بهش گفتن که “تو چقدر خوشگلی!” و  “تو چقدر خاصی، تو همه چیت فرق داره.” یا “دوست دارم. می‌خوام باهات وارد رابطه شم.” اون دختر هزار بار اینها رو شنیده.

اکثریت دخترها بیشتر از هزار بار این قبیل جملات رو شنیدند. چون بیشتر از هفته‌ای دو بار مردها سراغشون رفتن. اگه اون دختر خیلی خوشگل باشه حداقل هفته‌ای ده تا مرد سراغش می‌رن پس مورد توجه قرار گرفتن برای زنان یک چیز کاملاً عادی و در بسیاری موارد آزاردهنده است. پس برای ورود به رابطه با اون دختر ما نیاز داریم که با اون مرد های قبلی فرق داشته باشیم و به گونه متفاوتی ارتباط برقرار کنیم.

برقراری ارتباط

ارتباط دو قسمت دارد: زمینه و محتوا. محتوا همه چیزایی که می‌گیم. “سلام خوبی؟” محتواست. اون عکس پروفایل کسی که اومده می‌گه سلام خوبی زمینه اون ارتباط محسوب میشه. زمینه ارتباط در واقع چیزیه که دیگران درباره یک فرد می‌گن.

مثلاً وقتی یکی میگه “سیاوش آدم باحالیه.” به‌خاطر این‌که یه عینک خاص رو می‌زنه. مدل خاصی رانندگی می‌کنه. غذای خاص سفارش می‌ده یا حرف خاصی زده نمی‌گیم آدم باحالیه. بلکه مجموعه‌ای از رفتارها رو از خودش بروز داده که باعث شد ما به این نتیجه برسیم که آدم باحالیه. ما برای اینکه ارتباط خوبی داشته باشی نیاز داریم که هر دوی این‌ها رو رعایت بکنیم.

مخرب های زمینه عامل نابودی ارتباط در مخ زنی

دلقک بودن یکی از زمینه‌های مخرب در مخ زنی وینگمن فارسی

 1. توهین کردن

واضحه که توهین کردن به هر کسی نه ‌فقط دختر باعث می‌شه که اون دختر پس زمینه ذهنی خوبی از ما نداشته باشه. فراموش نکنید که آدم سالم از این‌که بهش توهین بشه خوشش نمیاد.

دقت کنید که توهین کردن با تیکه انداختن فرق داره. تیکه انداختن اصولی و نه تیکه انداختن از اون کارایی که پسرها سوار بر موتور تک چرخ زنان جلوی دبیرستان می‌کنند و میگن “سلام خانوم. بابات دوماد سرخونه نمی‌خواد؟” یا این‌که “سلام خانوم می‌شه بهم پا بدی واسه جانباز می‌خوام.” این‌ها کارای احمقانه است. جذابیت خاصی نداره و لطفاً دنبالش نباشید. اگه می‌خواید یاد بگیرید که درست تیکه بندازید از لینک زیر که قسمتی از آموزش هک ناخوداگاه رو که رایگان در اختیارتون قرار دادیم رو تماشا کنید و ازش لذت ببرید.

کاملا رایگان هک ناخودآگاه را تماشا کنید!

 1. زیاد فحش دادن

یه سری از افراد می‌خوان باحال به‌نظر برسن. این افراد فکر می‌کنن که با بد دهنی زیاد و خیلی فحش دادن باعث می‌شه که آدم خیلی کول(cool) و باحالی باشن. درحالی‌که این‌جوری نیست. آدم‌های عادی در گفت‌وگوهای عادی شون خیلی زیاد فحش نمی‌دن. زیاد فحش دادن و بد دهنی کردن باعث نمی‌شه که کسی آدم جذابی دیده بشه. بلکه بیشتر باعث میشه که دیگران بخوان از اون آدم فاصله بگیرن.

 1. زیاد حرف جنسی زدن

دوباره یه عده فکر می‌کنند که زیاد شوخی جنسی کردن یا حرف جنسی زدن در مخ زنی در خیابان خیلی رفتار روشنفکرانه و مدرن و سطح بالا یا خیلی رفتار باحالیه. درحالی‌که زیاد شوخی جنسی کردن بیشتر از این‌که جذاب باشه زننده است. نمی‌گم که شوخی جنسی نکنید و حرف جنسی نزنید و به رابطه جنسی اهمیت ندید ولی در جای درستش باید باشه و فراموش نکنید که گفتگوهای جنسی شما با دختر یا شوخی جنسی نهایتاً در بیشترین حالتش باید یک دهم مقداری باشه که شما با رفقای پسرتون دارید.

 1. زود صمیمی شدن و سؤالات شخصی پرسیدن

فرض کنید که یک گروهی با هم جمع شدیم. یه زمین فوتبال گرفتیم می‌خوایم بریم با هم فوتبال بازی کنیم. ما می‌ریم نود دقیقه فوتبال بازی می‌کنیم. خیلی خوش می‌گذره و تو رختکن لباسامون عوض می‌کنیم که من برگردم به شما بگم که:” مامان بابات تو بچگی خوب باهات رفتار می‌کردن؟” رفتار عادی آدم‌ها اینه که می‌گن:” بابا این چه سؤال احمقانه‌ای. آخه کی این سوال رو از کسی که تازه آشنا شده می‌پرسه؟!”

لطفاً سعی نکنید که خیلی سریع با کسی صمیمی بشید. تو دنیای هر آدمی یه دفتر وجود داره. اون دفتر الزاماً فیزیکی نیست و ممکنه توی ذهنش باشه. یه دفتر صد برگ که آدم‌ها براساس اهمیت آدم‌های اطرافشون روی این دفتر اسم‌شونو نوشتن مثلاً پدر و مادر اون دختر صفحه اول هستن. برادر یا خواهرش صفحه اول هستن. دوست صمیمی و نزدیک صفحه‌ی دومن. بقیه دوستانش صفحه سوم چهارم این دفتر هستن. شما وقتی با یه دختر آشنا می‌شید صفحه صدم این دفتر هستید و واضحه که ارتباط دختر با کسی که صفحه دوم اون دفتر هستش با کسی که صفحه صدم اون دفتر هست خیلی فرق داره. شما اول از صفحه صدم بیاید صفحه هفتاد و بعد صفحه شصتم و به مروربه صفحه اول هم خواهید رسید.

 1. آدم جدی و تلخی بودن

آدم جدی و تلخی بودن از مخرب‌های زمینه وینگمن فارسی

چجوری آدم جدی و تلخی نباشیم؟

اشتباه شماره پنجم مخ زنی در خیابان اون‌قدر مهمه که خودش رو توی ۵ مورد جداگانه توضیح دادیم. لطفاً پنج تا نکته رو رعایت بکنید. چرا که انجام دادن این کارها باعث می‌شه شما آدم بسیار چندش‌آور و تلخی باشید و دختر نخواد با شما وارد رابطه بشه.

 1. موضوعات چندش‌آور

موضوعات حال به هم زن مثل خون محتویات توالت (هرچیزی، ادرار، مدفوع، مخاط بینی یا استفراغ) سوسک یا مارمولک موضوعات جذابی برای حرف زدن نیستن. حتی اگر کار شما حول این مسئله هست لطفاً بازم سراغش نرید. مثلاً جراحی شغل باکلاسیه ولی ماجراهای اتاق عمل و اندام های درون بدن انسان خاطره جذابی نیست که دختر بخواد ازش خوشش بیاد.

 1. خشونت

به خاطر چیزی که از یه مرد جذاب (یا به قول برخی همکاران مرد آلفا) در شبکه های اجتماعی نشون داده میشه برخی مردها فکر می‌کنن که برای دختر پسند شدن باید آدمای دعوایی و پررویی باشن و خاطرات خشونت‌آمیز تعریف کنند. من نمی‌گم که بروز اقتدار که یکی از راهکارهای بروز مردونگی جذاب نیست ولی فرضاً یه دختری که از شما انتظار داره برید با پلیس دعوا کنید آیا از لحاظ روانی آدم سالمیه؟ که حالا شما بخوایید برید اقتدار نشون بدید و مردونگی بروز داده باشید؟ البته که نه!

یا مثلاً به یک خاطره تعریف کنید که “توی دعوا رفیقم چاقو زد. دل ‌و روده یکی دیگه رو آورد پایین.” یا فرضا شما از نیروهای زحمت‌کش حافظ امنیت مردم هستید و تعریف کنید که “توی دعوا یکی از طرفین چاقو داشت. من با تیر زدم نصف صورتش ریخت زمین.” این یک خاطره شغلیه و بخشی از فعالیت شغلی شماست ولی دلیلی نداره که تعریفش کنید چون خاطره‌ای نیست که احساس خوبی رو به دختر بده.

فراموش نکنید که ما می‌خوایم برای دختری تجربه لذت‌بخش خلق بکنیم یعنی این‌که نمیخوایم استرس زیادی بدیم. حالش رو بد بکنیم. چون یه این ختم میشه که اصلاً دیگه نخواد مارو ببینه.

 1. روابط قبلی

شما وقتی سراغ دختری می‌رید لطفاً به روابط قبلی خودتون اشاره نکنید و درمورد روابط قبلی اون دختر ازش سوال نپرسید. احتمالا براتون سوال میشه که چرا؟ فرض کنیم که شما در مورد روابط قبلی خودتون حرف می‌زنین و احساس اندوه رو منتقل می‌کنید. انگار زخم خورده ارتباطات با زنان هستید. شاید فکر کنید که یک تصویر احساسی رو دارید نشون می‌دید تا هم دردی دختر رو تحریک کنید. شایدم دختر هم‌دردی بکنه. ولی فراموش نکنید که شما در دیدگاه اون دختر یه آدم بی‌عرضه هستید که صرفاً در ارتباطات با زنان درد می‌کشه و چیزی هم برای بدست آوردن نداره.

اگر ‌که درمورد رابطه قبلیتون بد بگید دختر بازهم احساس خوبی نسبت‌به شما پیدا نمی‌کنه. چون فکری که با خودش می‌کنه اینه که “این مرد نسبت‌به زن قبلی که باهاش در ارتباط بود همچین بیانی داره. اگه با من وارد رابطه بشه و بعد از من جدا بشه هم در مورد من همچین حرفی خواهد زد و من نمی‌خوام هم‌چین اتفاقی بیفته.” پس با شما وارد رابطه نمی‌شه.

اگر که شما اصلاً در مورد پارتنر قبلیتون صحبت بکنید و خوب بگید اون موقع تصویری که دختر برداشت می‌کنه این‌که شما هنوز درگیر دختر قبلی هستید و از لحاظ ذهنی آمادگی ورود به رابطه رو ندارید. که این مسئله هم اصلاً به نفع شما برای ورود به رابطه با اون دختر نیست.

 1. منفی نگری

منفی نگری یکی از عوامل جدی و تلخ بودن که برای مخ زنی در خیابان مناسب نیست وینگمن فارسی

منفی نگری درمورد اقتصاد، در مورد سیاست، در مورد فیلم و هرچیز دیگه. متأسفانه رفتاری که ما مرد ها خیلی زیاد داریم. هر وقت دور هم جمع بشیم برمی‌گردیم می‌گیم

قیمت دلار رو دیدی؟! کار و کاسبی هم که کساده. بعداً از دانشگاه فارغ‌التحصیل شیم کار نیست! کی بره جنس بخره؟! دیگه چقدر باید مالیات بدی؟! بیمه بازنشستگی و نامردا چه‌قدر زیاد زیادش کردن! دیدی قیمت تایر ماشین چقدر شده؟! این فلان‌فلان‌شده ها رو دیدی چه بلایی سر مملکت آوردن.

کل گفت‌وگوی عادی ما مردها دور هم جمع بشیم همینه. این گفتگو فایده‌ای برای ما در ارتباطات با زنان نداره. آره یه موقع هست و ما با همکارای مرد جمع شدیم و واقعاً داریم تصمیم کاری می‌گیریم و داری روی راهکار این مسئله کار می‌کنیم. دمت گرم که تو این شرایط زنده هستی. خسته نباشی ولی وقتی سراغ دختر می‌ری خیلی مسئله کمکت نمی‌کنه.

 1. شوخ طبعی

اینکه از جواب‌های شوخ طبعانه استفاده کنید باعث میشه فضای خوشایندی در ارتباط دختر با شما بوجود بیاد. جواب‌های شوخ طبعانه و شوخ‌طبعی در قسمت دوم مفصل بررسی می‌شه. ولی لطفاً به‌هیچ‌عنوان تصور نکنید یک مرد خشک و جدی که سرسنگینه و نگاه بسیار زهرماری هم داره علی‌رغم چیزی که برخی از زنان می‌گن برای زنان جذابه!

شاید بیان کنند که فلان پسر رو نگاه کن چقدر جذبه داره. چقدر رفتار سنگینی داره یا چه نگاه پرنفوذی داره. ولی بعداً با همون پسر وارد رابطه می‌شن و به این خاطر که بسیار آدم یبس و خشکی هست ازش جدا می‌شن. پس لطفاً فکر نکنید مردی که شوخ‌طبعی نداره و نمی‌تونه تجربه‌ای لذت‌بخش را برای دختر خلق کنه شانس ایجاد رابطه خوبی داره.

زمینه ارتباط مناسب برای مخ زنی در خیابان

 1. چهره و استایل

تاثیر استایل و چهره در مخ زنی وینگمن فارسی

به یه دختر عکس دو تا مرد رو دادن و گفتن پنج ثانیه به اینا فقط نگاه کن بعد عکس‌ها رو ازش گرفتن. یه نفر یه مرد با قیافه‌ی معمولی مدل موی معمولی تی‌شرت شلوار جین و کتونی یکی دیگه یه مرد با مدل موی خوب مدل ریش خوب استایل خوب (الزاماً کت و شلوار نیازی نیست ولی ترکیب رنگ پیرهن شلوار و کفش قشنگه.) زبان بدن خوبی توی اون تصویر دارد. ازش پرسیدن که کدوم مرد جذابتره. اکثریت زنان مردی رو می‌گن که چهره و استایل خوبی رو دارد.

دقت کنید هیکل خوب، زبان بدن خوب، قیافه خوب و لباس خوب عاملی کلیدی و تعیین‌کننده نیستند. زنان مردهای سطح بالا، بسیار پولدار و خوش‌لباس با تحصیلات بالایی رو دیدند که رفتارهای بسیار بسیار حال بهم زنی دارد ولی به مردی که لباس و قیافه و ماشین خوبی داره راحت تر می‌گیرند و به مردی که مدل موی ژولیده داره و لباس عجیب پوشیده و سراغ اون دختر اومده سخت‌گیری بیشتری می‌کنند.

زبان بدن هم همینه. مطمئناً در جاهای مختلف اینستاگرام، آموزش‌های سایر همکاران در تلگرام، سایر وب‌سایت های روان‌شناسی کلی درمورد زبان بدن تا حالا شنیدید. نکته‌ای درمورد زبان بدن مهم اینه که حواس‌تون باشه زبان بدن و لحن در فضای کسب‌وکار نسبت‌ به فضای رابطه‌ای عاطفی تفاوت زیادی داره و اگر با زبان بدن مناسب ورود به رابطه عاطفی آشنایی ندارید هیچ اشکالی نداره و می‌تونید از آموزش زیر به صورت رایگان استفاده کنید.

فرصت رو از دست نده و با زبان بدن مخ زنی در خیابان آشنا شو!

 1. جایگاه افراد در گروه

مردی که سایر مردها ازش حرف شنوی دارند و اعضای گروه اعم از مرد و زن نظرش را قبول دارند و احترام زیادی برایش قائل هستند نسبت به مردی که هیچ‌کسی آدم حسابش نمی‌کنه و اصلاً نمی‌خواد باهاش حرف بزنه در دیدگاه زنان جذابیت بیشتری داره.

مردی رو تصور کنید که فراری داره احتمالاً اون فراری قرمزرنگه. احتمالاً جوان، خوش لباس و در ارتباط با زنان موفقه درحالی‌که همه این چیزایی که من گفتم ممکنه که غلط باشن. امکانش هست که مرد جوانی نباشه هیکل خوبی نداشته باشه لباس خوبی نداشته باشه در ارتباط با زنان هم موفق نباشه!

مغز ما یه چیز داره به اسم اثر هاله‌ای. اثر هاله‌ای می‌گه که وقتی ما یه قسمت کوچیک از یه چیز رو می‌دونیم یا از کسی می‌بینیم فرض می‌کنیم که بقیه‌ی چیزهای مرتبط با اون فرد هم همون شکلیه. به طور مثال وقتی وارد رستورانی می‌شیم که در منطقه بالاشهر قرار دارد، دکوراسیون جذاب و شیک، پرسنل بسیار خوش برخورد و قیمتش هم بالاست و انتظار داریم که غذای بسیار خوبی را بخوریم. این قسمتی از اثر هاله ای است درحالی‌که احتمالاً برای همه ما پیش اومده همچنین رستورانی رفتیم و غذا بسیار بدمزه و مزخرف بوده. همه عواملی که داریم در این قسمت بررسی می‌کنیم بخاطر اثر هاله ای است که کمک می‌کنن تصویر متفاوتی رو در دیدگاه دختر مورد نظرمون بسازیم.

 1. باحال بودن

باحال بودن یکی از عوامل جذابیت در مخ زنی وینگمن فارسی

راهکار هایی که برای بروز زمینه درست تا الان گفتیم خیلی رفتار محور نیستند. چهره شما یا یه آسیب جدی و نقص جدی دارد که باید اصلاح بشه و اگر صورتتون نقص جدی نداره نگرانش نباشید. اکثریت مردهای ایرانی قیافه‌شون قابل قبوله و استخون بندی صورت‌شون مشکلی نداره. بلکه مدل مو، مدل ریش یا نگه‌داری از پوستشونه که مشکل داره.

استایل چیزی که خیلی راحت درست میشه ولی رفتار چیزیه که شما باید به ‌مرور درست کنید. مردی که دوستان زیادی داره. با همه خیلی راحت می‌شینه و بگو و بخند داره و خوش گذرونی می‌کنه؛ لذت بردن از زندگی رو بلده و زمینه خوبی می‌سازه. در نقطه مقابل مردی که اجتماعی نیست. یه مرد خجالتی منزوی که اصلاً ارتباط چشمی برقرار نمی‌کنه. صداش خیلی پایینه و درنمیاد. بلد نیست درست حرف بزنه همش توی خودشه اصلاً خوش‌گذرونی نمی‌کنه.

 1. تفاوت رفتار با زنان و مردان

چیزی که زمینه درست و بسیار خوب نشون می‌ده مراعات کردن رفتارهای خاصه. این‌که یک مرد بلد باشه در ارتباط با یک زن چه تفاوتی نسبت ‌به ارتباط با یک مرد داره تمایز بسیار بالایی رو نشون میده. چون اکثریت مردها همون جوری با زنان رفتار می‌کنن که با رفقای پسرشون رفتار می‌کنن و زنان شاید جلوی اون مرد چیزی نگن ولی در درون خودشون حال‌شون از اون مرد بهم می‌خوره.

لطفاً راحت باشید خجالت نکشید. بگید بخندید گفتگو داشته باشید. ولی لطفاً حواس‌تون باشه که ما کشور ایران داریم زندگی می‌کنیم این‌جا هلند سوییس یا فرانسه نیست و زیادی هم راحت نباشید ولی گفت‌وگوهای عادی‌ای رو داشته باشید. بگید بخندید و با آدم‌های جدید آشنا بشید. دوست‌های جدیدی بسازید. از زندگی‌تون لذت ببرید. خوش بگذرونید تا بتونید زمینه درست رو ارائه کنید. ولی حواس‌تون باشه که این‌جا ایرانه و زیادی هم راحت نباشید و بعضاً رفتار نامناسب جامعه هم بروز ندید.

 1. حال خوب

باحال و کول بودن یکی از عوامل زمینه خوب برای مخ زنی و ایجاد ارتباط وینگمن فارسی

در خصوص مخ زنی در خیابان مهم‌ترین نکته‌ای که شما برای بروز زمینی درست نیاز دارید این‌که حال خودتون لحظه ای که تو خیابون سراغ دختر میرید خوب باشه. این اشتباهیه که خود بنده هم مرتکب شدم. وقتی خسته هستید، وقتی‌که ناراحت هستید، وقتی‌که هورمونا یه‌کم زده بالا و حال خوبی ندارید سراغ دختر نرید.

خود من یه روز خسته بودم ساعت یازده شد و رفتم با یه دختر چت کنم دختر خودش حال خوبی نداشت و خودمم حال نداشتم. یه ماه چت کردن و قرار رفتن به یه شب از بین رفت!

برای این‌که حالتون راحت‌تر خوب بشه شما نیاز دارید که اعتمادبه‌نفس داشته باشید به‌طور مثال آیا تابه‌حال شده که برید یه لیوان آب برای خودتون بریزید و چون خسته بودید خرابش کنید؟ خیلی بعیده یا این‌که بخواید گوشی‌تون بزنید تو شارژ و چون خسته اید اشتباه بکنید؟ خیلی بعیده چون‌که این‌ها کارهای ساده‌ای اند و ما کارهای ساده‌ رو راحت انجام می‌دیم.

شما هم اگر مهارت ارتباط با زنان خوب رشد کرده باشه و لاس زنی در حرف زدن رو راحت بلد باشید خودبه‌خود حالتون بهتر می‌شه و زمینه رو با کسب تجربه راحت‌تر می‌تونید بروز بدید. برای این کار من دو قسمت از سریال وینگمن رو برای شما کنار گذاشتم که حتماً ببینید چون تو قسمت دوم آموزش مخ زنی در خیابان هم بهش نیاز داریم.

قسمت دوم فصل دوم سریال وینگمن کلیک و تماشا کنید!

قسمت ششم فصل دوم سریال وینگمن از دست ندهید!

چگونه نسبت به سایر مردها متمایز نباشیم؟

ایجاد تمایز نسبت به سایر مردها برای رسیدن به دختر مورد علاقه وینگمن فارسی

بررسی کردیم که هزار تا مرد سراغ دختر میرن و شما باید از هزار تا مرد متمایز باشید و الان باهم بیاییم سه‌تا کار که با انجام دادن این سه‌تا کار قطعاً متمایز نخواهید بود و هیچ فرقی با اون هزار تا مرد قبلی نخواهید داشت رو با هم بررسی کنیم. واضحه که شما باید از این کارها تا حداکثر امکان دوری کنید بریم این ۳ تا کار رو با هم بررسی کنیم:

 1. تکراری بودن و حوصله سربر بودن

قطعا با سوالات بیخودی که در دید و بازدید های عید ازتون پرسیده میشه آشنا هستید.

 • به‌به سلام آقا محمد خوبی چ خبر؟
 • درس به کجا رسید؟
 • چی‌کارا می‌کنی؟
 • ازدواج می‌کنی یا نمی‌کنی؟
 • دیگه چه خبر؟
 • مهاجرت می‌کنی؟ نمی‌کنی؟

اتفاقاتی که تو این مهمونی می‌افته اینه که ده دقیقه حرف می‌زنیم سلام ‌و علیک می‌کنیم. صحبت های تکراری رد و بدل می‌شه و ما حوصلمون سر میره و معمولاً سرمونو می‌کنیم تو گوشی چون بحث جذابی نداریم. مردها هم همینطوری حوصله زنان رو سر میبرن.

 • سلام تو خوشگلی، ازت خوشم میاد، اهل کجایی؟ چی می‌خونی؟
 • غذای مورد علاقت چیه؟
 • فیلم مورد علاقت چیه؟
 • تفریح مورد علاقت چیه؟

این جنس حرف‌ها برای زنان دیگه زیادی تکراریه. همونطور که قبلا در مخ زنی در خیابان اشاره کردیم شما وقتی سراغ دختری می‌رید قبل از شما چندصد مرد سراغش رفتند و همین سوال‌ها رو پرسیدن و زن واقعاً تمایلی نداره که به این سؤالات جواب بده.

 1. بازجویی کردن

بازجویی کردن در مخ زنی در خیابان وینگمن فارسی

وقتی‌که مردها با دختر حرف می‌زنن بلد نیستن چجوری حرف رو ادامه بدهند. مردها می‌دونن که باید درمورد موضوعات مختلفی با دختر صحبت کنن و هر سوالی که بپرسند یه موضوعی رو برای صحبت باز می‌کنه. منتها چون‌که بلد نیستن اون موضوع رو ادامه بدهند سوالات زیادی می‌پرسن. مثل این‌که

سلام چی می‌خونی؟ کجا زندگی می‌کنی؟ چی‌کار می‌کنی؟ چه غذایی دوست داری؟ فیلم مورد علاقت چیه؟ کتاب مورد علاقه ات چیه؟ بهترین مسافرتی رفتی کی بود؟ دیشب خواب چی دیدی؟

و شروع می‌کنن یه عالمه پشت‌سرهم دیگه سوال می‌پرسن. مشکلی این کار در اینه که به دختر احساس این رو می‌ده که داره بازجویی می‌شه. روش درست اینه که وقتی یه موضوع مطرح می‌شه همون موضوع رو ادامه بدیم. در شروع ارتباط ما باید موضوعاتی رو مطرح بکنیم که بستر ادامه دادنش راحت باشه که برای این قسمت در قسمت دوم در خدمتتون خواهیم بود.

 1. هول یا همون تو کف بودن

اول این‌که همه‌مون قبول داریم ویژگی جذابی نیست و رایج‌ترین اشتباهی هست که من در مردها می‌بینم. هول بازی یعنی ابراز توجه بیشتر از میزان متناسب رابطه.

به‌طور مثال دختری که شما سه روزه دارید باهاش چت می‌کنید برگردید بگی دوست دارم! خیلی کار عجیبیه چون اون دختر این‌قدر به شما احساس نداره. دقت کنید شما ممکنه که در درون خودتون وقتی با این دختر چت می‌کنید استرس زیادی بگیرید. ضربان قلب‌تون بره بالا یا این‌که به دختر بگید چشمات چقدر قشنگه و کلی بخواید قربون صدقه‌اش برید. ولی اگه این کارو بکنید باعث می‌شید که اون دختر از شما فاصله بگیره.

اولاً که ابراز توجه برای اوایل آشنایی خیلی زیاده. مجدداً یادآوری می‌کنم که صدها مرد قبل‌از شما اومدن همین رو بهش گفتن و این‌که دختر چقدر زیباست. مثلاً دختری که چشماش آبیه اولاً که خودش می‌دونه چشاش آبیه و از میانگین جامعه ایران قشنگ‌تره و جذابیت بالاتری داره. دوماً این‌که صدها مرد اومدن این رو بهش گفتن که تو چقدر خوشگلی. چقدر خوش استایلی. چشات چقدر قشنگه. موهات چقدر قشنگه. و دختر هم از قبل این رو میدونه و نیاز نیست که شما این رو بگید.

هول بازی کلیدی‌ترین دلیل شکست خوردن مردها و نرسیدن شون به زن از دیدگاه بنده است. پس حواس‌تون باشه به نشونه‌های هول بازی دقت کنید. اگر می‌بینید که نشانه ها در شما هست هیچ اشکالی ندارد چرا که آموزش مقابله با هول بازی رو هم به‌صورت رایگان برای شما در این‌جا گذاشتیم.

نشانه های هول بودن

 1. به وجود اومدن سریع احساسات

به وجود اومدن سریع احساسات یکی از نشانه‌های هول بودن است. وینگمن فارسی

پسری که به‌خاطر دیدن استوری و دو تا پست اینستاگرام یه دختر دلش واسش می‌لرزه عاشقش می‌شه و می‌خواد بپره بهش بگی دوستت دارم احتمالاً یه آدم هوله.

دقت کنید که عشق در نگاه اول عیناً هول بازیه. فکر نکنید که عشق در نگاه اول یک چیز بسیار رمانتیک و عشقانه است. اگر یک پسری به دختر بگه من با یک نگاه عاشق شدم دلم ریخت! دختر خوشحال نمیشه. بلکه دختر می‌بینه که من با مردی روبرویم که به سرعت احساس پیدا می‌کنه و اصلاً ثبات رفتاری منطقی نداره.

بدونید که زنان به عشق در نگاه اول اعتقادی ندارند و اگر شما با یک نگاه عاشق دختری شدید و اون دختر هم گفت اتفاقاً من هم با یک نگاه عاشق تو شدم عاجزانه ازتون خواهش می‌کنم که باهمدیگه وارد رابطه نشید. چرا هیچکدام از این دو طرف صلاحیت عقلی و بلوغ رفتاری کافی برای ورود به رابطه عاطفی رو ندارند.

 1. قانون الاکلنگ

قانون الاکنگ برای ورود به رابطه، هول نبودن و مخ زنی وینگمن فارسی

قاعده کلی برای اینکه شما هول بازی درنیارید اینه که در میزان صمیمیت و حجم ارتباط قانون الاکلنگ رو رعایت کنید. این قانون نه فقط برای مخ زنی در خیابان بلکه برای مخ زنی در سایر محیط‌ها هم باید رعایت بشه! قانون الاکلنگ می‌گه که صمیمیت و حجم ارتباط باید در یک اندازه باشه. یعنی اگر دختر روزی یه پست خنده‌دار برای شما می‌فرسته شما پنج بار در روز به پیام نمی‌دید بلکه روزی یه پست فان می‌فرستید.

درحقیقت اگه شما هرروز پیام می‌دی دختر دو روز بعد سین می‌کنه یا این‌که سین می‌کنه جواب نمیده شما دیگه نباید هرروز پیام بدید. شما هم باید به تناسب زمانی یکسان جواب بدین چون‌که نیاز دارید میزان توجهات یکسان باشه تا اینکه به‌مرور همه‌چیز رشد می‌کند.

اما چقدر باید به‌ظاهر دختر توجه بکنیم و چقدر ظاهرش تعریف بکنیم؟

واقعیت اینه که زنان دوست دارند که مردها اون‌ها رو زیبا ببینند و بدشون نمیاد اگه کسی بیاد از ظاهرشون تعریف بکنه. ولی دوست ندارند که فقط به‌خاطر ظاهر جذاب شون توسط یک مرد انتخاب‌شده باشند. بلکه دوست دارند به‌دلیل ویژگی‌های شخصیتی شون از سایر زنان در دیدگاه یک مرد متمایز باشد و بعد که مردی به‌خاطر ویژگی‌های شخصیتی از یک زن خوشش اومد از ظاهر اون زن هم خوشش بیاد.

پس ابراز توجه به‌ظاهر (ابراز علاقه سطح ۲) بعد از ابراز توجه به شخصیت انجام میشه. یعنی شما اول بعد از شخصیت دختر تعریف کرده باشید، از دستاوردهای دختر تعریف کرده باشید و دختر هم این تأیید و تعریف رو به شخصیت و دستاوردهای شما داده باشه و بعدش می‌تونید از ظاهر دختر تعریف کنید.

در مورد توجه به‌ظاهر از زیبایی‌های دختر زمینه درست اینه که شما یک مرد دختر پسند هستید که در ارتباطات با زنان هیچ مشکلی ندارید و زنان بسیار زیاد و جذابی هم هستن که می‌خوان با شما وارد رابطه بشن. همچین مردی دختر خوشگل دیگه براش ویژه نیست چون‌که زیبایی ظاهری زنان برای یک مرد دختر پسند چیز عادی هست.

یه مردی که سایر زنان می‌خوان باهاش وارد رابطه بشن زنان زیادی سراغش میاد و راحت می‌تونه با آن‌ها ارتباط برقرار کنه. دختر خوشگل امروز دیگه زیاده و وقتی‌که برای یک مرد زیبایی یک چیز رایج باشه دیگه نمی‌ره به‌خاطر خوشگل بودن با یه دختر وارد رابطه بشه.

نتیجه نهایی

امیدوارم الان فهمیده باشید که بروز دادن زمینه‌ای درست برای مخ زنی در خیابان چه شکلی انجام میشه. این‌که شما از لحظه اول زیبای دختر تعریف نکنین این پیام رو به‌صورت غیرمستقیم منتقل می‌کنه که من به‌خاطر عاملی به‌جز زیبایی و جذابیت‌های فیزیکی و جنسی تو هستش که دارم سراغت میام.

هنگام توجه به ظاهر دختر تا وقتی‌که با اون دختر وارد رابطه نشدید به‌هیچ‌عنوان نباید جنبه جنسی داشته باشه. (لطفاً دقت کنید همه این چیزایی که ما داریم می‌گیم مال قبل‌از رابطه است. یکی از فاجعه‌بارتر اشتباهاتی که ما در سایر افراد می‌بینیم اینه که ما گفتیم آقا هول بازی درنیارید. بعداً می‌بینیم دو نفر چندماهه باهم تو رابطه هستن و پسره فکر می‌کنه برای این‌که هول بازی درنیاره نباید ابراز علاقه بکنه. شما تو رابطه باید ابراز علاقه بکنید چراکه یکی از نیازهای احساسی افراد نیاز به دوست داشته شدن و مورد توجه قرار گرفتنه. ولی تا وقتی با اون دختر وارد رابطه نشدید توجه تون باید به اندازه‌ای باشه که از دختر می‌گیرید.)

در درون رابطه هیچ ایرادی نداره که از جذابیت‌های جنسی پارتنر تون تعریف کنید. چون‌که قطعاً برای هر آدمی احساس خوشایندیه که برای پارتنر اش از لحاظ جنسی جذاب باشه. خود شما چه احساسی دارید که دوست دخترتون بیاد از جذابیت عضله‌های شونه و بازو و ساعد و رگ دست شما تعریف بکنه.

اون باید به شکلی کاملاً جنسی و سکشوال همینکار رو بکنه. قطعاً به شما احساس خوبی میده و دختر هم احساس خوبی خواهد داشت که بدونه تأییدیه جنسی پارتنرش رو داره. ولی فراموش نکنید ما الان داریم درمورد دختری حرف می‌زنیم که هنوز وارد رابطه نشده و تا وقتی‌که شما با دختر وارد رابطه نشدید به‌هیچ‌عنوان به جذابیت‌های جنسی اون دختر اشاره نمی‌کنید.

انواع ابراز علاقه برای مخ زنی در خیابان

ابراز علاقه به دختر و سطوح آن وینگمن فارسی

حالا بیاین با جزئیات بیشتری ابراز توجه دقیق رو با هم بررسی کنیم. مرکز دایره‌ای که در سمت چپ این اسلاید مشاهده می‌کنید جاییه که دختر آدم‌های مختلف رو به میزان‌های مختلف می‌شناسه. آدم‌هایی که در دایره آبی‌رنگ هستن آدم‌هایی که دختر اصلاً از وجود اون‌ها خبر نداره تا وقتی‌که شما سراغ دختر نرفتید توی اون دایره آبی هستید.

وقتی اولش سراغ دختر می‌رید و وارد مرحله جذب یا اصطلاحاً attraction می‌شید (و به‌خاطر همینم هست که اصلاً حرف A توی دایره زرد قرار گرفته.) ایرادی نداره شما ابراز علاقه سطح یک رو نشون بدید ولی تا وقتی‌که وارد مرحله اتصال عمیق یا connection که این‌جا با حرف C نشونش دادیم نشدید قرار نیست که ابراز علاقه سطح دو رو با اون دختر رو داشته باشید.

این‌جا یه سری اصطلاحات مطرح شد که اگه کسی قبلاً آموزشی ندیده باشه الان کمی گیج شده. آگاهی به تفاوت بین مراحل جذب، اتصال عمیق و اغوا مهم‌ترین نکته آموزشی ارتباطات با زنانه و شما چه هر آموزشی رو از بنده می‌بینید، چه هر آموزش ارتباطات با زنانی رو از هرکس دیگری می‌بینید قطعا به اون آموزش نیاز دارید. پس حتی اگر اون آموزش رو قبلاً هم دیدید خالی از لطف نیست که وقت بذارید و دوباره آموزش مراحل ورود به رابطه با دختر رو ببینید.

ابراز علاقه سطح یک رو نداشته باشید مخ زنی غیر ممکنه!

گفتیم که در مرحله جذب یا attraction شما می‌تونید ابراز علاقه سطحی یک داشته باشید. ابراز علاقه سطح یک ویژگی‌هایی شخصیتی و اکتسابی هستند و چیزی که جالبه اینه که ما چقدر نمی‌بینیم که مردها ابراز علاقه سطح یک رو نشون بدهند موضوعاتی که در ابراز علاقه سطحی یعنی در همان مرحله attraction یا جذب شامل شاغل بودن، درآمد داشتن، هنرمند بودن، آشپزی کردن، با سلیقه بودن، خوش تیپ بودن، ورزشکار بودن و خوش سفر بودن هستن. دقت کنید

همه این موضوعات موضوعات اکتسابی هستن. از آشپزی کردن، یاد گرفتن هنر، ورزشکار بودن کسب کردنیه، خوش‌تیپ بودن کسب کردنی، مسافرت رفتن و یک جاهای خوب رو بلد بودن کسب کردنیه و این‌که شما از این‌ها یکمی تعریف کنید اشکالی نداره به دختر برنمی‌خوره و هول بازی محسوب نمی‌شه.

منتها لطفاً این تعریف کردن رو درست انجام بدید مثال بد اینه که “ماشاءالله خیلی خوب آشپزی می‌کنی.” یا “دختری که آشپزی می‌کنه خیلی دختر خوبیه.” این شکلی تعریف کردن جذابیت نداره ولی این‌که به دختر برگردید بگید ” مرد بودی قطعاً سامان گلریز می‌شدی.” تعریف قشنگی از آشپزی کردنه. یا اگه میخواید از  هنرمند بودن تعریف کنید بهتره بگید “حیف شد تو باید الان کنسرت می‌ذاشتی.” این خیلی تعریف قشنگ‌تریه تا اینکه برگردیم بگیم خیلی قشنگ ویولن یا پیانو یا هر ساز دیگری رو می‌زنی.

ابراز علاقه سطح دو در مرحله اتصال عمیق

بعد از این‌که شما مرحله‌ای جذب رو تموم کردید و وارد اتصال عمیق شدید نوبت این می‌رسه که به برخی از موضوعات عمیق‌تر و صمیمانه‌تر توجه کنید. این مرحله است که تعریف کردن از هیکل دختر، از طرز فکر دختر از باحال بودن دختر، از جذاب بودن دختر ایرادی نداره و خوبه. چرا که شما وقتی مرحله جذب رو رد کردید و وارد مرحله اتصال عمیق شدید. یک کمی احساسات هم درگیر شدند و در اون‌جا ابراز توجه درست کار بسیار بسیار خوبیه. برای‌اینکه یاد بگیرید که چه‌جوری از مرحله‌ی جذب عبور کنید و وارد مرحله اتصال عمیق بشید و همچنین مثال‌های بیشتری رو از ابراز علاقه سطح یک و تفاوت‌شون با ابراز علاقه سطح دو داشته باشید یه هایلایت توی پیج اینستاگرام ما هست به اسم اتصال عمیق. شما می‌تونید بیایید اون هایلایت رو گوش بدید و از مثال‌هاش استفاده کنید.

اسکرین شات اتصال عمیق در مخ زنی در خیابان وینگمن فارسی

بابت اتمام قسمت اول آموزش مخ زنی در خیابان بهتون تبریک می‌گم اگه واقعاً تا این‌جا جلو اومدید دم‌تون گرم و قطعاً شما لیاقت این رو دارید که نسبت‌به سایر افرادی که فقط اوایل این آموزش رو دیدند و بعد بی‌خیال شدند نتایج بهتری بگیرید.

بخش دوم آموزش مخ زنی در خیابان

اشتباهات متداول مخ زنی در خیابان

 • اینجا هالیوود نیست

 قبل‌از این‌که بخوایم تکنیک‌ها رو بررسی کنیم. ضروریه درمورد برخی از اشتباهاتی که در این فضا وجود دارد صحبت کنم. برخی از افراد رو می‌بینیم که به ما مراجعه می‌کنند و انتظارات غیرمنطقی و عجیب غریبی دارند. همه این‌ها به لطف فیلم‌های هالیوودی هستش  که توی اون‌ها شخصیت اصلی یه دختر رو می‌بینه بهش نگاه می‌کنه لبخند می‌زنه دو تا لاس می‌زنه، سکانس بعدی سه ساعت بعد اینها تو تخت خوابن و باهم وارد رابطه شدن.

در واقعیت و در جامعه ما این اتفاق نمی‌افته. یعنی این‌طوری نیست که شما سراغ دختر برید درجا بتونید سوارش کنید و همون شبم برید باهاش وارد رابطه بشید. اگر هم دیدید که دختری سوار ماشین‌تون شد به‌نظر بنده شما از اون دختر بترسید. چرا که اون دختر احتمالاً گزینه‌ی مناسبی برای یک رابطه عاطفی نرمال نیست.

دختر غیر نرمال برای ورود به رابطه وینگمن فارسی

 • سرعت غیرمجاز

اشتباه بعدی‌ای که می‌بینم این یکی متأثر از آموزش‌های خارجی هست. این اشتباه اینه که پسرا سراغ دختر می‌رن. گفتگو رو باهاش شروع می‌کنن و می‌خوان که همون لحظه برن سراغ قرار اول. مثلاً دختر رو توی پارک می‌بینن باهاش گپ می‌زنند و یهو می‌خوان برن باهاش کافی‌شاپ یا همون‌جا برش دارن سینما ببرن. فکر می‌کنم به همه ما از بچگی گفتن که با غریبه‌ها بیرون نرو و وقتی‌که پسر سراغ اون دختر می‌ره در واقعیت انتظار داره که دختر با یه آدمی که تازه دو دقیقه است آشنا شده بره سر قرار! فراموش نکنید که اون دختر احتمالاً همین الان درگیری فعالیت خاصی بوده و قطعاً اون فعالیت خاص به بیرون رفتن با یه آدمی که تازه باهاش آشنا شده اولویت داره.

 • تماس جنسی سریع ممنوع!

تماس سریغ جنسی ممنوعه وینگمن فارسی

اشتباه بعدی که دوباره این هم به لطف آموزش‌های خارجی هست اینه که می‌بینیم اینه که مردها خیلی سریع می‌خوان وارد لمس جنسی بشن. مثلاً تو کتاب mystery method داریم که شما دختر اولین‌بار می‌بینید لمس رو از همون که جلو ببرید و اگه دختر شما رو دو بار لمس کرد می‌تونید برای بوسیدن لباش ریسک بکنید. واضحه که در جامعه‌ی ایران قرار نیست هم‌چین کاری بکنید و دلیلش هم خیلی ساده است و ما توی ایران زندگی می‌کنیم! هدف اصلی ما از این‌که تو خیابون سراغ دختر میریم اینه که شماره‌اش رو بگیریم تا بتونیم بعداً مسیر ارتباطی رو حفظ کنیم و از اون‌جا مراحل ارتباط رو جلو بریم.

فضای مخ زنی در خیابان در ایران چجوریه؟!

برای اینکه از قسمت دوم آموزش مخ زنی در خیابان  نتیجه بگیرید حتماً مثال عملی که براتون در انتهای این آموزش قرارداده شده رو ببینید. درحال‌حاضر فضای مخ زنی توی جامعه ما این شکلیه که هر شهری یه مکان خاص (در تهران اندرزگو) داره و اون‌جا ملت سوار ماشیناشون می‌شن می‌رن می‌چرخن واسه خودشون. و با هم‌دیگه شماره ردوبدل می‌کنن. چیزی که پسرها تجربه  می‌کنند اینه که در یک شب بیست تا شماره می‌گیرن. به بیست نفر هم شماره می‌دن و از اون بیست تا شماره‌ای که گرفتند نهایتاً دوتاشون جواب‌شون رو می‌دهد. و از هر ده تایی که جواب میدن یه دونه سر قرار میاد.

دلیل این مسئله اینه که دخترهایی که برای دور دور میان بیشتر از این‌که دنبال ورود به رابطه باشن دنبال تفریح کردن هستن. دخترا بعضی وقتا دور هم جمع می‌شوند که فیلم ببینن غیبت کنن و یکی از گزینه ها این‌که برن دور دور شماره بدن. بیشتر شماره‌ها را ماشین‌های مدل بالا ردوبدل می‌کنن. واقعیت این هست که مدل ماشین شما در تعداد شماره‌هایی که می‌تونید جمع کنید مهمه ولی این واقعیت رو عوض نمی‌کنه که دور دور مکان مناسبی جهت پیدا کردن پارتنر بالقوه نیست. چراکه احتمال موفقیتتون خیلی پایینه و فراموش نکنین دختری که اون‌جا اومده برای تفریح اومده نه برای این‌که واقعاً با یه نفر آشنا بشه.

مهم‌ترین نکته مخ زنی در خیابان

مخ زنی در خیابان کیفیت مهم‌تر از کمیت است وینگمن فارسی

درس مهمی که ما در طی تحقیقاتمون گرفتیم اینه که لطفاً برای شماره گرفتن کیفیت رو فدای کمیت نکنید! یعنی اگه شما در یک روز سه شماره بگیرید که هر سه تای اون‌ها جواب شما رو بدن و پاهاتون سر قرار بیان به ‌مراتب بهتر از اینه که بیست تا شماره بگیرید و برای هر بیست تاشون وقت بذارید ولی درآخر یه دونه شون با شما سر قرار بیاد.

برای‌اینکه دختر بعداً جواب شما رو بده نیازه که شما نسبت ‌به بقیه مردها متمایز باشید که کلی توی قسمت قبلی در موردش صحبت کردیم. اگر نکاتی که شما برای متمایز بودن نسبت ‌به سایر مردها نیاز دارید هنوز جدا نکردید لازمه که برگردید و حتماً این کارو بکنید. شما نیاز دارید حد اقل بیست دقیقه با دختری که سراغش رفتید ارتباط برقرار کنید و این موارد رو رعایت می‌کنید:

 • هول بازی در نمیارید.
 • بازجویی نمی‌کنید به این معنی که سوالات زیاد نمی‌پرسین.
 • تجربه‌ای لذت‌بخش و متمایز برای دختر خلق می‌کنید.

با رعایت این موارد باعث می‌شید که نسبت‌به بقیه مردها متمایز دیده بشید. این‌جوریه که اون دختر بعداً جواب شما رو می‌ده. فهمیدیم پشت ماشین کلا به درد ما نمی‌خورند و حتماً لازمه که ما به‌صورت پیاده سراغ دختر بریم تا فرصت اینو داشته باشیم که با زبان بدن مناسب و ارتباط چشمی قوی بیست دقیقه با دختر ارتباط برقرار کنیم.

ارتباط رو چه‌جوری شروع کنیم؟

چگونگی شروع ارتباط در مخ زنی در خیابان وینگمن فارسی

انتظاری که هست این‌که ما برای مخ زنی در خیابان می‌ریم سراغ دختر بگیم:

 • “سلام خانوم شماره می‌دی؟”
 • “گوشیتو در بیار شمارم رو بزن!”

و دختر شماره بده. این موضوع در واقعیت اتفاق نمی‌افته و اگر هم دختر شماره بده یا یه شماره قلابی میده یا دیگه جواب نمی‌ده.

پیکاپ لاین‌ها

یه اشتباه رایجی که برای شروع مکالمه می‌بینیم اینه که یه چیزی که از فرهنگ غربی وارد کشورمان شد که بهش میگیم جملات مخ زنی یا پیکاپ لاین. اینها سری جوک‌های خنده‌دار و طنز هستن که برای شروع استفاده می‌شن. این‌ها شاید اولش دختر رو بخندونه ولی در آخر باعث نمی‌شن که تمایزی بین شما و بقیه مردها ایجاد بشه. مثال پیکاپ لاین اینها هستن:

 •  بابات مهندسه؟ آخه خیلی‌خوب چیزی ساخته.
 •  خانوم ببخشید شما افقی؟ آخه می‌خوام داخل چشم‌تون محو بشم.

درسته تو فضای مجازی زیاد می‌بینیم و بهش می‌خندیم و این‌ها شاید باعث خندوندن دختر بشه ولی از لحاظ کاربردی خیلی به درد ما نمی‌خوره.

استاترها

گزینه بعدی که افراد برای مخ زنی در خیابان یا محیط‌های دیگه استفاده می‌کنن استارتر مستقیمه. استارتر ها به ابزارهایی می‌گیم که باهاشون ارتباط رو شروع می‌کنیم. استارتر مستقیم یه تعریف و ابراز توجه مستقیم به دختره مثال: سلام خانوم داشتم می‌رفتم خونه رفیقم متوجه شدم که ترکیب رنگ کفش و کیفتون قشنگ شده. اگه بهتون نمی‌گفتم از پشیمونی خوابم نمی‌برد!

این استارتر اصلاً پیشنهاد نمی‌شه به این خاطر که اجراش زبون بدن قوی می‌خواد و سخته. دوما این‌که فقط روی دخترهایی که تنها هستن می‌تونید استفاده بکنید و این‌که باید ثابت باشند. (در حین حرکت نباشند) سوماً هم این‌که درجه بسیار زیادی از هول بودن وجود داره و این‌که شما خیلی مستقیم و سخت بخواهید سراغ یه دختر برید معمولاً به‌نتیجه ختم نمی‌شه.

مستقیم سراغ دختر رفتن جواب نیست!

 برای این‌که بفهمیم چرا مستقیم رفتن به نتیجه ختم نمیشه باید با مسئله‌ای در رفتار دخترها به اسم سپرهای رفتاری آشنا بشیم. سپرها رفتارهایی هستن که دخترها به‌مرور یاد گرفته‌اند که از طریق اون‌ها پسرهای مزاحم رو رد کنن. به‌طورکلی ما دو تا سپر برخورد سرد و بداخلاق رو داریم.

سپر برخورد سرد

برخورد سرد اینه که دختر جواب نمی‌ده. راهشو می‌کشه می‌ره. پیام پسر رو سین نمی‌زنه یا خیلی ساده می‌گه آقا برو مزاحم نشو. یا یک سپرهایی که دخترها دارن اینه که من دوست‌پسر دارم. درواقعیت دختر دوست‌پسر نداره ولی برای اینکه بقیه پسرها مزاحمش نشن برمی‌گرده می‌گه من دوست‌پسر دارم.

سپر دوم که با بداخلاقی دختر شروع می‌کنه. پرخاش کردن و فریاد زدن “برو گم شو مرتیکه” و “برو خار و مادر خودتو اذیت کن!” در واقعیت سپر در رفتار دخترها قابل حذف نیست. صرفاً می‌تونیم ازش پیشگیری کنیم و کاری کنیم که تا حداکثر امکان دخترها با سپر مزاحم ما نشوند. برای‌اینکه با این سپرها بیشتر آشنا بشید دو قسمت از سریال وینگمن هست که لینکش رو براتون قرار دادم و بعد از دیدن اون‌ها مفصل متوجه می‌شید چرا دخترها سپر دارن و راهکار رد شدن از اون ها چیه.

قسمت اول فصل اول سریال وینگمن رو همین حالا ببین!

کلیک کن و با سپر‌های دختر کامل آشنا شو!

تعلل نکنید!

تعلل زیاد یکی از اشتباهات مخ زنی

تعلل زیاد یکی از اشتباهات رایج دیگه ایه که مردها مرتکبش میشن. این‌که شما یه دختره رو ببینی و بعد با خودت بگید سراغش برم؟ نرم؟ چی بگم؟ اگه بداخلاق باشه چی؟ که چی بشه؟  آبروم نره یه وقت داد نزنه؟

هرچقدر که شما بیشتر تعلل کنید و بیشتر با خودتون کلنجار برید صرفا استرستون بدتر میشه. هرچقدر هم که استرستون بدتر بشه نتیجه نامطلوب‌تری رو در ارتباط با دختر مورد نظرتون می‌گیرید.

 اشتباه دیگه‌ای که پسرها در ارتباط با دختر می‌کنن اینه که به دختر فرصت دفاع میدن. برای‌اینکه این اشتباه رو درست متوجه بشید ضروریه که مثال عملی که در انتهای این آموزش هست رو ببینید. فرصت دفاع به این شکله که شما یه حرفی رو می‌زنید و ساکت می‌شید تا دختر جواب بده درحالی‌که ضروریه شما بتونید مسلسلی گفتگو رو ادامه و در جهتی که لازم دارید هدایت کنید. هدایت کردن گفتگو و جریانات مکالمه در مثال عملی انتهای این ویدیو به‌طور مفصل بررسی می‌شود.

قانون‌های حیاتی مکالمه با دختر

 شما وقتی برای مخ زنی در خیابان سراغ دختر می‌دید دو تا قانون پنج ثانیه و پنج دقیقه دارید.

قانون ۵ ثانیه

قانون پنج ثانیه می‌گه شما یه دختر رو دیدی نهایتاً باید ۵ ثانیه صبر کنید و سراغش برید. یعنی دختره رو می‌بینیم و می‌خوایم که یه امتحان بکنیم و با این دختر آشنا بشیم تا ببینیم که به درد رابطه می‌خوره یا نمی‌خوره. اگر شما بیشتر از پنج ثانیه صبر کنید استرس اذیت‌تون می‌کنه و وقتی‌که استرس گرفتید قطعاً نتیجه نمی‌گیرید.

قانون ۵ دقیقه

منتها این قانون یک استثناء داره و اون استثناء قانون پنج دقیقه است. تو اول این آموزش اشاره کردم که شما برای که بتونید یک تمایز رو نسبت‌به سایر مردها بروز بدید به بیست دقیقه زمان نیاز دارید. واضحه که اگه دختر در جاییه که شما نمی‌تونید بیست دقیقه باهاش حرف بزنید و ارتباط خوب و پیوسته‌ای داشته باشید نباید سراغش برید. مثلاً دختر تو صف صندوق رستوران و می‌خواد بره که غذا سفارش بده. اگه اون‌جا برید مزاحم ارتباط اون دختر با صندوق‌دار رستوران شدید پس باید صبر کنید تا اون دختر بیاد و روی میزش بشینه. قانون پنج دقیقه همینو می‌گه که شما باید شرایط دختر را ارزیابی کنید و وقتی سراغش برید که حداقل پنج دقیقه فرصت داشته باشید تا گفتگو رو ادامه بدید.

ارتباط با دختر پله به پله زمان خریدن دارد. یعنی شما استارتر می‌گید و توجه دختر رو گرفتید. نهایتاً سی ثانیه الی یک دقیقه اجرای استارتر طول می‌کشه. اون سی ثانیه الی یک دقیقه اگه تونست توجه دختر جلب کنه و ترغیبش کنه که گفت‌وگو ادامه پیدا کنه شما دو دقیقه زمان دارید. بعد اون دو دقیقه اگر شما تونسته باشید با یخ شکن‌ ها، ضدیخ‌ها، داستان و قصه‌گویی جریانات گفتگو رو راه بندازید ده دقیقه زمان دارید. اون ده دقیقه می‌شه بیست دقیقه الی نیم‌ساعت و بعد بیست دقیقه الی نیم‌ساعت شما این امکان رو دارید که شماره دختر رو بگیرید.

چجوری استارتر رو اجرا کنیم؟

درست اجرا کردن استار به‌مراتب مهم‌تر از اینه که برای شروع چی میگید. شما برای درست اجرا کردن صدای قوی نیاز دارید. مردی که استرس گرفته و صداش از ته چاه درمیاد قطعاً به درد نمی‌خوره بلکه لازمه شما صدای عادی تون رو داشته باشید. یک لحن راحت هم داشته باشید و این‌که تته‌پته نکنید و تپق نزنید. نکاتی درمورد زمینه تو قسمت قبل گفتیم رعایت کنید و زبان بدن درست هم داشته باشید.

برای شروع ارتباط چی بگیم؟

شروع مکامله با دختر برای مخ زنی وینگمن فارسی

دقت کنید که شما وقتی استارتر رو اجرا می‌کنید هدف‌تون فقط جلب توجه دختر برای حدوداً یک دقیقه است. این‌طور نیست که شما فقط یه جمله رو بگید و دختر عاشق شما بشه. شمارش رو بده و سر قرار بیاد و وارد رابطه بشید! بلکه شما صرفاً توجه دختر را جلب کنید تا بتونید از ابزارهای بعدی‌تون استفاده کنید. (نگران ابزارهای بعدی نباشید چراکه در همین آموزش بررسی می‌کنیم.)

فاعده کلیدی اجرای استاتر

در اجرای استارتر شما به شرایط دختر و قاعده ریسک و سرعت باید دقت کنید. قاعده ریسک و سرعت می‌گه شما هرچقدر استارتر مستقیم‌تری استفاده بکنید احتمال این‌که دختر به شما جواب رد بده و با سپرهای شدیدی روبرو بشید بیشتر می‌شه. ولی از طرف اگر موفق بشید و دختره جواب رد نده کار شما برای ادامه راحت‌تره و می‌تونید سریع‌تر مرحله جذب رو طی کنید و وارد اتصال عمیق بشید.

مشکلی هم که استارتر مستقیم داره در همینجاست. اگر دختر به استارتر مستقیم پاسخ مثبت بده شما شانس این را دارید که حتی درجا شماره رو بگیرید و احتمالش وجود دارد که دختر بعداً جواب بده. ولی واقعیت اینه که عده بسیار کمی از دخترها هستند که به استارتر مستقیم پاسخ مثبت میدن.

۱٫ استارتر درخواستی

 در این‌جا شما یه درخواست کوچولو از دختر می‌کنید و بعداً از یخ‌شکن استفاده می‌کنید (این‌که یخ‌شکن چیه نگران نباشید. بررسی خواهیم کرد.)

مشکل استارتر درخواستی اینه که زیادی غیرمستقیمه و به‌خاطر زیادی غیرمستقیم بودنش مزیتش اینه که تقریبا همه دخترا بهش جواب مثبت می‌دهند. مثال شما از دختر پرسید که “سلام ساعت چنده؟” اگه دختر در جواب این سوال که ساعت چنده بخواد بهش بر بخوره و عصبانی بشه رفتار خارج از شأن اجتماعی نشون داده و اکثر دختران این کارو نمی‌کنن. یا یه دختر سیگار می‌کشه استارتر مناسب اینه ‌که “چی می‌کشی؟” شما توجه دختر را برای یک دقیقه جلب کردید. منتها ادامه دادنش دیگه سخته و راه‌اندازی جریانات گفتگو اون‌قدرام راحت نیست.

۲٫ استارتر نظرخواهی

یه سؤال ساده است. جذابیتش اینه که ادامه دادنش راحته و همچنان اتهام مخ زنی هم به پسر وارد نیست و هول بازی اتفاق نیفتاده.

مثال: هفته‌ی دیگه تولد یکی از رفیقام و می‌خواستم براش کادو بگیرم. شال زیادی تکراریه و متوجه شدم که شما سلیقه خوبی دارید. به‌نظر شما چه چیزی می‌تونم براش بگیرم؟

واضحه که این استارتر وسط کافی‌شاپ به درد نمی‌خوره بلکه توی مرکز خرید نزدیک یه مغازه‌ی لباس‌فروشی باید استفاده بشه. در مورد استارتر نظرخواهی لطفاً از موضوعات جذاب استفاده کنید و سؤالات بسته هم نپرسید. موضوعات جذاب شامل موضوعاتیه که آدما دربارشون راحت حرف می‌زنن مثل رابطه، مثل موزیک و فرهنگ عامه، مثل مد و لباس و مسافرت و مهمونی.

نوع سوالات برای مخ زنی در خیابان بسیار مهمه!

سؤالات بسته، سؤالات جواب کوتاه و یک‌کلمه‌ای مثل این‌که “میدون صادقیه ازین طرفه؟” جوابش یا بله است یا خیر! یا اگر هم دختر آدرس بده بعداً از آدرس دادن به این‌که بتونید شماره بگیرید کار سختیه. ولی این‌که برای جشن تولد چه چیزی بگیرید یک سوال باز و موضوع خوبی است.

نکته: لطفاً از موضوعات ممنوعه برای استارتر نظرخواهی استفاده نکنید. موضوعات ممنوعه موضوعاتی هستن که خیلی دخترها در موردش حرف نمی‌زنن مثل موضوعات سیاسی، اقتصادی و فلسفی، جنسیتی و موضوعات طولانی و تخصصی. حتی  سراغ همکارتون هم می‌رید و می‌خواید از یه موضوع تخصصی استفاده کنید. بعیده که همکار شما یک موضوع راحت که می‌تونه در موردش حرف زدن بهش خوش بگذره رو ول کنه و بخواد درمورد یک موضوع کاری جدی حرف بزنه.

۳٫ استارتر های موقعیتی

طبق تجربه ما استارتر های موقعیتی بهترین استارتر هایی هستند که می‌تونید در محیط روزانه و مخ زنی در خیابان استفاده کنید. قسمت سختش اینه که خلاقیت قوی لازم داره و شما باید همین‌جوری برای خودتون طراحی کنید. ولی مزیتش اینه که علی‌رغم این‌که ادامه‌ی گفتگو راحته و به‌هیچ عنوان هول بازی نداره مثلاً می‌بینید که دختر توی کافی‌شاپ یا پارک نشسته داره کتاب می‌خونه. شما کتاب رو می‌بینید و اگر ازش بپرسید “که کتاب خوبیه؟” یا “چی می‌خونی؟” یه سوال بسته پرسیدید که کمکی بهتون نمی‌کنه. چراکه جواب صرفاً یک کلمه است. یه سؤال بهتر اینه که “از همین نویسنده کدوم کتابو معرفی می‌کنی؟” این بستر صحبت حول موضوعات ادبی و نویسندگان مختلف باز می‌کنه. اصلاً نگران نباشید چرا که از موضوعات مختلف می‌شه بهم دیگه پرید و جابجا شد.

راهکار کلیدی برای‌اینکه بدونید استارتری که می‌خواهید استفاده کنید هول بازی دارد یا نه اینه ‌که بپرسید “آیا من این جمله رو به زنی که جذاب نیست هم می‌تونم بگم؟” به‌طور مثال توی اون مثال کتابخونه اگر که یک پیرزن هشتادساله هم کنار شما نشسته باشه باز هم شما می‌تونید بگید “از این نویسنده کیو معرفی می‌کنی؟”

۴ ابزار معجزه کننده مخ زنی در خیابان

 بعد از این‌که توجه دختر و جلب کردیم ما چهار تا ابزار داریم و با استفاده از این چهار ابزار باید جریانات ارتباط رو جوری مدیریت بکنیم که اون تمایزی که نسبت‌به سایر مردها داریم رو بروز بدیم و یک تجربه لذت‌بخش برای دختر خلق کنیم. خلق تجربه لذت‌بخش به‌خودی‌خود یک تمایزه چراکه وقتی بقیه‌ی مردها سراغ دختر می‌رود مزاحمش میشن.

 1. ضد یخ‌ها
 2. یخ شکن‌ها
 3. لاس زنی
 4. قصه‌گویی

ضد یخ و یخ شکن ها به‌نظر بنده بهترین ابزار و ساده‌ترین ابزار برای یادگیری هستن. ضدیخ و یخ‌شکن رو یاد می‌گیرین و بعدش به‌راحتی می‌تونید ازش استفاده کنید. این‌جوری دیگه هیچ‌وقت برای ارتباط با دختر حرف کم نمیارید و می‌تونید یه مکالمه‌ی صمیمی داشته باشید.

بهترین مثالی که از مکالمه صمیمی می‌تونم داشته باشم اینه که فرض کنید با رفقاتون سوار ماشین شدید و دارید می‌رید مسافرت. شما قاعدتاً باید چندین ساعت رانندگی کنید ولی وقتی شروع می‌کنید با هم‌دیگه حرف می‌زنید. گذر زمان رو متوجه نمی‌شید چون که داره بهتون خوش می‌گذره. وقتی‌که دارید حرف می‌زنید آیا مکالمه‌ای جدی و خشک دارید؟ آیا دنبال این هستید که به یک نتیجه‌گیری قطعی برسید؟ صرفاً دنبال این هستید که ببینید چه خبر، چی شد، چه اتفاقی افتاد و زمان رو بگذرونید. این گفت‌وگو درباره یه موضوع خاص نیست. این‌طوری نیستش که شما چهار ساعت بشینید درمورد درس دانشگاهی، فعالیت اقتصادی یا کسب‌وکار صحبت کنید بلکه درباره‌ی همه‌چیز حرف می‌زنید و بین موضوعات مختلف جابه‌جا می‌شوید و دنبال هیچ نتیجه‌گیری قطعی هم نیستید.

همین حالا قسمت ششم فصل دوم سریال وینگمن رو ببین!

نقش کلیدی شوخ طبعی در مخ زنی

شوخ طبعی در مخ زنی وینگمن فارسی

برای‌اینکه بتونید تجربه لذت‌بخشی رو خلق کنید به شوخ‌طبعی قوی نیاز دارید. جمله معروفی هست که می‌گه “مهم نیست چقدر زشتی! وقتی دختر از فرط خنده چشماشو بسته نمی‌تونه اونو ببینه!” خبر خوش براتون دارم یک آموزش مفصل شوخ‌طبعی که کاملاً هم رایگانه برای شما در این‌جا قرار دادیم که می‌تونید اون رو ببینید تا به شوخ‌طبعی کمک کنه.

 تفاوت بزرگ شوخ‌طبعی که بین مردها و زن‌ها وجود داره اینه که شوخ‌طبعی که در ارتباط با زنان باید استفاده بشه شوخی کاملاً ساده سطحیه و می‌تونه حتی بازی با کلمات بسیار ساده باشه مثال

 • می‌دونی وقتی نونا هیجده سال‌شون می‌شه چی می‌شه؟ به سن جا نونی می‌رسند.
 • طرف رفته بود دکتر می‌گه که آقای دکتر یه مشکل خیلی بزرگ دارم، من هرروز صبح ساعت هفت باید برم دست‌شویی اینکه شما هرروز ساعت ۷ باید برید دستشویی چه مشکلی ایجاد کرده؟ مشکل اینجاست که از ساعت ده بیدار می‌شم
 • به اسکلت می‌گن دروغ بگو می‌گه توپولو ام توپولو صورتم مثل هلو

شوخی ساده اصلاً طنز تلخی توشون نیست. موضوعات ساده‌ای بودند و به اندازه ازش استفاده کنید.

 حواس‌تون هم باشه که از ممنوعات شوخ‌طبعی استفاده نکنید. در این دوره کامل شوخ‌طبعی که به‌صورت رایگان در اختیارتان قرار دادیم یک لیست کامل تر از ممنوعات شوخ‌طبعی هست و همچنین مثال‌های بیشتری از شوخ‌طبعی. خوب این‌که اصلاً چه چیزی طرز ارتباطت با زنان چه‌جوری به این‌که چه‌جوری باید اجرا بشه رو آوردیم پس لطفاً از دستش ندید.

چند مثال شوخ طبعی ببین و الگو بگیر!

وقتی هیچ حرفی برای گفتن نیست چیکار کنیم؟

اگه یادتون باشه توی قسمت قبلی بررسی کردیم هنگام مخ زنی در خیابان یکی از اشتباهاتی که باعث تکراری بودن شما می‌شه اینه که شما سراغ دختر می‌رید و اون رو بازجویی می‌کنید. گفتیم دلیل این‌که مردها یهو می‌رن سراغ دختر یه عالمه سوال ازش می‌پرسن اینه که بلد نیستن چه‌جوری بین موضوعات مختلف جابجا بشن. احتمالاً هم براتون پیش اومده که در چت کردن با دختر بعضی وقتا خوب جلو رفتیم. بیست دقیقه نیم‌ساعت چهل‌دقیقه‌ای با دختر چت کردید ولی بعدش حرف‌تون تموم شده و دیگه موضوعی برای صحبت کردن نداشتید.

یخ شکن‌ها همون چیزین که دنبالشی

یخ شکن‌ها ابزارهایی هستند که در این‌جور مواقع ما ازش استفاده می‌کنیم تا سکوت ناشی از کم حرفی رو بتونیم از بین ببریم. این ابزار به این صورت استفاده می‌شود که شما درباره موضوعی که می‌خواهید در موردش حرف بزنی یک فرض می‌کنید و براساس فرضی که کردید (مهم نیست که درست باشه یا غلط) گفت‌وگو ادامه پیدا می‌کنه. به‌طور مثال یه پسری سراغ دختر میره، استارتر و اجرا می‌کنه و بعدش بهش می‌گه که “چی کاره‌ای؟ چی می‌خونی؟” و گفتیم که سوال پرسیدن تکراری نتیجه نمیده. ولی همون پسر سراغ دختر می‌ره استارترش اجرا می‌کنه و بعد بهش می‌گه که “فکر کنم پزشکی بخونی. معمولاً دخترایی که لباس رنگ روشن می‌پوشند چون‌که هم حسی بیشتری با آدما دارن سراغ کارای درمانی مثل پزشکی و پرستاری می‌رن.”

این‌جا دختر چون لباس روشن پوشیده بود و ما یه حرف خیلی احمقانه زدیم. گفتیم چون‌که آدم‌هایی که لباس‌های روشن می‌پوشند هم حسی بیشتری به آدم‌ها دارند. به‌همین خاطر بیشتر به بخش درمان و کارهای درمانی مثل پرستاری و پزشکی علاقه دارند. آیا حرفمان منطقی بود؟ البته که نبود! ارتباطی بین رنگ لباس افراد و شغل‌شون وجود نداره ولی این‌جا دو حالت برای ما پیش میاد. یا ما درست گفتیم و در این‌جا دختر تأیید می‌کنه و ما درباره شغل دختر ادامه می‌دیم یا اشتباه گفتیم و دختر اصلاح می‌کنه که در هرصورت به‌دلیل ادامه مکالمه به نفع ماست.

مثال دیگری از یخ‌شکن می‌تونیم استفاده کنیم اینه که “فکر کنم باید اهل شمال باشی. معمولاً شمالیا فرم ابروشون این شکلیه.” حالا شما یا درست گفته‌اید یا غلط گفتید که هیچ اهمیت خاصی نداره در هر صورت دختر تمایل پیدا می‌کنه که اون گفت‌وگو رو با شما ادامه بده.

لاس زنی

لاس زنی برای مخ زنی در خیابان وینگمن فارسی

شما سراغ دخترهای مختلف می‌رید و براساس میزان گشاده رویی به اجتماعی شدن به شما توجه مختلف رو نشون می‌دن. یه موقع هستش که یه دختر خیلی درون‌گرا است اصلاً جواب نمی‌ده و خیلی سخت باهاتون راه میاد. موقعی هستش که یه دختر خیلی خوش خنده است. برون‌گرا است و راحت اجتماعی می‌شه و شاید حتی از شما خوش‌شون اومده باشه و بخواد که ارتباط شما رو ادامه بده. این‌که دختر با شما همراهی می‌کنه و جلو میاد به این معنی نیست که شما باید بی‌خیال اون بیست دقیقه برای ایجاد تمایز بشید. شاید دختر اولش از شما خوشش بیاد ولی اگه بعد پنج دقیقه برگردید بگید شماره بده همچنان شکست خواهید خورد و نمی‌تونید تمایزی که لازم هست رو بروز بدید.

درباره روابط قبلی هیچ‌کسی صحبت نکنید. اگه دختر درمورد روابط قبلی ما پرسید چی؟ بگید که قبلاً چند تا دوست‌دختر داشتید بهترین جوابی که بتونید بدید اینه که «به اندازه کافی.» ولی اگر همچنان اصرار کرد شما می‌تونید مستقیم بگید که این مسئله به خودم مربوطه و مجدداً هم یادآوری می‌کنم که در مورد روابط قبلی دختر هم ازش سوال نکنید.

آیا پررو بودن بده؟

از پررو بودن نترسید. خیلی وقتا می‌بینیم دخترا یه تیکه رو می‌ندازن و پسر اگر که جواب اون رو بده کل کل به‌طرز درست و ملایم بدون توهین کردن به اون دختر ادامه پیدا می‌کنه. می‌تونه فضای جذابی رو فراهم کنه ولی می‌ترسه از این‌که جواب دختر رو بده و به‌همین خاطر باعث می‌شه که بیشتر از این‌که تجربه لذت‌بخش را برای دختر خلق کنه مثل یه بچه کوچولو و ترسو دیده بشه.

خیلی وقت‌ها مردان صرفاً برای‌اینکه بتونن به هر بهایی ارتباط با اون دختر رو ادامه بدن به همه درخواست‌ها، چالش‌ها و شرایطی که اون دختر تعیین کنید جواب بله می‌دهند درحالی‌که اگر نمی‌تونید و بهتون فشار زیادی میاد هیچ اشکالی نداره که به دختر جواب نه بدید.

در استفاده از شوخی جنسی احتیاط بکنید چراکه دخترها به‌مراتب کم‌تر از پسرها و دیرتر از پسرها نسبت ‌به مراحل آشنایی وارد شوخی جنسی می‌شن. شما توی تاکسی خطی یک وارد یک گفتگوی عادی با یه مرد بشید و بعد از پنج دقیقه یک شوخی جنسی بکنید به شرطی که شوخی خیلی زننده‌ای نباشه همه تو تاکسی شروع می‌کنن به خندیدن. درحالی‌که در ارتباطات با زنان شما اول باید شوخ‌طبعی عادی رو داشته باشید بعد از شوخ‌طبعی عادی سراغ شوخی دوپهلو برید و بعد از شوخی دوپهلویی که وارد شوخی جنسی بشید. و بدونید که میزان شوخی جنسی شما با دخترها در بیشترین حالت ممکن باید یک دهم میزان شوخی جنسی باشه که شما با پسرها دارید.

۶ اشتباه ویرانگر لاس زنی

 درباره لاس ‌زنی خصوصا هنگام مخ زنی در خیابان شش اشتباه رایج هست که مردها مرتکب می‌شن و ضروری که شما هم از این شش اشتباه دوری کنید.

 1. هر موضوعی عمر خاص خودشو داره

شما مگه چقدر می‌خواید که درمورد مسافرت صحبت کنید؟ نهایتاً ده الی بیست دقیقه و این‌طوری نباشه که شما هر شب بخواهید یک ساعت فقط درباره یک موضوع صحبت کنید. وقتی‌که عمر موضوعی تموم شد با استفاده از یخ شکن‌ها سراغ موضوع دیگه‌ای برید.

 1. موضوعات حساس

 درباره موضوعاتی که دخترها حساسیت دارند یا نسبت ‌به آن‌ها احساس خجالت می‌کنن مخصوصاً ظاهر و یا اشتباهی که قبلاً مرتکب شدن مثل شکستن ظرف، سر خوردن، زمین خوردن یا آرایش اشتباه صحبت نکنید.

 1. شوخ طبعی و زبون بازی زیاد

وقتی پسرها سراغ دختر میرن به خیال این‌که باید زبون بازی و شوخ‌طبعی داشته باشند شروع می‌کنند مقدار بسیار بسیار زیادی مزه پرانی انجام می‌دهند و هر چی دختر می‌گه یا حاضرجوابی می‌کنن یا لاس می‌زند یا شوخی می‌کنند. لطفاً گفتگوی عادی هم با دختر داشته باشید وگرنه بیشتر از این‌که نقش یک پارتنر بالقوه رو داشته باشی نقش مردی رو دارید که تحت تأثیر مواد مخدر حرف می‌زنه. از موضوع مناسب استفاده می‌کنیم و مباحث سیاسی فلسفی و اقتصادی و سایر موضوعاتی که بستر ارتباط خوشایند و راحت ندارند رو استفاده نمی‌کنیم.

 1. توهین و ابراز ناراحتی ممنوع

اگر دختر در لاس زدن همکاری نکرد به‌طور مثال شوخی کردیم و نخندید. ابراز علاقه سطح یک انجام دادیم و پاسخی نداد. یه کمی کل‌کل کردیم ولی باما همراهی نکرد. پیام دادیم و جواب نداد. توهین و ابراز ناراحتی نمی‌کنیم. نمی‌گیم چرا جواب نمیدی بلکه روش و نحوه برقراری ارتباط رو اصلاح می‌کنیم.

 1. اصرار نکنید

و در هیچ مرحله‌ای در ارتباط با دختر اصرار نکنید. لطفاً فراموش نکنید که ورود به رابطه عاطفی یک فرایند احساسی و دخترها براساس احساسی که دارند رفتار می‌کنند نه براساس منطق. این‌که دختر با شما سر قرار بیاد تا باهاتون آشنا بشه خیلی منطقیه ولی چون‌که دختر نسبت‌به این‌که با شما سر قرار بیاد احساس خوبی نداره احتمالاً سر قرار نمیاد و اصرار کردن به این دختر صرفاً به این ختم می‌شه که بیشتر از شما فاصله بگیره. ارتباط با دختر مثل بازکردن یه قفل می‌مونه. شما باید با کلید درست و چرخوندن درست باز کنید و با زور زدن اون قفل باز نمی‌شه.

شماره گرفتن مخصوص مخ زنی در خیابان

شما برای شماره گرفتن حین مخ زنی در خیابان دو راه دارید. این‌که مستقیم از دختر شماره بگیرید یا این‌که به‌صورت غیرمستقیم از دختر شماره بگیرید. بهترین حالت اینه که شما با دختر جلو می‌رید با دختر لاس می‌زنید. اتصال عمیق برقرار می‌کنید و تمایز بسیار خوبی رو بروز می‌دید. اصلاً همون‌جا قرار اول رو با دختر هماهنگ می‌کنید. فرضاً توافق می‌کنید که این آخر هفته با هم بریم قرار اول و اصلاً برای هماهنگی اون قرار اول شماره رو بگیرید.

چگونه غیر مستقیم شماره بگیریم؟

اما تو واقعیت این اتفاق به راحتی نمی‌افته و شما باید به‌صورت مستقیم یا غیرمستقیم شماره بگیرید وقتی‌که شما می‌خواهید به‌طور غیرمستقیم شماره بگیرید باید به موضوعاتی که در طی گفت‌وگو داشتید نگاه کنید. مثلاً در حین گفتگو با اون دختر متوجه شدید که جفت‌تون ورزش بدن‌سازی رو به‌طور حرفه‌ای دنبال می‌کنید و به مکمل های این حوزه و تحقیق درباره اون‌ها علاقه دارید. شماره‌ی اون دختر رو می‌گیرید تا فرضاً کاتالوگ یک مکمل غذایی یا آدرس یک‌جا که مکمل خاص رو می‌فروشه واسش بفرستید.

شما همچنین می‌توانید به‌صورت مستقیم از دختر شماره بگیرید. منتها مستقیم از دختر شماره گرفتن شاید یه کمی مقاومت دختر رو تحریک کنه. مستقیم شماره گرفتن به این شکل انجام می‌شه که به دخترا بگید “شمارت رو بده که بعداً می‌خواهیم با هم آشنا بشیم بتونیم با هم در ارتباط باشیم.”

وقتی‌که شما مستقیم شماره می‌گیرید. بعضی‌وقت‌ها دختر مقاومت می‌کنه و جواب‌های میده از قبیل این‌که “من چرا باید به شماره بدهم؟” یا “چرا باید بخوام با تو آشنا بشم؟ حالا دو دقیقه باهام حرف زد و خوش گذشت ولی من تمایلی ندارم با تو آشنا بشم” و “من اسمت رو نمی‌دونم چرا باید بهت شماره بدم؟” و این مدل حرف‌ها که بهشون منگنه میگیم رو میزنن.

لطفاً حواس‌تون باشه سعی کنید قرار اول رو بگیرید و اگر هم که نتونستید قرار اول رو بگیرید حداقل شما باید شماره رو بگیرید. این‌طوری نباشه که به آیدی اینستاگرام و توییتر و تلگرام قناعت کنید. بلکه شما حتماً حتماً حتماً باید شماره بگیرید. در مثال عملی هم نحوه‌ی گرفتن شماره در کنار شروع مکالمه شوخ‌طبعی و بقیه موارد هست.

کلیک کن و یاد بگیر در قرار اول چیکار کنی!

منگنه ها

منگنه یک باور درونی و اشتباه از طرف دختره که باعث میشه نخواد با ما وارد رابطه بشه. این باور درونی و اشتباه همون حرفیه که دختر می‌زنه. به‌طور مثال “من نمی‌خوام با تو آشنا بشم.”، “من اصلاً الان دنبال رابطه نیستم.” یا “من هنوز نمی‌شناسمت.” دقت کنید که دختر وقتی این حرف رو می‌زنه ننشسته به این فکر کنه که خب این پسر این سه مورد رو نداره به‌خاطر همین هم من باهاش وارد رابطه نمی‌شم بلکه صرفاً اون لحظه به اندازی کافی احساس خوبی نداره.

یا این‌که دختر برمی‌گرده می‌گه “من و تو هم سنیم.” یا “تو واسه من زیادی کوچیکی.” اون دختر فکر می‌کنه که با پسر هم‌سن خودش حاضر نیست وارد رابطه بشه ولی ننشسته منطقی فکر بکنه! و این‌که شما سعی بکنید منطق اون دختر رو قانع بکنید که با شما وارد رابطه بشه نتیجه‌ای برای شما نخواهد داشت.

 مثلاً شما با دختر لاس زدی. خوش‌گذروندی. خندیدی. دختر برمی‌گرده می‌گه “من چرا باید با تو وارد رابطه بشم؟” جواب منطقی اینه که “ما باهم خیلی بهمون خوش گذشت و اگر که فرصت آشنایی بیشتر داشته باشیم می‌فهمیم که می‌خوایم وارد رابطه بشیم یا نمی‌خوایم وارد رابطه بشیم.” این جواب بسیار منطقیه ولی دختر رو قانع نخواهد کرد و این منگنه ها فقط وقت گرفتن شماره نیست. امکانش هست که وقتی که دارید بیست دقیقه با دختر لاس می‌زنید، وقتی‌که بعداً دارید با اون دختر چت می‌کنید یا در تک‌تک مراحل اتفاق بیفته و من به شما قول می‌دهم که منگنه همیشه هست پس لطف کنید فایل پی دی افی که در اون آموزش پاسخ‌گویی به منگنه ها رو قرار دادیم از همین صفحه به صورت رایگان دانلود کنید.

[um_loggedin]

دانلود آموزش منگنه

[/um_loggedin]

مثال عملی مخ زنی در خیابان رو از دست نده!

بسیار ازتون ممنونم که وقت‌تون رو در اختیار بنده قرار دادید و درحالی‌که می‌تونستید در اینستاگرام خوش بگذرونید. فیلم ببینید یا پای تلویزیون باشید یا بخوابید. تصمیم گرفتید که بهتر بشید و ببینیم که الان باید چی‌کار بکنید؟

 قاعدتاً شما الان یک لیست از آموزش‌هایی که لازم دارید یاد بگیرید رو باید آماده کرده باشید. در این آموزش‌ به چندین آموزش دیگه اشاره کردیم که هر کسی براساس نیاز خودش به یک یا چند تا از اونها نیاز داره. بعد از این‌که مثال عملی این آموزش رو دیدید لطفاً تشریف ببرید و به سایر آموزش‌هایی که نیاز دارید بپردازید. اون آموزش‌ها رو ببینید.

لطفاً به تجربیات گذشته خودتون نگاه کنید که با کدوم دختران موفق بودید چه کارهایی کردید. به شکست‌هاتون نگاه کنید که در ارتباط با  زنان شکست خوردید و چه اشتباهاتی رو مرتکب شدید. اون اشتباهات رو حذف کنید و از تجربیات موفق تون هم درس بگیرید.

تحلیل کامل مثال عملی مخ زنی در خیابان

درصورتی‌که این آموزش رو تا این‌جا دنبال کرده‌اید احتمالاً براتون مفید بوده و نکات کاربردی رو داشت. تحلیل کامل فیلم مثال عملی رو در کنار یه آموزش مفصل دیگه به اسم تغییر ۱۸۰ درجه قرار دادم که می‌تونید همین الان با قیمتی کم‌تر از یه بسته چیپس از فروشگاه ما تهیه کنید. این آموزش قیمتش ده‌ تومان است و لطفاً فکر نکنید که ارزون بودنش به این خاطر که هیچ ارزشی نداره بلکه عمداً این آموزش ارزان قرار دادیم تا همه بتونن تهیه کنن و هیچ مردی نباشه که به‌خاطر مشکلات مالی نتونه آموزش ببینه و مهارت‌هایی که در ارتباطات با زنان نیاز دارن رو کسب نکنه. شما هم اگر می‌خواید کلی نکات کاربردی تر و بیشتر رو دریافت کنید تا بتونید تغییری که می‌خواهید رو ایجاد کنید همین الان این آموزش رو از وب‌سایت ما تهیه کنید.

همین حالا تغییر ۱۸۰ درجه رو تهیه کن و یه تغییر بزرگ در خودت ایجاد کن!

4 دیدگاه برای “مخ زنی در خیابان – چگونه به دختر مورد علاقه خود برسیم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود | ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد