به دختر چی بگیم؟

به دختر چی بگیم وینگمن فارسی

بعد از اینکه با استارتر ارتباط با دختر رو شروع کردیم تا لحظه ای که اون دختر توی زندگیمون هست قاعدتا داریم باهاش حرف می‌زنیم و لازمه که بدونیم بهش چی بگیم. اگه ندونیم که با دختر چجوری حرف بزنیم و به دختر چی بگیم اون دختر زیادم توی زندگیمون نمی‌مونه. حوصله سربر ترین حالت وقتی پیش میاد که اصلا نمی‌دونیم راجع به چی فکر کنیم. لحظه‌هایی می‌رسه که فکر می‌کنیم همه موضوعات عالم تموم شدن و دیگه حرفی برای زدن نداریم.

ضد یخ های جادویی

به دختر چی بگیم؟

اینکه به دختر چی بگیم به ۲ عامل بستگی داره، اینکه باهاش توی چه وضعیتی هستیم و میخوایم که به کجا بریم. برای اینکه بدونیم کجا هستیم و می‌خوایم به کجا بریم لازمه که حتما با مدل ۶ مرحله ای آشنا باشیم. بر اساس اون مدل میشه تشخیص داد که توی کدوم مرحله هستیم و باید چی بگیم. شاید فکر کنین که نمیشه از قبل دونست که قراره به دختر چی بگیم و اون قراره چه جوابی بده. کاملا درست فکر می‌کنین!

قطعا بسته به گذشته و شرایطی که توش هستین دیالوگ‌های متفاوتی با زنان مختلف درباره موضوعات مختلف خواهید داشت. احتمالا تعجب می‌کنین و من بسیار خوشحالم بهتون بگم درمواردی (که بسیار هم زیاد و رایج هستن) کاملا مشخصه که شما باید به دحتر چی بگین و بر اساس اون مکالمه رو جهت دهی کنیم. به این مدل حرف‌ها که از قبل مشخص هستن ضد یخ میگیم.

ضد یخ‌های زیادی برای مراحل مختلف وجود دارن. آشنایی و تسلط به اون‌ها به ما کمک می‌کنه که اون مراحل رو در ارتباط با دختر رد کنیم.

ضد یخ حلقه

یکی از ضد یخ هایی که توی مرحله جذب ازش استفاده می‌کنیم ضد یخ حلقه است. این ضد یخ یجور تست شخصیت شناسیه(مثل mbti). همونطور که می‌دونین دخترا به شدت از تست‌های شخصیت شناسی ساده استقبال می‌کنن. هنر شما در اینه که این موضوع رو درست اجرا کنین. در واقع کاملا بدونین که به دختر چی بگیم و بر اساس انگشتی از دختر که حلقه داخلشه یه شخصیت شناسی انجام بدین. واضحه که انگشتر در اصل هیچ ارتباطی به شخصیت دختر نداره. صرفا به این برمیگرده که اون انگشتر سایز کدوم انگشت دختره. برای یادگیری اجرای این ضد یخ حتما آموزش صوتی درکنار PDF زیر رو دانلود کنین.

[um_loggedin]

دانلود آموزش صوتی

دانلود PDF

[/um_loggedin]

ضد یخ - به دختر چی بگیم وینگمن فارسی

ضد یخ قلب خوانی

یکی دیگه از ابزارهایی که برای گفت و گوی خوشایند و ساده با دختر میتونین استفاده کنین ضد یخ قلب خوانیه. ضد یخ قلب خوانی جذابیتش نسبت به ضد یخ حلقه اینه که می‌تونین بعدش درباره موضوعات بیشتری مثل علاقه دختر به هنر صحبت کنین.

نحوه اجرا و تفسیر ضد یخ قلب خوانی هم درفایل صوتی بالا که در بالای عکس بالا هستش اومده. بازم توجه کن که باید بدونی به دختر چی بگیم.

ضد یخ مکعب به دختر چی بگیم وینگمن فارسی

ضد یخ مکعب

بعد از اینکه از ضد یخ های قبلی در مرحله جذب استفاده کردین. به اندازه کافی هم تیکه انداختین، لاس زدین و شوخ طبعی به خرج دادین نوبت به ورود به مرحله اتصال عمیق میرسه. ضد یخ مکعب ابزاریه که ازش برای ورود به اتصال عمیق استفاده میکنیم. این ضد یخ بسیار قویه و به شدت بهتون پیشنهاد می‌کنم که در جای درستش ازش استفاده کنین. بهتون هشدار میدم استفاده ازش تو جای نادرست به این ختم میشه که زیادی زود اتصال عمیق برقرار کنین و تبدیل به داداشی دختر بشین.

[um_loggedin]

دانلود آموزش صوتی ضد یخ مکعب

دانلود PDF ضد یخ مکعب

[/um_loggedin]

در کل ۱۲ ضد یخ برای مراحل مختلف ارتباط با دختر وجود داره که ما ۳ تاشو اینجا بررسی کردیم. در ادامه پاسخ به سوال “به دختر چی بگیم؟” میخوام که شما رو با موضوع یخ شکنها آشنا کنم.

یخ شکن ها

دیگه نیازی نیست فکر کنیم به دختر چی بگیم

هم برای شما و هم برای بنده پیش اومده که داریم با دختر صحبت می‌کنیم. پس از مدتی موضوع برای حرف زدن کم میاریم و یه سکوت ناخوشایند فضا رو پر می‌کنه. بعد از این سکوت ناخوشایند بدترین حرفی که یه پسر برای ادامه دادن می‌تونه بزنه اینه که “دیگه چه خبر؟”. با گفتن همین ۲ کلمه پسر داره مستقیما اعلام میکنه که توانایی طبیعی و روان ادامه دادن مکالمه رو نداره. موضوعی هم برای ادامه دادن نداره و بحث تموم شده. در این سکوت ناخوشایند میگیم که مکالمه یخ کرده و از یخ شکن ها برای رد شدن از این حالت ناخوشایند استفاده می‌کنیم.

در ادامه بیایم یه یخ شکن رایج و ساده رو با هم بررسی کنیم. بعد از استفاده از یخ شکن ها دیگه با این سوال روبرو نیستیم که به دختر چی بگیم.

فرض کردن

وقتی که پسرها هول بازی رو کنار می‌ذارن و دیگه مستقیم ابراز علاقه نمی‌کنن، وقتی که سراغ دختر میرن اگه آموزش ندیده باشن به ۲ دسته تقسیم میشن. دسته اول اونهایی هستن که همه اش دارن زبون میریزن، شوخی می‌کنن و تیکه میندازن. دختر آخرش به اینا میگه: “چیزی زدی؟”. ما الان با این دسته کاری نداریم. دسته دوم که افراد مدنظر ما هستن پسرایی ان که شروع میکنن مسلسلی و پشت سر هم سوال می‌پرسن. اینها وقتی سراغ دختر میرن میگن : “سلام، خوبی؟ چند سالته؟ اهل کجایی؟ فیلم مورد علاقت چیه؟ چه رشته ای درس میخونی؟ و…” اگه اینها رو ول کنیم تا آخرش همینجوری سوال پرسیدن و بازجویی کردن از دختر رو ادامه میدن. واضحه که دختر اونقدر زمان نمیده و بعد از ۳ الی ۴ سوال پسر رو می‌پیچونه. ما میخوایم بگیم که اینها باید چیکار کنن.

راهکارش خیلی سادست. بجای سوال پرسیدن درباره دختر یه فرض کنید (حدس بزنین) و همونو بیان کنین. اگه حدس شما درست باشه زمینه گفت و گو رو فراهم می‌کنه و اگه اشتباه باشه دختر تحریک میشه که اونو اصلاح کنه و گفت و گو همچنان روان ادامه پیدا می‌کنه.

مثال

“چی میخونی؟” یه سوال تکراری و حوصله سربره، بجاش به دختر چی بگیم؟ بیاین از “مثل خرخونا تایپ می‌کنی، پزشکی می‌خونی؟” استفاده کنین. اگه درست حدس زده باشین که دختر تحریک میشه درباره رشته و دانشگاهش حرف بزنه. اگر هم اشتباه گفته باشین دختر میاد اشتباه شما رو اصلاح می‌کنه و همچنان گفت و گو درباره رشته و دانشگاهش ادامه پیدا میکنه. نیازی نیست که این حدس شما و فرضی که درباره دختر میکنین درست یا منطقی باشه. صرفا لازمه دختر رو تحریک کنه.

مثال

“اهل کجایی؟” یه سوال تکراری و ساده است. بجاش به دختر چی بگیم؟ بیاین از “لباس رنگ روشن زیاد می‌پوشی، اهل جنوبی؟ آخه جنوبیا رنگ روشن زیاد میپوشن”. واضحه که این جمله چرت و پرت محضه. نه اون دختر الزاما رنگ روشن زیاد میپوشه و نه لباس های رایج جنوب کشور الزاما رنگ روشنی داره. صرفا با این جمله داریم دختر رو تحریک میکنیم که درباره لباس یا جایی که اهلش هست صحبت کنه.

جهت بررسی بیشتر موضوع ضدیخ و یخ شکنها می‌تونید آموزش مهندسی گفت و گو رو تهیه کنین.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود | ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد