۵ باور‌ اشتباه در ارتباط با زنان که از فیلم های هالیوودی گرفته ایم

باورهای اشتباه در ارتباط با زنان وینگمن فارسی

فیلم ها و سریال‌هایی که مشاهده می‌کنیم؛ نقش کلیدی در ساختار روابط اجتماعی ما دارند. چونکه سایر افراد آنها را می‌بینند و از آن‌ها الگو می‌گیرند و براساس اونها رفتار می‌کنن. متاسفانه فیلم‌ها بیشتر از اینکه برای کاربردی بودن و آموزش روابط عاطفی ساخته شده باشن؛ برای تحریک احساسات مخاطبین جهت فروش بیشتر ساخته میشن. به همین خاطر هم الگو‌های رفتاری وجود دارن که توی این فیلم‌ها معرفی میشن ولی کاربردی نیستن و باعث میشن در رسیدن به رابطه عاطفی که می‌خواید شکست بخورید. توی این مقاله ۵ مورد الگو و باور‌ اشتباه در ارتباط با زنان رو باهم بررسی کردیم. امیدواریم که شما جزو این افراد نباشید!

باور‌ های اشتباه در ارتباط با زنان

  1. پیشنهاد مستقیم

اولین باور‌ اشتباه در ارتباط با زنان که وجود داره. پیشنهاد مستقیم تصویریه که خیلی زیاد مخصوصاً توی این فیلم‌ها و سریال‌های تینیجری می‌بینیم. این‌که پسری هست که روی یک دختر کراش داره -یعنی این‌که ازش خوشش میاد- دنبال اینه که باهاش وارد رابطه بشه و بسیار خجالتیه ولی احساس می‌کنه که دختر هم زیرچشمی از دور بهش نگاه می‌کنه یعنی این‌که یک چیزی بینشون انگار هست. این پسره کلی با خودش کلنجار میره. میره با رفیق صمیمیش صحبت می‌کنه تا اینکه دل و می‌زنه به دریا و به این دختره می‌گه که من بهت حس دارم. من ازت خوشم میاد. یا اینکه خیلی سوسکی میگه که اگه من بهت بگم ازت خوشم میاد تو هم همینو بهم می‌گی؟ و این ‌جنس جملات چرت و پرت و احمقانه و حال بهم زن!

متأسفانه افراد هم‌ اینچین برداشت و باور اشتباه در ارتباط با زنان رو می‌کنند و میرن به اون دختر موردنظرشون پیشنهاد می‌دهند. درحالی‌که اصلاً حواسشون نیست واقعیتی که زنان تجربه می‌کنند؛ با چیزی که درون فیلم در نظر گرفته‌شده کاملاً متفاوته و قاعدتاً نتیجه‌ای که حاصل می‌شود متفاوت خواهد بود.

در واقعیت حداقل هفته‌ای ده تا مرد سراغ دختر می‌رود. همه اون‌ها همین حرف اون دختر می‌زند. این‌که ازت خوشم اومد. تو چقدر خوشگلی. بهت احساس خاصی دارم. تو با بقیه فرق داری. من تورو خیلی دوست دارم و این‌جنس جملات. قطعا اون دختر گوشش از این حرف‌ها پره و پیشنهاد مستقیم به‌هیچ‌عنوان به موفقیت در ورود به رابطه ختم نخواهد شد.

برای انجام ندادن این باور‌ اشتباه در ارتباط با زنان و این‌که به‌جای پیشنهاد مستقیم دادن باید چه کار بکنیم ویدئو زیر رو تماشا کنید:

  1. عشق در نگاه اول

عشق در نگاه اول اشتباه رایج در ارتباط با زنان

چیزی که در بسیاری از فیلم‌های هالیوودی می‌بینیم اینه که یک دختر و پسری از کنار هم رد می‌شوند. که توی راهرو چه با هم تصادف می‌کنند یا به هر نحو دیگری در کنار هم‌دیگه قرار می‌گیرند و به‌محض‌این‌که نگاهشون به نگاه هم‌دیگه می‌افته؛ یک جرقه‌ای بینشون زده می‌شود. ضربان قلبی بالا می‌رود. پسر به تته‌پته می‌افتد. دختر گیج می‌شود. یا هرچیز دیگری و بعدش فیلم داستان آشنایی این‌ها با همدیگر است. متأسفانه این تصویر در ذهن مردها هم‌شکل می‌گرفت.

حتی باور عامیانه‌ اشتباهی در ارتباط با زنان از عشق در جامعه وجود دارد؛ این‌که یک روزی، یک جایی، یک‌نفری، به‌طرز بسیار تصادفی و شانسی در مسیر تو قرار می‌گیرد شما از هم‌دیگه خوشتون بیاد و بعدش باهم دیگه وارد رابطه می‌شید و همه‌چیز خیلی هم عالی.

متأسفم که بهتون بگم عشق در نگاه اول به‌هیچ‌عنوان وجود ندارد. یه‌سری از پسرا هم هستن که برمی‌گردن به من می‌گن مستر وینگمن من عشق در نگاه اول رو حس کردم. این دختر از لحظه‌ای که چشمم بهش افتاد باعث شده که دست و پام بلرزه و بهش احساس پیدا کنم. اگر می‌خواهید بدانید چرا این باور به شدت غلطه همین الان ۳ اشتباه و افسانه مخ زنی رو بخونید.

این پسرها یک تعریف بسیار دقیق دارند به اسم هول پسری که به یک نگاه عاشق دختری می‌شه که چیزی به‌جز هول بازی نیست. و عشق در نگاه اول جاش فقط مال همون کتاب قصه‌ها و فیلم‌های هالیوودی است.

هول بازی چیست و چگونه هول نباشیم؟

مردهای بسیار زیادی هم هستند که سراغ زن‌ها میان. می‌گن که در یک همون نگاه اول عاشق شدم. بر خلاف تصور شما عشق در نگاه اول برای زنان اصلا چیز جذابی نیست. زن‌ها به‌هیچ‌عنوان اعتقادی به عشق در نگاه اول ندارند و اگر مردی برگرده با یک نگاه عاشقت شدم؛ دخترها با خودشون می‌گن وای این مرد چقدر رمانتیک و احساساتی و چقدر رابطه خوبی می‌تونم باهاش داشته باشم بلکه برمی‌گردن می‌گن این یه احمقه که صرفاً با یک نگاه تصمیم می‌گیره که انتخاب کنه و با یک دختر وارد رابطه بشه.

  1. خجالتی بودن و درونگرایی افراطی جذابه

خجالتی و گوشه گیر بودن باور اشتباه در ارتباط با زنان

تصویری که در فیلم‌های هالیوودی می‌بینیم؛ اینه که پسری هست خجالتی مطرود از طرف سایر زنان و این‌که یک دختری هست بسیار زیبا، بسیار جذاب و توجه همه مردها رو داره. این پسره رو می‌بینه. می‌بینه که این پسر چقدر خجالتی! چقدر دست‌نخورده! است چقدر در ارتباط با زنان بی‌تجربه است و از این بی‌تجربگی این پسر خوشش میاد و باهاش وارد رابطه می‌شه.

سناریوی دیگری که فیلم‌های هالیوودی می‌بینیم اینه که یک دختری هست بسیار خوشگل، جذاب و با پسر قدرتمند، قوی و همون پسر بد ماجرا وارد رابطه می‌شه. شکست عشقی می‌خوره و بعد این پسر خجالتی و بی‌تجربه رو پیدا می‌کنه. متوجه می‌شه که چه گنجی پیدا کرده و با اون پسر بی‌تجربه و خام وارد رابطه می‌شود.

مردان فریب این باور‌ اشتباه در ارتباط با زنان رو می‌‌خورن و تحت تاثیر این تصویر در سینمای هالیوود سراغ زنان می‌روند. و برمی‌گردند می‌گن اینکه من تابه‌حال رابطه نداشتم. اومدم صاف‌ و صادق و ساده بهت بگم که ازت خوشم اومده و فکر می‌کنند که این بی‌تجربگی و بلد نبودن ارتباط با زنان جذابه. فکر می‌کنند اگر پسری برگرده بگه من دختربازی بلد نیستم دخترا می‌گن اشکال نداره بیا خودم یادت می‌دهم و خودم باهات وارد رابطه می‌شم درحالی‌که دخترها در درون ذهنشون می‌گن خب به درک برو یاد بگیر. من که مسئول یاد دادن دختربازی به تو نیستم.

  1. ابراز هم‌دردی با دختر وقتی حالش بده

ابراز همدردی با دختر باور اشتباه

تصویر بی‌خود و فاقد کاربرد دیگری که در شروع رابطه عاطفی بین دختر و پسر در فیلم‌های هالیوودی می‌بینیم؛ اینه که دختر به هر دلیلی ناراحته. یا یکی از دوستان دخترش عزیزی رو از دست می‌دهد یا هر رخداد ناراحت‌کننده دیگه‌ای واسش اتفاق می‌افته. پسری هست که غمخوار این دختره. بهش توجه می‌کنه. هواشو داره. عمیقاً دوستش داره. و دختر به طرز عجیبی از یه جایی به بعد متوجه می‌شه؛ که به این پسر حس داره. چقدر ازش خوشش میاد چقدر از این حمایت شدن توسط این پسر به این شکل لذت برده.

در واقعیت این اتفاق نمی‌افتد و این یه باور‌ اشتباه در ارتباط با زنان هستش. اگر دختر حالش بده؛ شما بروید غم خوارش بشوید. و وقتی شرایطش خوب نیست زود باهاش صمیمی بشید. تنها چیزی که اتفاق می‌افته اینه که این صمیمیت زودهنگام باعث می‌شه که دختر اون‌قدر با قسمت غیرجنسی شما ارتباط برقرار کنه و صمیمی بشه که بخواد رابطه‌تون به همون شکل باقی بمونه و دیگه تمایلی به این نداشته باشه که با شما وارد رابطه عاطفی و جنسی بشه. در این حالت شما تبدیل به داداشی دختر شدید یا اصطلاحاً وارد فرندزون شدید.

  1. پوچ‌گرایی و منفی بودن شما رو جذاب می‌کنه

پوچ گرایی و منفی گرایی باور اشتباه در ارتباط با دختر

این‌ رو به‌عنوان یک قاعده کلی یادتون باشه. این‌که یک موجود غیر عادی باشید. مخصوصاً از دیدگاه منفی. مثلاً افسرده، عصبی یا غمگین به‌هیچ‌عنوان در تصویری که به‌عنوان یک مرد جذاب و خواستنی با امتیازات اجتماعی بالا از خودتون بروز می‌دید؛ مؤثر نیست و همخوانی ندارد.

تصویر اشتباهی که در فیلم‌های هالیوودی می‌بینین اینه که پسری هست؛ غمگین، افسرده، بیش‌ازحد درون‌گرا و گوشه‌گیر. به گونه‌ای که شاید حتی اختلال شخصیت اسکیزوئید داشته باشه و می‌بینیم که اتفاقاً دختر از این ساکت بودن و مرموز بودن شخصیتش خوشش میاد. بهش جذب می‌شه و وارد رابطه‌ی عاطفی می‌شوند. شاید بگین این یه باور اشتباه در ارتباط با زنان نیست. و واقعیت اینه این‌مورد در موارد بسیار نادری شاید اتفاق بیفته. ولی شما برای این‌که نرخ موفقیت بالایی در ارتباط با زنان داشته باشید و بتونید که روابط اجتماعی‌تون رو گسترش بدید تا شانس‌تون رو برای روابط عاطفی و جنسی بالا ببرید. و دوماً رضایتتون از زندگی رو افزایش بدید لازمه که از لاک خودتان بیرون بیایید و خودتون رو در معرض ارتباط با دیگران قرار بدید.

پوچ‌گرایی، منفی‌بافی و افسرده بودن هیچ مردی رو جذاب نمی‌کنه. در این مقاله پنج اشتباه رایج که متأسفانه از فیلم‌های هالیوودی وارد جامعه ما شدند و مردها بر مبدأ آن تصمیم‌گیری می‌کنند رو بررسی کردیم. همچنین بررسی کردیم که چه چیزی درونشان اشتباه بود و به‌جاش باید چه کار بکنیم تا واقعاً در ارتباط با زنان نتیجه بگیریم.

حالا که با این ۵ باور‌ اشتباه در ارتباط با زنان آشنا شدی؛ بنظرم وقتش فرا رسیده که با ۱۸۰ اشتباه در ارتباط با زنان که اشتباه‌های به مراتب مفصل‌تر و با جزییات بیشتری از این اشتباهات هستن آشنا بشی؛ پس همین الان روی لینک زیر کلیک کن!

همین الان با ۱۸۰ اشتباه رایج دیگه در ارتباط با زنان آشنا شو!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود | ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد