اکانت خوب اینستاگرام برای مخ زنی

اکانت خوب اینستاگرام برای مخ زنی وینگمن فارسی

یکی از شروطی که برای شروع ایجاد یه رابطه عاطفی در هر شبکه اجتماعی و محیط آنلاینی بهش نیاز دارین؛ یه اکانت خوبه. با توجه به اینکه اینستاگرام یکی از رایج‌ترین‌ شبکه‌های اجتماعی فارسی‌زبانه؛ تو این مقاله با هم بررسی می‌کنیم که چجوری یه اکانت اینستاگرام خوب برای مخ زنی بسازیم. اکانت خوب اینستاگرام برای مخ زنی باعث میشه از خیلی از مردها متمایز بشیم و به دختر مورد علاقه مون نزدیک بشیم.

اولین برخورد مهم ترینه

برخورد اول در اکانت خوب اینستاگرام وینگمن فارسی

لطفاً یک فراری قرمز رو تصور کنید. یه مرد پشت فرمونش نشسته و داره اونو میرونه. اون مرد رو چطور تصور کردید؟

احتمالاً خوش قیافه، جوون، پول‌دار و دختر پسنده. آیا فرضیات شما الزاماً درست هستند؟ نه! ممکنه کسی که پشتش نشسته هم‌جنس‌گرا باشه؛ رژ قرمز زده باشه. لباس جلف پوشیده باشه. حتی خوش‌قیافه نباشه و قیافه کریهی داشته باشه. چاق باشه. پیر باشه. همه این‌ها ممکن هستن. مگه نه؟!

وقتی گفتیم که اون فرد سوار فراری است خودبه‌خود این چیز خوب را درموردش تصور کردیم. این برمی‌گرده به یه چیز تو مغز ما به اسم اثر هاله‌ای. اثر هاله‌ای یعنی وقتی یک چیزی رو درمورد فردی می‌بینیم و اون چیز رو خوب فرض می‌کنیم؛ بقیه چیزها هم در موردش خوب هستن و الان میخوایم یاد بگیریم که در ارتباط با دختر چجوری ازش استفاده کنیم.

فقط اینستاگرام نیست!

اکانت خوب شبکه های اجتماعی مختلف برای مخ زنی وینگمن فارسی

بیاید به سیر تکنولوژی ارتباطی نگاه کنیم. دهه شصت تلفن‌های سکه‌ای بودند. در دهه هفتاد تلفن‌ها کارتی شدند و موبایل مطرح شد. عصر موبایل ارسال اس‌ام‌اس باب شد. بعدش با اینترنت‌های دایال آپ که کارت داشتند؛ یاهو مسنجر پاش باز شد. بعد از یاهو مسنجر، فیس‌بوک و بعد از بعد از فیس‌بوک هم اینستاگرام. و بعد از اینستاگرام هم خواهد بود. امروزم که این مقاله رو می‌خونید امیدوارم فیلتر اینستاگرام رفع شده باشه. همه این شبکه‌های اجتماعی بسترهای ارتباطات راه دور هستند که ما داریم در جامعه ایران استفاده می‌کنیم. پس در حال حاضر یه اکانت خوب اینستگرام برای مخ زنی در محیط آنلاین نیازه!

چرا اینستاگرام مهمه؟

رابطه عاطفی به‌عنوان قسمتی مهم از روابط بین انسان‌ها سهم خودشو در تک‌تک این جاها داشته. امروزه اینستاگرام به‌عنوان رایج‌ترین شبکه اجتماعی در بین فارسی‌زبانان برای مصارف روزمره و همچنین ورود به رابطه عاطفی و آشنا شدن با زنان استفاده می‌شود. بنابراین داشتن یه اکانت خوب اینستاگرام برای مخ زنی از ضروریات برقراری رابطه در محیط آنلاین محسوب میشه.

 برای موفقیت در ورود به رابطه عاطفی از طریق اینستاگرام شما به سایر مهارت‌های جذابیت مثل مردونگی، زبون‌بازی و شوخ‌طبعی نیاز دارید. یه عامل دیگه که در مرحله شروع مکالمه یعنی A1 به شما کمک می‌کنه استایل و زبان بدن شماست.

با مراحل رابطه همین الان آشنا شو!

در اینستاگرام که دختر شما رو حضوری نمی‌بینه؛ استایل و زبان بدن به وسیله اکانت شما به دختر عرضه می‌شن و اکانت دقیقاً مثل استایل و زبان بدن در محیط حضوریه. داشتنش برای شروع ارتباط و ورود به رابطه عاطفی با دختر لازمه ولی به‌هیچ‌عنوان کافی نیست.

در این مقاله نکاتی رو بررسی می‌کنیم تا با رعایت کردن آن‌ها در اکانت اینستاگرام تون بتونید با استفاده از اثر هاله‌ای یک تصویر خوب رو در ذهن دختر بروز بدید. و به اون اکانت مناسب اینستاگرام مخصوص مخ زنی نزدیک بشین.

 ممنوعیات اکانت حوب اینستاگرام برای مخ زنی

ممنوعیات اکانت اینستاگرام برای مخ زنی وینگمن فارسی

 1. ابراز ناراحتی و چس ناله کردن

 متأسفانه خیلی زیاد می‌بینیم که پسرها پست‌هایی غم‌انگیز یا محتوای دردناک مبنی‌ بر خیانت رفقا، شکست عشقی یا بی‌وفایی زمانه منتشر می‌کنند. منتقل کردن اینکه شما یه آدم افسرده و منفی‌گرا و پوچ‌گرا هستید که داره توی زندگیش درد می‌کشه به‌هیچ‌عنوان به ایجاد یک تمایز مثبت نسبت‌ به سایر مردها کمک نخواهد کرد. و این تمایز برای رسیدن به دختر مورد علاقتون ضروریه.

 1. اشتباه گرفتن بیو کانت با رزومه

 لطفاً تو بیو تون چیزای تکراری مثل ماه تولد، شهر، رشته تحصیلی و علایق تون رو ننویسید. همه این‌ها عواملی هستند که می‌تونند موضوع صحبت عادی با دختر باشند و افشا کردن بیهوده توی بیو بستر استفاده ازشون در ارتباطات آتی را از شما می‌گیرد بهتره که به‌جای استفاده از این‌ها بیاید و یک جمله طنز یا تحریک‌کننده کنجکاوی را در بیو تون قرار بدید.

 1. عکس لخت و برهنه

 در فرهنگ ما این مسئله همچنان جا نیفتاده که عکس برهنه زیاد منتشر بشه هر چند که نسبت ‌به دهه شصت و هفتاد در فضای اجتماعی بازتری قرار داریم ولی حتی اگر هیکل بسیار ورزیده و باشگاه رفته‌ای هم دارید لطفاً عکس برهنه خودتون رو منتشر نکنید.

 1. ژست عکاسی نامناسب

در یک عکس چیزی که بیشترین پیام را منتقل می‌کنه پس از فرم صورت و زبان بدن، عکس اون فرد است. ژست عکاسی اشتباه خودبه‌خود می‌تونه پیام نامناسبی رو به دختر منتقل کنه که ما نمی‌خوایم. قبل ازین که اصلا فرصت داشته باشید که یک کلمه از دهنمون بیرون بیاد باعث شدیم که دختر از ما فاصله بگیره.

 1. لباس نامناسب

 استایل یکی از عواملیه که باعث جذاب نشان‌دادن یک فرد می‌شه. که نسبت‌به سایر مردها هم متمایز بشه و حتی روی تصویری که دختر از هیکل اون مرد می‌بینه هم مؤثره. لطفاً عکس‌هایی که در شبکه‌های اجتماعی منتشر می‌کنید ژست مناسب و لباس مناسبی داشته باشد.

 1. اصلاح صورت و موی نامناسب

شاید باورتون نشه ولی اصلاح صورت و موی درست حتی روی تصویری که از استخوان‌بندی صورت شما هم دیده می‌شه؛ تاثیر دارد. و به سادگی قضاوتی که دیگران از رفتارها و شخصیت شما دارند رو هم تحت تاثیر قرار می‌دهد. هرچند که ظاهر افراد معیاری بر رفتارشون نیست ولی واقعیت اینه که افراد براساس ظاهرمون مارو قضاوت می‌کند. در مورد همه افراد همین است چرا که این اتفاق در ناخودآگاه‌شان می‌افته و باید خیلی خوشحال باشیم چرا که یک اکانت اینستاگرام خوب برای مخ زنی ابزار بسیار راحتی است که ما را نسبت ‌به سایر پسرها متمایز می‌کنه. دقت کنید هشتاد درصد مردها اکسنت اینستاگرام قابل‌قبولی ندارند.

 هفده نکته برای اکانت اینستاگرام خوب برای مخ زنی

اکانت خوب اینستاگرام برای مخ زنی وینگمن فارسی

 1. تفریحات با جنس پسر

 این‌که شما پست‌ها و استوری هایی رو در اینستاگرام خودتون منتشر کنید که نشون می‌ده فقط با دوستان پسرتون دارید تفریح می‌کنید دو تا فایده دارد فایده اول اینه که نشون می‌ده شما فردی اجتماعی هستید یعنی این‌که یه آدم افسرده و گوشه‌گیر نیستید و فایده دوم اینه که نشون می‌ده شما می‌تونید از زندگی‌تون بدون حضور زنان هم لذت ببرید.

 1. تفریحات با اکیپ مختلط

 تفریحات مثل کوه و مسافرت با گروهی که دختران هم در کنار پسران در آن حضور دارند داره نشون می‌ده که زنان به شما اعتماد می‌کند و حضوری با شما برای خوش‌گذرونی میان. این یعنی این‌که شما برخلاف اکثریت مردانی که زنان در جامعه با اون‌ها تعامل دارند یه مرد مزاحم رو اعصاب و چندش‌آور نیستید. همین یه محتوا نشون‌دهنده اینه که شما نسبت‌به بقیه اون مردها متمایز اید و این باعث میشه ناخوداگاه دختر یه پیام مناسب دریافت کنه. 

 1. تفریحات در تنهایی

 درسته که دو عامل قبلی روی اجتماعی بودن و همچنین دختر پسند بودن شما تاکید داشت ولی در تنهائی تفریح رفتن اولاً نشون‌دهنده اینه که شما در زندگی‌تون خوش‌گذرونی دارید و ازش لذت می‌برید که این به‌خودی‌خود چیز باارزشیه. ثانیاً نشون می‌ده که لذت بردن شما از زندگی وابسته به حضور دیگران نیست. تنهایی لذت بردن از زندگی عامل بسیار نادریه به این‌که یه نفر ببینه شما می‌تونید در تنهایی تون هم از زندگی‌تون لذت ببرید باعث تمایز مثبتی نسبت‌به شما و بقیه مردها می‌شه.

 1. عکس‌هایی با استایل و نورپردازی خوب

 اصراری نیست که حتما به آتلیه عکاسی برید تا عکس‌های حرفه‌ای بگیرید ولی قطعا مواقعی پیش میاد که شما به مهمانی مهمی دعوتید و لباس‌هایی بسیار آراسته و آرایش صورت عالی‌ای دارید در آن‌جا عکس‌های زیادی بگیرید چرا که تصاویری که شما را در بهترین حالت تون نشون می‌دن باعث ساخته شدن یک تصویر جذاب از شما در ذهن کسانی که پروفایل شما را می‌بینند میشن.

 1. ورزش

 ضروریه که شما از محتوای ورزشی در پروفایل شبکه اجتماعی تون استفاده کنید. اصراری به باشگاه بدن‌سازی نیست ولی ورزش‌هایی که فعالیت فیزیکی بالایی دارند مثل کوهنوردی باشگاه بدن‌سازی فوتبال و بسکتبال باعث می‌شوند که تصویر یک فرد ورزشکار که یک ارزش اجتماعی است در ذهن مخاطب شما شکل بگیرد. شما نیاز نیست که الزاماً ورزشکار حرفه‌ای باشید که بخواهید این جنس محتوا در شبکه اجتماعی‌تون منتشر کنید.

 1. خاطرات مسافرت

 از مسافرت‌هایی که می‌رید حتما محتواهایی رو در شبکه‌های اجتماعی‌تون قرار بدید چراکه اولاً آدم مسافرت برو کسیه که بلده چجوری از زندگیش لذت ببرد و این‌که دختر همراه اون آدم باشه باعث می‌شه که بهش خوش بگذرد. دوماً این پست‌ها به‌عنوان عواملی که بعداً در قصه‌گویی برای دختر استفاده میشن بسیار بسیار برای ما مفید خواهند بود.

 1. رضایت شغلی

 در جامعه فعلی اکثریت افراد از شغلی که بهش مشغول‌اند راضی نیستند. این که شما محتوا منتشر کنید که نشون بده از شغل تان لذت می‌برید و باهاش حال می‌کنید و بهش علاقه دارید نشون می‌ده که شما در جایی‌که اکثریت آدم‌ها دارن درد می‌کشن و ازش ناراضی‌ان هم لذت می‌برید و این یک ارزش اجتماعی بسیار بالاست و به جذاب‌تر دیده شدن شما کمک می‌کنه.

 1. ذوق هنری

 اکثریت مردها بر خلاف زنان در زمینه هنر هیچ‌گونه ذوق و فعالیتی ندارند. اگر شما فعالیت تخصصی دارید خیلی خوبه که اون رو نشون بدید و حتی اگر فعالیت تخصصی هم ندارید پرداختن به شاخه از هنرها که بهش علاقه دارید حتی در سطح آماتور و بسیار ساده مثل عکاسی، تحلیل فیلم یا کتاب می‌تونه به تصویر متفاوتی از شما در ذهن دختر نسبت ب سایر مردها ختم بشه.

 1. حواستون به عکس لخت باشه

در تصاویری که در شبکه‌های اجتماعی منتشر می‌کنید درصورتی‌که لباس کاملاً پوشیده ندارید یعنی این‌که لب ساحل و استخر هستید (که ترجیحاً عکس لخت منتشر نکنید) یا این‌که تی‌شرت و شلوارک پاتونه لطفاً موی بدن رو نزنید مگر این‌که بدن بسیار ورزیده و عضلانی دارید. رعایت این نکات به ظاهر ساده برای ایجاد اکانت خوب اینستاگرام با هدف مخ زنی خیلی کمکتون می‌کنه.

 1. پیرهن سفید، یقه باز و همیشه جذاب

پیراهن سفید مخصوصاً وقتی‌که آستین‌هایش تا بالای آرنج تاخورده باشد و دکمه بالای یقه هم باز باشه؛ ابزار بسیار جذابی در استایل ما آقایون است. منتها حواستون به دو تا نکته باشه.

نکته اول این‌که اگر در فصل تابستان و گرمای هوا می‌خواد باعث بشه که عرق بکنیم حتما از ضد عرق استفاده کنید که لکه عرق نیفته و اگر نوک سینه داره بیرون می‌زنه با چسب کاغذی یا چسب زخم نوک سینه رو بپوشونید.

نکته دوم هم اینکه اگر هم هوا آن‌قدر گرم نیست که می‌تونیم از زیرپیرهنی استفاده بکنیم نباید از زیر پیراهنی سفید زیر پیراهن سفید استفاده کرد بلکه به‌جاش از زیر پیراهنی آبی استفاده کنید.

 1. شلوار تنگ نپوشین!

از شلوارهای پاره و تنگ و چسبون استفاده نکنید حتی اگر می‌بینید که دخترا می‌گن خوشمون میاد یا این‌که سلبریتی ها می‌پوشند.

 1. چرا آخه مچ پاتون بیرون باشه؟!

مچ پاتون بیرون نباشه و حتما از جوراب بلند استفاده کنید. رعایت این نکته باعث ساخت خون تصویر هاله‌ای مثبتی میشه که اول مقاله با هم راجع بهش حرف زدیم و در ساخت اکانت اینستاگرام برای مخ زنی رعایتش واجبه.

 1. لباس دخترونه به هیچ وجه!

 لباس با طرح‌های بچه‌گانه یا کمیک یا دختران نپوشید.

 1. ریشو چیکار کنیم؟!

اگه ریش با تراکم مناسب دارین با کمک ریش می‌تونید تصویر خیلی خوبی در ذهن دختر بسازید ولی اگر تراکم ریشات خوب نیست کامل بزنید.

 1. موی کم سر یا طاسی هم چاره داره!

اگه درگیر طاسی سر هستید کامل زدنش همراه با یک ریش پرپشت ظاهر مردونه‌ای می‌دهد استفاده از کلاه که با استایل تون مناسب باشه می‌تونه تمایز خوبی ایجاد کند.

 1. عینک آفتابی

استفاده از عینک آفتابی مناسب با فرم صورت تاثیر خیلی بالایی دارد

 1. آرایش و میکاپ نکنید!

دقت کنید که اکانت اینستاگرام به‌تنهایی باعث نمی‌شه که دخترها عاشق شما بشوند و بخوام باهاتون سر قرار بیاد بلکه صرفاً باعث می‌شه که دخترها حاضر بشن به شما فرصت آشنایی رو بدهند یعنی مرحله A1 رد کنید و شما در مرحله A2 با بروز سایر جذابیت‌ها از قبیل شوخ‌طبعی، زبون‌بازی، اعتمادبه‌نفس، مردونگی و غیره تمایز خودتون رو با بقیه پسرها نشون بدید. و بعد خودتون تا اتصال عمیق جلو برید و سپس با دختر وارد مرحله قرار رفتن بشید.

با بهبود عکاسی اینستاگرام همچنان افرادی هستند که درخواست فالو شماره عکس نخواهند کرد ولی با این کار شانس موفقیتتون رو افزایش می‌دید. واضحه که اکانت شما نباید در حالت شخصی یا پرایویت باشه بلکه باید در حالت عمومی یا پابلیک قرار بگیرد تا بقیه بتونن عکس شما رو ببینند.

2 دیدگاه برای “اکانت خوب اینستاگرام برای مخ زنی

 1. romario گفته:

  وقتتون بخیر
  شما فکر کن من تمام اینارو رعایت کردم کلی هم کامنت از دخترا دارم ک ب این واسطه درون اون دختر مورد نظر حسادت ایجاد میکنه و یکی از استوریاشو ریپلای کردم بحث کامل جلو میره و خیلی هم میخنده فقط اینجاشو بگو چطور دختر رو بیارم سر دیت مثلا بطور مستقیم بگم فلانی جدیدا فلان جا ی کافه باز شده میخوام برم تستش کنم اگ دوس داری تا باهم بریم ؟؟؟؟؟؟ اینجوری خوبه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  • Mr wingman گفته:

   سلام حتما آموزش قرار اول رو مطالعه کنید. اونجا مفصل توضیح داده شده. همچنین می‌تونید از اینستاگرام ما(لینک در پایین صفحه) هایلایت اتصال عمیق رو بخونید. مطمئنا کمکتون می‌کنه.
   با تشکر از همراهی شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود | ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد