شوخ طبعی در ارتباط با زنان چیست و چه تفاوتی با شوخ طبعی رایج دارد؟

humor-with-women شوخ طبعی در ارتباط با زنان وینگمن فارسی

شوخ طبعی یکی از مهارت‌های اجتماعی است که درکنار اهمیت در موضوع ارتباط با زنان به صورت عمومی برای بروز کاریزما در جامعه و ارتباطات لذت‌بخش تر با سایر افراد ضروریه. شوخ طبع بودن در جمع های مختلف به این معنی نیست که ما قراره نقش یه کمدین رو داشته باشیم یا مثل دلقک همه بهمون بخندن، بلکه بسته به جایگاه و به اندازه خودش باید یکمی باشه. کسی که هیچ شوخ طبعی نداره یه آدم خشک، عبوس و خوصله سربره و معاشرت با اون فرد برای هیچ کسی، چه دختر و چه پسر، جذابیتی نداره.

شوخ طبعی در ارتباط با زنان – عامل کلیدی جذابیت

دختر خندان وینگمن فارسی

مطابق بررسی های مختلفی که توسط موسسات مختلف انجام شده ایرانی ها همیشه جزو عصبانی ترین و افسرده ترین مردم دنیا هستن. دلیل اینکه شوخ طبعی برای ما خیلی مهمه اینه که به ما کمک می‌کنه تا بتونیم دختر رو از اون محیط افسرده و غمگین دور کنیم و بهش یه احساس خوب بدیم. اینجوریه که یه تجربه لذتبخش برای دختر خلق میشه و ما از سایر پسرها متمایز میشیم. به همین دلیله که میگیم شوخ طبعی یکی از ویژگی های کلیدی جذابیته.

شوخ طبعی جدا از نقشی که در کاریزمای اکتسابی افراد ایفا میکنه برای سلامت روان هم ضروریه. در برخی خانواده ها فضای شادی وجود نداره. هیچ ارتباطی بین اعضای اون خانواده نیست و اگر هم باشه صرفا یسری موضوعات خشک و جدی درباره کار، سیاست، دانشگاه و مواردی از این جنس موضوعاته. مردهایی که توی این خانواده ها بزرگ میشن توانایی راحت چرت و پرت گفتن رو ندارن. نسبت به میانگین جامعه افراد غمگین تری هستن و پتانسیل افسردگی بالاتری دارن.

آیا شوخ طبعی یادگرفتنیه؟

یه عده فکر میکنن که شوخ طبعی یه چیز ذاتیه و یادگرفتنی نیست. خوشحالم بهتون بگم مثل بقیه موارد (اعتماد بنفس، مردگونگی، زبون بازی و سایر موارد) شوخ طبعی هم اکتسابی و قابل یادگرفتنه. شوخ طبعی یه هنره. یعنی شما به جز نکات حفظی و تکنیک‌ها به خلاقیت هم نیاز دارین. این ویژگی جذابیت بسیار قدرتمنده و اثرش از هیکل ورزیده و ورزشکاری در برقراری ارتباط با زنان به مراتب بیشتره. به گونه ای که مرلین مونرو، بازیگر مشهورسینما گفته :”اگه بتونی کاری کنی که دختر بخنده اون دختر برات هرکاری می‌کنه”

مرلین مونرو شوخ طبعی وینگمن فارسی

شوخ طبعی در ارتباط با زنان چجوریه؟

شاید فکر کنین شوخ طبعی که برای ارتباط با زنان نیاز دارین همون شوخ طبعیه که توی برنامه های خندوانه و سایر استنداپ کمدی ها میبینین. درسته اونها بسیار خنده دارن و دختر هم به اونا میخنده ولی الزاما به افزایش جذابیت ما در دیدگاه دختر ختم نمیشه و حتی میتونه تاثیر منفی داشته باشه. برای اینکه بتونیم شوخ طبعی درستی داشته باشیم لازمه که قبلش موارد اشتباه شوخ طبعی رو بشناسیم.

موضوعات که در ادامه به عنوان موضوعات اشتباه بررسی میکنیم مطلقا اشتباه نیستن و شاید دختر به اونها هم بخنده و خوشش بیاد، ولی موضوعات ریسکی هستن و احتمالش هست که حساسیت دختر رو تحریک کنن.

۴ موضوع ممنوعه شوخ طبعی در ارتباط با زنان

شوخ طبعی ممنوعه در ارتباط با زنان وینگمن فارسی

  1. منفی بینی و سختگیری: یکی از شوخی های بسیار رایج شوخی کردن با اوضاع بد مملکت یا زندگیه. درسته که این شوخیا رایجن و همه هم بهش میخندن ولی باعث میشه که دختر عادت نکنه که تصویر دارای اعتماد بنفس بالا از شما ببینه. تا حداکثر امکان توی شوخ طبعیتون خودتخریبی نکنین.
  2. موضوعات خاص و نااشنا: هر تخصص، گروه یا قومیت خاصی اصطلاحات خاص خودشو داره. شوخی که در ارتباط با دختر استفاده میکنیم باید یه شوخی ملموس با موضوعات رایج جامعه باشه. اینکه یه شوخی بکنین و بسیار هم خنده دار باشه ولی دختر متوجهش نشه هیچ فایده ای برای جذابتر دیده شدن شما نداره.
  3. خسیس بودن و بی پولی: می‌دونم که شرایط اقتصادی در کشور ما مطلوب عموم جامعه نیست. دخترها هم مثل ما هستن و فکر نکنین که اگه اوضاع بده فقط برای ما بده. دخترها موجودات نفهمی نیستن و انتظار عجیب و غریبی هم ندارن. اگر هم دختری بهتون رسید که هدفش پول کندن و تیغ زدن بود؛ خیلی راحت بیخیالش بشین. برای ورود به رابطه عاطفی سطح مالی بالایی نیاز ندارین. همینکه حداقل هایی متناسب با سطح خودتون و دختر رو پوشش بده کافیه. مسایل مالی در اوایل رابطه حساسیت بالایی دارن و تاوقتی که از حدش رد نشده بهتره که زیاد درموردش صحبت نکنین.
  4. خودارضایی: شوخی کردن با این موضوع در بین پسرها و همچنین دخترها رایجه. براساس آمار وزارت بهداشت بیش از ۹۰% هردوجنس با این موضوع درگیر هستن، ولی گفتن و صحبت کردن با دختر در این زمینه هیچ کمکی نمی‌کنه.

۴ موضوع نامناسب شوخی طبعی در ارتباط با زنان

  1. شوخی توالتی: محتویات توالت مثل ادرار، مدفوع، باد روده و سایر موارد هم جزو موضوعات رایج شوخی بین پسرها هستن. اگه شما بخواین همون نوع شوخی طبعی در ارتباط با زنان هم بکار ببرین شاید دختر بخنده و چیزی نگه ولی در درونش بیشتر از احساس طنز، احساس چندش آور بودن میکنه.
  2. نزدیکان دختر: نزدیکان دختر که شامل دوستان و خانواده اش میشن به شدت توی خط قرمز شوخی کردن محسوب میشن. فراموش نکنین که آدما وقتی یه نفر رو دوست دارن ترجیح میدن که بقیه هم بهش بی احترامی نکنن. درمورد دوستان نزدیک دختر هم این قضیه هست و با اونها هم شوخی نکنین.
  3. دین و مذهب: شاید فکر کنین مخالفت با شوخی کردن با دین و مذهب افراد فقط به دخترای مذهبی خلاصه میشه درحالیکه اینطور نیست. حتی اگه دختر مذهبی هم نباشه پسر با توهین کردن به مذهب داره نشون میده که برای ارزش‌های مهم دیگران اهمیتی قایل نیست. در این صورت صرفا داره عدم بلوغ رفتاری از خودش نشون میده.
  4. شوخی توی جمع: شوخی کردن با افراد بخاطر اینکه جنبه و آستانه تحمل متفاوتی دارن همیشه با ریسک همراهه. شوخی کردن با دختر جلوی بقیه و توی جمع بخاطر اینکه شاید باعث بشه اعتماد به نفسش توی جمع رو از دست بده. برای دخترا مهمه که بقیه درموردشون چه فکری میکنن و اگه پسری باعث بشه که این تصور درباره دختر به هم بریزه اون دختر صرفا ازش متنفر میشه.

بهت تبریک میگم که تا اینجا ما رو همراهی کردی. امیدوارم با تمرین و رعایت مواردی گفتم، شوخ طبعی در ارتباط با زنان رو به بهترین نحو انجام بدی. حتما به محصول آناتومی شوخ طبعی هم نگاهی بنداز.

1 دیدگاه برای “شوخ طبعی در ارتباط با زنان چیست و چه تفاوتی با شوخ طبعی رایج دارد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود | ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد