عاشق کردن دختر – راهنمای گام به گام

راهنمای گام به گام عاشق کردن دختر وینگمن فارسی

تو این مقاله ما می خوایم بدونیم که چه جوری یه دختر رو عاشق خودمون کنیم. مثلا فرض کنید که تو دانشگاه نشستید و از یه دختر خوشتون اومده. شما هم اصلا از قبل با هیچ جنس مخالفی در ارتباط نبودید و می خواید تجربه ارتباط با جنس مخالف رو در قالب عشق تجربه کنید که این عشق به صورت ژنتیکی در تمامی انسان ها نهادینه شده و به طور کلی همه افراد تجربه این عشق رو داشتن. عاشق کردن دختر رو با تماشای ویدیو زیر شروع کنید.

حالا یه سری ها بهش میگن عشق دریک نگاه که شاید این عشق برای بعضی ها واقعی باشه. ولی همیشه ما باید سعی کنیم از راه درست پیش بریم تا بتونیم اون شخصی رو که واقعا دوستش داریم رو بدست بیاریم، در ادامه با ما باشید تا بهتون چندتا راهکار مهم در خصوص عاشق کردن دختر بگیم. برای شروع ویدیو زیر رو تماشا کنید:

آیا میشه دختری که میخوایم رو بدستش بیاریم؟

بله میشه ولی باید بدونیم که اون دختر تایپ ما هست یا خیر. یعنی آیا از نظر ویژگی های شخصیتی ما برای دختر مورد نظرمون مناسبیم یا خیر. عشق به یک دختر در مردهای مختلفی رخ میده.

مثلا یک مرد که قدش کوتاهه شاید عاشق یک دختر قد بلند بشه ولی در فرهنگ های مختلف این مورد شاید ۱۰۰ درصد جوابگوی اون مرد باشه که اگه به سراغ زن مورد علاقه اش بره راحت جواب بله رو بگیره.

حالا اون دختر اگه سنش بین ۱۶ تا ۲۰ باشه قضیه خیلی فرق می‌کنه، توی این سن دخترها بیش تر شخصیت های هالیوودی مد نظرشونه یعنی شخصیتی که به عنوان پسر بد قلمداد میشن.

پسری بد هست که یک عنصر مهم در ویژگی شخصیتی خودش داشته باشه و اون بی توجهی به علاقه دختر هست. یعنی دخترانی که بین ۱۶ تا ۲۰ سال هست و به خصوص در فرهنگ هایی که دختر و پسر از سنین ۷ سالگی تا ۱۸ سالگی کنار هم نیستند و تفکیک جنسیتی را تجربه می کنند این مورد صد درصد هست.

و در این نوع فرهنگ ها یکی از عناصری که برای پسرها میتونه مهم باشه پول هست که بتونه در مرد اون قدرت ارائه شخصیتی رو ایجاد کنه. در این نوع فرهنگ ها زن بیشتر انتخابگر هست و مرد اگر از نظر اجتماعی جایگاه ویژه ای داشته باشه میتونه به سراغ دختری بره که اون دختر نتونه جواب نه بهش بده و حتی پدر و مادر دختر هم بتونن دختر رو به ازدواج با مرد مورد نظر راضی کنند.

عنصر مرد گونگی در عاشق کردن یک دختر

عنصر مردگونگی در عاشق کردن دختر وینگمن فارسی

مرد گونگی در عاشق کردن یک دختر بیشتر به این موضوع ربط داده میشه که چه ویژگی های مردونه ای در مرد هست که میتونه با شجاعت به سراغ دختر مورد علاقه اش بره و حسش رو بهش بگه. این عنصر مردگونگی در چند بخش خلاصه میشه که می‌تونیم در ادامه بهشون بپردازیم:

 1. شجاعت

  • یک مرد باید اونقدری شجاع باشه که بتونه به سراغ دختر مورد علاقه اش بره و حسش رو بهش بگه که این شجاعت از اعتماد به نفس و عزت نفس ریشه پیدا می کنه. حالا باید بدونید که اگر شما حس میکنید اعتماد به نفس و عزت نفس ندارید باید روی این دو تا مورد به خوبی کار کنید تا تقویتشون کنید.
 2. ویژگی جنسی برتر

  • یکی دیگه از مهم ترین عناصر در عاشق کردن دختر به حساب میاد. مثلا پسری که قد بلندی داره شاید در نگاه اول برای دختر جذاب باشه. داشتن عضلات کشیده و بسیار بزرگ به خصوص در دستان و پاها بسیار در جذب دختران موثر هست. اگه شما جز اون دسته از پسرهایی هستید که حس می کنید قدتون کوتاهه و شانسی در عاشق کردن یک دختر ندارید صبر کنید تا در ادامه دو تا مورد دیگه رو هم بگیم.
 3. جایگاه و موقعیت اجتماعی

  • یکی دیگه از موارد مهم جایگاه و موقعیت اجتماعی فرد هست. شما اگر از نظر جایگاه و موقعیت اجتماعی بسیار خوب باشید و در آمد بالایی هم ماهانه بدست بیارید، این مورد میتونه خیلی خیلی شانس شما رو نسبت به اونی که قد بلندی هم داره ولی جایگاه و موقعیت اجتماعی خوبی نداره بیشتر کنه. پس در نگاه اول میتونیم بگیم که داشتن موقعیت اجتماعی و جایگاه خوب در جامعه نگاه بسیاری از افراد رو به شما معطوف میکنه و دیگه شما از نظر اونا حتی اگر ویژگی های جنسیتی مردگونگی هم نداشته باشید، به عنوان یک پسر به حساب نمیاید بلکه مردی هستید که میتونه از پس یک زندگی بربیاید.
 4. تاثیر محیط رو دست کم نگیرید!

  • عناصر مرد گونگی بسیار زیاد هستند که در طول زمان هم به دلیل شرایط فرهنگی و محیطی می‌تونن تغییر کنند ولی یکی دیگر از مهم ترین موارد که در عاشق کردن دختر تاثیر داره و میتونه بر روی ویژگی های شخصیتی شما تاثیر داشته باشه محیط و کشوری هست که توش زندگی می کنید.
  • مثلا در برخی فرهنگ ها شما از طریق اینستا سعی میکنید مخ یه نفر رو بزنید ولی شجاعت ندارید رو در رو بهش بگید. این موضوع در محیط‌هایی که محدودیت ارتباط با دختر و پسر هست بسیار زیاده و اگر ساعت ها در موردش صحبت کنیم باز زمان کم میاریم، ولی اگر شما در خصوص عاشق کردن دختر هدف داشته باشید دیگه نباید مثل نوجوون های اروپایی و آمریکایی رفتار کنید. باید به سراغ اهداف بزرگتر در رابطه باشید، و وقت رو تلف نکنید.
 5. خودارضایی نکنید

  • یکی از مهم ترین موارد از بین برنده مردگونگی خودارضایی هست. خود ارضایی به دلیل اینکه می‌تونه به شما شادی لحظه ای هدیه کنه ولی در عین حال اعتماد به نفس و عزت نفس و حرمت نفس شما رو هم در طول زمان به نابودی می‌کشونه.
  • شاید شما در موقعیت هایی مجبور باشید که این کار رو انجام بدید که در علم پزشکی هم هیچ ضرری برای این مورد از نظر بدنی وجود نداره، اگه شما بتونید این رو مدیریت کنید می‌تونید انرژی زیادی برای جذب دختر بدست بیارید.
  • همچنین یکی از عناصر مکمل در روند خود ارضایی دیدن فیلم پورن است که ضرر این مورد نسبت به خودارضایی بسیار زیاد است. اگر شما به دیدن پوردن اعتیاد دارید باید به سراغ درمان این موضوع بروید که به طور خود به خود روند خودارضایی شما نیز بسیار کم میشه.
  • حل این دو مورد تاثیر بسیار زیادی بر روی روند شخصیتی شما دارد و شما در صورت نداشتن اعتیاد به این دو می تونید به یک شخصیت فوق آلفا تبدیل بشید.

چه مواردی مانع عاشق کردن دختر خواهند بود؟

موانعی که جلوی عاشق شدن دختر رو می‌گیرن وینگمن فارسی

یک سری موارد ابتدایی هستند که باعث میشن که شما اصلا نتونید یک دختر رو عاشق خودتون کنید. از مهم ترین موارد در این خصوص مولفه ای به نام پسر گل هست. پسر گل که بهش در زبان انگلیسی میگن نایس گای (nice guy)، یک سری ویژگی های شخصیتی داره که در ادامه بهش می پردازیم:

 1. اولین مورد این هستش که پسر نایس گای سعی می کنه در هر زمانی به دختر مورد علاقه اش محبت کنه. در برخی موارد این محبت رو طوری انجام میده که بسیار افراطی میشه.
 2. مورد بعدی این هست که یک پسر نایس گای سعی میکنه تا به آچار فرانسه دختر تبدیل بشه. یعنی کارهای دختر رو از کوچکترین تا بزرگترینش انجام میده.
 3. پسر نایس گای پیشنهاد مستقیم به دختر میده، این مورد در ۹۹ درصد حالت بسیار زننده هست و می‌تونه دختر رو نسبت به پسر زده بکنه.
 4. یک پسر گل و یا نایس گای صبح تا شب کنار مادرش هست و اصلا به سراغ کسب تجربه در بیرون نمیره و همین وابستگی شدید به مادرش می‌تونه آسیب بزرگی به مردونگی اون فرد بزنه.

با این حساب پسر گل اگر میخواد به پسر بد تبدیل بشه نباید زیاد توی خونه بمونه و زمان خونه موندن و بیرون رفتن رو باید به خوبی تقسیم کنه تا احساس وابستگی زیاد نسبت به مادرش نداشته باشه. مثلا یک پسر بد، تجربه انجام کارهای بسیار زیادی داره که پسر گل نداره. مثلا انجام تعمیرات ماشین و یا تعمیرات لوله کشی و یا انواع کارهای تعمیراتی تاثیر بسیار زیادی بر روی جذب دختر داره. برخی مشاغل خاص می‌تونن برای دختر نیز جذاب باشن و این مورد در ژنتیک دختر نهادینه شده.

در مسائل جنسی تعادل رو رعایت کنید

از موارد دیگه که مانع عاشق کردن دختر هست این هست که پسر به طور مداوم در مورد مسائل جنسی صحبت کنه. شاید یکی از اهداف پسر در رابطه این باشه ولی ایجاد احساس امنیت در دختر بسته به ویژگی پسر تاثیر بسیار زیادی داره و میتونه دختر رو بیشتر به یک پسر نزدیک بکنه. با این حال سعی نکنید که با صحبت در مورد مسائل جنسی خودتون رو از نگاه دختر بندازید. با این حال باید در نظر بگیرید که عشق به یک دختر فقط جنسی نیست و اهدافی هم داره که در خصوص این اهداف میتونیم به داشتن فرزند و ایجاد یک خانواده اشاره کنیم.

یک پسر برای عاشق کردن دختر باید چه چیزهایی داشته باشه؟

برای عاشق کردن یک دختر یک پسر باید چیزهای زیادی داشته باشه که که در ادامه بیشتر بهشون می پردازیم:

 1. اولین مورد این هست که یک پسر زمانی که ویژگی های یک badboy یا پسر بد رو داشت می‌تونه یک شنونده خوب هم باشه. به طوری که در ابتدا دختر هم به پسر علاقه داشته باشه و بخوان یک رابطه بسیار خوب رو با هم شروع کنند. نکته مهم در این خصوص این هست که شنونده بودن در برخی مواقع معنی این رو میده که دختر بخواد با شما درد و دل کنه ولی عشق و حالش رو ببره سراغ یه پسر دیگه. پس حواستون باشه که تبدیل به گوسفند قربونی نشید و بعد حسرتش رو بخورید.
  • ابتدا باید تبدیل به یک بد بوی(badboy) بشید سپس برید به سراغ تبدیل شدن به یک شنونده بد بوی نه تبدیل شدن به یک شنونده ای که هنوز مولفه های نایس گای درونش قرار داره. ویژگی‌های جذابیت مردان برای زنان رو همین حالا بشناسید.
 2. دومین مورد شناخت محدودیت های دختر هست. یک دختر محدودیت های زیادی از نظر شخصیتی داره. این محدودیت میتونن خانواده دختر باشن و یا شرایطی که برای اون دختر در جامعه هست، با این حال اگر شما یک فرد هستید که میخواید دختر مورد نظرتون رو عاشق خودتون کنید، شناخت محدودیت هاش از اهمیت بسیار بالایی هم برخورداره.
 3. سومین مورد در خصوص تعریف کردن از دختر هست. تا زمانی که دختر به شما کامل جذب نشده، نباید تعریف بیش از حد از او کنید. تعریف کردن بیش از حد نه تنها عامل جذب نیست، بلکه عامل دافعه هست. زمانی میتونین شما از دختر تعریف کنید که تکنیک push/pull رو به خوبی بلد باشید. این تکنیک به این معنی هست که شما یه چیز خوب از دختر میگید بعد میاد ضدش رو میگید که کمی جنبه طنز داره و این میتونه هم برای دختر و هم برای شما جذاب باشه.

داشتن ظاهر خوب بسیار مهمه

یک ظاهر خوب چند ویژگی داره که در ادامه بهش میپردازیم:
یک پسر برای عاشق کردن دختر باید بوی خوبی بده یعنی از بهترین عطر استفاده کنه. عطرهایی که بوی جذب کننده ای داشته باشن. توصیه میشه به سراغ عطرهای برند برید تا بتونید تاثیر خودتون رو در این زمینه بیشتر کنید.
استفاده از لباس خوب هم بسیار مفیده. لباس هایی که از بهترین برندها تولید شدند می‌تونن جذاب تر باشن. ست کردن لباس هم بسیار مهمه چون شما رو نسبت به زمانی که لباسی ست نمی کنید می تونه بهتر نمایش بده.
استفاده از زنجیر و گردنبند نیز جذابیت خاص خودشون رو دارند. یعنی برخی از دخترها به دلیل فانتزی های جنسی که دارند دیدن این جور موارد در یک مرد براشون جذابه.

آیا خالکوبی تاثیر منفی داره؟

در برخی منابع هم میگن که پسر با داشتن خالکوبی جذابیت ظاهریش چند برابر بیشتر میشه، ولی این بستگی به شخصیت شما داره که دوست دارید خالکوبی و تتو انجام بدید یا خیر. و البته بسته به طرف مقابل هم هست. معمولا دخترهایی که از نظر شخصیتی به بلوغ نرسیدند به سراغ پسرهایی میرن که تتو و خالکوبی دارند یا یک ظاهر که مورد پسند جامعه نیست ولی دختر های مربوطه بر اساس تصوراتی که از فیلم های هالیوودی دارند اونا رو جذاب ترین آدم های روی زمین، حتی جذاب تر از پدرانشون می‌دونند.
مدل مو هم خیلی مهمه، امروزه حتی افرادی کچل هستند بیشتر جذابیت برای دخترها دارند ولی اگه شما یک مدل موی مناسب داشته داشته باشید می‌تونید از نظر جذابیت با فردی که کچله مثل شخصیت های فیلم ها برابری کنید.
داشتن عکس های جذاب هم می‌تونه مفید باشه یعنی دختر اگه یک پیش زمینه از شما از قبل داشته باشه می‌تونه به جذب اون دختر به شما کمک بکنه. با این حال سعی کنید از نظر ظاهری هزینه کنید تا هم از نظر افراد هم جنس خودتون و هم از نظر جنس مخالف جذاب ترین باشید.

بررسی نگاه اولیه در عاشق کردن دختر

تاثیر نگاه اولیه برای اینکه دختر عاشق شما بشه وینگمن فارسی

نگاه اولیه در عاشق کردن دختر راه هایی بوده که تا به الان خدمتتون مطرح کردیم.
در نگاه اول همیشه سعی کنید آرامش داشته باشید. داشتن آرامش در ایجاد یک رابطه بسیار مهمه و میتونه شما رو در روند عاشق کردن دختر جلو بندازه. با این حال علاوه بر آرامش، داشتن اعتماد به نفس نیز از اهمیت بسیار بالایی برخورداره که در قسمت های قبلی بهشون اشاره کردیم.
معمولا شما اگه بتونید احساسات دختر رو به خوبی بشناسید در روند جذبش موفق عمل می کنید. حالا این دختر مذهبی باشه و یا غیر مذهبی اصلا فرق نمی کنه. شما اگر سعی کنید بعد از اینکه فهمیدید دختر از شما خوشش اومده سلیقه اش رو کمی بپسندید ولی نه به طور مستقیم برنده رابطه خواهید بود.

۵ مورد مهم نگاه اولیه در عاشق کردن دختر

 • کنترل اضطراب

یکی از مهم ترین موارد هست که باید در ابتدا به اون توجه ویژه ای داشته باشیم. خیلی از مردایی که به صورت کاملا طبیعی اضطراب و حتی حملات عصبی رو دارند و یا تجربه شون کردن، ممکنه در هنگام نزدیک شدن به یک دختر دچار حمله عصبی بشن، به خصوص اگه تو عمرشون تا به حال با یک دختر هم حرف نزده باشن این مورد میتونه براشون بسیار خطرناک باشه. برای این کار افراد باید آرامش خودشون رو حفظ کنند. این آرامش به مراتب در روند نزدیک شدن به دختر می‌تونه به اونا کمک بکنه.

 • ارتباط چشمی

یکی دیگر از مهم ترین موارد از نظر عاطفی هست که باعث ایجاد ارتباط نزدیکی بین یک مرد و یک زن میشه. معمولا دخترهایی که با پسران ارتباط چشمی به صورت طولانی برقرار میکنن، نشون از اینه که اون دختر از پسر خوشش اومده ولی این مورد به صورت ۱۰۰ درصد برای همه درست نیست. ولی اگه شما سعی کنید کمی اعتماد به نفس رو قاطی این ارتباط چشمی کنید می تونید به اون نتیجه عاشقانه ای که مد نظر دارید برسید.

 • صدا

یکی دیگر از موارد در خصوص عاشق کردن دختر صدا هست. داشتن صدای مردونه میتونه به شما خیلی کمک کنه. حالا بحث صدا فقط در رابطه با جذب یک دختر نیست، بلکه میتونه در محیط کار هم برای شما بسیار مفید باشه.

به خصوص زمانی که میخواید به صورت ویس صدا برای دختر مورد علاقه تون بفرستید، داشتن صدای مردونه جذابیت شما رو صدها برابر افزایش میده. برای اینکه صدای جذابی داشته باشید می‌تونید تمرین زیادی برای تقویت صدا داشته باشید. مثلا در کارگاهای مهارت گفتاری شرکت کنید و همزمان گفتار خود را تقویت کنید.

 • چت کردن با دختر

یکی دیگه از موارد مربوط به عاشق کردن دختر موقع چت کردن با دختر هست که شما یک پیام به دختر میدید و پیش خودتون فکر می کنید که نکنه دختر با دیدن این پیام ناراحت شده و بعد در جواب بگید که ناراحت که نشدید، این مورد یکی از کاهنده ترین عناصر در زمینه مردگونگی است.

پسر و یا مردی که اعتماد به نفس بالایی داشته باشه، حتی اگر یک حرف رو از روی قصد به دختر بزنه سریع با گفتن کلمه ناراحت که نشدید خودش رو کوچیک نمی‌کنه. در حالت کلی یک دختر دوست داره پسر مورد نظرش احساسی نباشه و زیاد بر اساس احساسات تصمیم نگیره، حالا اگه در مرحله جذب هستید، این مورد میتونه حکم مرگ و زندگی رو برای شما داشته باشه پس با قاطعیت جواب پیام دختر مورد علاقتون رو بدید.

درونگرا و برون گرا بودن چه تاثیری بر عاشق کردن دختر داره؟

تاثیر درونگرا و برونگرا بودن در ابراز علاقه به دختر

یک مرد درونگرا و یا برونگرا ویژگی های شخصیتی بسیاری داره. این ویژگی ها درواقع در روند عاشق کردن دختر میتونن براش مفید باشن و یا براش مضر باشن. با این حال نکته مهم در این خصوص این هستش که مرد درونگرا به سختی احساساتش رو بروز میده و همین مورد در جذب و دفع یک دختر می‌تونه تاثیر داشته باشه و اگه عنصر خجالتی بودن رو قاطی ماجرا کنیم میتونه شرایط رو به مراتب بسیار بدتر کنه.
کسی که برونگراست شاید بشه گفت که امتیازات بسیار بیشتری نسبت به یک فرد درونگرا داره. با این حال هر حرفی رو بدون هیچ حس خجالتی بودن میتونه به دختر مورد نظرش بزنه.

حتی انجام برخی شوخی ها هم میتونه تاثیر بسیار زیادی برای فردی که برونگرا هست داشته باشه. با توجه به نکات مهمی که تا الان بهشون اشاره کردیم میشه گفت که یکی از مهم ترین عوامل که حالت دافعه داره، خجالتی بودن یک مرده، به خصوص مردی که هنوز نتونسته توی عمرش با یک دختر به صورت صمیمی صحبت کنه. راهکارهای رفع خجالتی بودن هم به این صورت هستش که شما باید اعتماد به نفس و عزت نفس بالایی رو تو خودتون ایجاد کنید تا خجالتی بودنتون رو به صورت کامل از بین ببرید.

اعتماد به نفس و عزت نفس در مردان

برای عاشق کردن یک دختر شما در ابتدا باید اعتماد به نفس و عزت نفس داشته باشید. حالا این اعتماد به نفس و عزت نفس چی هستن؟
اعتماد به نفس به معنی این هست که فرد به توانایی هایی که داره باورداره و اعتماد بسیار زیادی هم نسبت به خودش داره.
عزت نفس به معنی اینه که فرد با توجه به ظاهر فیزیکی که داره خودش رو پذیرفته. حالا چه این ویژگی های ظاهری مورد نظر جامعه باشه یا نباشه فرقی نمیکنه.

۳ راهکار افزایش اعتماد به نفس

۱. برای افزایش اعتماد به نفس شما باید افکار منفی نسبت به خودتون رو بریزید دور، یعنی همیشه این رو به خودتون بگید که من می‌تونم دختر مورد علاقه ام رو جذب کنم، توجه به مزخرفات منفی میتونه اثرات بدی هم بر روی سلامتی شما داشته باشه.

استعداد های خودتون رو شناسایی کنید و همیشه به سراغ علاقه ای که دوست دارید برید تا باور خودتون رو نسبت به توانایی که دارید ۱۰۰ درصد تقویت کنید.

۲. کنترل کردن احساسات هم بسیار مهمه به خصوص در حوزه عاشق کردن یک دختر نسبت به خودتون. همیشه انسان ها با احساسات حرف میزنند و اگه در ابتدای مکالمه با دختر، اون فکر کنه که شما احساس بدی دارید و یا بخواید احساس بدی رو بهش منتقل کنید نسبت به شما سرد میشه، مخصوصا زمانی که بخواید احساس جنسی نسبت بهش داشته باشید و هنوز دختر رو به خودتون جذب نکردید، این مورد نابود کننده اون رابطه ای هست که میخواید تشکیل بدید.

۳. همیشه هم سعی کنید تعادل را در کارهایی که انجام میدید رعایت کنید. هیچ وقت در انجام هیچ کاری زیاده روی نکنید به خصوص در ابراز علاقه به دختر چون حالت دلزدگی ایجاد میکنه، مثلا زمانی که شما یه شیرینی رو زیاد می‌خورید ولی چند بار که بخورید دلتون رو میزنه، این دلزدگی دقیقا نشانه زیاد بودن از یک چیز هست و اون چیز، خوردن شیرینی زیاده که این شیرینی دقیقا مثل همون عشق و علاقه زیادیه که یک پسرگل اون رو انجام می ده.

شما شخصیت فیلم هالیوودی نیستید!

یکی دیگر از مهم ترین نکات برای عاشق کردن دختر این هست که هیچ وقت نباید خودتون رو با شخصیت هایی که در سریال های خارجی می بینید مقایسه کنید. مثلا یک سری سریال تینیجری هستن که تو کشورهای اروپایی و آمریکایی پخش میشن، خوب طبیعت تو این سریال ها میبینید که شخصیت پسر راحت میتونه به دختر مورد علاقه اش ابراز علاقه کنه،

حالا شما اگه بیای اون رو تو جامعه ایران پیاده کنی طبیعتا حالت مقایسه ای ایجاد میشه که میتونه به اعتماد به نفس شما ضربه وارد کنه. همون طور که در قسمت های قبلی تو این مقاله گفتیم، حتما تفاوت های فرهنگی رو باید در نظر بگیرید چون نه شما اون پسر اروپایی و یا آمریکایی هستید که راحت بتونید پیشنهاد بدید، و نه اون دختر، همون دختر تو اون فیلم و سریال هست که بخواد راحت پیشنهاد شما رو بپذیره پس به قول معروف قیمه ها رو نریزید تو ماستا.

در نگاه اول درسته که هر فیلم و سریالی نشون از فرهنگ اون جامعه هست، ولی شما در جامعه ایران زندگی می‌کنید و خودتون رو نباید با هیچ کدوم از سریال ها و فیلم های اروپایی و آمریکایی مقایسه کنید، طبیعتا اگه در اروپا و آمریکا زندگی کنید خوب مثل همون فیلم و سریال هم باهاتون برخورد میشه ولی همه از یک موقعیت خوب برخوردار نیستند و باید با تلاش موقعیت رو بهتر کرد.

ورزش کنید

برای اینکه اعتماد به نفس شما در خصوص عاشق کردن یک دختر بالاتر بره، حتما ورزش کنید. انجام ورزش با توجه به این که ظاهر فیزیکی شما رو خیلی خوب بهبود میده، در نهایت تاثیر مستقیمی هم روی اعتماد به نفس شما داره. یعنی شما وقتی ورزشی می‌کنید، حالا مهم نیست چه ورزشی، بیشتر تاثیر را بر روی ذهن و روان و البته بدن شما خواهد گذاشت و این مورد یک روند جدایی نشدنی از تاثیر ورزش نسبت به انسان خواهد بود.
همیشه سعی کنید هدف داشته باشید، عاشق کردن یک دختر بدون هدف در نهایت شما رو به یک پوچی میرسونه پس بدون دلیل سعی نکنید خودتون رو در گیر ماجراهایی کنید که هیچ انتهایی ندارن.

چرا عزت نفس از اعتماد به نفس مهم‌تره؟

حالا میریم سراغ عزت نفس که خیلی از اعتماد به نفس هم مهمتره.

ببینید، عزت نفس نشون میده که شما چه قدر خودتون رو دوست دارید یا اصلا دوست ندارید. نکته مهم این هستش که شما قیافه و ظاهر فیزیکیتون هرچی باشه باید اون رو بپذیرید، ظاهر صورتتون هرچه باشه باید اون رو ارزشمند بدونید. در صورتی که این طور باشید می تونیم بگیم که عزت نفس بسیار بالایی دارید.

حالا که بحث سر جذب دختره، خوب خیلی ها شاید از قد خودشون ناراضی باشن. یه نکته باید بگیم که اگه تو سنی هستید که امکان رشد قد دارید به سراغ ورزش های والیبال و بسکتبال برید و قد خودتون رو بلند کنید. حالا اگه تو اون سن نیستید، باید خودتون رو بپذیرید چون شما در داشتن یک قد کوتاه و یا بلند دخالتی ندارید.

هیچ وقت هم محتواهای بی معنای اینستاگرامی رو مد نظر قرار ندید که یک چالش برگزار می‌کنن میگن پسر کوتاه و یا پسر قد بلند، این محتواها تنها یه هدف دارن و اون هم نابودی عزت نفس شماست. همون طور که تو قسمت های قبلی گفتیم یک درجه سنی در دخترها هست که تصورات بسیار خاصی دارن،

مثلا دوست دارن همسر آیندشون شبیه به بازیگر فیلم ۳۶۵ روز باشه، یا می‌خوان یه پسر که نزدیکشون میشه شبیه به بازیگر مرد فیفتی شیدز باشه. دخترها وقتی از این سن بگذرن دیگه اون آدما جذابیتی براشون ندارن و بیشتر سعی می کنن با واقعیت روبرو بشن که همه پسرها و مردها مثل هم نیستند.

اونوقت به یک مردی که کچل و شکم بزرگی داره پا میدن، این مورد به خاطر این هست که دختر دیگه با واقعیت آشنا شده که قرار نیست فیلم های هالیوودی براشون یک چیز واقعی بشه. معمولا هم برخی از دخترها زود با واقعیت مواجه میشن و برخی دیر ولی دیگه بعدش به سراغ یک پسر لاشی نمیرن.

تقویت عزت نفس

شما برای تقویت عزت نفس اول باید انتقاد پذیر باشین، یعنی اگه قدتون کوتاه باشه و رفیقتون بگه قدت کوتاهه یک نقدی بکنه. نسبت به شما یا بگه هیکلت ریزه میزه است تو باید لباس های سایز کوچیک بپوشی و یا عین بچه ها هستی، اصلا نباید به دل بگیرید. چرا؟

به خاطر این که اگر شما بتونید انتقاد پذیر باشین، و حرف مردم براتون مهم نباشه، تقریبا نصف راه رو برای موفقیت تو زندگی رفتید. چون اونوقت توی زندگی اگه همسرت یک نقدی بهت بکنه نه تنها ناراحت نمیشی بلکه خوشحال هم میشی چون باعث میشه یک ویژگی که توی کارهات داری رو بهبود ببخشی و بیشتر تبدیل به اون مردی بشی که خانومت می‌خواد.
نبود عزت نفس به شما احساسات پوچی و منفی میده که گاهی وقت ها ممکنه که به مرگ و پوچی فکر کنید که این ها نتیجه افسردگی حاصل از نبود عزت نفسه.

بعضی وقت انجام خود ارضایی زیاد میتونه عزت نفس شما رو نابود کنه، با این حال یک مرد قدرتمند که عزت نفس بالایی داره برای عاشق کردن دختر دیگه به سراغ انجام کارهایی نمیره که نوجوون ها انجامش میدن، سعی میکنه تبدیل به یک مرد آلفا بشه تا خانم ها بهش احترام بدارن.

شما اگه میخواین عزت نفس خودتون رو تقویت کنین، باید برید جلوی آینه و از خودتون تعریف کنید مثلا بگید که عجب صورتی دارم و عجب هیکلی دارم حتی اگه هیکل خوبی هم نداشته باشید باید این کار رو انجام بدید تا حس خوبی نسبت به خودتون در ذهنتون شکل بگیره. و این مورد یکی از نکات بسیار اساسی در افزایش عزت نفس در افراد هست که باید بیشتر بهش توجه بشه.

چرا مرد آلفا در عاشق کردن دختر برنده هست؟

یک مرد آلفا اغلب اوقات در جذب یک دختر برنده هست. شاید در ابتدا فکر کنید که مرد آلفا، مردی هست که سیکس پک داره، ته ریش داره و چیزهایی که حتما شنیدید.

آیا میدونستید ناپلئون بناپارت و هیتلر با توجه به اینکه قدهای کوتاهی داشتند برای سربازها و خانوادشون یک شخصیت آلفا به حساب میومدن. چون که داشتن ویژگی رهبری یکی از مهم ترین عناصر در خصوص مرد آلفا هست که میتونه برای خیلی از دخترها هم جذاب باشه.

شخصیت کوتاه قامت سریال بازی تاج و تخت رو حتما دیدید، که تو زندگی واقعی یک مرد آلفا هست که همسرش قدی دو برابر اون رو داره. داشتن ویژگی های رهبری و اینکه یک مرد آلفا همیشه تو زندگیش هدفمنده یکی از نکات مهم در خصوص عاشق کردن دخترا به حساب میاد.

ویژگی مرد آلفا

مردی که آلفا هست هیچ وقت سعی نمی کنه دختر مورد نظرش رو نسبت به ویژگی هایی که داره راضی نگه داره یعنی یه جورایی میخواد حرف خودش رو به کرسی بنشونه. در دنیایی که زندگی می کنیم، از رییس جمهورها تا پادشاهان همگی ویژگی های مرد آلفا رو دارن که در این خصوص در کنار اکثر اون‌ها یک زن زیبا هم هست.

حتما فکر نکنید که یک فرد باید ته ریش و قد بلند و سیکس پک و ماشین بنز مدل ۲۰۲۴ داشته باشه تا بهش مرد آلفا بگن. شاید در نگاه اول این ها برای دختری که به بلوغ عاطفی نرسیده جذاب باشه ولی داشتن ویژگی های آلفا صد برابر از این عناصر رو می‌تونه به یک مرد برسونه پس شما هم سعی کنید به جای اینکه نایس گای باشید، و بیشتر به دختر محبت کنید، به سراغ ویژگی های آلفایی برید که شما رو به یک گرگ درنده تبدیل کنه.

یک نکته بسیار مهم در خصوص مرد آلفا هست و اون هم این هستش که یک دختر دوست داره در کنار یک مرد احساس زنانگی خودش رو به صورت کامل بروز بده و مرد مثل یک شخصیت آلفا باید از اون مراقبت کنه و مردگونگی خودش رو بروز بده. که مثال این بخش رو میتونیم از فیلم دیو و دلبر بگیم که یک شخصیتی که چهره ای ترسناک داره و بسیار هم از نظر جثه بزرگ هست، عاشق دختریه که بسیار از نظر جثه کوچکه. در خصوص این مورد فیلم های زیادی ساخته شده که میتونیم به فیلم هالک شگفت انگیز و کینگ کونگ اشاره کنیم.

یک مرد آلفا چگونه به یک دختر ابراز علاقه می‌کنه؟

ابراز علاقه مرد آلفا به دختر

یک مرد آلفا سعی می کنه با ایجاد چالش برای دختر ذهن دختر رو نسبت به خودش درگیر کنه، این چالش ها می‌تونن جنبه های مختلفی داشته باشن مثلا سعی نمی کنه بیش از حد تعریف کنه. مرد آلفا بیشتر دوست داره کاری کنه دختر بیاد سمتش.
شخصیت مرد آلفا این طوری هست که یک دختر همیشه وقتی وارد سالن میشه به سمت اون مرد بره نه سراغ پسری که هیچ ارتباطی بلد نیست و سعی هم نمی کنه ارتباط بگیره.
یک مرد آلفا شوخ طبعه، شوخ طبعی مرد آلفا بسیار برای دختر جذاب هست. که گاهی اوقات حتی اگه مرد آلفا یک حرف بیمزه رو بزنه دختر دهنش تا گوشش بازمیشه.
مرد آلفا سعی میکنه به یه دختر تیکه های جذاب بندازه یه تیکه هایی که باعث نشه که شخصیت دختر تو جمع خورد شه.
مرد آلفا همیشه سعی میکنه دختر رو تو کاری که میخواد انجام بده متقاعد کنه که اون هم بیاد باهاش انجام بده حتی اگه دختر از اون کار بدش بیاد.

این نکته رو حواستون باشه!

یک مرد آلفا همیشه در دسترس نیست. یعنی همیشه زنگ نمی‌زنه به دوست دخترش و بگه که آره عزیزم چه طوری و این جور چیزها و پشت سرهم حالش رو بپرسه.
مردی که آلفاست به خواسته دختری که عاشقشه نه میگه حتی اگه این نه باعث ناراحتی اون دختر بشه. در واقع مرد آلفا همیشه یک قدم نسبت به پسرهایی که نایس گای هستند جلو تره چون پسرهای نایس گای به دختر اهمیت میدن ولی مرد آلفا به خودش اهمیت میده. تفاوت این موضوع هم این هستش که اگه زیادی محبت کنی، حس دافعه تو دختر ایجاد می کنی، و مرد آلفا به این تعادل رسیده و بسیار تسلط داره که احساساتش رو کنترل کنه.
یک مرد آلفا همیشه احساساتش رو کنترل می‌کنه حتی اگر دختر مورد علاقه اش از نظر جذابیت جوری باشه که همه مرد های دیگه هم دوست دارن باهاش باشن ولی مرد الفا قدرت سلطه بسیار بالایی داره و اون دختر رو مال خودش کرده.

تاثیر مردگونگی رو دست کم نگیرید

قدرت سلطه هم به مرد گونگی فرد بستگی داره و با تمرین بسیار زیاد بوجود میاد. به طوری که وقتی فرد قدرت سلطه رو بلد باشه دیگه نگرانی نداره از این که دوست دخترش از دستش ناراحت بشه یا اینکه دوست داره فقط به خودش اهمیت بده و دیگران براش مهم نیستن ولی سعی نمی کنه دختر از دستش بره.

اگر هم بره التماس برگردوندن نمی‌کنه چون پیش خودش میگه من دخترهای زیادی رو می‌تونم جذب کنم. توجه به این مورد هم ضروری هست که باز مرد آلفا باید تعادل رو رعایت کنه، این مورد به این معنی هست که مرد آلفا نباید بیش از حد به دختر بی توجه باشه یا خواسته دختر رو نادیده بگیره، تعادل این جا بسیار اهمیت داره تا دو نفر که قصد دارن با هم بشن تبدیل به جنس مکمل همدیگه بشن و این مورد جز نکات بسیار مهم در این خصوص به حساب میاد. و اینکه نایس گای ها هم می‌تونن نسبت به یک مرد آلفا یک قدم و یا صد قدم جلوتر باشن.

چگونه یک پسر نایس گای به یک مرد آلفا تبدیل میشه؟

 • خودشناسی

یک پسر نایس گای وقتی به یک مرد آلفا تبدیل میشه که باید با واقعیت های زندگیش آشنا بشه، یعنی اینکه سعی نکنه برای اینکه نظر یک دختر رو به خودش جلب کنه خودش رو تحقیر کنه، به دختر پیام بده ولی پیامش سین نکنه. تا وقتی که نایس گای این طوری باشه باید رویای داشتن دوست دختر و رابطه جنسی رو تا آخر عمرش حمل کنه و به گور ببره.

 • خودت رو دوست داشته باش

نایس گای اول باید به خودش اهمیت بده. یعنی اول خودش بعد بقیه. هر موقع چیزی رو نمیخواد باید بگه نه، قاطع باید بگه نه. چه اون شخص عشق زندگیش باشه چه اون شخص دشمنش باشه.

 • نایس گای ها باید محبت کردن بدون دلیل رو کنار بزارن. باید حس شوخ طبعیشون رو به طور خیلی خاص افزایش بدن.
 • نایس گای باید از لحاظ ظاهری به خودش برسه. یک نایس گای باید سعی کنه مثل طبیعت دور و اطرافش یک خوی درندگی داشته باشه تا مشکلات زندگی نتونن اون رو از پای دربیارن.
 • نایس گای باید بدونه که یک دختر تا زمانی که اون یک سری ویژگی ها رو نداشته باشه سمتش نمیاد. یک نایس گای نباید وقتی با دختر صحبت می‌کنه از احساسات جنسی و درونیش نسبت به اون دختر بگه.
 • ذائقه جنسیت رو کنترل کن

اگه یک فرد نایس گای به خود ارضایی مبتلا هست باید سعی کنه اونا رو با برنامه ریزی صحیح کنار بگذاره. چون اگر این کار رو انجام نده، تصورات غیر واقعی نسبت به دختر در ذهنش شکل می گیره و اون رو مثل یک کالای جنسی می بینه.

شاید تو ذهن خودتون بگید که خوب مرد آلفا هم میخواد با دختر رابطه جنسی برقرار کنه، بله درسته ولی همون طور که گفتیم مرد آلفا خودش رو کمتر از دختر نمیبینه و سعی می کنه حس جنسیش رو متعادل کنه و مثل یک آدمی که خودش رو نمیتونه از لحاظ احساسی کنترل کنه رفتار نمی‌کنه.

 • به اندازه تعریف و تشکر کن

تقریبا تمامی نایس گاهی ها سعی می کنن که از دخترها بابت کوچکترین کاری که براشون انجام میدن تشکر کنن. خوب بعضی مواقع هست که دختر و پسر امتحان های ترم دانشگاهیشون تموم میشه و پسر به خاطر اینکه بخواد دیگه مخ دختر رو بزنه میگه خانم فلانی من میخوام بابت کارهایی که در طول ترم برای من انجام دادید یک هدیه بخرم و محبت هاتون رو جبران کنم. یعنی این یکی از مواردی هست که پسر خودش رو بسیار تحقیر می کنه. و این مورد یعنی این که نه تنها شما آلفا نیستید بلکه در دسته مردان بتا هم جایی ندارید.

 •  مرد نایس گای باید کاری کنه که دختر خودش بخواد بیاد جلو و کاری که میخواد رو انجام بده و بعدش نباید با گرفتن گل و هدیه از دختر تشکر کنه چون این کار مردونگی طرف رو کاملا کم میکنه و اون رو در ذهن دختر بسیار پایین میاره.

 

آیا عاشق کردن دختر کار سختیه؟

عاشق کردن دختر کار سختی نیست وینگمن فارسی

جواب به این سوال هم میتونه بله باشه و هم خیر. کسی که به دنبال عشق یک دختر هست سعی می کنه از بهترین راه ممکن استفاده کنه تا دختر رو عاشق خودش کنه. این راه ها برای مردهای آلفا که مشخص هستن و طبیعتا مرد آلفا برای این که یک دختر رو عاشق خودش کنه به هیچ عنوان کار سختی در پیش نداره. با این که همیشه داشتن قدرت و اراده میتونن به یک مرد در روند جذب زن کمک کنند، ولی تکرار تمرین عناصر جذابیت آلفا به بهترین شکل در پخته تر شدن شخصیت مرد آلفا کمک می کنند.
بسته به فرهنگ دختر و پسر روند جذب متفاوته، بر این مبنا فرهنگ هایی که زیاد به دین اعتقادات کار دارن، روند جذب باید از یک سری فیلتر عبور کنه تا انجام بگیره. بعد از عبور از این فیلترهست که شما با خیال راحت میتونی از سر تا پای دختر تعریف کنی چون دیگه کسی به تعریف کردنت کاری نداره و همه به وضعیتت احترام میذارن. 
با این حال شاید شمایی که داری این مقاله رو میخونی تجربه ای در ارتباط با جنس مخالف نداری. و این ارتباط شاید در نگاه اول برای شما یک موضوع بسیار سختی باشه. ولی اگه بتونی روی شخصیت خودت کار کنی و شخصیتت به یک شخصیت پخته و به یک مرد زندگی تبدیل بشی، اونوقت اگه تعریف بدی از موهای دختری که عاشقی بکنی، نهایت جذابیت رو از خودت نشون دادی و با انجام هر کاری دختر بیشتر از تو لذت می بره و دوست داره باهات باشه.

برای ساخت یک ذهنیت درست حتما آموزش کاملا رایگان پله صفر رو گوش کنید.

پله صفر – گام اول ذهنیت که هر مردی باید بدونه!

نسبت به دیگران متمایز باشید

همیشه هم باید این رو در نظر داشته باشید که در زمینه عاشق کردن یک دختر نسبت به خودتون شما در یک مسابقه قرار دارید، چون اگه شما اون دختری که دوستش دارید رو بدست نیارید، پسری که ویژگی های خوب عنوان شده در این مقاله رو داره زودتر از شما به سراغ دختری میره که رویای بودن باهاش رو داشتید.

پس بدون معطلی اول به سراغ پرورش شخصیت خودتون برید، سپس سعی کنید به یک فرد حرفه ای در رابطه با جنس مخالف تبدیل بشید تا جذابیتتون هر روز و هر زمان برای خودتون و کسایی که با شما در ارتباط هستند بیشتر و بیشتر بشه این مورد هم با تمرین و تکرار عناصر جذابیت بوجود میاد و ناگهانی بوجود نمیاد.

ثروت چه نقشی در عاشق کردن یک دختر داره؟

نقش ثروت در عاشق کردن دختر وینگمن فارسی

مسئله ثروت جنبه فرهنگی داره، تو بعضی فرهنگ ها پدر و مادرها به دخترشون میگن که باید با یک مرد پولدار ازدواج کنی به این ترتیب برخی افراد رو می‌بینیم که با این که پسر قیافه خوبی نداره ولی صرف اینکه خانه ۲۰۰ متری لوکس داره و یا ماشین رولز رویس سواره بیشتر سمت اون میره.

البته شخصیت دختر هم مهمه، معمولا دخترهایی که خودساخته هستند سعی میکنند مردی رو انتخاب کنند که با اون فرد آینده ای رو داشته باشن. حالا تو اینجا بحث لاشی بودن پسر مطرح نیست که بگن دخترها دنبال پسرهای لاشین این مورد به سن ارتباط داره و زمانی که دیگه خوشتیب بودن مرد مهم نیست و اون زمان زمانی هست که آیا مرد میتونه یک زن رو با توجه به وضعیتی که داره خوشبخت کنه یا خیر.
نکته مهم بعد از ثروت این هست که ثروت یک عنصر فیزیکی است. اگر شما ثروت مند باشید و ویژگی های مرد آلفا رو هم داشته باشین او دختری که عاشق خودتون کردین، هیچ وقت نمیخواد شما رو از دست بده و بسته به شخصیت دختر، اون خیانت هم نمی کنه. حالا اگه دختری شخصیت متزلزلی داشته باشه با این که شما حتی تام کروز یا هنری کویل هم باشید بهتون خیانت میکنن. پس سعی کنید در عاشق کردن دختر علاوه بر اینکه روی خودتون کار می کنید شخصیت طرف مقابلتون رو هم بشناسین بعد سعی کنید یک دختر رو عاشق خودتون کنین.

نتیجه گیری نهایی

در این مقاله ما موضوعی به نام عاشق کردن دختر رو بررسی کردیم و جزییاتش رو هم مورد بررسی قرار دادیم. یکی از مهم ترین نکات در خصوص عاشق کردن دختر این هستش که شما باید شخصیت پخته ای داشته باشید. پختگی شخصیت علاوه بر داشتن مولفه های مادی میتونه به شما کمک بکنه تا بهترین دختر رو مال خودتون بکنین.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود | ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد