۴ + ۱ عبارت برای شروع صحبت

4 + 1 عبارت برای شروع صحبت و مکالمه وینگمن فارسی

عباراتی که برای شروع صحبت استفاده می‌کنیم یا همون استارتر ها ابزارهای کلیدی ما برای موفقیت در جلب توجه دختر یا همون مرحله A1 هست. شما می‌تونید از استارتر های مستقیم که مبنی‌بر ابراز علاقه هستند استفاده بکنید. مشکل اون قضیه اینجاست که احتمال شکست خوردن استارتر ها بسیار زیاده و پاسخ‌گویی به آن‌ها فشار زیادی روی دختر داره. درحالی‌که استارتر های غیرمستقیم شروع صحبت مثل نظرخواهی یا موقعیتی فشار خاصی روی دختر نمیارن و از همین لحاظ و برای استفاده کردن بسیار مفید هستند.

به دلیل این‌که استفاده از استارتر های مستقیم نیاز به زبان بدن قوی داره و همچنین مکان‌های استفاده ازشون هم بسیار محدوده (روی گروه‌ها یا افراد خجالتی یا در محیط‌های آنلاین و حلقه‌های اجتماعی نمی‌شه ازشون استفاده کرد) استارتر های نظر خواهی نمونه‌های بسیار خوبی هستند که در ادامه چند تاشو براتون آوردم.

متن این استارتر‌های شروع صحبت به صورت خودمونی و نمونه‌ای از نحوه صحبت با دختر هستن.

 1. دوست دختر حسود

استارتر دوست دختر حسود برای شروع صحبت وینگمن فارسی

سلام با رفیقم داشتیم حرف می‌زدیم ولی چون‌که ماها پسریم دیدیم که نمی‌تونیم در مورد این قضیه نظر بدیم به‌خاطر همین می‌خواستم که نظر یه خانوم رو بدونیم. (اگه دختر توی حلقه اجتماعی‌تون باشه می‌تونید از «تو» استفاده کنید. می‌خواستم نظر تو رو بدونم.) این رفیقم سه ماهه که با یه دختره آشنا شده. بعد چند روز پیش که این دختر اومده بود خونه اینا یک جعبه توی اتاقش پیدا کرد. داخل اون جعبه هنوز نامه‌ها و عکس‌های یادگاری دوست‌دختر قبلی‌اش را نگه‌داشته بود. برگشت گفته که یا این جعبه رو باید از بین ببری! آتیش بزنی! یا دیگه نه من نه تو. بعد ما الان موندیم که این‌جا چی‌کار کنیم.

جذابیت استارتر نظرسنجی برای شروع صحبت در اینه که دختر رو به ادامه‌ی مکالمه تحریک می‌کنه ولی به‌هیچ‌عنوان هول بازی توش نیست.

 1. زمان مناسب برای ازدواج؟

زمان مناسب برای ازدواج در شروع صحبت وینگمن فارسی

کی برای ازدواج کردن خوب به‌نظر می‌رسه؟! چون‌که بنظرم تو آدم باتجربه و عاقلی هستی می‌تونم این سوال ازت بپرسم!

با رفیقم امروز عصر می‌خواهیم بریم بیرون. بعد یه سه چهار ماهی هم هستش که با دوست دخترش آشنا شده. بعد بهم گفته که می‌خواد باهاش ازدواج کنه. از من خواست که بهش پیشنهاد بدم که چی‌کار بکنه یا چه کارایی رو بکنه یا نکنه. ولی من فکر کنم اون جوری که این داره برای دوست‌دخترش بال‌بال می‌زنه از قبل تصمیم گرفته. که آره می‌خوام باهاش ازدواج کنم! من می‌ترسم اگه بهش بگم نکن از اون‌ور دوستی‌مون به‌هم بخوره. از اونورم اگه بهش بگم بکن که مسئولم! بالاخره من که نمی‌تونم رفیقمو دستی ‌دستی به فنا بدم. اصلا نمی‌خوام این کارو بکنم. به نظر تو زمان مناسب برای جدی کردن رابطه کجاست؟

این استارتر نظرخواهی هم برای شروع صحبت استارتر مناسبی هست. شما باید با توجه به دختری که باهاش در ارتباط هستید

 1. تاتو کردن

تاتو کردن موضوع شروع صحبت برای مکالمه وینگمن فارسی

خواهرزاده‌ام تصمیم گرفته که زیر چشمشو تاتو کنه. هرچی که برمی‌گردیم بهش می‌گیم که آقا تو تازه پونزده شونزده سالته! شاید بعداً پشیمون بشی. اگه می‌خوای تتو کنی اشکالی نداره. ولی بزار حداقل وقتی بیست سالت شد. بیست و دو ساله که شدی اونوقت با آگاهی بیشتری تصمیم می‌گیری. اونم گیر داده. می‌گه که نه آقا من میخوام دخترکش بشم! جذاب بشم. حتما باید بدن و زیر چشم و تتو بزنم. تا شبیه خلاف‌کار به‌نظر بیام. ما موندیم که به این چی بگیم که تتو بزن یا تاتو نزن. اینو شما بگو چه کارش کنیم؟!

 1. آیا تتلو جذابه؟

داشتم یکم درمورد روان‌شناسی ارتباطات اجتماعی می‌خوندم. بعد می‌گفتش که یه‌سری از افراد توی هر جامعه‌ای هستند که علی‌رغم ظاهر بسیار عجیب و غیرعادی در رفتارهای خارج از انتظاراتی که دارن اتفاقاً به‌خاطر همان رفتارهای عجیب و غیر قابل غیرعادی که باعث می‌شه از لحاظ اجتماعی بسیار جذاب باشند و هوادار زیادی پیدا کنند. کمااینکه حتی سلبریتی هم بشن. این استاتر شروع صحبت در حلقه اجتماعی کاربرد بیش‌تری داره.

یه‌کم فکر کردم دیدم توی جامعه خودمون تتلو هم‌چین آدمی به‌نظر می‌رسه. به‌نظرت چه چیزی درمورد تتلو هست که انقدر جذابش می‌کنه. اصلا جذاب هست یا نه! دلیل این‌که این استارتر انقدر جذابه اینه که شخصیت تتلو در پذیرش اجتماعی یک دوقطبی بسیار بزرگ دارد. و بسیاری از هوادارانش هم حتی هستند که علی‌رغم طرف‌داری شدید از تتلو در محیط‌های اجتماعی اعلامش نمی‌کنند. واضحه که قرار نیست این سوال او از یک نفر که تتلیتی متعصب هست، بپرسید. چون جوابش از قبل مشخصه.

 1. کادوی تولد

این استارتر شروع صحبت، استارتر مورد علاقه بنده تو حلقه‌های اجتماعی هستش. بنده بیش‌ از پنجاه بار ازش نتیجه گرفته‌ام و به‌همین خاطراین‌مورد را شخصا به شما پیشنهاد می‌کنم.

دو هفته‌ی دیگه تولد یکی از دوستامه. یکی از دوستای دخترم که با هم دوست عادی هستیم و چیز خاصی بینمون نیست. داشتم فکر می‌کردم واسش شال بخرم ولی بعد دیدم که خیلی تکراریه. دیدم تو ام سلیقت خوبه گفتم که اگه اشکال نداره نظر تورو هم بپرسم.

جذابیت این استارتر اینه که همین اول کار داره این پیام را به دختر منتقل می‌کنه که شما یک دوست دختری که باهاش رابطه عاطفی ندارید هم دارید یعنی انتقال pre selection و این‌که موضوع موضوع بسیار جذابیه. کادوی تولد لوازم زنانه و مهمونی نکته بعدی اینه که دارید می‌گید تولدش دو هفته دیگه هست یعنی تا دو هفته دیگه هم مجدداً می‌تونید از این استارتر استفاده کنید. به این شکل که برگردید بگید اون تولد رفیقم که دو هفته دیگه هست و یادته رفتم یه‌کمی توی گوشواره‌ها گشتم و ادامه ماجرا.

دو نکته حیاتی در شروع صحبت

نکته مهمی که در مورد همه این استارتر ها ضروریه اینه که براساس شرایط خودتون و دختر طراحی بشن. و این‌که حتما اصراری نیست موضوع صحبت بعدی درباره‌ی اون‌ها باشه اگه نمی‌دونید چی‌کار کنید می‌تونید که برید یخ شکن‌ها رو یاد بگیرید.

و این‌که لطفاً دیگه به‌هیچ‌عنوان از استارتر های شروع صحبت پیش‌پاافتاده مثل «سلام خوبی؟!»، «سلام بیداری؟!» و این‌که «سلام تو چقدر خوشگلی!» و جملات بیخود استفاده نکنید!

حالا که تا اینجای مقاله رو خوندی و برای بهتر کردن خودت وقت گذاشتی، حتما مهندسی گفت و گو رو بررسی کن. این محصول می‌تونه تغییری ایجاد کنه که شما رو شگفت زده می‌کنه. این موضوع رو نه از زبان من بلکه از زبان مشریانی خدمتت می‌گم که این محصول رو کامل یاد گرفتند و اجرا کردن.

می‌خوام بدونم مهندسی گفت و گو چیه؟!

2 دیدگاه برای “۴ + ۱ عبارت برای شروع صحبت

 1. Kamran گفته:

  سلام راستش من در ارتباط اجتماعی و بخصوص دختر ها چیز زیادی نمیدونم . مشکلاتی دارم مثلا
  ۱ بعد ازسلام خوبی چیزی برای گفتن ندارم
  ۲ نمی‌دونم باید درباره چه چیز هایی صحبت کنم
  ۳ توی چت کردن همیشه کم میارم و باز هم چیزی برای گفتن ندارم
  ۴ موقع صحبت کردن چه در مجازی و چه در دنیای واقعی جذاب صحبت نمی‌کنم و اکثر همکلاسی ها زیاد نمیان سمتم
  ۵ مخ زدن بلد نیستم
  ۶ درست صحبت کردن رو بلد نیستم
  ۷ بلد نیستم چطوری مردم ارتباط درست برقرار کنم چه با دختر و چه با پسر
  به نظر شما من چیکار کنم . پیشنهاد شما چیه کدوم اموزش رو شروع کنم دیدن .
  کلا شما فکر من هیچی بلد نیستم صفر صفر از پایه مثل یه سی دی یا فلش خام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود | ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد