آموزش مخ‌ زنی: چگونه مخ بزنیم؟

How-to-Pick-Up-girl

در این سری مقالات میخوایم درباره این صحبت کنیم که مخ زنی چیه، چرا می‌خوایم مخ بزنیم و چجوری باید مخ بزنیم که شانس قابل قبولی برای ورود به رابطه داشته‌باشیم. در آخر هم ۶ نکته برای مخ‌ زنی حرفه‌ای بهتون میدم که بهتون کمک میکنه. برای شروع حتما ویدیو پایین رو تماشا کنید. در این ویدیو بررسی کردیم چگونه مخ بزنیم و با دختری که می خواهیم وارد رابطه شویم:

مطابق دیکشنری آبادیس مخ‌ زنی در صحبت های عامیانهٌ امروزی، این واژه بخصوص در موردی بکار می رود که یک مرد با زبان بازی در صدد ایجاد دوستی بین خود و یک دختر یا زن می باشد. ما هم در اینجا از این واژه با همین معنی استفاده می‌کنیم.

چرا می‌خوایم مخ بزنیم؟

ما انسان‌ها موجوداتی اجتماعی هستیم و نیازهای روانی به اسم دوست داشتن و دوست داشته شدن داریم. درکنارش ما نیاز به سکس رو هم به عنوان یک نیاز طبیعی بدنمون داریم. ارضای این نیاز عموما در ارتباط با جنس مخالف اتفاق میافته. توی این وبسایت ما مطالبی درباره برقراری روابط همجنسگرایانه یا سایر فتیش های جنسی مثل سکس با اشیا رو نداریم. برای اینکه بتونیم میل عاطفی و جنسی خودمونو ارضا کنیم نیاز داریم که مخ دختری که ازش خوشمون میاد رو بزنیم و باهاش وارد رابطه بشیم.

چجوری انجامش بدیم؟

شاید فکر می‌کنین قراره یه دختر رو ببینیم. جنتلمن باشیم و با شجاعت و اعتماد بنفس بالا بهش ابراز علاقه کنیم و پیشنهاد ورود به رابطه بدیم. در حال حاضر نرمال جامعه به همین شکل وارد رابطه میشه که کاملا اشتباهه!

این روش ایرادات زیادی داره و بزرگترینش اینه که شانس موفقیت خیلی پایینی داره. با این روش جلو رفتن در بهترین حالت از هر ۱۰ تا دختر نهایتا ۳ نفر از اون پسر خوششون میاد و باهاش وارد رابطه میشن.

ایراد دوم این روش اینه که شما فرصتی برای ارزیابی صلاحیت‌های دختر و اینکه اون مناسب یه رابطه هست یا نه رو ندارین! مردایی که اینجوری وارد رابطه میشن از دختر یه تصویر تو ذهنشون می‌سازن و وقتی باهاش وارد رابطه میشن؛ می‌فهمن که چقدر اشتباه کردن و اون رابطه به هیچ عنوان به نتیجه ای نمیرسه.

دلیل شکست اکثریت روابط در سال اول هم همینه که افراد بدون ارزیابی طرف مقابلشون باهاش وارد رابطه میشن. من قول میدم شما اگه در ارزیابی طرف مقابلتون حساسیت کافی رو به خرج بدین و صرفا بخاطر دختر بودنش باهاش وارد رابطه نشین ۹۰% مشکلاتی که باعث میشن رابطه توی یکسال اولش از بین بره به وجود نمیان و رابطه خوبی رو تجربه می‌کنین.

How-to-pickup-مخ-زنی

ما توی اینجا می‌خوایم روشی رو بررسی کنیم که از هر ۱۰ دختر ۷ تاشون بخوان با شما وارد رابطه بشن. منطقیه که قرار نیست از مهره مار و ناموس کفتار و این چرت و پرتا استفاده کنیم. بلکه قراره با هم درباره یه روش منطقی و اثبات شده حرف بزنیم.

ابراز علاقه مستقیم جواب نمیده

برای اینکه ببینیم چرا اکثریت دخترا به ابراز علاقه و پیشنهاد ما جواب مثبت نمیدن بیایم واقعیت زندگی اونها رو ببینیم. یه دخترا از وقتی ۱۵ سالش میشه فقط کافیه یکمی خوشگل باشه تا از پسر ۱۲ ساله تا پیرمرد ۹۰ ساله بخوان باهاش وارد رابطه بشن. شاید باور نکنین ولی روزانه مردهای زیادی سراغ دختر میان. فقط کافیه یه استوری توی اینستاگرام منتشر کنه که حداقل ۵۰ نفر توی دایرکت از زیباییش تعریف کنن و بگن چقدر خوشگله. اونها فکر می‌کنن با بیان کردن اینکه دختر چقدر زیباست و اینکه از اون دختر خوششون اومده دختر نسبت به اون‌ها احساس خاصی پیدا می‌کنه و باعث میشه که بخواد با اونا وارد رابطه بشه.

در‌واقعیت این ابراز علاقه از طرف مردها برای زنان یه چیز عادیه و در بسیاری از موارد آزاردهنده است. برای اینکه بتونیم مخ دختر رو بزنیم اول از همه باید توجهشو جلب کنیم. و نسبت به همه مردهایی که دارن بهش ابراز علاقه میکنن، از زیباییش تعریف میکنن یا میخوان که خیلی سریع باهاش سکس کنن؛ متفاوت باشیم.

نکته مهم: کلیدی ترین عامل برای مخ زنی موفق ایحاد تمایز نسبت به سایر مردهاست.

چجوری نسبت به بقیه مردها متمایز باشیم؟

بهترین راهکار برای ایجاد تمایز نسبت به سایر مردها بروز جذابیت‌های شخصیتیه که مفصل در قسمت‌های بعدی با هم صحبت می‌کنیم. اینجا برای اینکه کارتون راه بیافته بتونین خیلی سریع یک پله پیشرفت کنین ۶ نکته برای مخ زنی رو واستون آوردم:

۱. هول بازی درنیارین

آدم هول، آدمیه که بیشتر از میزان پیشرفت آشنایی و نامتناسب با احساسات درگیر شده ابراز علاقه می‌کنه. احساسات و علاقه در زنان نسبت به مردها خیلی دیرتر به وجود میاد و زمان بیشتری میبره. این یعنی در اوایل آشنایی احساسات پسر درگیر شدن و از دختر خوشش میاد ولی اون دختر هنوز هیچ احساسی به اون پسر نداره. وقتی که دختر احساسی به اون پسر نداره واضحه که براش مهم نیست که اون پسر از جواب “نه” شنیدن ناراحت بشه.

برای اینکه آدم هولی نباشین به جای اینکه مستقیم ابراز علاقه کنین اولش شوخ طبعی عادی داشته باشین، با دختر یکمی کل کل دوستانه داشته باشین (دنبال بردن و پیروزی توی بحث منطقی با دختر نباشین). تیکه بندازین و چرت و پرت بگین. بعدشم آروم آروم ابراز علاقه داشته باشین. وقتی میگم آروم آروم یعنی اینکه زودتر از ۴ تا قرار به دختر نگین “دوستت دارم” چون که این کار ته هول بازیه. متاسفانه یسری پسرا رو داریم که قبل از اینکه دختر رو ببینن و باهاش یکمی حرف بزنن این کارو می‌کنن. پس هول بازی شکست قبل از مخ زنی هست.

needy-man-برای-مخ-زنی-هول-بازی-درنیاورید
مرد هول(haval)، توی کف، آویزون به مردهایی گفته میشه که موقع برقراری ارتباط با دختر توجهی بیشتر از مقداری که با آشنایی متناسبه رو بروز میدن.

۲. گفت و گوی عادی و طبیعی داشته باشین

متاسفانه یسریا فکر می‌کنن که صحبت با لحن ادبی یا شاعرانه به نتیجه میرسه. بچه ها دخترا موجودات عجیب‌غریب نیستن، از فضا نیومدن و مسافر زمان هم نیستن که باهاشون با ادبیات ۷۰۰ سال پیش حرف بزنین. دخترا هم مثل من و شما آدمای معمولی ان که توی اینستاگرام و یوتیوب می‌چرخن، دورهمی می‌گیرن، پشت سر بقیه غیبت می‌کنن و به زبان فارسی امروزی حرف می‌زنن.

مثال:

ای بانوی خوش سیما، دنیاتون چه رنگیه؟ مال من پر از نقاشی و سینماست.

شاید فکر کنین که اینجوری حرف زدن برای دخترا جذابه درحالیکه دختر از فرط حماقت پسر مقابلش تعجب می‌کنه و بعد هم با رفیقاش به این پسر میخندن.

برای اینکه بتونید یه گفت و گوی جذاب با دختر مورد علاقه تون بسازید آموزش لاس زنی رو از دست ندید.

۳. وجود نقاط مشترک زیاد دلیلی برای ورود به رابطه نیست

تصوری که یسری پسرا از رابطه دارن اینه که دخترا دنبال پسری می‌گردن که اشتراکات زیادی مثل سلیقه توی موسیقی، فیلم دیدن یا ورزش کردن داشته باشه. خبر بدی که براتون دارم اینه که وجود علایق مشترک هرچند زمینه اولیه ارتباط رو بوجود میاره ولی به هیچ عنوان باعث تحریک میل عاطفی و جنسی دختر نمیشه. اگه با دختری سلیقه موسیقی مشترک دارین نهایتا می‌تونین باهاش برین کنسرت و از موسیقی لذت ببرین.

اگه قرار بود علاقه یا فعالیت مشترک باعث ایجاد احساسات بشه همه همکلاسی ها یا همکارای یه قسمت باید با‌همدیگه وارد رابطه می‌شدن درحالیکه یکی از بزرگترین چالش‌های مردان ایرانی اینه که چجوری با همکلاسی یا همکارمون وارد رابطه بشیم. پس لزوما نقاط مشترک زیاد باعث موفقیت مخ زنی نمیشه!

pickup-woman-نمونه-مخ-زنی

۴. رفیقای دختر همه چیز رو می‌دونن

هر دختری بین ۱ تا ۵ دوست صمیمی و بسیار نزدیک داره که همه چیز رو بهش میگن. حتی اسکرین شات چت هاتونم واسش می‌فرستن. بعد از اینکه با دختر وارد رابطه شدین رنگ شورتتونم بهش میگن. این یکی از نکات طبیعی زندگی دخترهاست. وقتی به دختری میگین به هیچکسی حتی دوست صمیمیتم نگو، اون دختر شاید اولش موافقت کنه ولی بازم بهش میگه و اگه شما بحثشو پیش بکشین اون دختر با وجود اینکه به رفیق صمیمیش همه چیز رو گفته این موضوع رو انکار می‌کنه. بهترین و ساده‌ترین کار اینه که:

۱. انتظار این موضوع رو داشته باشین و هیچ حرفی رو که نمیخواین لو بره به دختر نزنین!

۲. هم‌زمان مخ دختر و رفیقشو نزنین. مخ زنی هم‌زمان به شکست منجر میشه. دنیای واقعی فیلم هالیوود نیست که فکر کنین میرین تو ۱۰ دقیقه یه دختر با رفیقشو بلند می‌کنین و همزمان با جفتشون سکس می‌کنین!

۵. دنبال بحث منطقی و قانع کردن دختر برای ورود به رابطه نباشین

دخترا برای اینکه تصمیم بگیرن با چه پسری وارد رابطه بشن اول بر اساس احساسشون انتخاب می‌کنن و بعدش با منطق هم تاییدش می‌کنن. اگه شما فقط از لحاظ منطقی گزینه خوبی باشین ( مثلا ماشین خوب، شغل خوب، رفتار مناسب و موارد دیگر) رو داشته باشین چون که دختر احساسی نسبت به شما نداره باهاتون وارد رابطه نمیشه. اگر هم فقط از لحاظ احساسی برای دخترا جذاب باشین شاید اولش ازتون خوششون بیاد ولی اگه منطقشون اون رابطه رو تایید نکنه خیلی زود تموم میشه. درسته که قدرت احساسات از منطق بیشتره ولی همراهی جفتش برای ورود به رابطه ضروریه.

۶. زیادی پول خرج کردن

یکی دیگه از اشتباهات رایجی که در جامعه امروزی در خصوص مخ زنی وجود داره اینه که پولدار بودن یا زیادی خرج کردن برای دخترا جذابه و میل عاطفی و جنسیشونو تحریک می‌کنه. اگه استراتژی شما برای ارتباط با زنان اینه که با پول خرج کردن توجهشونو بخرین، جلب اعتماد دختر انجام بدین و باهاشون وارد رابطه بشین اولا که شانس موفقیتتون خیلی کمه.

دوما هم اگه دختری به خاطر ماشین یا پولتون باهاتون وارد رابطه شده اتصال احساسی باهاتون نداره و شناختن و صمیمیت نیست که واسش مهمه بلکه پوله. تا جایی که بتونه ازتون پول و کادو می‌گیره و بعدشم میره. به دخترایی که ازتون هدیه قبول می‌کنن و اگه واسشون پول خرج می‌کنین باهاتون همراهی می‌کنن توهین نکنین. اگه پسری اونقدر احمقه که این کارو بکنه اون دختر اینقدر باهوش هست که ازش استفاده کنه.

سراغ زن شوهردار نرین!

امروزه روابط زیادی به فنا رفته. یکی از خطرناک‌ترین موجوداتی که وجود دارن زنان متاهلی هستن که به خاطر تکراری یا بی هیجان شدن رابطه فعلیشون می‌خوان با یه مرد جوان وارد رابطه بشن. مهم نیست که اون زن چی میگه. (معمولا این زنها میگن که چندساله با شوهرم رابطه نداریم، فقط بخاطر بچه‌هام پیش هم موندیم، داریم طلاق میگیریم، میخوام ولش کنم یا چیزهای مشابه چون که همه اش دروغه)

شما نباید تحت هیچ شرایطی با زن شوهردار وارد رابطه بشین چون به جز عذاب و درد هیچ چیزی واستون نمیاد. اگه دیدین یه زن شوهردار با استفاده از  زنانگی خودش میخواد شما رو اغوا کنه فقط بلاکش کنین و تا حداکثر امکان ازش فاصله بگیرین. بهتون گوشزد میکنم که مطابق قانون حکم سکس با زن شوهردار اعدامه!

dont-pickup-maried-woman

در پایان این ویدیو رو براتون قرار دادم که اشتباهات متداول مردها رو در مخ زنی رو بررسی کردیم. مطمئن باشین شما با انجام ندادن این اشتباهات از سایر مردها جلوتر خواهید بود. پس همین حالا این ویدیو رو تماشا کنید:

مهم‌ترین نکته:

حالا که توی این مقاله راهکارهایی رو بررسی کردیم که چجوری نسبت به بقیه مردها در ارتباط با زنان متمایز باشیم؛ نوبت این رسیده که از این به بعد شما هم به نکات عمل کنین تا یک قدم نسبت به نسخه قبلیتون بهتر شده باشین. درصورتی که به مجموعه کامل این نکات تمایل دارین می‌تونین با قیمتی کمتر از یه بسته چیپس آموزش “تغییر ۱۸۰ درجه” رو از فروشگاه ما تهیه کنین.

همین حالا آموزش تغییر ۱۸۰ درجه رو تهیه کن و یک تغییر بزرگ در خودت به وجود بیار

می‌توانید این مقاله را از زیر دانلود کنید و بعدا مطالعه نمایید.

برای مشاهده و دریافت این محتوا ابتدا وارد اکانت کاربری خود شوید.

21 دیدگاه برای “آموزش مخ‌ زنی: چگونه مخ بزنیم؟

  • Mr wingman گفته:

   با سلام و احترام
   خوشحالم که می‌تونم کمکتون کنم. برای آموزش‌های رایگان و بیش‌تر به سریال وینگمن مراجعه کنید. پیشنهاد من شما فصل اول قسمت سوم و چهارم سریال وینگمن هست. با اینحال اگر موضوع خاصی مد نظرتونه می‌تونید از طریق نوار جستجوی بالای وبسایت اون رو جستجو کنید.

 1. سروش گفته:

  باسلام یک خواهرزن دارم شوهرش را ازدست داد باتوجه به اینکه کاملا آگاه هستم نسبت بمن ومن هم نسبت به خواهرزنم یک حس شهوتی بهم داریم اما متأسفانه اصلا بلد نیستم بخودش این بیان کنم بارها بارها در خانه مادرزنم شرایط خانه برایم ایجاد میشه اما ترس تمام وجودم آن لحظه میگیره اغلب وقتها یابهتربگم بیشتر شب درذهن من هست همش درذهنم شبها باهاش دارم سکس میکنم واینو مطمئنم آنهم همین نظرروداره فقط بلد نیست چی بگم یه وقت خداناکردم جوابی بشنوم که خیلی سخت باشه اما کاملا می‌دونم ازرادرست ورودکنم آزمن بیشترایشان انتظارسکس بازداشت لطفاً موضوع خیلی حساس یک رهنمایی بدون نقض به من پیشنهاد بدید

 2. Ariadiaco گفته:

  سلام . چرا وقتی یه دختر یه پسرو میبینه دست و پاشو گم میکنه یا میخنده یا هول میکنه یا نگاه گوشه چشمی داره ولی وقتی پسره بهش نگاه میکنه یهو ۳۶۰ درجه میچرخه و تغییر میکنه انگار اتفاقی نیافتاده؟؟؟
  آیا دختره داره پا میده
  یا داره طرفو اسکل میکنه ؟
  چرا زنا انقدر عجیبین؟
  ممنون میشم جواب بدین 🙏

  • Mr wingman گفته:

   کاملا با نظر شما موافقم. نکته ای که هستش اینه که اکثریت کارهایی که ما در روزمره انجام میدیم مثل راه رفتن، رانندگی کردن یا کارکردن با لپتاپ یا کامپیوتر برای کسی که اطلاعاتی در این حوزه نداشته باشه؛ کار پیچیده‌ای هست. ولی در واقعیت این کار بسیار ساده است و فقط کافیه که اصول کلی رو فرد بلد باشه و یه مقدار هم تمرین کنه.

 3. user-1713799594 گفته:

  سلام خوب هستین
  من داخل ساندویچی کار میکنم یک دختریه چند باره اومده ازمون ساندویچ گرفته منم ازش خوشم اومده(کراشمه)حالا نمیدونم چطوری بهش شماره یا باهاش برم داخل رابطه و…
  میشه راهنماییم کنید؟

  • Mr wingman گفته:

   سلام رابطه عاطفی شما قسمت مهمی از زندگی شماست. ولی زندگی کاری شما هم مجددا قسمت مهمی از زندگی‌تون هست. هرگونه رفتاری در محیط کاری که بخواد منجر به رابطه عاطفی بشه به هیچ عنوان از لحاظ کاری رابطه حرفه‌ای ارزیابی نمیشه.
   و با توجه به سوالاتتون قطعا مهارت‌های کافی برای موفقیت با احتمال قابل قبول هم در این سناریو ندارید. پس بهتون پیشنهاد می‌کنم به هیچ عنوان زندگی کاری‌تون به خاطر احتمال برقراری یک رابطه عاطفی به خطر نندازید. و سراغ این خانم در اونجا نرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود | ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد