جلب اعتماد دختر – مطمئن وارد رابطه شوید!

جلب اعتماد دختر وینگمن فارسی

برای جلب اعتماد دختر مورد علاقه خودتون باید اول با مراحل ورود به رابطه آشنایی داشته باشید. پس در طول مقاله با ما همراه بشین تا یاد بگیرین چجوری با راهکار‌های عملی و ساده اعتماد دختر رو نسبت به خودتون جلب کنید.

تاکید میشه این محتوا برای سوء استفاده از احساسات دختر جمع‌آوری نشده و هرگونه استفاده نادرستی از این آموزش مورد تایید گروه ما نمی‌باشد. برای شروع حتما ویدیو پایین رو تماشا کنید:

 

اعتماد کردن چیه؟

اعتماد در لغت به باوری اشاره داره که به پشتوانه این باور می‌تونیم به افراد دیگه مطمئن بشیم. این اطمینان باعث میشه که روابط تسهیل یا راحت‌تر بشه. و بتونیم آسان‌تر با افراد دیگه ارتباط داشته باشیم. حالا این ارتباط یا اعتماد می‌تونه در زمینه‌های مختلفی باشه مثل کار، تجارت، زندگی و روابط. ما در این مقاله درباره اعتماد کردن و چگونگی به دست آوردن اعتماد در رابطه عاطفی صحبت می‌کنیم. پس تا انتها با ما همراه باشین.

مراحل ورود به رابطه عاطفی

برای ورود به رابطه عاطفی ما سه مرحله اصلی جذب، اتصال عمیق و اغوا داریم. در مرحله جذب دو طرف از هم‌دیگه خوش‌شون میاد. مرحله اتصال عمیق جاییه ‌که احساسات درگیر می شن. شناخت‌های جدی مطرح می‌شود. مرحله اغوا مرحله‌ای است که تماس جنسی مطرح می‌شه.

ترتیب این مراحل برای‌اینکه بتونید با دختری که می‌خواید وارد رابطه بشید خیلی مهمه. شما الزاماً باید اول مرحله‌ی جذب رو طی کنین بعدش مرحله اتصال عمیق و درآخر وارد تماس جنسی بشید.

مهمه که با این مراحل آشنا بشید تا بدونید در کدوم مرحله لازمه که اعتماد دختر رو جلب کنید.

مراحل ورود به رابطه عاطفی وینگمن فارسی

این اشتباه را مرتکب نشوید!

اشتباهی که مردها مرتکب می‌شن اینه که بدون مرحله‌ جذب وارد مرحله اتصال عمیق می‌شن. در این‌جور مواقع فرندزون (friend zone) دختر  میشن یا اصطلاحاً تبدیل به دوست معمولی و داداشی می‌شن.

دوست معمولی یا داداشی کسیه که دختر بهش اعتماد داره. باهاش نزدیک هم هست، باهاش رازهای درونیش رو هم به اشتراک می‌ذاره. ولی بهش علاقه‌ای ندارد و دوست نداره که اون آدم شریک عاطفی و جنسیش باشه.

پس جلب اعتماد پیش از جذب دختر باعث این میشه که داداشی دختر بشین.

در مرحله اتصال عمیق چه کارهایی بکنیم؟

۱. ارزیابی و شناخت طرف مقابل

مهم‌ترین کار در مرحله اتصال عمیق‌ ارزیابی و شناختن طرف مقابل‌مونه. فراموش نکنید ما می‌خواهیم وارد رابطه‌ای عاطفی بشیم که زندگی‌مون بهتر بشه.

فرض کنیم که من با یه آدم وارد رابطه بشم که به درد من نمی‌خوره. ارزش‌های کلیدی و خط قرمزهای طرفین با همدیگر تطابق نداره. اون موقع چند ماه اول خوش می‌گذره و بعد مشکلات به وجود میان.

قبل از یک سال هم اون رابطه به جدایی ختم می‌شه و بعدشم درد و خاطره و فحش دادن به‌هم دیگه فقط باقی می‌مونه. پس ما یه کاری که داریم اینه که ارزیابی و شناخت مناسبی از طرف مقابل‌مون داشته باشیم.

۲. مقابله با خطاهای شناختی

کار دومی که داریم اینه که با خطاهای شناختی خودمون و هم چنین خطاهای شناختی طرف مقابل، مقابله کنیم.

خطای شناختی مثل اینه که دختر دوست‌پسر قبلی‌اش که آدم به‌غایت مزخرف بوده و اهل اصفهان هم بوده.  چون‌که دوست‌پسر قبلی اصفهانی بود دختره فکر می‌کنه که من با پسرهای اصفهانی نمی‌تونم دوست بشم.

مثال در خصوص جلب اعتماد دختر

یا این‌که شما با دختری مرحله‌ی جذب رو طی کردید و الان در مرحله اتصال عمیق وقتشه اعتماد دختر رو جلب کنید. اما اون دختر این تصور رو داره که”من چون می‌خوام در فضای کاری رشد بکنم به جایگاه‌های بالا برسم یا تحصیلات خیلی بالایی داشته باشم پس الان نباید دنبال رابطه عاطفی برم.”

درحالی‌که رابطه عاطفی و رشد کاری تعارضی با هم‌دیگه ندارن. برای‌اینکه شما بتونید با این خطاهای شناختی مقابله کنید یک دوره رایگان هم داریم به اسم پله صفر. لینک دسترسی به دوره پله صفر هم در همینجا برای شما قرار گرفته.

ساخت بینشی که داشتنش واجبه – الان کلیک کنید

پایه های اعتماد – اگر در جلب اعتماد دختر رعایت نکنید یعنی هوتوتو!

پایه‌های اعتماد وینگمن فارسی

برای‌اینکه پایه‌های اعتماد رو درک بکنیم باید به تفاوت دنیای زنان و مردان و شرایط رشدشون بپردازیم.

یه دختر از لحظه‌ای که پونزده شونزده ساله میشه از پسر دوازده ساله تا پیرمرد نود ساله سراغش می‌روند؛ چون‌که می‌خوان باهاش رابطه داشته باشن. این اتفاق حداقل هفته‌ای دو بار جاهای مختلف مثل اینستا، توییتر، هم‌کلاسی‌ها، خیابون، پارک، پاساژ و حتی راننده تاکسی اتفاق میفته.

حداقل هفته‌ای دو بار می‌شه سالیانه صد بار. این دختر وقتی می‌شه بیست سالش ششصد نفر سراغش رفتن.

واضحه که وقتی ششصد نفر سراغ دختر رفتن و همشون ادعا کردند که “تو با من رابطه خوبی خواهی داشت و من دوستت دارم.” و احتمالا یه تعداد قابل‌قبولی هم آدم مزخرف خورده شیشه دار بین این‌ها بودن و بسیار طبیعیه که دخترها به این راحتی به مردها اعتماد نکنند.

دنیای مردها چه شکلیه؟

در نقطه مقابل بیایم دنیای ما مردها رو نگاه کنیم. ما وقتی پونزده سالمونه تا وقتی‌که سی سالمون بشه چند تا دختر خودشون به سراغ ما میان که بخوان باهامون وارد رابطه بشن؟ قطعاً کم‌تر از پنج عدد!

یعنی اگر تعداد دخترانی که خواستن با شما وارد رابطه بشن بیش‌ از پنج عدد بود یا هیکل‌تون خیلی خوبه یا خیلی پول دارید یا این‌که ذاتاً دختربازی رو خوب بلدید. (که اون موقع پای صحبت  بنده نبودید.) پس لطفاً حواس‌تون به این مسئله باشه که زنان به واسطه شرایط رشدشون قطعاً نسبت‌ به ما مردها بدبینی ذاتی دارند.

نکات مهم پایه‌های اعتماد در جلب اعتماد دختر

۱. ساخت انتظارات غیر منطقی

در مرحله اتصال عمیق لطفاً حواس‌تون باشه که انتظارات غیرمنطقی ایجاد نکنید. اشتباهی که خیلی از مردها می‌کنن اینه که اوایل آشنایی یه تصویر خیلی رؤیایی و ایده‌آل (که واقعی هم نیست.) از خودشون نشون می‌دن.

مثلاً تا قبل ازدواج طرف پولداره. یه شغل خیلی رده بالا داره. موهاش خیلی خوش فرمه، بعد ازدواج معلوم می‌شه که طرف هیچ پول خاصی در نمی‌آره و کچل بوده داشته کلاه‌گیس می‌ذاشته!

۲. دروغ‌گویی

فراموش نکنید که شما تا ابد که نمی‌تونید دروغ بگید. توی رابطه بالاخره یه جوری این قضیه معلوم میشه. جدا از این مسئله که وقتی قرار باشه اون رابطه یه رابطه خیلی طولانی‌مدتی و یک ازدواج طولانی باشه این انتظارات در افراد زیادی به وجود میاد که این خودش روی رابطه عاطفی شما تأثیر می‌ذاره.

۳. اعتماد متقابل

نکته سوم برای اینکه شما بتونید اعتماد رو در اتصال عمیق بسازید اینه که خودتون هم اعتماد بکنید. درک می‌کنم شاید یه جایی تو گذشته یه دختره بدجوری حال شما رو گرفته یا که توی شبکه اجتماعی دائماً می‌شنویم که زنان موجوداتی هستند پول‌پرست، خائن، بی‌وفا. و هر کسی که به این‌ها اعتماد کرد آخرش ضرر کرد.

واقعیتش اینه که اعتماد هوشمندانه این‌طوری نیست که شما ناگهانی و یک شبه بگید “من جونمو می‌دم دستت!” بلکه این اعتماد باید پله به پله و در ابتدا به شکل سطحی‌تر ساخته بشه.

۴. جذابیت

نکته چهارم که برای پایه‌های اعتماد مطرحه اینه که شما باید جذاب باشید. یعنی این‌که مرحله جذب رو رد کرده باشید. فراموش نکنید اعتماد کردن فرایند صددرصد منطقی نیست.

شما می‌بینید زنان به مردهایی اعتماد می‌کنند و باهاشون وارد رابطه می‌شن که به‌طرز واضحی به درد رابطه نمی‌خورن. ارزش‌های اجتماعی خاصی ندارند و بی‌پول هستند از دختر هم سوءاستفاده می‌کنن. و هیچ گونه خصیصه جذاب و قابل احترامی هم ندارن. ولی می‌بینید که دخترا بازم به اینا اعتماد می‌کنن و ازشون خوش‌شون میاد.

از اونطرف آدم‌های رو می‌بینیم که ارزش‌های اجتماعی خیلی بالایی دارند. تحصیلات بالا، استایل خوب، قیافه خوب، پول‌دار و رفتار محترمانه ای هم با دختر دارند ولی آخرش دخترا از اینا خوش‌شون نمیاد و بهشون اعتماد نمی‌کنن.

حالا که بررسی کردیم پایه‌های اعتماد چی هستند و اعتماد کجا به وجود میاد بیاین یه کمی مسئله اعتماد کردن رو عمیق‌تر بررسی کنیم.

اعتماد چرا مهمه؟ چون‌که کلید رابطه است.

حداقل یک رابطه عاطفی چیه؟

حداقل یک رابطه عاطفی اینه که من باور می‌کنم که تو من رو دوست داری و تو هم باور می‌کنی که من تو رو دوست دارم. یعنی این‌که خوشحالی شادی و امنیت و رفاه ما برای هم‌دیگه مهمه.

اعتماد = حساب بانکی

بهترین مثالی که برای مسئله اعتماد در روابط دیدم اینه که اعتماد مثل یه حساب بانکیه. شما باید ذره ذره توش بذاری و حالا یه سری جاهایی هم که لازمه خردخرد ازش برداشت می‌کنی. و این رو حتما باید در جلب اعتماد دختر رعایت کنی.

کارهایی که ما در درون رابطه می‌کنیم یا دارند این اعتماد را افزایش یا کاهش می‌دهد. مثلاً خیانت کردن به پارتنرتون به ورشکستگی ختم می‌شه. از اون طرف گل خریدن براش یه ذره افزایش می‌دهد وقتی یک رازی رو به شما می‌گه و متوجه می‌شه که شما فرد راز داری هستید یه مقدار خوبی افزایش می‌دهد.

برای‌اینکه به اون درجه برسید که این ماجراها پیش بیاد قبلش اصلاً دختر باید به شما اون‌قدری اعتماد بکنه که حاضر بشه با شما وارد رابطه بشه. پس لطفاً دقت کنید که این اعتماد پله به پله شکل می‌گیره. یعنی این‌طور که من یه ذره بهت اعتماد می‌کنم، تو هم یذره به به من اعتماد کن.

یکمی که جلو میریم متوجه میشیم ماها واقعاً اون‌قدرم آدم بدی نیستیم. پس بیا باهم تو رابطه بریم. توی رابطه رفتیم یه مقدار من بیشتر به تو اعتماد میکنم و تو یه مقدار بیشتری به من اعتماد می‌کنی. بعد یک‌سال قطعاً اعتمادی که طرفین به هم‌دیگه دارن بیشتر می‌شه.

 زنان چرا به مردها اعتماد نمی‌کنند؟

علت عدم اطمینان زنان وینمگن فارسی

 ۱. کودکی

دو تا دلیل کلیدی داره. دلیل اول یه دختر از وقتیکه بچه‌ست دائماً بهش میگن با اون آقاهه بیرون نرو. یا یه آقایی اومد گفت بریم ما هم بستنی بخوریم من دوست مامانتم من دوست باباتم سوار ماشینش نشو.

یه‌کم که بزرگ‌تر می‌شه سیزده چهارده‌ساله در گوشش می‌خونن ببین سراغ پسرا نرو! اینا همشون خیانت کارن و اینا همشون فقط دل تو رو می شکنن و خیلی زیاد داستان با این موضوع داریم که پسر یه آدم مزخرفیه. دختره میاد عاشقش می‌شه و بعدش پسر از اعتماد دختران سوءاستفاده می‌کنه.

۲. تجربه

دلیل دوم آسیبیه که مرد های بد در گذشته به زنان زدند. متأسفانه این واقعیت نه ‌فقط در جامعه ما بلکه در سطح جهانی وجود دارد.

اونم اینه که ده درصد پسرها خیانت و از دخترها سوءاستفاده می‌کنند ولی همون ده درصد باعث شدند که اسم همه‌ی پسرها بد بشه. همان ده درصد با نود درصد دخترا وارد رابطه می‌شن و بعدم اون نود درصد دخترا انتقام آسیبی که اون پسرها در گذشته بهشون زدن رو از مرد های معمولی که هیچ کاری نکردن می‌گیرن.

من الان آدم تلخی نیستم و متأسفانه واقعیت جامعه همینه و لطفا این حرف‌ها رو به دل نگیرید و تقصیر من هم نیست که دنیا این شکلیه.

اشتباهاتی که باعث بی اعتمادی دختر به پسر می‌شوند

اشتباهات منجر به بی اعتمادی دختر وینگمن فارسی

 1. نصیحت کردن برای جلب اعتماد دختر

 دختره : امتحانم رو خراب کردم.

پسر: ای بابا چرا درس نخوندی؟ چرا تقلب نکردی؟

 کلا متأسفانه ما مردها فرمون مون همینه که وقتی زن می‌آد پیش ما می‌گه “من فلان مشکل رو دارم.” رویکرد ما اینه که سریع واسش راه‌حل بدیم.

گشنمه / خستم / استادمون خیلی مزخرفه / فلان همکلاسیم فلان کارو کرد خوشحال نشدم و موارد مشابه.

اینا چند تا مثال بود و مردها همواره راه‌حل میدن که بیا بریم:

فلان چیز رو بخور/ بگیر بخواب / برو فیلم و سریال ببین / جواب فلان همکلاسی‌ رو فلان طوری بده و موارد مشابه.

دخترها خودشون بهتر از ما راه‌حل مشکل‌شون رو می‌دونند اما وقتی میان به شما می‌گن به‌خاطر اینه که دنبال راه‌حل نیستند پس تو رو خدا شمام دنبال راه‌حل دادن نباشید.

 1. تماس جنسی خیلی زود

متاسفانه زیاد میبنم که پسر تازه با دختر آشنا شده و توی قرار دوم به دختر میگه خونمون خالیه بیا بریم خونمون. یا این‌که توی ماشین نشستند و متأسفانه یهو دست‌شون می‌ره یه سری جاهایی که نباید بره.

تماس جنسی خوب است و برای یک رابطه عاطفی خوب بسیار هم ضروریه ولی به شکل درست و در جایگاه خودش. برای برقراری رابطه جنسی ما یه آموزش رایگان به اسم هنر اغوا رو ساختیم که از لینک زیر میتونید تماشا کنید. برای یک تماس جنسی به موقع و بجا در زمان و مکان درست آموزش هنر اغوا رو ببینید.

 1. نه نگفتن

 پسرا (مخصوصاً پسر که خیلی تازه کار) وقتی با یه دختره آشنا شدند و یه ذره هم جلو رفتن یه مقداری با هم‌دیگه راحت‌تر شدن نگران می‌شوند که نکنه این دختر رو از دست بدن. چون سایر دخترها حاضر نیستند با آن‌ها وارد رابطه بشن و هیچ دختری به این اندازه به این مردها نزدیک نشده.

برای همین در راستای جلب اعتماد دختر و اینکه این پسرها می‌ترسن که اگه یه جایی به دختر “نه” بگن و باهاش مخالفتی بکنند به این ختم بشه که دختر به‌خاطر این کار از اون پسر خوشش نیاد و به‌خاطر همین هم هیچ‌وقت “نه” نمی‌گن.

در حالی که بعضی وقت‌ها دخترها و پسرها رو امتحان می‌کنند و عمداً یکسری چیزهایی را مطرح می‌کنند که دوست دارند پسر مخالفت بکنه یا درمواقع خیلی بدتر پسر واقعاً یه چیزی توی شخصیتش نیست.

مثلاً پسر آدم مهمونی برویی نیست که ایرادی نداره ولی توی اون مرحله اتصال عمیق برای‌اینکه دختر از اون پسر خوشش بیاد می‌گه که “من خیلی اهل مهمونی‌ام و هفته‌ای دو شب باید تا چهار صبح برم بیرون.”

 بعداً که می‌رن تو رابطه دختر این انتظار رو از اون پسر داره ولی پسر این‌طوری نیست. همون‌طور هم که توی پایه‌های اعتماد گفتم لطفاً انتظارات غیرواقعی ایجاد نکنید و اگه جایی واقعاً چیزی در شخصیت شما نیست یا کاری رو قرار نیست انجام بدید «نه» بگید و بدونید مخالفت کردن هیچ ایرادی نداره.

 1. عدم کنترل احساسات

توی اتصال عمیق قطعاً یه سری مخالفت‌ها و مباحثه پیش میاد. شاید دعوا باشه شایدم در نقطه مقابلش علاقه شدید و ذوق و خوشحالی شدید باشه.

در هر دو حالت بروز احساسات نامناسب در جای نامناسب باعث بی اعتمادی دختر میشه. و این به ختم میشه که شما در جلب اعتماد دختر شکست بخورین.

مثلاً دختر با شما سر موضوعی مخالفت داره. باهاش صحبت می‌کنید و بحثتون بالا می‌گیره، کنترل خودتون رو از دست میدید، بهش فحش می‌دید توهین می‌کنید.

 شما بعداً هم برید عذرخواهی بکنید احتمالا فایده‌ای نخواهد داشت چون‌که اون دختره اون‌قدر روی شما سرمایه‌گذاری نکرده که بخواد این دفعه رو ببخشه. اون هنوز با شما وارد رابطه نشده و تعهد عمیقی هم نداره.

اگه این کارو بکنید دختر خیلی سریع به این نتیجه می‌رسه “این‌که تازه دو کلمه باهم حرف زدیم رفتار های این شکلی داره و معلوم نیست فردا که باهم تو رابطه بریم می‌خواد چجوری با من رفتار کنه.” پس لطفاً احساسات خودتون رو چه از نوع ابراز علاقه و چه از نوع خشونت و اندوه کنترل کنید و رفتارهای متعادلی داشته باشید.

 1. درک کامل و همدلی همیشگی با دختر

شما از بیرون که به حرف زنان نگاه می‌کنید می‌بینید که دخترا می‌گن ما چیز زیادی نمی‌خواهیم. ما می‌خوایم دوستمون داشته باشن. اذیت‌مون نکنن. بهمون خیانت نکنن. به حرف‌مون گوش بدن.

بعداً که به‌همین مرد می‌رسن می‌شینن کلی درد دل می‌کنن گریه‌ها رو شروع می‌کنن و بعدش اون مرد به دوست معمولی تبدیل می‌شه. مشکلی که هست اینه که احساسات ما مردها با احساسات زنان زمین تا آسمان متفاوت است.

ما هیچ‌وقت نمی‌تونیم ادعا کنیم که بگیم من همیشه همه‌ی احساسات تو رو درک می‌کنم. اگر که شما همیشه بگید: «من درک کاملی از احساسات دارم و می‌فهمم چی می‌گی» و همواره همراهی بکنید شکل واقعی بودن احساسات از بین می‌ره.

هیچ ایرادی نداره و خیلی خوبه که شما تا جایی‌که می‌تونید و تا جایی‌که مناسب است همراهی احساسی و همدلی با دختر داشته باشید ولی یه سری جاها که واقعاً درک نمی‌کنید نیازی نیست که دروغ بگید. پس فراموش نکنید که برای جلب اعتماد دختر به هیچ وجه دروغ نگید چون اگر اعتمادی هم شکل بگیره پایدار نیست!

مثلاً دختره می‌گه که من پونزده سالم که بود مامانم براثر سرطان مرد. شما از کجا و چه‌جوری می‌فهمی که از دست دادن مادر در اثر سرطان چه حسی داره که ادعا کنید احساس اون فرد رو درک می‌کنید؟

تحریک حسادت برای جلب اعتماد دختر رو حواستون باشه کجا انجام میدین!

تحریک حسادت زنان

چرا می‌گم تحریک حسادت نکنید؟ چون تحریک حسادت در مرحله جذب ابزار بسیار بسیار قوی است ولی حواس‌تون باشه که ما الان داریم اعتماد می‌سازیم.

اعتماد رو کجا می‌سازیم؟ در مرحله اتصال عمیق می‌سازیم. قبل‌از اتصال عمیق مرحله جذب داشتیم و بعد از اتصال عمیقی یه مرحله‌ اغوا داریم.

در مرحله جذب تحریک حسادت خیلی ابزار قوی و خوبیه چرا که زنان موجوداتی بسیار حسودن. آقای X از خانم A خوشش میاد ولی خانم A مطلقاً هیچ تمایلی به آقای X نداره. به‌محض این‌که خانم A مطلع بشه که خانم B از آقای X خوشش میاد خانم A هم از آقای ایکس خوشش خواهد اومد.

تو مرحله اتصال عمیق این کار رو نکنید چون‌که ابراز تعهد قسمتی از ساختن اعتماد است. ابراز تعهد در مراحل انتهایی اتصال عمیق (وقتی‌که شناخت جدی و تقریبا کامل شد) به شکل ابراز علاقه و در مراحل اولیه اتصال عمیق به شکل عدم تحریک حسادت بروز پیدا میکنه. پس لطفاً برای ساختن اعتماد وقتی‌که در مرحله اتصال عمیق هستید حسادت را تحریک نکنید.

 لطفاً از این اشتباهات دوری بکنید چرا که این اشتباهات باعث می‌شه شما یه آدم حال به‌هم زن باشید یا یه سری انتظارات غیرواقعی و ابراز احساسات غیرواقعی و غیرمنطقی به وجود بیاد. واضحه که ما به آدم‌های حال به‌هم زن یا یه سری آدم‌هایی که رفتارهاشون فیک و غیرطبیعی اعتماد نمی‌کنیم.

 

جلب اعتماد دختر از طریق ارتباط لذتبخش

 هر ارتباطی الزاماً به اعتماد ختم نمی‌شه. مثلاً شما سوار اسنپ می‌شید یکم با راننده اسنپ حرف می‌زنید و سپس پیاده می‌شید الزاماً اعتماد خاصی بین شما شکل نمی‌گیرد.

برای ‌اینکه اعتماد شکل بگیره به یه ارتباط خوب و مفصل نیاز داریم. مطالبی هم که در این مقاله حداقل هایی هستند که برای داشتن یک ارتباط لذت‌بخش لازم‌شون داریم.

جلب اعتماد دختر از طریق خلق تجربه لذتبخش وینگمن فارسی

زمینه و محتوای ارتباط برای به دست آوردن اعتماد

 زمینه ارتباط به همه مواردی می‌گردد که به‌طور مستقیم در ارتباط بیان نمی‌شن. مثلاً زبان بدن، داستان و قسمت مهمش میشه چیزایی که بین خودتون هست.

به‌طور مثال مسئول وب‌سایت محمد و بنده از زمان دبیرستان با هم‌دیگه رفیقیم و از اون زمان یه جوکی داشتیم به اسم دلستر. و احتمالا قضیه دلستر برای شما یه چیز کاملاً نامفهوم و این‌جوریه که چرا دو نفر باید به دلستر بخندن ولی بین گروه دوستانی که از زمان دبیرستان داشتیم هنوز هم دور هم جمع بشیم و به قضیه دلستر اشاره بکنیم خنده‌مون می‌گیره.

استایل و حالت چهره و ارتباط چشمی هم قسمتی از زمینه ارتباط شماست. محتوای ارتباطتون شامل پیام‌ها، حرف‌ها و کلماتی که شما می‌زنید است.

گوش دادن فعالانه

شاید براتون عجیب باشه ولی خیلی از مردها گوش دادن رو برای‌اینکه به‌طرف مقابل حس شنیده شدن بدن انجام نمی‌دهند بلکه گوش می‌دن و هم‌زمان دارن جواب رو در ذهن‌شون آماده می‌کنن.

اگه یادتون باشه یکی از اشتباهاتی که بررسی کردیم نصیحت کردن است. یعنی این‌که دختر یه سوال یا مشکلی که براش پیش اومده یا یه اشتباهی کرده داره میاد با پسر صحبت کنه پسره شروع می‌کنه راه‌حل دادن.

اگه به دختر راه‌حل ندیم چی‌کار کنیم؟ هیچ کاری نکن فقط گوش بده!  

دهنت رو ببند و فقط گوش بده. هر از چندگاهی  اصواتی ناشی از این که داری گوش می‌دی مثل این‌که خب بعدش چی؟ چی شد؟ ای بابا! عجب!  و یکی از این چیزا رو دربیار.

موضوعات مناسب

 موضوعات مناسب و دم دستی متاسفانه به ندرت هنگام ارتباط استفاده میشه. در نقطه مقابل متاسفانه از موضوعات تخصصی استفاده میکنیم.

مثلاً پسر برا این‌که نشون بده آدم باکلاسی هست می‌ره درمورد ظهور فاشیسم در آلمان و ایتالیا صحبت می‌کنه.

چرا دختر باید تمایل داشته باشید درمورد این موضوع با یه نفر حرف بزنه؟ اگر هم کسی تخصصش همون موضوعه در فضای کاری‌اش درمورد اون موضوع حرف می‌زنه وقتی با رفیقاش جمع می‌شه خوش بگذرونه که نمیان درمورد اون صحبت بکنن.

موضوعات مناسب شامل لباس سلبریتی‌ها، آهنگ، مسافرت، دکوراسیون خونه، غذا یا مهمونی است. اینها یه سری موضوعات دم دستی چیزی که شما هر وقت خواستید می‌تونید ازشون استفاده بکنید و معمولاً همه افراد استقبال می‌کنن.

 مدیریت جریانات گفتگو

 مدیریت جریانات گفتگو به زبون خیلی ساده یعنی این‌که بتونیم بدون این‌که تابلو باشه و به‌طرز طبیعی صحبت کردن و گفت‌وگوی دو طرفه رو به جهتی که می‌خوایم ببریم.

مثلاً می‌بینیم که دختر شروع می‌کند درمورد مزایا یا معایب دوست‌پسر قبلی‌اش صحبت کردن. این نکته مهم رو یادتون باشه که صحبت کردن درمورد پارتنر قبلی مطلقاً هیچ فایده‌ای برای هیچ‌کسی نداره. می‌بینید صحبت رفت اون‌وری شما بتونید تمیز بحث رو بپیچونید. مشکلی که پیش میاد اینه که پسرها نمی‌دونند درمورد چی حرف زدن رو ادامه بدن.

مثلاً با دختر همکلاسی‌اش با موضوع درس و دانشگاه شروع می‌کنه ولی وقتی موضوع درس تموم می‌شه نمی‌دونه که چجوری گفتگو رو ادامه بده و این ضعف بسیار بسیار بزرگیه. برای ایتکه بدونید چطور جریانات گفت و گو رو مدیریت کنید ویدیو زیر که قسمتی از آموزش مهندسی گفت و گو هست رو مشاهده کنید.

۵ + ۱ریز رفتار سازنده اعتماد

ریزرفتارهای سازنده اعتماد وینگمن فارسی

 

۱. پایداری رفتار

 پایداری رفتار به زبون سادش یعنی خوش‌قولی. مثلاً یه موقعی طرف مقابل یه وقتی ده دقیقه زودترو یه موقع ده دقیقه دیرتر سر قرار میاد. در نرمال جامعه ما این رفتار پایدار محسوب میشه. چرا که این تأخیر زمانی با عرف جامعه پذیرفته است.

مثال بعدی وقتیه که با طرف مقابل حرف می‌زنید و گشاده رو و بسیار محترمانه جواب میده، یه موقع دیگه همواره سرش تو گوشیه و جوابای یه کلمه‌ای میده یا اصلاً جوابی هم نمیده. در حالت دوم احساس خوبی نخواهید داشت.

قطعاً این که شما یه سری انتظاراتی دارید طرف مقابل اون انتظارات رو برآورده نمی‌کنه خوب نیست و لطفاً پایداری و رفتار و خوش‌قولی رو جدی بگیرید. حتی اگر در مسئله‌ای هم خوش‌قول نیستید اولا که سعی کنید باشید و دوماً در همه رفتار های مناسب پایداری داشته باشید. اینطور نباشید که قرار اول اصلاح کامل و همه ریشتونو زدید، قرار دوم یه ریش پرپشت دارید قرار سوم ریش‌ها رو زدید فقط سیبیل هیتلری گذاشتید چرا که این یه مقدار غیرعادیه. لطفاً پایداری رفتار داشته باشید.

۲. حمایت‌کننده باشید و نه قهرمان

 شاید تصور اشتباهی پیش اومده باشه اینه ‌که فکر کنید وقتی دختر مشکلشو پیش شما میاره شما مطلقاً نباید راه‌حل بدید. بعضی وقتا دختر به جای نیاز به شنیده شدن مستقیماً تقاضای کمک و راه‌حل می‌کنه. در این مواقع شما باید نقش حامی رو برای دختر ایفا کنید.

فرق بین حامی با قهرمان چیه؟ کسی که قهرمان می‌شه که مشکل دختر رو حل می‌کنه. حامی دختر کسیه که به دختر به دختر کمک می‌کنه که خودش مشکلش رو حل کنه. درمورد چرایی و چگونگی در ویدیو زیر درمورد رفتار مردونگی و اینکه چرا حمایتگری از قهرمان بودن بهتره توضیح دادیم. قطعا تماشای ویدیو زیر و راهکار های مطرح شده بهتون کمک زیادی میکنه و این رو یادتون باشه که شما دنبال حمایت کردن باشید نه این‌که مشکلات دختر و حل بکنید.

اگر می‌خواهید فرق بین حمایتگری و قهرمان بودن رو بدونید این ویدیو رو تماشا کنید

حمایتگر باشید نه قهرمان وینگمن فارسی

۳. عذرخواهی کردن

 اشتباهی که متأسفانه یکسری از همکاران ما دارند اینه که می‌گن “هیچ‌وقت عذرخواهی نکن، یه مرد جذاب هیچ‌وقت غرورش رو برای یک دختر کنار نمی‌ذاره!”. قطعا مرد جذاب به‌اندازه‌ی کافی غرور داره ولی هم‌زمان بلوغ رفتاری هم‌داره و بی‌شعور نیست.

۳ کاری که وقتی اشتباهی می‌کنیم نیازه انجام بدیم

وقتی اشتباهی می‌کنید این سه‌ تا کار باید انجام شه. اولا این‌که به اندازه‌ای که در اون اشتباه مقصرید تقصیرش رو قبول کنید از لحاظ کلامی بگید که “ببخشی بابت فلان اشتباه”. اشتباه بزرگی که خیلی از مردها میکنند (چه در هنگام آشنایی چه در اوایل رابطه) اینه که یه سری دعوا پیش میاد و این امر اجتناب‌ناپذیر است. برای اینکه به خیال خودشون بازی قدرت و سلطه گری رو پیروز بشن یا اینکه صرفا احساس بدی رو تجربه نکنن از عذرخواهی اجتناب می‌کنن.

 امکان ندارد شما با کسی وارد رابطه بشید و اون فرد رو ناراحت نکنید. چرا امکان نداره؟

به این خاطر که افراد نسبت‌به عوامل مختلفی حساس‌اند و این حساسیت و عدم حساسیت طرف مقابل باعث می‌شه که دلخوری و ناراحتی پیش بیاد. پس هم حتماً طرف مقابل با یه سری کاراش شما رو ناراحت می‌کنه هم شما طرف مقابل را ناراحت می‌کنید.

آیا این مسئله عمدی است؟ خیر، احتمالا طرف مقابل شما مریض نیست که از دیدن ناراحتی طرف مقابلش لذت ببره بلکه تصادفاً و ناآگاهانه طرف مقابل را ناراحت می‌کند. وقتی‌که این دلخوری پیش اومد ازین قالب استفاده کنید:” ببخشید بابت فلان چیز” حالا این فلان چیز خیلی وقتا فیزیکی نیست.

مثلاً شما لپ‌تاپ یا آداپتور خراب می‌کنید. ظرفی می‌شکند و واضحه برای چی باید عذرخواهی کنید و معمولاً دلخوری شدیدی هم پیش نمیاد مگر این‌که اون چیز بیش‌ازحد باارزش یا گرون باشه.

عذرخواهی‌های چالش برانگیز

قسمت سخت وقتیه ‌که شما طرف مقابل رو با رفتاری ناراحت می‌کنید که نمود بیرونی و فیزیکی ندارد بلکه احساس بدی می‌دهد. عذرخواهی اشتباه و نامناسب این شکلیه که: “ببخشید اگه بهت حس بدی دادم” یا “ببخشید اگه به‌خاطر فلان کارم ناراحت شدی”. واژه اگر رو حذف کنید. به جاش اینو بگید:” ببخشید بابت این‌که حس بدی بهت دادم و به‌خاطر فلان کارم ناراحت شدی”.

وقتی بیان می‌کنید “اگه” دختر این احساس رو می‌کنه که شما واقعاً پشیمون نیستید و صرفاً برای‌اینکه این قضیه حل بشه یه حرفی می‌زنید. درحالی‌که واقعی بودن پیامی که شما منتقل می‌کنید ضروریه.

در آخرین مرحله‌ی عذرخواهی رفتارتون رو اصلاح کنید. شما یه جا یه حرفی زدید یا شوخی کردی که نتیجه خوبی نداشته. مثلاً با رفیق دختر یا درباره رفیق دختر یه شوخی کردید و با توجه به این‌که رفیق دختر هم برای اون دختر آدم باارزشیه ناراحت شد.

مثل مرد اینو بپذیرید که اشتباه کردید و ایرادی هم نداره. همه ما اشتباه می‌کنیم. “ببخشید که به‌خاطر شوخی که درباره رفیقت کردم ناراحت شدی قول می‌دم دیگه تکرار نشه”. واضحه که شما اون اشتباه که کردید رو جبران هم می‌کنین.

مثلاً اگه با رفیق دختر شوخی کردید رفیقشون ناراحت شد از رفیقشان باید عذرخواهی بکنید. فراموش نکنید که جبران کردن هم الزاماً نمود فیزیکی نداشته باشه و طرف مقابل بیشتر از هر چیز دنبال اولا ابراز ناراحتی و پشیمانی از طرف شما و دوماً عدم تکرار اون رفتار قبلی است.

۴. به‌اندازه به اشتراک بذارید

 اشتباهی که خیلی از مردها مجدداً می‌کنن اینه که میان یه سری از جزئیات زندگی‌شون که جزئیات خوبی هم نیست و اتفاقا باعث می‌شه که افراد بهشون احساس بدی داشته باشد رو به اشتراک می‌گذارند. و این اتفاق نه تنها کمکی به ساخت اعتماد بین شما نمی‌کنه بلکه اعتماد رو از بین می‌بره.

اگه بنده رو از نزدیک نشناسید قطعاً نمی‌دونید من در یک بازه زمانی قاچاقچی مواد مخدر بودم (به پیشنهاد وکیلم از ادامه ریزه کاری ها و اطلاعات بیشتر رو حذف می‌کنم). احتمالا خیلی موضوع مناسبی برای قرار اول نیست و شما هم به‌اندازه جزئیات زندگی‌تونو به اشتراک بذارید.

مثلاً همین الان که بنده دارم این آموزش رو مینویسم یکی از مخاطبین مون هست که فرد بسیار عزیز و محترمی است و از نظر بنده هیچ ایرادی نداره. ایشون در دوران کودکی به‌خاطر این‌که یه سری مشکلات فیزیولوژیک پیدا کرده بود یه مقداری هم دچار اختلالات رفتاری شد نسبت‌به خودش اعتمادبه‌نفس پایینی داره.

یکی از اشتباهات رایج اش اینه که در شروع صحبت بیان کنه “من تو بچگیم تشنج کردم.” که اطلاعات خوبی برای صحبت نیست. گفتنش در جایگاه مناسبش ایرادی نداره. شما هم نه زیاد و نه کم بلکه به اندازه‌ و به تناسب شناختی که در اون مرحله‌ای که هستید جزئیات زندگی‌تون رو به اشتراک بگذارید.

مثلاً پدر و مادر بنده یکسری اختلافاتی داشتند و درباره جزئیات اختلافات من با پارتنرم صحبت کردم. کی صحبت کردم؟ وقتی پنج شیش ماه بود که توی یه رابطه بودیم وگرنه تو قرار دوم و سوم و مرحله جذب زمان این کارها نیست.

۵. حال دختر رو خوب کنید

خوب کردن حال دختر به زبون خیلی ساده شامل دو قسمت میشه. قسمت اول اینه که خوش گذروندن رو بلد باشید و قسمت دوم مال اینه که بتونید باعث رفع استرس بشید. خوش گذروندن رو بلد بودن دوتا شرط داره. شرط اولش اینه که خودتون خوش گذراندن و بلد باشید. متأسفانه برخی مردها هستن که از کارشون نمی‌تونن جدا بشن. با این آدما شما هر جای لذت‌بخشی برید زهرمارتون می‌کنند.

در نقطه مقابل یه سری آدم دیگه هستند که شما هرجای با اینا بری برید خوش می‌گذره. اصلاً بریم وسط بیابان زیر آفتاب هم که داریم پاره میشیم و هیچ‌چیز لذت‌بخشی هم وجود نداره همون‌جا یه جوک باحال می‌گه دور هم می‌خندید یه ذره بیشتر خوش می‌گذره. پس شما خوش‌گذروندن رو خودتون باید بلد باشید.

قسمت دومش اینه که بتونید شخصی‌سازی کنید. شخصی سازی کردن یعنی این‌که براساس شناختی که از دختر به‌مرور زمان پیدا می‌کنید سراغ گزینه هایی برید که به‌طرز ویژه‌ای برای اون دختر لذت‌بخش هستند. شخصی سازی کمک زیادی به جلب اعتماد دختر می‌کنه.

مثلاً پارتنر من کباب دوستداره و حالش از فست فود به‌هم می‌خوره پس من باید حواسم باشه اگه دارم برنامه‌ی بیرون رفتن می‌شینم ترجیحاً یه جایی باشه که دسترسی به غذای ایرانی خوب باشه. این سطح خیلی پایین شخصی سازی است. یه‌کم بهتر بخواهیم بررسی کنیم پارتنر من آدمیه که فیلم‌های درام و کمدی دوست داره پس من اگه می‌خوام برنامه قراری که باهم داریم رو بذارم روی فیلم دیدن باید از قبل همچین فیلمی رو انتخاب کرده باشم.

رفع استرس

 رفع استرس چجوری انجام میشه؟ دختر با یه مشکلی پیش میاد. تا الان به‌طور مختصر مسأله رو بررسی کردیم که نصیحت نکنید، دنبال راه‌حل دادن هم نباشید. اگر از شما کمک خواست اون موقع در نقش یک فرد حمایت‌کننده کار کنید.

این که شما بتونید درست گوش بدید و راه‌حل ندید ۸۰% مواقع به رفع استرس کمک می‌کنه. در اون ۲۰% مواقع باید چی‌کار کنید؟ به جای امیدواری دلگرمی بدهید. امیدواری اینه که شما تصویر ایده‌آلی برای اون فرد ترسیم می کنید که توی اون تصویر ایده‌آل فرد مشکلش حل شده.

مثال امیدواری دادن در راستای جلب اعتماد دختر

مثلاً در دختر استرس امتحانش رو داره و بهتون میگه

“وای امتحان دارم نخوندم.”

شما بیان می‌کنید:

“اشکال نداره، فدای سرت، پاس می‌شی.”

یا این‌که یکی از نزدیکان دختر دچار بیماری شده و دختر بابت این موضوع ابراز ناراحتی میکنه. شما میگید:” نه بابا، درست می‌شه. ایشالا مشکلی پیش نمی‌آد، حالش خوب می‌شه و بعداً دور هم جمع می‌شیم و دور هم میخندیم.”

 امیدوار کردن یسری جاها جواب می‌ده و چندباری به‌خیر می‌گذره ولی دو بار که اون مشکل پیش بیاد و بعدش به فنا بره دیگه حرف شما در نزد دختر اعتباری نداره. مثلاً دختر رفته امتحانشو خراب کرده و می‌دونه میفته. اگه امیدواری بدید ولی آخرش ضدحال بخوره یک الی دو دفعه اول مشکلی پیش نمیاد ولی دفعه سوم  احتمالا دختر با ناراحتی جوابتونو اینجوری میده: “چی شد؟ تو که می‌گفتی اوکی می‌شه! دیگه باهام حرف نزن!” و شما عملا در جلب اعتماد دختر شکست می‌خوریدم.

پس به‌جای امید دادن بیاییم دلگرمی بدیم.

 دلگرمی دادن چیه؟

دلگرمی دادن صحبت کردن در این چارچوبه که “درک می‌کنم شرایط سخته. می‌دونم سختی میکشی و حتی شاید اون‌طوری که می‌خوایم پیش نره ولی تو قوی‌تر از اونی هستی که این مشکل برات دائمی بشه.”

مثلاً دختر می‌گه

من می‌افتم

جواب مناسب اینه که:

ایشالله که نمیفتی، حالا شایدم بیفتی که فدای سرت. بدترین حالتش اینه که یه بار دیگه مجبور می‌شی درسو برداری. قطعاً خوشت نمی‌آد دوباره این درس بخونی ولی کاریه که شده. میدونم که ادم قوی و باهوشی هستی دفعه بد می‌خونی یه برنامه‌ریزی می‌کنی و درس پاس می‌شی.

پس یادتون نره که به‌جای امیدواری دلگرمی بدید. اینجوری می‌تونید اعتماد دختر مورد علاقه تون رو جلب کنید. برای توضیحات بیشتر به ویدیویی که درباره بروز مردگونگی در همین مقاله و چند پاراگراف گذاشته بودم برگردید.

خوب کردن حال دختر با ساده‌ترین چیزها وینگمن فارسی

الان ما برای جلب اعتماد دختر چیکار کنیم؟

 حالا که تا این‌جا اومدید واقعاً دم‌تون گرم خسته هم نباشید. شما در درجه اول به رفتارهای قبلیتون نگاه بکنید. یعنی اشتباهاتی که کردید و الان من به شما یه لیست ریز رفتار دادم دیگه شما این ریز رفتارها را هم اضافه کنید. رفتارهای قبلی تون رو نگاه کنید.

نقاط ضعف تون رو شناسایی می‌کنید. اون‌ها رو پوشش می‌دید. اگر هم در این لحظه با دختری در مرحله اتصال عمیق نیستید یا اوایل صحبت کردن‌تون حواس‌تون باشه که شما باید مرحله جذب رو جلو ببرید. اگه مرحله جذب رو به‌اندازه کافی جلو نبرید و این‌ کار هایی که گفته شده رو انجام بدید می‌رید توی فرندزون و تبدیل به داداشی دختر میشید.

یه تعدادی آموزش رایگان خدمت شما قرار گرفته که مهم‌ترین‌هاش آموزش پله صفر و همچنین آموزش‌های مکملی هستند که بنده برای شما ارسال می‌کنم. هر دو توی این آموزش کاملاً رایگانه و مطلقاً هیچ پولی پرداخت نمی‌کنید برای آموزش پله صفر لینک در پایین قرار گرفته و برای آموزش‌های مکمل هم اطلاعات تماستون رو در بخش مربوطه وارد کنید و در کم تر از ۱۵ دقیقه سیستم به‌طور اتوماتیک آموزش رایگان مرتبط با این بخش رو براتون می‌فرسته.

آموزش رایگان پله صفر رو می‌خوام

امیدوارم از این آموزش لذت برده باشید هر سوالی که دارید می‌تونید تو کامنت‌های همین صفحه از بنده بپرسید و نهایتاً طی سه روز بهش پاسخ میدم.

2 دیدگاه برای “جلب اعتماد دختر – مطمئن وارد رابطه شوید!

 1. بهزاد گفته:

  واقعا خودت که این متن رو نوشتی خنده ات نمیگیره؟؟ آیین نامه رانندگی هم اینقدر سخت و پیچیده نیست که شما یه رابطه طبیعی و غریزی انسانی رو اینقدر پیچوندی!! یعنی اگه کسی هم میخواست با دختری دوست بشه با خوندن این طومار سراسر ابهام و تناقض کلا پشیمون شد استاد. دختری که برای رابطه باهاش و تک به تک جملاتی که بهش میگیم بخواد این آیین نامه طول و دراز رو بالا پایین کنیم همون بهتر که بره خونه ور دل بابا ننه اش بشینه.

  • Mr wingman گفته:

   سلام اولا که خوشحالم که متن رو با دقت مطالعه کردید و نشون دادید فرد یاد گیرنده‌‌ای هستید. دوما ممنون میشم اگه هرتناقض یا ابهامی که دیدید به ما انتقال بدید تا اصلاحات لازم رو انجام بدیم. سوما میل به خودکشی هم یک امر غریزی و طبیعی می‌باشد. با توجه به نتایج فعلی روابط در ایران گزینه بهتری دارید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود | ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد