جلب اعتماد دختر – مطمئن وارد رابطه شوید!

جلب اعتماد دختر وینگمن فارسی

برای جلب اعتماد دختر مورد علاقه خودتون باید اول با مراحل ورود به رابطه آشنایی داشته باشید. پس در طول مقاله با ما همراه بشین تا یاد بگیرین چجوری با راهکار‌های عملی و ساده اعتماد دختر رو نسبت به خودتون جلب کنید.

تاکید میشه این محتوا برای سوء استفاده از احساسات دختر جمع‌آوری نشده و هرگونه استفاده نادرستی از این آموزش مورد تایید گروه ما نمی‌باشد. برای شروع حتما ویدیو پایین رو تماشا کنید:

 

اعتماد کردن چیه؟

اعتماد در لغت به باوری اشاره داره که به پشتوانه این باور می‌تونیم به افراد دیگه مطمئن بشیم. این اطمینان باعث میشه که روابط تسهیل یا راحت‌تر بشه. و بتونیم آسان‌تر با افراد دیگه ارتباط داشته باشیم. حالا این ارتباط یا اعتماد می‌تونه در زمینه‌های مختلفی باشه مثل کار، تجارت، زندگی و روابط. ما در این مقاله درباره اعتماد کردن و چگونگی به دست آوردن اعتماد در رابطه عاطفی صحبت می‌کنیم. پس تا انتها با ما همراه باشین.

مراحل ورود به رابطه عاطفی

برای ورود به رابطه عاطفی ما سه مرحله اصلی جذب، اتصال عمیق و اغوا داریم. در مرحله جذب دو طرف از هم‌دیگه خوش‌شون میاد. مرحله اتصال عمیق جاییه ‌که احساسات درگیر می شن. شناخت‌های جدی مطرح می‌شود. مرحله اغوا مرحله‌ای است که تماس جنسی مطرح می‌شه.

ترتیب این مراحل برای‌اینکه بتونید با دختری که می‌خواید وارد رابطه بشید خیلی مهمه. شما الزاماً باید اول مرحله‌ی جذب رو طی کنین بعدش مرحله اتصال عمیق و درآخر وارد تماس جنسی بشید.

مهمه که با این مراحل آشنا بشید تا بدونید در کدوم مرحله لازمه که اعتماد دختر رو جلب کنید.

مراحل ورود به رابطه عاطفی وینگمن فارسی

این اشتباه را مرتکب نشوید!

اشتباهی که مردها مرتکب می‌شن اینه که بدون مرحله‌ جذب وارد مرحله اتصال عمیق می‌شن. در این‌جور مواقع فرندزون (friend zone) دختر  میشن یا اصطلاحاً تبدیل به دوست معمولی و داداشی می‌شن.

دوست معمولی یا داداشی کسیه که دختر بهش اعتماد داره. باهاش نزدیک هم هست، باهاش رازهای درونیش رو هم به اشتراک می‌ذاره. ولی بهش علاقه‌ای ندارد و دوست نداره که اون آدم شریک عاطفی و جنسیش باشه.

پس جلب اعتماد پیش از جذب دختر باعث این میشه که داداشی دختر بشین.

در مرحله اتصال عمیق چه کارهایی بکنیم؟

۱. ارزیابی و شناخت طرف مقابل

مهم‌ترین کار در مرحله اتصال عمیق‌ ارزیابی و شناختن طرف مقابل‌مونه. فراموش نکنید ما می‌خواهیم وارد رابطه‌ای عاطفی بشیم که زندگی‌مون بهتر بشه.

فرض کنیم که من با یه آدم وارد رابطه بشم که به درد من نمی‌خوره. ارزش‌های کلیدی و خط قرمزهای طرفین با همدیگر تطابق نداره. اون موقع چند ماه اول خوش می‌گذره و بعد مشکلات به وجود میان.

قبل از یک سال هم اون رابطه به جدایی ختم می‌شه و بعدشم درد و خاطره و فحش دادن به‌هم دیگه فقط باقی می‌مونه. پس ما یه کاری که داریم اینه که ارزیابی و شناخت مناسبی از طرف مقابل‌مون داشته باشیم.

۲. مقابله با خطاهای شناختی

کار دومی که داریم اینه که با خطاهای شناختی خودمون و هم چنین خطاهای شناختی طرف مقابل، مقابله کنیم.

خطای شناختی مثل اینه که دختر دوست‌پسر قبلی‌اش که آدم به‌غایت مزخرف بوده و اهل اصفهان هم بوده.  چون‌که دوست‌پسر قبلی اصفهانی بود دختره فکر می‌کنه که من با پسرهای اصفهانی نمی‌تونم دوست بشم.

مثال در خصوص جلب اعتماد دختر

یا این‌که شما با دختری مرحله‌ی جذب رو طی کردید و الان در مرحله اتصال عمیق وقتشه اعتماد دختر رو جلب کنید. اما اون دختر این تصور رو داره که”من چون می‌خوام در فضای کاری رشد بکنم به جایگاه‌های بالا برسم یا تحصیلات خیلی بالایی داشته باشم پس الان نباید دنبال رابطه عاطفی برم.”

درحالی‌که رابطه عاطفی و رشد کاری تعارضی با هم‌دیگه ندارن. برای‌اینکه شما بتونید با این خطاهای شناختی مقابله کنید یک دوره رایگان هم داریم به اسم پله صفر. لینک دسترسی به دوره پله صفر هم در همینجا برای شما قرار گرفته.

ساخت بینشی که داشتنش واجبه – الان کلیک کنید

پایه های اعتماد – اگر در جلب اعتماد دختر رعایت نکنید یعنی هوتوتو!

پایه‌های اعتماد وینگمن فارسی

برای‌اینکه پایه‌های اعتماد رو درک بکنیم باید به تفاوت دنیای زنان و مردان و شرایط رشدشون بپردازیم.

یه دختر از لحظه‌ای که پونزده شونزده ساله میشه از پسر دوازده ساله تا پیرمرد نود ساله سراغش می‌روند؛ چون‌که می‌خوان باهاش رابطه داشته باشن. این اتفاق حداقل هفته‌ای دو بار جاهای مختلف مثل اینستا، توییتر، هم‌کلاسی‌ها، خیابون، پارک، پاساژ و حتی راننده تاکسی اتفاق میفته.

حداقل هفته‌ای دو بار می‌شه سالیانه صد بار. این دختر وقتی می‌شه بیست سالش ششصد نفر سراغش رفتن.

واضحه که وقتی ششصد نفر سراغ دختر رفتن و همشون ادعا کردند که “تو با من رابطه خوبی خواهی داشت و من دوستت دارم.” و احتمالا یه تعداد قابل‌قبولی هم آدم مزخرف خورده شیشه دار بین این‌ها بودن و بسیار طبیعیه که دخترها به این راحتی به مردها اعتماد نکنند.

دنیای مردها چه شکلیه؟

در نقطه مقابل بیایم دنیای ما مردها رو نگاه کنیم. ما وقتی پونزده سالمونه تا وقتی‌که سی سالمون بشه چند تا دختر خودشون به سراغ ما میان که بخوان باهامون وارد رابطه بشن؟ قطعاً کم‌تر از پنج عدد!

یعنی اگر تعداد دخترانی که خواستن با شما وارد رابطه بشن بیش‌ از پنج عدد بود یا هیکل‌تون خیلی خوبه یا خیلی پول دارید یا این‌که ذاتاً دختربازی رو خوب بلدید. (که اون موقع پای صحبت  بنده نبودید.) پس لطفاً حواس‌تون به این مسئله باشه که زنان به واسطه شرایط رشدشون قطعاً نسبت‌ به ما مردها بدبینی ذاتی دارند.

نکات مهم پایه‌های اعتماد در جلب اعتماد دختر

۱. ساخت انتظارات غیر منطقی

در مرحله اتصال عمیق لطفاً حواس‌تون باشه که انتظارات غیرمنطقی ایجاد نکنید. اشتباهی که خیلی از مردها می‌کنن اینه که اوایل آشنایی یه تصویر خیلی رؤیایی و ایده‌آل (که واقعی هم نیست.) از خودشون نشون می‌دن.

مثلاً تا قبل ازدواج طرف پولداره. یه شغل خیلی رده بالا داره. موهاش خیلی خوش فرمه، بعد ازدواج معلوم می‌شه که طرف هیچ پول خاصی در نمی‌آره و کچل بوده داشته کلاه‌گیس می‌ذاشته!

۲. دروغ‌گویی

فراموش نکنید که شما تا ابد که نمی‌تونید دروغ بگید. توی رابطه بالاخره یه جوری این قضیه معلوم میشه. جدا از این مسئله که وقتی قرار باشه اون رابطه یه رابطه خیلی طولانی‌مدتی و یک ازدواج طولانی باشه این انتظارات در افراد زیادی به وجود میاد که این خودش روی رابطه عاطفی شما تأثیر می‌ذاره.

۳. اعتماد متقابل

نکته سوم برای اینکه شما بتونید اعتماد رو در اتصال عمیق بسازید اینه که خودتون هم اعتماد بکنید. درک می‌کنم شاید یه جایی تو گذشته یه دختره بدجوری حال شما رو گرفته یا که توی شبکه اجتماعی دائماً می‌شنویم که زنان موجوداتی هستند پول‌پرست، خائن، بی‌وفا. و هر کسی که به این‌ها اعتماد کرد آخرش ضرر کرد.

واقعیتش اینه که اعتماد هوشمندانه این‌طوری نیست که شما ناگهانی و یک شبه بگید “من جونمو می‌دم دستت!” بلکه این اعتماد باید پله به پله و در ابتدا به شکل سطحی‌تر ساخته بشه.

۴. جذابیت

نکته چهارم که برای پایه‌های اعتماد مطرحه اینه که شما باید جذاب باشید. یعنی این‌که مرحله جذب رو رد کرده باشید. فراموش نکنید اعتماد کردن فرایند صددرصد منطقی نیست.

شما می‌بینید زنان به مردهایی اعتماد می‌کنند و باهاشون وارد رابطه می‌شن که به‌طرز واضحی به درد رابطه نمی‌خورن. ارزش‌های اجتماعی خاصی ندارند و بی‌پول هستند از دختر هم سوءاستفاده می‌کنن. و هیچ گونه خصیصه جذاب و قابل احترامی هم ندارن. ولی می‌بینید که دخترا بازم به اینا اعتماد می‌کنن و ازشون خوش‌شون میاد.

از اونطرف آدم‌های رو می‌بینیم که ارزش‌های اجتماعی خیلی بالایی دارند. تحصیلات بالا، استایل خوب، قیافه خوب، پول‌دار و رفتار محترمانه ای هم با دختر دارند ولی آخرش دخترا از اینا خوش‌شون نمیاد و بهشون اعتماد نمی‌کنن.

حالا که بررسی کردیم پایه‌های اعتماد چی هستند و اعتماد کجا به وجود میاد بیاین یه کمی مسئله اعتماد کردن رو عمیق‌تر بررسی کنیم.

اعتماد چرا مهمه؟ چون‌که کلید رابطه است.

حداقل یک رابطه عاطفی چیه؟

حداقل یک رابطه عاطفی اینه که من باور می‌کنم که تو من رو دوست داری و تو هم باور می‌کنی که من تو رو دوست دارم. یعنی این‌که خوشحالی شادی و امنیت و رفاه ما برای هم‌دیگه مهمه.

اعتماد = حساب بانکی

بهترین مثالی که برای مسئله اعتماد در روابط دیدم اینه که اعتماد مثل یه حساب بانکیه. شما باید ذره ذره توش بذاری و حالا یه سری جاهایی هم که لازمه خردخرد ازش برداشت می‌کنی. و این رو حتما باید در جلب اعتماد دختر رعایت کنی.

کارهایی که ما در درون رابطه می‌کنیم یا دارند این اعتماد را افزایش یا کاهش می‌دهد. مثلاً خیانت کردن به پارتنرتون به ورشکستگی ختم می‌شه. از اون طرف گل خریدن براش یه ذره افزایش می‌دهد وقتی یک رازی رو به شما می‌گه و متوجه می‌شه که شما فرد راز داری هستید یه مقدار خوبی افزایش می‌دهد.

برای‌اینکه به اون درجه برسید که این ماجراها پیش بیاد قبلش اصلاً دختر باید به شما اون‌قدری اعتماد بکنه که حاضر بشه با شما وارد رابطه بشه. پس لطفاً دقت کنید که این اعتماد پله به پله شکل می‌گیره. یعنی این‌طور که من یه ذره بهت اعتماد می‌کنم، تو هم یذره به به من اعتماد کن.

یکمی که جلو میریم متوجه میشیم ماها واقعاً اون‌قدرم آدم بدی نیستیم. پس بیا باهم تو رابطه بریم. توی رابطه رفتیم یه مقدار من بیشتر به تو اعتماد میکنم و تو یه مقدار بیشتری به من اعتماد می‌کنی. بعد یک‌سال قطعاً اعتمادی که طرفین به هم‌دیگه دارن بیشتر می‌شه.

 زنان چرا به مردها اعتماد نمی‌کنند؟

علت عدم اطمینان زنان وینمگن فارسی

 ۱. کودکی

دو تا دلیل کلیدی داره. دلیل اول یه دختر از وقتیکه بچه‌ست دائماً بهش میگن با اون آقاهه بیرون نرو. یا یه آقایی اومد گفت بریم ما هم بستنی بخوریم من دوست مامانتم من دوست باباتم سوار ماشینش نشو.

یه‌کم که بزرگ‌تر می‌شه سیزده چهارده‌ساله در گوشش می‌خونن ببین سراغ پسرا نرو! اینا همشون خیانت کارن و اینا همشون فقط دل تو رو می شکنن و خیلی زیاد داستان با این موضوع داریم که پسر یه آدم مزخرفیه. دختره میاد عاشقش می‌شه و بعدش پسر از اعتماد دختران سوءاستفاده می‌کنه.

۲. تجربه

دلیل دوم آسیبیه که مرد های بد در گذشته به زنان زدند. متأسفانه این واقعیت نه ‌فقط در جامعه ما بلکه در سطح جهانی وجود دارد.

اونم اینه که ده درصد پسرها خیانت و از دخترها سوءاستفاده می‌کنند ولی همون ده درصد باعث شدند که اسم همه‌ی پسرها بد بشه. همان ده درصد با نود درصد دخترا وارد رابطه می‌شن و بعدم اون نود درصد دخترا انتقام آسیبی که اون پسرها در گذشته بهشون زدن رو از مرد های معمولی که هیچ کاری نکردن می‌گیرن.

من الان آدم تلخی نیستم و متأسفانه واقعیت جامعه همینه و لطفا این حرف‌ها رو به دل نگیرید و تقصیر من هم نیست که دنیا این شکلیه.

اشتباهاتی که باعث بی اعتمادی دختر به پسر می‌شوند

اشتباهات منجر به بی اعتمادی دختر وینگمن فارسی

  1. نصیحت کردن برای جلب اعتماد دختر

 دختره : امتحانم رو خراب کردم.

پسر: ای بابا چرا درس نخوندی؟ چرا تقلب نکردی؟

 کلا متأسفانه ما مردها فرمون مون همینه که وقتی زن می‌آد پیش ما می‌گه “من فلان مشکل رو دارم.” رویکرد ما اینه که سریع واسش راه‌حل بدیم.

گشنمه / خستم / استادمون خیلی مزخرفه / فلان همکلاسیم فلان کارو کرد خوشحال نشدم و موارد مشابه.

اینا چند تا مثال بود و مردها همواره راه‌حل میدن که بیا بریم:

فلان چیز رو بخور/ بگیر بخواب / برو فیلم و سریال ببین / جواب فلان همکلاسی‌ رو فلان طوری بده و موارد مشابه.

دخترها خودشون بهتر از ما راه‌حل مشکل‌شون رو می‌دونند اما وقتی میان به شما می‌گن به‌خاطر اینه که دنبال راه‌حل نیستند پس تو رو خدا شمام دنبال راه‌حل دادن نباشید.

  1. تماس جنسی خیلی زود

متاسفانه زیاد میبنم که پسر تازه با دختر آشنا شده و توی قرار دوم به دختر میگه خونمون خالیه بیا بریم خونمون. یا این‌که توی ماشین نشستند و متأسفانه یهو دست‌شون می‌ره یه سری جاهایی که نباید بره.

تماس جنسی خوب است و برای یک رابطه عاطفی خوب بسیار هم ضروریه ولی به شکل درست و در جایگاه خودش. برای برقراری رابطه جنسی ما یه آموزش رایگان به اسم هنر اغوا رو ساختیم که از لینک زیر میتونید تماشا کنید.

ارجاع به هنر اغوا

  1. نه نگفتن

 پسرا (مخصوصاً پسر که خیلی تازه کار) وقتی با یه دختره آشنا شدند و یه ذره هم جلو رفتن یه مقداری با هم‌دیگه راحت‌تر شدن نگران می‌شوند که نکنه این دختر رو از دست بدن. چون سایر دخترها حاضر نیستند با آن‌ها وارد رابطه بشن و هیچ دختری به این اندازه به این مردها نزدیک نشده.

برای همین در راستای جلب اعتماد دختر و اینکه این پسرها می‌ترسن که اگه یه جایی به دختر “نه” بگن و باهاش مخالفتی بکنند به این ختم بشه که دختر به‌خاطر این کار از اون پسر خوشش نیاد و به‌خاطر همین هم هیچ‌وقت “نه” نمی‌گن.

در حالی که بعضی وقت‌ها دخترها و پسرها رو امتحان می‌کنند و عمداً یکسری چیزهایی را مطرح می‌کنند که دوست دارند پسر مخالفت بکنه یا درمواقع خیلی بدتر پسر واقعاً یه چیزی توی شخصیتش نیست.

مثلاً پسر آدم مهمونی برویی نیست که ایرادی نداره ولی توی اون مرحله اتصال عمیق برای‌اینکه دختر از اون پسر خوشش بیاد می‌گه که “من خیلی اهل مهمونی‌ام و هفته‌ای دو شب باید تا چهار صبح برم بیرون.”

 بعداً که می‌رن تو رابطه دختر این انتظار رو از اون پسر داره ولی پسر این‌طوری نیست. همون‌طور هم که توی پایه‌های اعتماد گفتم لطفاً انتظارات غیرواقعی ایجاد نکنید و اگه جایی واقعاً چیزی در شخصیت شما نیست یا کاری رو قرار نیست انجام بدید «نه» بگید و بدونید مخالفت کردن هیچ ایرادی نداره.

  1. عدم کنترل احساسات

توی اتصال عمیق قطعاً یه سری مخالفت‌ها و مباحثه پیش میاد. شاید دعوا باشه شایدم در نقطه مقابلش علاقه شدید و ذوق و خوشحالی شدید باشه.

در هر دو حالت بروز احساسات نامناسب در جای نامناسب باعث بی اعتمادی دختر میشه. و این به ختم میشه که شما در جلب اعتماد دختر شکست بخورین.

مثلاً دختر با شما سر موضوعی مخالفت داره. باهاش صحبت می‌کنید و بحثتون بالا می‌گیره، کنترل خودتون رو از دست میدید، بهش فحش می‌دید توهین می‌کنید.

 شما بعداً هم برید عذرخواهی بکنید احتمالا فایده‌ای نخواهد داشت چون‌که اون دختره اون‌قدر روی شما سرمایه‌گذاری نکرده که بخواد این دفعه رو ببخشه. اون هنوز با شما وارد رابطه نشده و تعهد عمیقی هم نداره.

اگه این کارو بکنید دختر خیلی سریع به این نتیجه می‌رسه “این‌که تازه دو کلمه باهم حرف زدیم رفتار های این شکلی داره و معلوم نیست فردا که باهم تو رابطه بریم می‌خواد چجوری با من رفتار کنه.” پس لطفاً احساسات خودتون رو چه از نوع ابراز علاقه و چه از نوع خشونت و اندوه کنترل کنید و رفتارهای متعادلی داشته باشید.

  1. درک کامل و همدلی همیشگی با دختر

شما از بیرون که به حرف زنان نگاه می‌کنید می‌بینید که دخترا می‌گن ما چیز زیادی نمی‌خواهیم. ما می‌خوایم دوستمون داشته باشن. اذیت‌مون نکنن. بهمون خیانت نکنن. به حرف‌مون گوش بدن.

بعداً که به‌همین مرد می‌رسن می‌شینن کلی درد دل می‌کنن گریه‌ها رو شروع می‌کنن و بعدش اون مرد به دوست معمولی تبدیل می‌شه. مشکلی که هست اینه که احساسات ما مردها با احساسات زنان زمین تا آسمان متفاوت است.

ما هیچ‌وقت نمی‌تونیم ادعا کنیم که بگیم من همیشه همه‌ی احساسات تو رو درک می‌کنم. اگر که شما همیشه بگید: «من درک کاملی از احساسات دارم و می‌فهمم چی می‌گی» و همواره همراهی بکنید شکل واقعی بودن احساسات از بین می‌ره.

هیچ ایرادی نداره و خیلی خوبه که شما تا جایی‌که می‌تونید و تا جایی‌که مناسب است همراهی احساسی و همدلی با دختر داشته باشید ولی یه سری جاها که واقعاً درک نمی‌کنید نیازی نیست که دروغ بگید. پس فراموش نکنید که برای جلب اعتماد دختر به هیچ وجه دروغ نگید چون اگر اعتمادی هم شکل بگیره پایدار نیست!

مثلاً دختره می‌گه که من پونزده سالم که بود مامانم براثر سرطان مرد. شما از کجا و چه‌جوری می‌فهمی که از دست دادن مادر در اثر سرطان چه حسی داره که ادعا کنید احساس اون فرد رو درک می‌کنید؟

تحریک حسادت برای جلب اعتماد دختر رو حواستون باشه کجا انجام میدین!

تحریک حسادت زنان

چرا می‌گم تحریک حسادت نکنید؟ چون تحریک حسادت در مرحله جذب ابزار بسیار بسیار قوی است ولی حواس‌تون باشه که ما الان داریم اعتماد می‌سازیم.

اعتماد رو کجا می‌سازیم؟ در مرحله اتصال عمیق می‌سازیم. قبل‌از اتصال عمیق مرحله جذب داشتیم و بعد از اتصال عمیقی یه مرحله‌ اغوا داریم.

در مرحله جذب تحریک حسادت خیلی ابزار قوی و خوبیه چرا که زنان موجوداتی بسیار حسودن. آقای X از خانم A خوشش میاد ولی خانم A مطلقاً هیچ تمایلی به آقای X نداره. به‌محض این‌که خانم A مطلع بشه که خانم B از آقای X خوشش میاد خانم A هم از آقای ایکس خوشش خواهد اومد.

تو مرحله اتصال عمیق این کار رو نکنید چون‌که ابراز تعهد قسمتی از ساختن اعتماد است. ابراز تعهد در مراحل انتهایی اتصال عمیق (وقتی‌که شناخت جدی و تقریبا کامل شد) به شکل ابراز علاقه و در مراحل اولیه اتصال عمیق به شکل عدم تحریک حسادت بروز پیدا میکنه. پس لطفاً برای ساختن اعتماد وقتی‌که در مرحله اتصال عمیق هستید حسادت را تحریک نکنید.

 لطفاً از این اشتباهات دوری بکنید چرا که این اشتباهات باعث می‌شه شما یه آدم حال به‌هم زن باشید یا یه سری انتظارات غیرواقعی و ابراز احساسات غیرواقعی و غیرمنطقی به وجود بیاد. واضحه که ما به آدم‌های حال به‌هم زن یا یه سری آدم‌هایی که رفتارهاشون فیک و غیرطبیعی اعتماد نمی‌کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود | ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد