زبون بازی چیست؟

آموزش زبون بازی وینگمن

شاید فکر کنید زبون بازی یا مهارت جذاب حرف زدن با زنان همون زیادی مودب بودن یا تعریف کردن از زیبایی های دختره. اگه اینطوری فکر می‌کنین باید بهتون بگم که کاملا در اشتباه هستید و الان زمان خوبیه که این اشتباهات رو رفع کنیم.

زبون بازی چیست؟

زبون بازی یکی از ۷ مهارت اصلی برای جذاب بودن مرد و خلق تجربه متمایز نسبت به سایر مردها در ارتباط با دختره. برداشت عمومی از زبون بازی که در فضای عمومی جامعه وجود داره به هیچ عنوان شباهتی به چیزی که در ارتباط با زنان موثر باشه و به ما کمک کنه که به دختر نزدیک بشیم نداره.

زبون بازی چه چیزی نیست؟

یه عده فکر می‌کنن که زبون بازی یعنی بسیار مودبانه و رسمی بریم با دختر حرف بزنیم و بهش بگیم: “ای بانوی زیبا، افتخار آشنایی میدید؟”. این ادبیات به هیچ عنوان برای دختر جذاب و خوشایند نیست. شاید فکر کنین که دختر با شنیدن این جنس کلمات درون خودش ذوق می‌کنه ولی در اصل با خودش میگه “عجب آدم احمق و عقب مونده ایه، چرا اینجوری داره حرف می‌زنه؟”. لطفا فراموش نکنید که دخترها هم آدمای معمولی هستن و باهاشون مثل آدمای معمولی و با زبان فارسی معاصر صحبت کنین.

یه عده دیگه فکر می‌کنن زبون بازی یعنی اینکه به دختر بگیم چقدر خوشگله و از زیبایی‌های ظاهریش تعریف کنیم. نمیگم به زیبایی‌ها و جذابیت‌های دختر اشاره نکنین ولی باید این کار رو درجای درستش و به نحوه درستش انجام داد. جای درستش توی مرحله C2 به شکل ابراز علاقه سطح ۲ هست. اگه نمیدونین اینها چی هستن هیچ اشکالی نداره چونکه اینها رو توی توی مقاله مرتبط با لاس زنی بررسی می‌کنیم.

اگر با مراحل رابطه آشنا نیستی کلیک کن!

۴ مهارت اصلی زبون بازی

مهارت زبون بازی وینگمن فارسی

زبون بازی از ۴ قسمت تشکیل شده و هرکسی که این ۴ مهارت رو تسلط داشته باشه ویژگی زبون بازی رو داره:

  1. شروع مکالمه
  2. لاس زدن
  3. قصه گویی
  4. ضد یخ و یخ‌ شکن های مکامله

شروع مکالمه

یه دختر از وقتی ۱۵ سالش میشه و حداقل هایی از جاذبه جنسی رو پیدا میکنه از پسر ۱۲ ساله تا پیرمرد ۹۰ ساله برای برقراری رابطه سراغش میرن. اگه فقط هفته ای ۵ نفر سراغش برن (که خیلی کم تخمین زدیم) تا سن ۲۰ سالگی بیش از ۱۵۰۰ تا مرد سراغش رفتن. همه این‌ها با عبارات کلیشه ای و تکراری مثل “سلام، علیرضا ۲۶ تهران” یا “سلام، خوبی؟” یا “سلام، دوست پسر نمیخوای؟” سراغ دختر میرن. واضحه که استفاده از این مدل زبون بازی به نتیجه قابل قبولی ختم نمیشه چون که شما برای ورود به رابطه با دختر نیاز دارین یه تجربه متمایز خلق کنید.

لاس زدن

لاس زدن به گفت و گویی بین پسر و دختر میگیم که داخلش مراحلی از بروز جذابیت و ابراز علاقه متقابل وجود داره. دقت کنید که گفت و گو بین پسر و دختر هستش پس حاضرجوابی و شوخ طبعی توش نقش مهمی دارن. ابراز علاقه الزاما به معنی بیان احساسات رمانتیک و خاص بودن طرف مقابل نیست. اینکه بگین از قسمتی از طرف مقابل مثل باهوش بودن، استایل یا طرز فکرش خوشتون اومده هم ابراز علاقه و توجه محسوب میشه.

قصه گویی

اکثریت افراد جامعه با قصه گویی حرفه ای و قدرتی که در ارتباط با زنان داره هیچوقت آشنا نشدن و فکر می‌کنن این مهارت زبون بازی تاثیری نداره. چونکه لاس زنی از قصه گویی ملموس تره و احساس شاخ بودن بیشتری هم به پسر میده همه دنبال این هستن که روی مهارت‌های لاس زنیشون کار کنن. قدرت و توانایی قصه گویی به مراتب از لاس زنی بیشتره و به شدت بهتون پیشنهاد می‌کنم که اهمیت زیادی براش قائل بشین.

برای درک تفاوت بین قصه خوب و قصه بد میشه به تفاوت حسی که از یه سریال هیجان انگیز و یه سریال حوصله سربر احساس می‌کنیم اشاره کرد. شاید شما ۸ قسمت ۱ ساعته از یه سریال هیجان انگیز رو پشت سر هم ببینین. بعد هم با کلی هیجان برین و درباره اش با رفیقاتون صحبت کنین. تا مدت‌ها هم بیاد بیارینش و شاید چندین بار دیگه هم ببینیدش. در نقطه مقابل وقتی یه سریال حوصله سربر رو شروع میکنین بعد از ۲ قسمت دیگه بیخیالش می‌شین، فراموشش می‌کنین و به رفیقاتونم پیشنهاد می‌کنین که براش وقت نذارن.

سریال فرندز وینگمن فارسی

توضیحات

سریال friends یه مثال از قصه گویی قابل قبوله. دقت کنین که هیجان انگیز و لذت بخش بودن به معنی خشونت و اکشن بالا در داستان نیست بلکه به معنی درگیر کردن احساسات افراده. توی این سریال به دلیل طنز خوب و شخصیت پردازی خاص هرکدوم از مخاطبان احساس خوبی نسبت به این داستان پیدا می‌کنه. چیزی هم که ما در ارتباط با دختر دنبالشیم دقیقا همین احساس خوبه.

در فضای قصه گویی چونکه اکثریت حرف رو ما می‌زنیم از طرف دختر با چالش روبرو نمی‌شیم. نیازی به مهارت بالای حاضرجوابی نیست و ما آزادی عمل بسیار بیشتری نسبت به لاس زدن برای انتقال پیام‌هامون داریم.

ضد یخ و یخ شکن ها

شاید فکر کنین این غیر ممکن باشه که قبل از شروع مکالمه با دختر بدونین که دقیقا کلمه به کلمه به دختر چی بگین تا وارد یه مرحله خاص از ارتباط بشین. ضد یخ ها دقیقا ابزاری با همین قدرت بالا هستن. قطعا با توجه به تفاوت شخصیت افراد و محیط های مختلف نمیشه همه مکالمه رو پیش بینی کرد. ولی بخش زیادی از نیازهایی که در مراحل مختلف داریم با استفاده از ابزار ضد یخ ها که بدون شک یکی از بهترین مهارت‌های زبون بازی هستش؛ رفع میشه.

انواع ضدیخ

واسه گفت و گوی اوایل آشنایی چرت و پرت ندارین بگین؟ “ضد یخ حلقه” راه حل شماست! این فقط یکی از ضد یخهاست. برای همین مرحله اگه به چرت و پرت بیشتری نیاز دارین از ضد یخ “قلب خوانی” هم می‌تونین استفاده کنین. دختر نسبت به شوخی جنسی سپر داره و همراهی نمیکنه؟ با ضد یخ “مزرعه توت فرنگی” یه گفت و گوی جنسی بدون ریسک هول بازی و پس زده شدن از طرف دختر رو دارین. بعد از مرحله جذب میخواین وارد اتصال عمیق بشین؟ ضد یخ “مکعب” راه حل شماست. برای آشنایی بیشتر و دقیق با محتوای هر ضد یخ و نحوه اجرا کردنش به مقاله ضد یخ و یخ شکن ها مراجعه کنین.

قطعا براتون پیش اومده که حرفاتون توی یه مکالمه تموم شده. دیکه حرفی برای زدن ندارین و یه سکوت ناخوشایند بر فضا حاکم میشه. بدترین حرفی که توی این لحظه زده میشه اینه که “دیگه چه خبر؟”. وقتی این سکوت ناخوشایند یپش میاد دختر برای اینکه احساس بدی پیدا نکنه و حوصله اش سرنره میره سراغ یه پسر دیگه یا اینکه توی کانالای تلگرام و پیجای اینستاگرام می‌چرخه.

فراموش نکنین برای اینکه دختر ارتباط با شما رو نسبت به ارتباط با بقیه پسرا، دوستای دخترش و چرخیدن توی اینستاگرام و تلگرام ترجیح بده باید در ارتباط با شما نسبت به اون گزینه ها بیشتر بهش خوش بگذره وگرنه میره سراغ همونا و شما دختر رو از دست میدین.

همونطور که متوجه شدین زبون بازی موضوع بسیار گسترده و پیچیده ایه. قطعا مواردی توی این مقاله بود که شما تجربه کردین و دیدین که سایر مردها هم با این مشکلات درگیر هستن. دیگه فکر نمی‌کنم نیاز به گفتن باشه که با حل کردن این مشکلات شما چقدر نسبت به بقیه این مردها در ارتباط با دختر جلو میفتین.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود | ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد