۳ راهکار برای بروز مردگونگی

بروز مردگونگی وینگمن فارسی

بروز مردگونگی بدون شک یه کار ضروریه. در سایر مقالات به طرز کاملا مفصلی درباره اینکه مردگونگی چیه و چه اهمیتی در ارتباط با زنان داره صحبت کرده‌ایم و نابودکننده‌ها رو توضیح دادیم. توی این مقاله که کاربردی‌ترین مقاله از این سری آموزش‌های مرتبط با مردگونگیه قراره که به ۳ راهکار برای بروز مردگونگی بپردازیم. بروز مردگونگی شرط اصلی برای ایجاد تمایز نسبت به سایر مردا و موفقیت در ایجاد یه رابطه عاطفی موفق هستش.

۱. محافظت کنندگی

بعد از بروز اقتدار مهم‌ترین رفتاری که باعث متمایز دیده شدن ما نسبت به بقیه مردها میشه محافظت کنندگیه. واضحه که منظور از محافظت کنندگی تبدیل شدن به نوکر دختر نیست بلکه دادن احساس امنیت و درست همراهی کردن دختر موقعیه که احساس بدی می‌کنه است.

محافظت کنندگی وینگمن فارسی
محافظت کنندگی به گونه‌ای نباشد که نوکر دختر شویم

برای اینکه فرق بین محافظت کنندگی و نوکر دختر شدن رو بهتر درک کنین همیشه یادتون باشه که دخترها حامی لازم دارن و نه قهرمان. فرق بین حمایت کننده و قهرمان برای دختر اینه که قهرمان در راه کمک به دختر خودش هم قربانی میشه. برای اینکه این اتفاق نیافته به نیاز‌های خودتونم توجه کنین و با توجه به تناسب پیشرفت در رابطه برای دختر زمان و انرژیتونو خرج کنین. بطور مثال هدیه سنگین خریدن برای دختری که نهایتا ۲ بار باهاش سرقرار رفتین یا تبدیل به ماشین حل تمرین‌های دانشگاه دختر شدن کارهایی هستن که هیچ کمکی برای ورود به رابطه عاطفی با دختر نمی‌کنن هرچند که باعث میشن دختر بهتون نزدیک بشه.

این رفتار دخترها رو به عنوان سوءاستفاده نگاه نکنین. منطقشون خیلی ساده است. اگه یه پسر اینقدر احمقه که به‌سادگی این کارها رو می‌کنه من اونقدری باهوش هستم که این کارها رو ازش قبول کنم. زیادی کمک کردن به دختر در آخر به عابر بانک یا راننده شخصی شدن ختم میشه. این کار جلوی رشد دختر رو هم می‌گیره. به جای اینکه کارهای دختررو انجام بدین و مشکلاتشو حل کنین کمک کنین خودش مشکلاتشو حل کنه. در راه کمک کردن به دختر دنبال نصیحت و بخشندگی مطلق نباشین. این رفتار زیادی پدرانه است.

حواستون باشه که رفتار پدرانه با رفتار به عنوان شریک بالقوه عاطفی و جنسی فرق داره و بروز مردگونگی رو با بروز احساسات پدرانه اشتباه نگیرین.

لیست راهکارهای محافظت کنندگی برای بروز مردگونگی

 1. اگر چیزی اذیتش می‌کنه مانعش بشین.

مثال: سیگار / دما / صدای بلند

 1. به حساسیت‌های غذایی دختر توجه کنین.
 2. موقع رد شدن از کنار پیاده‌رو شما سمت ماشین رو باشین. موقع رد شدن از خیابان شما جلوی سمت ماشین رو باشین.
 3. در جای شلوغ یا تاریک تنها نگذارید. وقتی با دختر سرقرار میرین جای خلوت و تاریک نبرین. در جاهای شلوغ دور دختر رو بگیرین. حالت لمس جنسی و نامناسب پیدا نکنه.

محافظت کنندگی وینگمن فارسی

توضیحات زیر عکس: یکی از دلایل تمایل زنان به مردهای قد بلند همین است!

 1. به خونه برسونین یا رسیدنشو پیگیری کنین. اگه محیط جوریه که نمی‌تونین تا دم در خونه برسونین و سرکوچه باید پیاده‌اش کنین صبر کنین تا وارد خونه بشه.

مثال: رسیدی یه پیام بده.

 1. مراقب آبروش باشین و هیچوقت جلوی کس دیگه‌ای خرابش نکنین.
 2. اگه تو بارون هستین واسش چتر بگیرین. کتتان را دربیاورید و دورش بیندازید. (سوال نپرسین. زودتر از ۴ تا قرار اول این کارو نکنین. قاعدتا این کار مال هوای گرم نیست.)

۸. ابراز مالکیت مال دوست دختره نه دختری که دارین باهاش جلو میرین.

مثال: مهتابم، نگارم، نازنینم، زهرام، تو فقط مال منی.

۹. در هنگام نگرانی و استرس امید کاذب ندهید بلکه دلگرمی بدین. فرق بین امید کاذب و دلگرمی در این رویکرده گه توی امید کاذب وعده میدیم همه چیز درست میشه ولی توی دلگرمی ما این انگیزه رو به دختر میدیم که اون به اندازه کافی قوی هست و میتونه از پس مشکلاتش بربیاد. امید دادن و استفاده از جملاتی مثل “نگران نباش، همه چیز درست میشه” هم در کوتاه مدت جواب میده ولی از یه جایی به بعد که اوضاع درست نشد تاثیرش رو از دست میده.

اشتباه بزرگ

تحریک کردن احساس ناامنی دختر بدترین کاره. دخترها اول باید خیالشون راحت بشه که آسیب نمی‌بینن و خوش گذروندن و لذت بردن بعد از اون براش اهمیت داره. با این موضوع حتی شوخی هم نکنین.

احساس امنیت رابطه وینگمن فارسی

برای بروز مردگونگی درست به ناراحتی‌ها توجه کنین و اگه حالش بده ناز بکشین ولی قفلی نزنین. در ۹۰% مواقع صرفا گوش بدین و اجازه بدین دختر خودشو خالی کنه. دنبال راه حل دادن نباشین. تفاوت عمده میان ارتباط بین دخترها و پسرها اینه که دخترها صرفا برای خوش گذروندن کنار هم جمع میشن و حرف میزنن. پسرها وقتی کنارهم جمع میشن و حرف میزنن واقعا دنبال این هستن که راهکار بدن. واضحه که وقتی با یه زن داریم ارتباط برقرار می‌کنیم باید به زبانی باهاش حرف بزنیم که بهش احساس خوبی بده.

۲. قاطعیت داشتن

وقتی تصمیم گیری بر عهده شماست مردد نباشید و روی نظر خود به شرط درست بودن قاطعیت داشته باشید. اگر اشتباه بود بدون چسناله کردن مسئولیت اشتباه رو بپذیرین و عذرخواهی کنید. قاطعیت داشتن یکی راهکارهای نسبتا آسون بروز مردگونگی هستش.

برخی از مردها موقع جلو رفتن با دختر وقتی یکمی اتصال عمیق برقرار میکنن و دختر هم بهشون نشانه جلو اومدن رو میده یهویی میترسن. این ترس ناشی از ایجاد احساسات نیس بلکه بیشتر ناشی از تعهد به تغییر و یه سبک زندگی جدیده. تردید‌داشتن موقع آشنایی با دختر و در زمان لازم جلو نرفتن یکی از اشتباهات بزرگیه که مردها می‌تونن مرتکب بشن. این کار باعث میشه که دختر توی سردرگمی بره و اگه زیاد طول بکشه به این نتیجه میرسه که مرد ازش خوشش نیومده و بیخیالش میشه.

۳. غیرت

غیرت در ارتباط با زنان طبق تعریف به حسادتی که نسبت به اون دختر خاص که برای ما عزیز و باارزشه میگیم. هرچند امروزه ساختار سنتی غیرت داره مورد حمله قرار می‌گیره ولی بروز درست این حسادت و توجه نشون دادن به برخی رفتارهای دختر جذابه. بهترین بروز مردگونگی وقتیه که به موقع ازش استفاده کنید و هیچ وقت زیاد‌روی نکنید.

این توجه نشون‌دادن و بعضا مقابله با بعضی رفتارهای دختر به ۳ عامل بستگی داره:

۱. شخصیت طرفین رابطه

افراد مختلف با ادیان مختلف و محیطی که توش بزرگ‌شدن نسبت به پوشش یا ارتباط با جنس مخالف دیدگاه. های متفاوتی دارن. شما نمی‌تونین انتظار داشته باشین دختری که قبل از رابطه با شما دوستان پسر داشته یا در شبکه‌های اجتماعی عکس با لباس باز منتشر می‌کرده بعد از رابطه با شما تغییر زیادی بکنه یا رابطه با دوستان پسرشو قطع کنه. اگه با دختری تفاوت دیدگاه زیادی در این موضوع دارین باهاش وارد رابطه نشین.

محیط قرار وینگمن فارسیشخصیت دختر وینگمن فارسی

۲. محیط

قطعا محیطی که توش حضور پیدا می‌کنید روی نحوه پوشش مناسب اون محیط تاثیر داره. بطور مثال در سواحل یا پارک‌های آبی مختلط کشورهای خارجی این پوشیدن بیکینی یه موضوع تایید شده است. ولی مراسم ختم یا مهمونی خانوادگی با یه دورهمی دوستانه تفاوت خیلی زیادی داره و آستانه پوشش مناسب هم اونجا متفاوته.

نکته مهم: شما هیچوقت دختر رو به سمت پوشش کمتر یا ارتباط بیشتر با جنس مخالف نسبت به حالت عادی خوشش هل ندید حتی اگه محیط این رو ایجاب می‌کنه. مثلا توی ساحل اگه پارتنر شما میخواد با مایو بادی بیاد اصراری بر ۲ تیکه پوشیدن نکنید.

۳. میزان پیشرفت رابطه

با گذشت زمان و افزایش زمان و عمق رابطه اهمیت طرفین هم برای همدیگه بیشتر میشه. شما نمی‌تونید تا وقتی که اهمیت نظر شما برای دختر از اهمیت نظر و علاقه خودش برای لباس پوشیدن بیشتر شده باشه درباره پوشش اون نظر بدین. اگه این کارو بکنین صرفا ردتون می‌کنه و بعدشم ازتون فاصله می‌گیره.

توی این مقاله ۳ راهکار محافظت کنندگی، قاطعیت داشتن و بروز غیرت رو به صورت شفاف و دقیق بررسی کردیم. هرچقدر بیشتر این راهکارها رو انجام بدین تمایز بهتر و بیشتری نسبت به بقیه مردها نشون میدین و شانس بیشتری برای ورود به رابطه با دختر موردنظرتون دارین. در آخر تاکید میکنم که مطالب ما مرتبط با قبل از رابطه عاطفی هستن و در درون رابطه عاطفی با دختر باید به شکل متفاوتی این رفتارها بروز داده بشن.

می‌توانید این مقاله را از زیر دانلود کنید و بعدا مطالعه نمایید.

[um_loggedin]

دانلود مقاله مخصوص اعضا

[/um_loggedin]

8 دیدگاه برای “۳ راهکار برای بروز مردگونگی

  • Mr wingman گفته:

   واقعا به خودتون افتخار کنین که این مقاله رو اینقدر عمیق مطالعه کردین. بلوغ رفتاری و مردگونگی دو موضوع کاملا جداگانه هستن. مردگونگی در مقابل رفتارهای زن گونه قرار میگیره که مثالهایی از این رفتارها رو در این آموزش ویدیویی براتون آوردیم. بلوغ رفتاری شامل رعایت اصول و محدودیت هاییه که در جوامع به عنوان ارزش اجتماعی پذیرفته شذه هستن. به عنوان مثال میشه به احترام متقابل، رعایت قوانین و هنجار های اجتماعی اشاره کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود | ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد