آموزش هک ناخودآگاه

آموزش ویدیویی

برای ارتباط با زنان لازمه بیشتر از منطق و مذاکره منطقی با دختر به احساساتش توجه کنیم و کاری کنیم که احساساتش درگیر بشه و نسبت به ما احساس خوبی پیدا کنه. برای اینکه بدونیم چجوری این کارو بکنیم توی این ویدیو بررسی کردیم که آدمها چجوری نسبت به چیزی احساس خوب یا بد پیدا میکنن.

در قسمت اول بررسی کردیم که مغز قدیمی چیه و آدمها چجوری احساسات پیدا میکنن. بررسی کردیم که عامل کلیدی برای انگیزش مغز قدیمی و احساسات دختر لذت بردن و دوری کردن از درده. توی این قسمت راهکارهای کلیدی رو بررسی میکنیم که از طریق اونها به مغز قدیمی دختر پیام میدیم تا نسبت به سایر مردها متمایز دیده بشیم و دختر هم نسبت به ما احساسات پیدا کنه.

در قسمت های قبلی بررسی کردیم مغز قدیمی دختر چجوری کار میکنه و راهکارهایی هم برای ارتباط باهاش رو بررسی کردیم.

یکی از مواردی که روی مغز قدیمی دختر تاثیر داره ولی متاسفانه بصورت کامل توسط سایر همکارانمون بررسی نشده موضوع بازیهای روانیه. اینها ابزار های بسیار قدرتمندی هستن و میتونن به شما کمک کنن که خیلی سریع با دختر وارد رابطه بشین. در صورتی که آموزش های سایر همکارانمون رو درباره این موضوع دیدین ازتون دعوت میکنم که حتما این ویدیو رو هم ببینید تا نکات بیشتری دستتون بیاد و بهتر بتونین از اون تکنیکها استفاده کنین.

برای دریافت آموزش اصلی هک ناخودآگاه روی دکمه زیر کلیک کنید.

دریافت آموزش کامل هک ناخودآگاه